Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#219201) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

EA bejelentese:

2022-es uzleti evben jon az uj Battlefield. Vagyis valamikor 2021. aprilis es 2022. Marcius vege kozott.

Live-Die-Respawn

(#219202) Carlos Padre válasza oriic (#219201) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem kell sietni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#219203) sirarcheer válasza oriic (#219201) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Spoiler! A címe:
Battlefield
VIetnam

PSN: sirarcheer

(#219204) Mike válasza sirarcheer (#219203) üzenetére


Mike
veterán

olyan már volt

(#219205) Bogyi007 válasza oriic (#219201) üzenetére


Bogyi007
veterán

Adná az ég hogy Bad Company 3 legyen.... :B

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#219206) glspeter1 válasza Bogyi007 (#219205) üzenetére


glspeter1
őstag

Vagy 2143 :D
Bár a BC 3-al is kiegyeznék. :)

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#219207) ProEvoFan válasza glspeter1 (#219206) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mindegy mi lesz, csak legyen benne olyan jó a multis gunplay, mint az új CODban vagy a Titanfall 2ben és fasza lesz minden. :K

(#219208) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sokakat itt nem érint, de azért hír:

Sony Interactive Entertainment to Shut Down PlayStation Vue

Live-Die-Respawn

(#219209) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ghost Recon® Breakpoint akció! -34%.
Adhatnák a Fallout 76-tal, Anthem-mel, Wolfeinstein: Youngblood-dal bundle-ban. 3 ezret adnék értük. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219210) .LnB válasza Bogyi007 (#219205) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olyan ez a Bad Company 3, mint a NFS-eknél az Underground, mindenki arra vágyik..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219211) erahurka válasza oriic (#219208) üzenetére


erahurka
félisten

Mit tudott ez a Vue amúgy? A cikkből nem derül ki.

(#219212) .LnB válasza erahurka (#219211) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebből kiderül: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219213) .LnB válasza oriic (#219201) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És mit érthettek az alatt, hogy terveznek kiadni "exciting remasters of fan favourites"-ot ?

Neten a Mass Effect-et említik. De Dead Space? Medal of Honor?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219214) oriic válasza .LnB (#219213) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akarmi lehet. A nep a Mass Effectnek orulne...szoval tuti nem az lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#219215) .LnB válasza oriic (#219214) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy jó kis The Sims, vagy Fifa 98 World Cup remastered is ütne. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219216) Shamat válasza .LnB (#219209) üzenetére


Shamat
aktív tag

De király, thx! Cserélem is be a lemezes példányomat digitalra. :K Tudom, igénytelen vagyok, de nagyon tetszik a gamma. Tesómmal (a másik igénytelennel) :DDD ugrunk is neki coop. :R

DEAD LIKE ME

(#219217) hombre[EU] válasza Shamat (#219216) üzenetére


hombre[EU]
veterán

aaand the comment of the day award goes to... :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#219218) GeneraL_XTX válasza oriic (#219214) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

egy rebootolt mass effect dejó lenne :D

(#219219) Shamat válasza hombre[EU] (#219217) üzenetére


Shamat
aktív tag

Köszönöm a családomnak, barátaimnak, fórumtársaknak és elsősorban Istennek. Már maga a jelölés is hatalmas dolog számomra, de hogy meg is nyertem, az egészen elképesztő! :DDD :R

DEAD LIKE ME

(#219220) Xaels válasza .LnB (#219213) üzenetére


Xaels
félisten

Dante's Inferno

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#219221) .LnB válasza Shamat (#219219) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igaza van hombre-nak. Ez a komment nagyon betalált, ezt még én is bevallom.
Elolvastam, és csak néztem, hogy hát erre nem lehet mit válaszolni?! És hát, van amire nem is kell. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219222) Nayrobi


Nayrobi
őstag

A második üzleti negyedév számai:

Gaming Revenue : ¥454.4bn / $4.23B (-17.4% YoY from ¥550.1bn / $4.93B - Q2 FY2018)
Gaming Operating Profit : ¥65bn / $0.605B (-28.3% YoY from ¥90.6bn / $0.813B - Q2 FY2018)

PS4 shipped : 2.8m (vs 3.9m - Q2 FY2019)
PS4 LTD : 102.8m

Software sold : 61,3m (vs 75.1m - Q2 FY2018)
Software digital ratio : 37% (vs 28% - Q2 FY2018)
Software LTD (minimum) : > 1.067 billion games sold

PS+ Members : 36.9m (up from 34.3m - Q2 FY2018)

(#219223) james001 válasza .LnB (#219213) üzenetére


james001
veterán

Dead Space Remaster-nek örülnék... Első és második résznek,a harmadikat hagyjuk :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#219224) Petreszku válasza james001 (#219223) üzenetére


Petreszku
senior tag

Ha már lúd legyen kövér és legyen mind három rész és ha lehet legyen mindegyikben co-op. Mert csak a harmadikban volt mi a cimbivel úgy játszottuk végig. :)

(#219225) .LnB válasza Nayrobi (#219222) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem egy kicsit érződik a hatása annak, hogy ha valaki konzolban gondolkodik, akkor vár most már a Ps5-re. Generáció vége van. Ehhez képest nem vészes a csökkenés.

Ezt viszont azért javítanám:

PS+ Members : 36.9m (up from 34.3m - 2019 september) 2,6m új előfizető, tudjátok miér?! Abézbóz MLB The Show miatt!
;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219226) Nayrobi válasza .LnB (#219225) üzenetére


Nayrobi
őstag

Tavaly szeptemberhez képest nőtt ennyit a ps+ előfizetőinek a száma, nem egy negyedév alatt :)

(#219227) .LnB válasza Nayrobi (#219226) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

No no no. Egy hónap alatt. Szeptemberbe bejelentették, hogy az MLB The Show 19 ingyenes lesz az októberi PS Plus-ba. És a nép megőrült. Mindenki előfizetett! ;] Szerintem még az Xbox-osok is. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219228) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Remélem mostantól nem csak ezeket a nyomorult sportjátékokat fogjuk csak kapni...

The Truth is out there...

(#219229) marilllyo válasza oriic (#219201) üzenetére


marilllyo
veterán

Szeretnék egy új Battlefield 4-et. Ezzel sokan vagyunk így! Nagyon-nagyon bízom abban, hogy a COD MW nyomására elengedik a világháborút és modern...vagyis Current Warfare lesz.
Viszont gondolom, már PS5 cím lesz. Nagyon rezeg a léc a BF V alatt is. Még a BF 1 is csúnyán be tud droppolni, ha olyanja van. Nem gondolom, hogy bírni fogja a PS4. Vagy ez is ilyen is-is lesz. Cross gen izé.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#219230) S e t h válasza .LnB (#219221) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azért mert tetszik neki?
Fura mi? Van akinek más tetszik mint neked. Elképesztő.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#219231) .LnB válasza S e t h (#219230) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kell ez? Kell ez a vergődés? Szenvedsz mint pata a napon.

Mi rosszat írtam most én ezzel? Tök frappánsan beoltott, még el is ismertem.
Neked egyébként beszóltam bármit is a Breakpoint miatt? Írtál róla itt is hosszan, a topikjában is elég aktív voltál (igen ott is olvasgattam). Reagáltam bármit is ezekre? Vagy bárki másnak?

Írtam róla, általános híreket igen. Fáj? Ennyire nem tudod megemészteni? Mint egy kisgyerek. :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219232) .LnB válasza marilllyo (#219229) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én viszonylag sokat játszogatok a BF V-vel(tel), de én nem vettem észre fps droppokat. Vagy nem zavart. Nem tudom. A menü az dög lassú, az tény.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219233) Zoleee83 válasza Lackooo84 (#219228) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hát sajna erre van a legtöbb igény, évente Fifára, meg a többi sportjátékra..
Szintén nem én vagyok a célközönség, számomra ez az értéktelen kategória, egyet le nem töltöttem, mondjuk ettől még másnak jó szórakozás.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#219234) .LnB válasza Lackooo84 (#219228) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért mert ebben a hónapban az volt, még nem jelenti, hogy rendszer lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219235) Lackooo84 válasza .LnB (#219234) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Lehet most a 2Dark lesz, mert gyanúsan olcsó. :D

The Truth is out there...

(#219236) .LnB válasza Lackooo84 (#219235) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nem jelent semmit. Az MLB The Show 19 az 12k volt mielőtt bekerült a Plus-ba.
Én egy Assassins Creedn-nek örülnék komolyan, Origins vagy Odyssey.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219237) sirarcheer válasza .LnB (#219232) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Tegnap én is játszottam BF V-öt.
Csak 5 percet akartam The Last of Us vége után, de 1 óra lett belőle. :D
Droppot én sem vettem észre.

PSN: sirarcheer

(#219238) Tuomas válasza .LnB (#219236) üzenetére


Tuomas
addikt

AC: Black Flag nem jó? Azt pletykálják, hogy az egyik novemberi játék az lesz. ;]
A viccet fléretéve. Sztem Ubisoft játékot nem fogunk kapni, a legkapzsibb cég. Eddig nekem csak a gone home rémlik, ami az ubisofttól volt, más nem is. Valakinek rémlik ubisoft játék, ami bekerült a ps+ba?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#219239) tothjozsi96 válasza Tuomas (#219238) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Annak nagyon örülnék! :)

(#219240) marilllyo válasza .LnB (#219232) üzenetére


marilllyo
veterán

+ sirarcheer

Simán meglehet, hogy kikupálták azóta. Én a béta idején játszottam vele. Akkor még úgy rémlik voltak vele gondok. De hát örülök, ha jó. Ettől függetlenül meg-megfordul a fejemben, hogy bevállalom...de van most annyi más+ a backlogom is csak hízik.
Kölcsön Order 1886-ot zavarom le most a héten terveim szerint...aztán jön az NFS Heat. ;) Yeaah.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#219241) .LnB válasza Tuomas (#219238) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ingyen jó lesz az is. :) De azért az újabbaknak így talán adnék még egy esélyt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219242) sirarcheer válasza marilllyo (#219240) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Csak napi "öt" perc BFV nem sok.
Egy nap 24 óra + éjszaka! ;]

PSN: sirarcheer

(#219243) .LnB válasza marilllyo (#219240) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

EA Accest nem fizeted? Nekem ezért a BFV-ért már megéri. Pedig nem vagyok rámozdulva annyira a BF-re. De egyszerűen jól esik néha prüttyögni benne. Nem veszem komolyan, csak élvezem. Ez a látvány eléggé elviszi a hátán nálam az egészet.

Order-t egy hétre tervezed? :DDD Te szerintem platra zavarod órák alatt. Jó legyen max egy nap. Szóval maradt akkor 6 szabad napod.. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219244) crue válasza Tuomas (#219238) üzenetére


crue
őstag

Több Rayman jaték, AC 3, AC Freedom Cry, Steep, For Honor, soroljam még?

(#219245) Tuomas válasza crue (#219244) üzenetére


Tuomas
addikt

Na ez nekem mind kimaradt. :DDD
De köszi, hogy pontosítottál!

[ Szerkesztve ]

We were here

(#219246) BoneDragon válasza GeneraL_XTX (#219218) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ja marha jo lenne ha az egyetlen ertelmes cimuket elbasznak. Remek otlet

(#219247) Steve1207 válasza .LnB (#219241) üzenetére


Steve1207
veterán

Ma jelentik be? Kb így szokták előző hét szerdán. Amúgy ahogy figyeltem a játékokat nem volt verekedős már egy jó ideje és minden évben bekerül valami.
DBF aktuális lenne, mert év elején jön a Kakarot (meg mellé valamelyik Hits-es sony játék, GoW úgyis olcsó ;] )

.

(#219248) .LnB válasza Steve1207 (#219247) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy tudom, hogy ma fogják.

Na látod azoknak is örülnék, mert venni nem vennék bunyós játékot, de így kipróbálnék ha kapnék. FighterZ-t mondjuk próbáltam már Pc-n. MK11 is jöhetne. Vagy ez a csoda JumpForce, Sasukéval szétvernék mindenkit. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#219249) marilllyo válasza .LnB (#219243) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát most Modern Warfare megy. Egyszer végigvittem "csak úgy". Most rámegyek a trófeáira. Nagyon pitiáner. Egyébként meg multizgatok vele esténként, ha van valami társaság, akihez be lehet k*rvulni.
Az Order is eléggé lightos ilyen téren. De kíváncsi vagyok rá. Jó kis "mozinak" tűnik. :D
Need For Speed-ig akarom befejezni őket.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#219250) S e t h válasza .LnB (#219231) üzenetére


S e t h
nagyúr

"Mint egy kisgyerek'
Egyetértek.
Ez a beszólogatósdi nem mindig jön össze.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.