Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218251) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na tegnap kipróbáltam a Titanfall 2 multit elég hamar talált játékot, faxa tetszik, bár azt nem tudom botokat minek rak be bár lehet ez csak ebben a játékmódban van azért annyira nem mélyedtem el. Van még pár napom accessből lehet még párszor beugrok, bár inkább befejezem az single kampányt.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#218252) .LnB válasza Al365 (#218250) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahogy néztem, a The Show tele van ilyen dolgokkal (offline challange-ekkel). A Moments is egy tök jó opció. És ahogy játszogatok vele, úgy elég rendesen jutalmaz. Nem tudom, hogy mennyire épül agresszíven a mikrótranzakciókra, de nekem elég kellemesnek tűnt ilyen szempontból. Bár tényleg nem mélyültem bele ebbe.

Arra gondoltam, hogy jövőre érdemes lenne megjelenéskor megvenni, és akkor elkezdeni foglalkozni rendesen ezzel a Dynasty móddal. Akkor mivel nem lennék lemaradásban, talán lenne keresnivalóm. Persze nem a fizetős játékosok ellen.. Azt nem is néztem, hogy a Dynasty játékmódban van simán offline tartalom. Az első bemelegítő meccs az, de azt hittem onnantól csak online lehet/érdemes játszani azzal a játékmóddal. Azért is játszom csak a Road to The Show-t.

"család alapítás után erre már jóval kevesebb idő jutott."

Asszony "örül nagyon", hogy ez megy állandóan otthon. :) Vasárnap is az ALCS game 6-ot délelőtt 10-kor álltam neki nézni, ő addig főzött addig nem is zavarta. De ugye több mint három órás meccs volt. :D Kisfiam pozitívabb. Ő azt mondta valamelyik nap, hogy "egyre jobban tetszik ez a baseball, jó a neve" Ez volt az indok. :)
Holnap este megint meccset fogok nézni, (persze azért közbe lehet ezt azt csinálni.) :) Mint láthatod, én nem vagyok még annyira otthon a témában, legalább is nem annyira, amennyire szeretném. De ez nem megy egyik napról a másikra. NHL-t 19 éve, NFL-t 15 éve követem. Ez is bele fog telni egy kis időbe. Kerestem már könyveket is, hátha van esetleg (ne adj isten magyarul) valami a baseball történelméről. Híres játékosokról stb. Mint a Faragó Ricsi-ék NFL-es könyve. De eddig nem találtam. Úgyhogy marad a net.

Egyetlen sportjáték se köt le mostanában eze kívül. Az NFL még úgy ahogy jó, de zavar, hogy pofátlanul csal a gép. Az NHL meg nem fejlődik. Köze sincs a valósághoz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218253) Al365 válasza .LnB (#218252) üzenetére


Al365
tag

Sajnos a baseballt szinte teljesen el kellett engednem, mert rengeteg az alapszakasz meccs, s nincs rá napi 3-4 órám, hogy megnézzem. Pedig valamikor volt MLB.TV előfizum, s nézhettem az összeset. Most kicsit követtem, mert a kedvenc csapat konf. döntőt játszott, de hát kiestek :((

Ezeken kívül én is NFL-t és NHL-t követem, szigorúan a kedvenc csapatok meccseit nézve. NHL.TV előfizum már kb. 20 éve van (jó, akkor még nem is volt NHL.TV, hanem ESPN player volt). Ezalatt az idő alatt a kedvenc hoki és NFL csapatom összes meccsét láttam. Ezekből nem engedek. :D

NHL kedvencet 92-től (bár akkor még a Népsport volt az egyetlen lehetőség), NFL-t 95-től követem (a 99-es SB-t, már élőben néztem a megboldogult ScreenSporton).

[ Szerkesztve ]

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#218254) canabian


canabian
újonc

Üdv, még nem volt ps4em. Ezért érdeklődnék hogy ha veszek kéztől pst akkor a hozzá/rajta lévő játékok azok hogy vannak? Mármint én a saját regisztrált fiókommal fogom tudni használni azokat, vagy az aktivált játékok az adott fiókhoz tartoznak? Mert nekem ez magas. Vagy fiókkal együtt kell megvenni?

(#218255) sp8787 válasza .LnB (#218252) üzenetére


sp8787
addikt

En mar holnap kora delutan inditok.
Eloszor megnezem ahogy remelhetoleg

helyere rakja a dolgokat. :K

Utana Lakers@Clippers majd egy kis Raptors@Pelicans.

(#218256) Al365 válasza sp8787 (#218255) üzenetére


Al365
tag

Idő milliomos ;]

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#218257) Wesder válasza canabian (#218254) üzenetére


Wesder
félisten

Fiòkkal nem veszünk gépet. Ha nem kapsz hozzà lemezes jàtékot, akkor vedd úgy hogy nem is kaptàl hozzà semmit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218258) canabian


canabian
újonc

Akkor a rajta lévő játékokat azokat nem fogom tudni használni ezek szerint

(#218259) canabian


canabian
újonc

Csak ha van lemez is

(#218260) sp8787 válasza Al365 (#218256) üzenetére


sp8787
addikt

Indul az NBA szezon ugyhogy most szabad vagyok Hetfo-ig tehat Destiny+MLB+NBA. :K
Az aranyok majd kozben kiderulnek. :DDD

Ha majd megoregszel neked is sok idod lesz. ;]

(#218261) Mike válasza canabian (#218254) üzenetére


Mike
veterán

max a legjobb haverodtól vegyél fiókkal ps-t, akiben 100%-ban megbízol. (és övé volt a fiók)
egyébként meg amúgy is inicializálod az egészet, és saját fiókod lesz
a játékok pedig fiókhoz kötöttek

[ Szerkesztve ]

(#218262) Al365 válasza sp8787 (#218260) üzenetére


Al365
tag

"Ha majd megoregszel neked is sok idod lesz."

Én inkább azt veszem észre, hogy ahogy öregszem, egyre kevesebb, és egyre drágább az időm.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#218263) .LnB válasza Al365 (#218253) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor már írhattál volna csapatokat is. :)

MLB.tv előfizum nekem is volt tavaly előtt azt hiszem. Viszont az MLB-t szerintem nem feltétlen kell márciustól aktívan követni. Regular season-ban ha nincs más, és van idő akkor megnézek egy egy meccset. Ott a playoff előtti hetek és maga a playoff a lényeg. Szerintem. A 162 meccs egyszerűen túl sok, hogy mondjuk a kedvenc csapatom minden meccsét megnézzem.

NHL.tv előfizum még nem volt. Az NHL könnyen beszerezhető. Ezért még nem is igazán gondolkodtam rajta.

NFL.. hát az NFL-t nézegetem. Szerencsére itthon már könnyű dolgunk van a SportTV-nek köszönhetően. De idén hétről hétre egyre kevésbé érdekel. Robogunk megint egy újabb Patriots SB felé. Ráadásul ez a rengeteg sérülés.. Persze ha vége a World Series-nek, akkor megint csak az NFL és NHL marad. Szurkolhatok majd megint azért, hogy ne a Pats húzza be ismét a bajnoki címet.. :(((

(#218255) sp8787

Laikus vagyok, és nem is okoskodásból írom, csak megérzésből. De nem hiszem el, hogy a Nationals nagy akadályt állíthat az Astros elé. Nem ismerem Scherzer-t még annyira, de láttam, hogy idén valami iszonyat nagy monoklival játszott az egyik meccsen. Edzésen egy bunt rosszul pattant, keményen nézett ki az arca.

Egyébként van MLB topik. Nem ballagunk át oda. Úgy is ki van halva több mint egy éve. Akkor nem zavarnánk itt, mehetne tovább a milyen tv-t vegyek, és az aktuális ubisoft csodák kibeszélése itt. ;] Ha úgy van, válaszoljatok erre a kommentre ott, majd figyelem a topikot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218264) canabian válasza Al365 (#218262) üzenetére


canabian
újonc

Köszi a választ

(#218265) Al365 válasza .LnB (#218263) üzenetére


Al365
tag

Sajna nem tudok átmenni oda, mert az tiltva van a meló gépén. Azért megoldom.

Egyébként egy városhoz köthetőek a kedvenc csapatok, ez pedig St. Louis.

Cards, Blues, Rams (már csak tiszteletbeli st. louis-i, csak már megszoktam)

[ Szerkesztve ]

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#218266) .LnB válasza Al365 (#218265) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A melóhelyeden fórum topikokra van szűrve a tiltás?! O_O Az igen.

Sokan szurkolnak így, hogy város alapon. Én nem. Nekem kell, hogy valami megfogjon egy csapatban. Általában nem is rögtön választok kedvencet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218267) ldave válasza .LnB (#218266) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Nálunk pl a Gamepod nem jön be, szóval ha egy fórum link oda mutat, akkor ki kell benne cserélnem mondjuk logout-ra az elejét :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#218268) .LnB válasza ldave (#218267) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor te szeretheted a linkjeimet, mert én meg mindent onnan linkelek. :)

Nálunk a helyi Morpheus meg Neo... hű tudnék mesélni. De nem szabad.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218269) 30z.Samu válasza .LnB (#218268) üzenetére


30z.Samu
félisten

Itt hál' Isten nincs semmilyen tiltás. De ha lenne is, találnék kiskaput. ;]

(Remélem a góré nem olvassa a topikot... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#218270) #10186752


#10186752
törölt tag

Tegnap ha nem is végleg, de kiábrándultam ebből az Exodusból. Néhány helyen baromi jó hangulata van a játéknak, de ezek a mutáns lófaszjóskák, hát az óriás mehhhhh...

No meg a másik, hogy miért beszél Oroszország megmaradt része angolul, de orosz akcentussal? Ha annyira adni akarják, hogy ez egy ott játszódó játék, legyen orosz a szinkron, angol felirattal, sokkal autentikusabb.

Totál kiakaszt, amikor filmekben is mondjuk komplett Németország angolul beszél ,de persze német akcentussal...

Az Outer Worlds pénteken majd helyére teszi ezt a játékot. Megy a levesbe.

(#218271) oriic válasza #10186752 (#218270) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van orosz szinkron a jatekban.

Live-Die-Respawn

(#218272) 30z.Samu válasza #10186752 (#218270) üzenetére


30z.Samu
félisten

Erről a Vitathatatlan filmek jutnak eszembe. :D Orosz bunyós, aki angolul beszél, persze orosz akcentussal. :D Persze ettől függetlenül imádom a sorozatot, csak érdekes. Viszont előfordul olyan, hogy pl az őrökhöz oroszul szólnak, de a film java részében angolul beszélnek.

Sic Parvis Magna

(#218273) bagyulajuve válasza #10186752 (#218270) üzenetére


bagyulajuve
addikt

"No meg a másik, hogy miért beszél Oroszország megmaradt része angolul, de orosz akcentussal? Ha annyira adni akarják, hogy ez egy ott játszódó játék, legyen orosz a szinkron, angol felirattal, sokkal autentikusabb." - rengeteg ilyen film van, pl németekkel is; engem nagyon szokott bosszantani az ilyen

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#218274) Moby válasza 30z.Samu (#218272) üzenetére


Moby
addikt

Az örök vesszőparipám: amikor a robot a saját HUD-ját látja. És ezt még időként fokozzák is azzal, hogy ki is vetíti magának...
A filmek (és ilyenmódon a játékok is) téves beidegződések miatt hemzsegnek a teljesen illogikus marhaságoktól.

(#218275) belan válasza .LnB (#218217) üzenetére


belan
addikt

Sony tv jobban várnám ;] mint ezt a játékot . ;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#218276) Deck válasza belan (#218275) üzenetére


Deck
titán

Jó rég jártál erre..:D

PS5

(#218277) belan válasza Deck (#218276) üzenetére


belan
addikt

Bunti volt ;] 1 hónapja nem is vettem játékot de na majd most így gyerek mellet nem könnyű a élet idő hiány van .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#218278) Deck válasza belan (#218277) üzenetére


Deck
titán

Ja így érhető.. Én meg már azt hittem box-ot vettél aztán elszállni se tudsz mellőle :P ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#218279) belan válasza Deck (#218278) üzenetére


belan
addikt

Ja sok exkluzív játék nem hagy időt semmire éjjel nappal nyomom ;] :DDD

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#218280) Steve1207


Steve1207
veterán

Tesztelgetem ezt a Remete play alkalmazást, eddig egész korrektül működik. Igaz csak arra használom, hogy amíg nem vagyok a PS közelében, addig a 3on3 napi kedvezményeit behúzzam most a halloween időszakban.
Kicsit dobálgattam vele kosárra is a teló érintős kontrollerrel, nem hibáztam sokkal többet, mint rendesen, ellenben mintha lenne kis input lag. Összességében, ha jobb lenne itthon a net és hoztam volna a kontrollert egész vállalható lenne, akár folyamatos játékra is.
Jó dolog ez, ha hasonlóan működnek a felhő alapú játszós dolgok, akkor nagy jövő van ebben.

.

(#218281) Deck válasza belan (#218279) üzenetére


Deck
titán

De ahoz elég lenne kivenned 1 nap szabit.. ;] :P

PS5

(#218282) belan válasza Deck (#218281) üzenetére


belan
addikt

Nem is igaz ;] :N

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#218283) VTom válasza Steve1207 (#218280) üzenetére


VTom
veterán

Én tegnap tettem fel, igaz, nem játszottam, de arra pl. tök jó, hogy pl. letöltést indítsak el, ha eldöntöm, hogy játszani szeretnék egy játékkal mire hazaérek, és az épp a RDR2 a maga 103GB-jával :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#218284) Moby válasza VTom (#218283) üzenetére


Moby
addikt

Böngészőből éppúgy el tudod indítani a letöltést a gépre, ha az standby-ban van (ha meg nincs, akkor remote-al sem tudsz bemenni rá).

(#218285) Gebriel


Gebriel
veterán

Még szerencse, hogy nincs szívecskés smile :U

(#218286) 30z.Samu válasza Gebriel (#218285) üzenetére


30z.Samu
félisten

Itt nincs, de ha telefonnal beszúrod, azt simán megjeleníti. ;]

Sic Parvis Magna

(#218287) Gebriel válasza 30z.Samu (#218286) üzenetére


Gebriel
veterán

Ne adj nekik ötletet ;]

(#218288) Deck válasza Gebriel (#218285) üzenetére


Deck
titán

[link]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#218289) Gebriel válasza Deck (#218288) üzenetére


Gebriel
veterán

Elrontottad a címzettet. ;)

(#218290) Wesder válasza Gebriel (#218289) üzenetére


Wesder
félisten

Segítek neki;] ♥️XOXO♥️
Ezt lehet màsolni.:P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218291) Deck válasza Gebriel (#218289) üzenetére


Deck
titán

Kizárt dolog!

PS5

(#218292) .LnB válasza Wesder (#218290) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

🏒😈🏆❤️🚲 Na ezek közül mit jelenít meg?

Elvan a gyerek...

szerk.: De akkor így mindent lehet. Na ezt se tudtam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218293) Wesder válasza .LnB (#218292) üzenetére


Wesder
félisten

Mindet, amit beillesztettél.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218294) Deck válasza .LnB (#218292) üzenetére


Deck
titán

Mindet.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#218295) .LnB válasza Deck (#218294) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jah látom. Bár én nagyon keveset írok telórol. Maradok a gif-eknél. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218296) Deck válasza .LnB (#218295) üzenetére


Deck
titán

Nálam is azok a favoritok :D

PS5

(#218297) erahurka válasza #10186752 (#218270) üzenetére


erahurka
félisten

És felirat miért van? Vagy Oroszországban betűk repkednek a világban minden felé? :(((

(#218298) 30z.Samu válasza erahurka (#218297) üzenetére


30z.Samu
félisten

Cyka Blyat, semmi más. :D

Sic Parvis Magna

(#218299) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Kezdő konzolosként érdemes elkezdeni a Witcher 3-at?
Nem nehéz?
Magyar felirat van e benne?
2790Ft a store-n most.

(#218300) 30z.Samu válasza hr2 (#218299) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bele lehet jönni szerintem. Vagy ha más nem most bezsákolod és később elkezded, amikor rutinosabb leszel. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.