Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218301) ldave válasza hr2 (#218299) üzenetére


ldave
félisten

Simán jó kezdőjáték, nincs benne kontrolleres célzás, így szokható az irányítás mindenféle frusztráció nélkül. Van benne magyar felirat, ha nehéz lenne, akkor meg simán visszavehető a nehézség, amíg bele nem jössz.

A Slime draws near! Command?

(#218302) raziel01 válasza hr2 (#218299) üzenetére


raziel01
veterán

De csak az alapjátékot nem érdemes megvenni. A DLC-ekkel együtt teljes.

(#218303) Deck válasza hr2 (#218299) üzenetére


Deck
titán

Persze, hogy érdemes. Az egyik legjobb választás :)
Magyar feliratos teljesen és nem nehéz.
Minden pénzt megér viszont érdemesebb a GOTY verziót venni mert, rengeteg a + tartalom. Kb mint az egész játék mégegyszer.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#218304) Tatyla


Tatyla
őstag

Keresek valakit aki aktívan tolta, tolja esetleg még mindig a Divinity Original Sin 2-őt, a többit privátban

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#218305) Mike válasza hr2 (#218299) üzenetére


Mike
veterán

A kamera mozgatása lesz furcsa egér után

(#218306) Xaels


Xaels
félisten

MK11 Theme

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218307) sz.mich


sz.mich
tag

A Witcherrel kapcsolatban engem is érdekelne a felirat. Store-on néztem én is, de ott nincs feltüntetve a magyar felirat. :F Éppen ezért nem húztam be a Heavy Rain-t meg a Beyond Two Souls-t sem.

[ Szerkesztve ]

Csak kp., az ár fix.

(#218308) Kendek válasza sz.mich (#218307) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Semelyik játéknál sincs feltüntetve, de amelyikben elvileg kell lennie, abban ott lesz ha a magyar Store-ból vásárolod.
A Beyond: Two Souls-ban van magyar felirat, a Heavy Rain-ben nincs.

<-ƘƘ->

(#218309) 30z.Samu válasza Xaels (#218306) üzenetére


30z.Samu
félisten

Úúú, ez rohadt jól néz ki! Köszi az infót! :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#218310) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#218309) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ööö..magyar Store-ban nincs benne? Nem találom. :B

Sic Parvis Magna

(#218311) Con Troll


Con Troll
senior tag

Sziasztok!
Ha magyar accountomat VPN mögé bújtatom, és átmegyek Új-Zélandi IP-re, akkor egy helyi idő szerint éjfélkor megjelenő játékot tudok előbb játszani? Szóval az Új-Zélandi éjfél fog számítani az IP miatt, vagy a magyar, az account miatt?

(#218312) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#218310) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sikerült. :R

Sic Parvis Magna

(#218313) Steve1207 válasza Xaels (#218306) üzenetére


Steve1207
veterán

Komolyan mondom, vagy 100-150 témát megnéztem már, de mindig visszatérek az alaphoz. Ehhez az UI-hoz szerintem nem illenek egyáltalán grafikus témák részemről.
Az viszont megdöbbentett, amikor a sima picit lag-olt, felraktam a last of us 2 égő autós témát, olyan fluid még sose volt a rendszer, minden pikpak :DDD

.

(#218314) 30z.Samu válasza Steve1207 (#218313) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem általában a gyári téma van és kiteszek egy bizonyos háttérképet. Néha napján váltogatom, leginkább amikor egy előrendelt játékhoz kapok témát. Akkor általában a végigjátszás erejéig az adott téma van. De utána visszaváltok a jól megszokott gyári téma + szokásos háttérkép kombóra. :))

Sic Parvis Magna

(#218315) Kendek válasza Con Troll (#218311) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Biztos, hogy nem számít az IP-cím szerinti földrajzi helyzet. Ha az Új-Zélandiaknak előbb jelenik meg az adott játék, akkor Új-Zélandi accountra lesz szükséged.

<-ƘƘ->

(#218317) ProEvoFan válasza Xaels (#218306) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi az infót!!!Ez brutál jól néz ki! Főleg a Terminátoros része. :Y

(#218318) hitchins


hitchins
őstag

Megosztassall kapcsolatban kerdeznek.

Gepemen fenn van az ismerosom profilja elsodlegeskent. Most megvettuk a profiljara a CoD-ot.
Az o profiljaval beleptem es engedte is letolteni ez eddig ok.
Viszont ha visszalepek a sajat profilomba a jatekon lakat van.
Ez csak azert van mert meg nem jatszhato pentekig vagy valami mas oka lehet?

(#218319) KaitouP válasza hitchins (#218318) üzenetére


KaitouP
veterán

Péntekig nem játszható, azért van.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#218320) proly01


proly01
őstag

Sziasztok! Vettem egy Pro-t. És lenne pár kérdésem.
Az első hogy ezt miért csinálja?
vagy 25 percig a játék indítása előtt...
Illetve a másik kérdésem,hogy 4k tvre van kötve honnan tudom hogy éppen 4k ban játszom? Pl. Days gone nal csak annyit ir hdrt bekapcsolom e vagy sem (pont mint slimnel) Nem lehet módok közt váltani.
Előre is köszönöm a válaszokat!
:R

....Pr:)ly....

(#218321) Xaels


Xaels
félisten

Na letudtam a Children Of Morta-t is. Ha lesz időm akkor holnap összedobok róla egy részletes bemutatót, de csak személyes bejegyzésként.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218322) VTom válasza proly01 (#218320) üzenetére


VTom
veterán

Az automata beállítás a magas felbontású render opció.
Nem natív 4K-ban renderel a PS egyébként.
A főmenüben át tudod állítani a performance mode-ra.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#218323) hitchins válasza KaitouP (#218319) üzenetére


hitchins
őstag

Koszi,
Mar kezdzem parazni mert nala nem lakat van hanem egy ora ami visszaszamol..... de gondolom akkor azert mert az o profiljan van a vasarlas

(#218324) proly01 válasza VTom (#218322) üzenetére


proly01
őstag

Köszönöm!
:R
Tehát azért csinálta ezt a visszaszámolást 25 percig az uncharted 4 első indítása előtt mert rendereli fel a játékot 4k (vagy ahhoz közeli) felbontás ba?
Sem az uncharted 4 nél sem a days gone nál nem találok ilyet "performance mod" a beállítások között.

....Pr:)ly....

(#218325) NomAd_82


NomAd_82
aktív tag

Sziasztok,
Téma volt korábban a fórumban, hogy az Order 1886 játék körbejár és nagy a kereslet rá,
így én is elindítanám a sajátomat. Dobjon rám privátot, aki játszana vele és megbeszéljük a részleteket.

(#218326) Deck válasza proly01 (#218324) üzenetére


Deck
titán

Nem azért. Gondolom még települt a játék akkor szoktak ilyet.
Nem minden játékban tudsz választani. Vagy van vagy nincs, ezt játéka válogatja.

Every game with PS4 Pro support: resolution, FPS, HDR, enhancements and more

[ Szerkesztve ]

PS5

(#218327) VTom válasza proly01 (#218324) üzenetére


VTom
veterán

Nem, azt azért csinálta, mert még töltötte/telepítette.
Ne a játék menüjében keresd, hanem a PS főmenüjében.
Bár az U4 menüjében azt hiszem pont van ilyen lehetőség.
Szerintem ne foglalkozz ezekkel, csak dőlj hátra, és élvezd. Az Uncharted 4 az egyik legjobb játék amivel valaha játszottam. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#218328) Deck válasza VTom (#218327) üzenetére


Deck
titán

Pedig a játékok menüjében a settings alatt van.

PS5

(#218329) proly01 válasza Deck (#218328) üzenetére


proly01
őstag

Bárhol keresem az uncharted lost legacyban sehol sem talalok 4k ra vonatkozó beállítást. Egyedül a HDR t lehet ki és bekapcsolni
Playstation főmenüjében a felbontás automatikusra van állítva. Gondolom az jó?!

....Pr:)ly....

(#218330) Steve1207 válasza proly01 (#218320) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem települ? Vagy 60Gb-ot felrak az UC4, nekem soha nem tolt ilyen visszaszámlálást. Bár mindig kívánom a teljes telepítést.

4k: nekem kiírja a tv a felbontást az info gombbal. Amúgy a PS beállításai alatt van, amit mondtak. Ott tudod a felbontást is beállítani. Ha auto-n van, amúgy 4k-ban tolja ki a kepet.
Nekem pl a 4k tv miatt bármely felbontáson is van a konzol alapból már performance ha jól emlékszem (nem is enged mást beállítani felbontastol függetlenül), de pl 1080p-s kijelzőn engedett váltani.

.

(#218331) Deck válasza proly01 (#218329) üzenetére


Deck
titán

Automatikus az jó. A maximum felbontáson fog indulni. Ez az egész nem olyan mint PC-n. Nem kell ezzel foglalkoznod amúgy csak játszanod :D

PS5

(#218332) proly01


proly01
őstag

En is kivártam a teljes telepítést sőt még utána az 'asszem 20gigas patch et is. En is mételődtem hogy ezt csinálja mert sosem láttam még ilyet ezelőtt én sem. Az UC4 es a lost legacy is ezt csinálta. Majd ahogy végzett még töltött is a szokásos módon a sarkban az érmével majd indult a játék. De sem játékon belül sem a játék főmenüjében nem tálalok csak a HDR re vonatkozó beállítást. Lg tvm van nincs rajta info gomb (sajnos). Volt prom már ezelőtt is csak akkor nem volt 4k tvm. Eladtam vettem egy slimet a full hd tvhez
Most van 4k tv vettem hozzá egy prot és azt hittem hogy majd beállítom performance stb aztán leesik az állam de nem nagyon hatottak meg eddig a látottak ezért is kértem tanácsot. Last of us -nál pl. Enged valtani a módok közt és Simán megy is. Ott látványosabb az eredmény.

....Pr:)ly....

(#218333) Deck válasza proly01 (#218332) üzenetére


Deck
titán

Nem minden esetben van sajnos performance/resolution mód.
Az meg, hogy a tv-d valódi 10 bit-es HDR-t tud-e nem tudjuk.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#218334) proly01


proly01
őstag

LG C8 am van.
Közben olvasgatok azért és van aki azt írja hogy nincs beállítási lehetőség rá de alapból a lehető legszebb küllemében indul el a játék pron. Az uncharted 4 talán 1440p ben a lost legacy pedig 4k ban.
Remélem tényleg ilyen egyszerű hogy csak fogom és játszom ő pedig megoldja helyette. A performance meg stb vel való variálást. Ez lenne a legjobb de félek nem ilyen egyszerű a helyzet.

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#218335) Deck válasza proly01 (#218334) üzenetére


Deck
titán

Akkor pedig minden jó. Nem tetszik a grafikája vagy mi a baj akkor?

PS5

(#218336) proly01 válasza Deck (#218335) üzenetére


proly01
őstag

Játszottam slimen ugyanezen a tvn még mikor nem volt meg a pro hdr 1080p ben. Aztán ma meg akartam ugye nézni mondom majd biztosan lesz egy waoo érzés vagy valami de ehelyett kb nekem ugyan olyan a képminőség mint slimen volt. Sőt még van ahol lehet fakobbnak is hat. Vártám azt mikor itt írják hogy hu meg ha meg ho mintha nem os ugyan azzal a jatekkal játszanának meg hogy a pókember is 4k ban azta valami ilyesmit vártam volna de nagyon elmaradt. Aztán plusz erre jön az is hogy ugye semmi performance moddal kapcsolatos beállítást sem tálalok mint pl. A last of us ban vagy a GOW ban és gondoltam valamot rosszul állíthattam be biztos.

....Pr:)ly....

(#218337) Deck válasza proly01 (#218336) üzenetére


Deck
titán

Ritka a választási lehetőség sajnos. De ha lenne is akkor csak rontana a minőségen a performance lehetőség ebben az esetben. Max a Motion Blur-t tudod kikapcsolni, lejjebb venni ebben a játékban ha zavar.

PS5

(#218338) proly01 válasza Deck (#218337) üzenetére


proly01
őstag

Most nézem hogy a beállítások rendszer menupont alatti teljesítmény fokozó mod ki van kapcsolva. Azt be kellene kapcsolnom?

....Pr:)ly....

(#218339) Deck válasza proly01 (#218338) üzenetére


Deck
titán

Az a régebbi játékokhoz jó csak, amik nem kaptak pro patch-et. Nem fogja befolyásolni azt, hogy néz ki a játék.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#218340) Wesder válasza Con Troll (#218311) üzenetére


Wesder
félisten

Ez nem Xbox, hogy csak àtkattintod Új-Zélandra. Ha magyar accounton veszed, akkor magyar idő szerint jàtszhatsz vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218341) darksogi74


darksogi74
csendes tag

Sziasztok!
2 játékhoz keresnék Coop partnert.
Warhammer chaosbane
Strange Brigade
Hátha valaki még szeretné platinázni rajtam kívül. mgabo74-Hun

(#218342) Nescafé válasza Xaels (#218306) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszi
Most a héten vettem pont meg a premium edition-t :)

 iPhone 15 Pro

(#218343) Lackooo84 válasza proly01 (#218336) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mekkora tévéd van? Gyanítom kb. 32"-os, mert ha nagy a tv-d, és nem látod a 1080p és a 4K (1440p) közötti különbséget, akkor tuti valami baj van a látásoddal...

The Truth is out there...

(#218344) Deck válasza Lackooo84 (#218343) üzenetére


Deck
titán

LG C8 van neki tehát 55".

Amúgy az Uncharted 4 az a játék ami nagyon jól néz ki.

PS5

(#218345) Deck válasza proly01 (#218336) üzenetére


Deck
titán

Nézd meg, hogy néz ki a GTA V.. Aztán, egyből másképp fogod látni a dolgokat.. Hehe :D

PS5

(#218346) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Razer Raiju
Valaki használ ilyent?Vélemény?
A videó alapján elég jónak tűnik.Aprón van 18Kért.Alig drágább, mint a sima ps4 gamepad.

[ Szerkesztve ]

(#218347) erahurka


erahurka
félisten

Ugye az Observer nem fog átmenni egy idő után ilyen menekülős, bújkálós horrorba mint a Soma volt?

[ Szerkesztve ]

(#218348) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Destiny 2 ugye még nem cross play, csak cross save?

(#218349) oriic válasza ProEvoFan (#218348) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak cross save van.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.