Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218101) .LnB válasza Moby (#218099) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

100%-hogy nem. Volt egy cikk, amiben egy belsős mesélte el, hogy hogyan is zajlott ez. (*keresem közben a cikket). A Visceral játéka jó lett volna, csak kellett volna még idő rá. De ez nem tetszett az EA-nak,(és a játék valamiért nem illett bele a mikrotranzakciós koncepciójukba). És mellette a Respawn is dolgozott valamin, de nem a Fallen Order-en. Abból lett gyorsan Fallen Order. (És a Respawn is megerősítette már ezt, hogy ez az SW eredetileg, nem annak indult. De ezt már lusta vagyok visszakeresni.)

*Itt a cikk: [link]

Röviden, gyorsan kellett valami 2020-ra.

szerk.: Na jó itt a Respawn-os Stig Asmussen interjú: Jedi Fallen Order Didn't Start Out As A Star Wars Game

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218102) penge111


penge111
addikt

Szerintem, most a Nintendo viszi el a GOTY címet. The Legend of Zelda: Link's Awakening vagy Fire Emblem: Three Houses című játékkal...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#218103) Moby válasza .LnB (#218101) üzenetére


Moby
addikt

A cikket elolvasva: én nem találok még csak utalást sem erre. Az EA-nél 3 project futott. Az Amy Hennig-féle ragtag, az Orca (ez az openworld izé), meg a Fallen Order.
A fallen order-ről ennyit ír:
It’s not clear what EA Vancouver’s next new game will be. We’ve heard it might be a different Star Wars project. Respawn, the Los Angeles-based studio responsible for Titanfall, is also making a Star Wars game, called Jedi: Fallen Order. That game is currently scheduled for fall 2019.
Viszont keresek neked jóval korábbi Stig interjút, ahol már harcok mocapje ment a háttérben a fallen orderhez. Legalább 3 éves.

[ Szerkesztve ]

(#218104) .LnB válasza Moby (#218103) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Keressél.

itt a Respawn-os Stig Asmussen interjú: Jedi Fallen Order Didn't Start Out As A Star Wars Game

Elég tiszta a kép. Végig kell olvasni csak a cikkeket. És talán a marketing bullshit mögé látni egy kicsit.

A Visceral játéka túl sokáig készült, és az EA túl sok pénzt tolt bele. Aztán ezt megelégelték. Csörögtek a Respawn-nak, hogy kellene valami SW gyorsan. A Respawn-osok meg körülnéztek, hát itt ez a játék amin eddig titokban dolgoztunk, akkor ez SW játék lesz...

Innen szép győzni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218105) Tyler Durden

Tudom sokaknak már so last year játék de én még csak most hétvégén értem a GoW végére. Mielőtt elkezdtem volna sok spoilermentes hozzászólást olvastam róla, megoszlottak a vélemények vele kapcsolatban. Volt aki az egekbe magasztalta, volt akinek egyáltalán nem jött be. Én mikor elkezdtem a játékot az első az volt, hogy a grafikától leesett az állam. /épp tvcsere volt, így ezt már volt szerencsém HDR-ben végigtolni, hát más világ/. Viszont a játék eleinte nem nagyon akart beszippantani. Mentem harcoltam, a sztori az ilyen középsemmi, a gyerekkel való kapcsolat az zérónulla, nem ritkán fél óra-óra után kiléptem a játékból, mondván, hogy elég volt. Aztán kb a felétől valahogy egyre jobban beindult az egész, azt vettem észre simán 2-3-4 órát is a gép előtt ülök, csinálom a küldetéseket fedezem fel a világot, hallgatom a karakterek párbeszédeit /Mimir szövegei szerintem zseniálisak/. Tegnap mikor a végére értem, komolyan sajnáltam, hogy ennyi volt a sztori /így nekem félbehagyott érzésem maradt/alig várom már a köv részt. Most nekiálltam összeszedni a hiányzó dolgokat a platinához /ezt se gondoltam volna a játék elején/ illetve kipimpelni magamat a valky fightokhoz. Ahogy néztem 20 óra így még simán beleugrik, amit egyáltalán nem bánok. Amennyiben ezzel végeztem, következik a Dragon Quest XI.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#218106) .LnB válasza Tyler Durden (#218105) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan így voltam vele én is (visszakereshető). A feléig szenvedtem. A felétől meg egy seggel végigtoltam az egészet. :D (na jó nem kell keresgélni, itt van amit írtam utána: [link])

Dragon Quest XI jobb lesz nyugi. ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218107) #10186752 válasza Deck (#218091) üzenetére


#10186752
törölt tag

Na, mostantól ezt kibeszélheted a haverokkal a komposztálóban! :K Azzal a különbséggel, hogy a tiéd detenciós célú, feltételesen szabadlábra helyezlek majd idővel. :U

(#218108) Moby válasza .LnB (#218104) üzenetére


Moby
addikt

Összevissza hordasz tények nélküli képzelgéseket.
2016. Stigék ott nyomják a cuccot. A ragtaget 2017-ben állították le.Mikor telefonáltak oda nekik? 2015-ben? Ugyanmár.
Nem követted, mert nem érdekelt, most meg toltál rá csípőből egy véleményt.

[ Szerkesztve ]

(#218109) VTom válasza Deck (#218079) üzenetére


VTom
veterán

Én sem értem, hogy emiatt minek idegeskedik még valaki, ez ma már sajnos megszokott dolog.
A kiadó nyomja a fejlesztőket a határidő miatt, a lemezek gyártása is időbe telik, ahogy írtad is, ezért az AAA játékok 99%-a day 1 patch-el jön.
Aztán ez néha segít, néha nem :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#218110) Deck válasza #10186752 (#218107) üzenetére


Deck
titán

Nem kell. Nyugodtan legyen végleges. Én is abba raklak. Múltkor elmaradt ;)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#218111) Moby válasza Moby (#218108) üzenetére


Moby
addikt

Ez egy nagyon tehetséges csapat munkája egy olyan rendezővel, aki a legjobb régivágású God of War elkészítését irányította. Azért hívták be őt projektbe, mert gigantikus, epikus harcokat akartak, és nála alkalmasabbat nem nagyon találtak volna szabadon.
Nincs kétségem afelől, hogy ez egy jó játék lesz, csak mivel EA, ezért az internet népe rögtön divatutál. Én is tudom, hogy az egyirányba bégetés eléggé komfortos, meg EA is sokat dolgozik a hírnévért, meg a szar és szár is kb ugyanaz, de hogy nem feltétlenül, meg néha érdemes megállni, és ránézni, hogy tényleg szar-e vagy szár-e.

(#218112) .LnB válasza Moby (#218108) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Se én, se a cikkek nem állították, hogy ne készült volna SW játék a Respawn-nál. De nem ez, nem a Fallen Order. És ott van Stig Asmussen nyilatkozata. De jah, össze-vissza hordok mindent. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218113) Tyler Durden válasza .LnB (#218106) üzenetére

Lol kb ugyanaz csak más szavakkal (: Én most annyira belelkesültem a végére, hogy megcsinálom a platinát is, mert minden percet élvezek a játékban. Az elején úgy voltam vele, hogy ok végignyomom, mert eddig az összes részt letoltam, de ennyi..
DQ-t nagyon várom, lassan 1 éve, hogy megvettem és még nem jutottam el hozzá, most a hideg téli estékre /lesz egyáltalán ilyen idén? :D/ betáraztam. Idén nem is nagyon vettem semmit, max a gyerekeknek, mert csak a backlogot növeltem volna, akciók meg jönnek mennek.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#218114) Moby válasza .LnB (#218112) üzenetére


Moby
addikt

Hát mi? Csináltak egy sw akciójátékot 2016-ban, majd odaszóltak nekik, hogy álljanak le, és csináljanak egy sw akciójátékot?
Ilyen konteo-oldalt kéne indítsál a témában :) Fogalmam sincs milyen hasznot látsz bele, hogy ennyire kényszeresen akarod bebeszélni, hogy a fallen order egy összecsapott játék. Mi a haszon? Kinek jó ez?

[ Szerkesztve ]

(#218115) .LnB válasza Moby (#218114) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, a Respawn is valami nagyobb kaliberű játékot készített. De egyszerűen az EA nem akarta megvárni míg végeznek vele. Ezért hipp-hopp össze kellett dobni a Fallen Order-t. De én nem akarlak meggyőzni, egyértelműen jobb egy EA marketing reklámra alapozni, és annak hinni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218116) .LnB válasza Tyler Durden (#218113) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arról is írtam, majd ha végeztél akkor olvasd vissza. Hátha megint teljesen egy véleményen leszünk. :)

45-50 óra, vagy 100+ a végigjátszás. Ezt majd te döntöd el, hogy mennyi lesz végül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218117) Deck válasza .LnB (#218115) üzenetére


Deck
titán

Nézz be a Fallen Order topikjába. Sok infó, hír, van a játékról. Nagyon jónak ígérkezik.. :)

PS5

(#218118) Wesder válasza Deck (#218117) üzenetére


Wesder
félisten

EA jàték? Jònak igérkezik? Ez legalàbb akkora abszurdum, mintha azt mondanàd egy Xbox jàték lesz az év jàtéka.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218119) .LnB válasza Deck (#218117) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Múlt héten jártam arra, én szkeptikus vagyok.

Majd trial-ba kap egy esélyt. Remélem, hogy 15,-én még bőven a Death Strandig-el fogok élvezkedni. És nem kell majd azon gondolkodnom, hogy kipróbáljam e a Fallen Order-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218120) sasa134


sasa134
addikt

Urak, PS4 kontrollerre ugyanúgy él a gari mint a gépre? November végén lesz 1 éve , hogy vettem egy gépet, és az egyik kontroller elkezdett szarakodni, bár csak RDR2 alatt fordult elő, hogy Arthur folyamatosan megy előre, mintha be lenne ragadva a bal kar. Nem mindig csinálja, de ha igen, akkor semmi sem segít. Ilyenkor váltok a mások kontrollerre játék közben és minden OK. Tehát nem gondolom, hogy a game bugzik be. Tapasztalt ilyet vki? ha a kontroller az, akkor elég hamar feladta, ez a második játék amit a vásárlás óta játszok vele... sztem max 40 óra lehet benne, és nem ütöm-vágom.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#218121) .LnB válasza sasa134 (#218120) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen él a gari arra is. Én így jártam a Konzolok Szervize-nél: [link]
Szóval elvileg nem para. Nekem balra ment a karakter, az volt a baja.
Elvileg csak megnézik, hogy nem látható e rajta fizikai sérülés, és annyi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218122) Kendek válasza sasa134 (#218120) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, hogy él a garancia. Annyi, hogy elvileg a géphez adottakat javítják és nem egyből cserélik.

<-ƘƘ->

(#218123) sasa134 válasza .LnB (#218121) üzenetére


sasa134
addikt

köszi, akkor fogom és besétálok a boltba a számlával..

@Kendek
köszi, az nem gond, van egy második,szóval tudom nélkülözni

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#218124) Deck válasza .LnB (#218119) üzenetére


Deck
titán

Az már nagyon rég volt. Rengeteg új infó van.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#218125) .LnB válasza sasa134 (#218123) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A kontrollert is vigyed! ;) :D

(#218124) Deck Jó akkor benézek megint. Péntek óta biztos egy új játék lett. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218126) Deck válasza Wesder (#218118) üzenetére


Deck
titán

Van jó EA játék. Nem lesz benne semmi olyan amitől EA az EA..

PS5

(#218127) sasa134 válasza .LnB (#218125) üzenetére


sasa134
addikt

:DDD :))

Avanti Roma

(#218128) Deck válasza Xaels (#218084) üzenetére


Deck
titán

Úgy néz ki kezd igazad lenni. :)

PS5

(#218129) .LnB válasza Deck (#218128) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Maraggyá' mán! Még semmi rosszat nem mondtam a játékról! :D Csak, hogy szkeptikus vagyok, és voltak gondok a fejlesztés körül. Nyugi, ha jó lesz, szeretni fogom. Én még a Battlefront 2-t is tudtam szeretni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218130) Wesder válasza Deck (#218126) üzenetére


Wesder
félisten

Lemaradt a ;] a végéről.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218131) Tyler Durden válasza Xaels (#217929) üzenetére

Köszi a nép nevében az irományt, nagyon jó lett. :R Vártam már mikor kerül ki az írásod, ez alapján úgy tűnik be is szerzem a közeljövőben..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#218132) Deck válasza .LnB (#218129) üzenetére


Deck
titán

Szkeptikus én is vagyok de jónak ígérkezik. Reménykedem.. Persze ha nem lenne jó azt is megírom. Azért a Kotor óta illene már egy jó SW játék. :D

Számomra egy W3-hoz SW játék lenne az igazi amúgy, ugyanannyi tartalommal, ötletekkel, kreativitással stb..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#218133) Deck válasza Wesder (#218130) üzenetére


Deck
titán

Így már teljesen más a helyzet ;]

PS5

(#218134) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A GreedFall-lal játszik valaki? Olvastam egy tesztet. És bár nem kapott annyira magas értékelést, a pozitívumok között azokat emelik ki, amik nekem számítanak egy játéknál. Ráadásul a Focus Home Interactive megérdemli a bizalmamat a A Plague Tale: Innocence után.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218135) .LnB válasza Deck (#218132) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Számomra egy W3-hoz SW játék lenne az igazi amúgy, ugyanannyi tartalommal, ötletekkel, kreativitással stb.."

Feltételezhetően kettő ilyen is készült, csak hát az EA türelmetlen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218136) Zsinder válasza .LnB (#218134) üzenetére


Zsinder
aktív tag

A Focus Home Interactive csak a kiadó volt mindkét esetben. A Plague Talet az Asobo a Greedfallt a Spisers fejlesztette.
Ettől függetlenül vedd meg, írj róla mert én is szemezek vele :DDD

(#218137) .LnB válasza Zsinder (#218136) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyen kreatív kis cuccosoknál fontos a kiadó. Az, hogy bemerik vállalni. Gondolom (PL.: ) az Ubisoft-nak túl extrém lenne beállni valami mögé, ami egyedi. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218138) Deck válasza .LnB (#218135) üzenetére


Deck
titán

Ahogy mondod :(

PS5

(#218139) Zsinder válasza .LnB (#218137) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Minek kéne beállniuk? Ott a random bullshit generatorjuk és kaszálnak vele ;]

(#218140) hombre[EU] válasza Moby (#218111) üzenetére


hombre[EU]
veterán

2013 körül az EA-Disney bejelentett 3 SW gamet: DICE,Bioware és Visceral.
A Respawnról 16ig szó sem volt, ebben az idōben készültek a TitanFall2 launchra (2016 október!), a háttérben már folyhatott egy FallenOrder szerū tps akciójáték (interview-nem SW-nak indult) majd bejelentették,hogy ōk készítik/fejezik be az elōzō nagy projekte(ke)t.
Ez szerintem Amy Hennig&co játékának egy vágott,gyengébb szelete lesz.
Ettōl függetlenül még jó játék lehet, de egy "öszvér" game

U.i.: a mocap lehet,hogy a szerzōdés után egy héttel történt :) összeálltak a promo videó kedvéért

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#218141) Xaels válasza Tyler Durden (#218131) üzenetére


Xaels
félisten

Köszönöm. Igyekeztem mindenre kitérni, részletes lenni de közben kerülni a spoilereket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218142) Carlos Padre válasza Deck (#218079) üzenetére


Carlos Padre
veterán

És mi van azokkal, akik offline játszanak, vagy nincs korlátlan gigabites netük? Szopják le a brét mert nem olyan körülmények közt és életszinvonalon élnek mint te? :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#218143) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

The Truth is out there...

(#218144) .LnB válasza Carlos Padre (#218142) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azok Etiópiában, Ugandában, Botswanaban (stb.) élnek. Arra fele a PC, PS4, Xbox One is viszonylag ritka.. ;] És van sajnos nekik nagyobb bajuk is mint a day-1 patch.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218145) #10186752 válasza Moby (#218111) üzenetére


#10186752
törölt tag

Divatutál, mellesleg joggal, bár nem a divat miatt.

Épp te magad voltál, aki a Battlefront II-nél (lehet, hogy az I-nél) kénköves poklot szórtál az EA-ra, és a Battlefield V-nél meg kijelentetted, hogy többet EA-lövöldét (játékot) te nem veszel a kezedbe.

[ Szerkesztve ]

(#218146) Deck válasza Carlos Padre (#218142) üzenetére


Deck
titán

Nekem is csak 250 MBit/s-es netem van nem gigabites. Nem olyan nagy dolog a korlátlan net így 2019-ben azért..
Azok akkor nem frissítenek, ennyi az egész. Vagy jobb lenne nem lenne frissítés sem csak ő miattuk? Ezek hibajavítások amiket nem szórakozásból adnak ki.
Egyesek úgy csinálnak mintha ez valami újdonság lenne mostantól..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#218147) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Konzol Világ már most vágott egy -21%-os akciót a Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint-ra. Valószínűleg jól fogy. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218148) Moby válasza hombre[EU] (#218140) üzenetére


Moby
addikt

A Fallen Order fejlesztése 2016 májusában indult. Ekkor került a Respawn-hoz Stig is. Nem szerű, meg bármi, egy SW tps akciójáték. Erre vették fel. Egy SW akciójátékra. Nem tudom hogy a jóistenben lehet ebbe még belekonteózni bármit.
2016 májusa óta készül SW tps akciójáték a respawnál. ezt a játékot ma Fallen Orderként ismerünk. Nincs semmilyen arra vonatkozó információ, hogy ott valaha készült volna bármi egyéb is, a képzelgésen és az kényszeres önigazoláson kívül.

(#218149) .LnB válasza Moby (#218148) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végül is csak ő mondta a saját kis szájával, hogy ez a játék nem Fallen Order-nek indult. És ha feltételezzük, hogy a "te reklámvideód" valós, akkor csak készült ott valami SW játék már akkor is, ami..nem ez volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218150) ProEvoFan válasza Al365 (#218077) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szóval azt mondod, hogy a raideken kívül tökéletesen játszható egyedül is!?!?!?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.