Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#219751) Deck válasza Wesder (#219750) üzenetére


Deck
titán

Teljesen egyetértek veled. Ez az új harcrendszer és rpg elemek nagyon jók benne.

PS5

(#219752) consono válasza Wesder (#219750) üzenetére


consono
nagyúr

És igazad is van, többé-kevésbé. 30 perc után tényleg bármi lehetne, de még később is. Eretnek megjegyzés, de Kratos helyett akár Conan is lehetne a főszereplő, ha kard lenne a kezében, ugyan úgy (vagy majdnem ugyan úgy) működne a játék...
Ez a játék egy új kezdet a GoW-ban, nem csoda a váltás, azt azért tegyük hozzá :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#219753) markknight válasza Wesder (#219747) üzenetére


markknight
veterán

Tessék a legnehezebben tolni :D Én annó nem vettem fel az életet adó upgradeket, csak a végén találtam 1-et és úgy kellett végigszenvednem a játékot. Na az kemény vót.

[ Szerkesztve ]

(#219754) headhunter86 válasza Wesder (#219739) üzenetére


headhunter86
senior tag

Én mondjuk PS4 Pro-n játszottam vele pár hete. Szerintem jó kis játék volt. Én semmi technikai problémával nem találkoztam.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#219755) VTom válasza Bencus88 (#219748) üzenetére


VTom
veterán

Persze, a lényeg, hogy arra megfeleljen, amire neked kell.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#219756) 30z.Samu válasza Wesder (#219747) üzenetére


30z.Samu
félisten

Have fun! :C

Sic Parvis Magna

(#219757) tboy93


tboy93
nagyúr

Hű, srácok, ez az Arkham Knight eléggé megvett kilóra. Elkezdett behúzni, úgy rendesen. Nagyon tetszik a sztori, jók a side questek, a Batmobillal meg istencsászár csapatni, szerintem egyáltalán nem rossz az irányítása sem. Technikailag nem a legszebb a játék, de a stílus nagyon adja. Kíváncsi leszek meddig tart a lendület, most a hétvégén azért jó pár óra beleszaladt.

(#219758) Wesder válasza consono (#219752) üzenetére


Wesder
félisten

Ezért mondtam, hogy az új jàtékmechanika és RPG elemek jòk, de ez nem GoW szàmomra. Persze hozza a kötelezőt, amit Kratos-tòl megszoktunk, de ha kicserélnénk randomskandinàvnévre akkor is ugyanennyire élvezetes lenne a jàték.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#219759) stilo18 válasza tboy93 (#219757) üzenetére


stilo18
addikt

Szerintem a végéig felfelé megy lendület, elképesztően szerettem...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#219760) karlyn


karlyn
újonc

Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy ezek közül a szünetmentes tápegységek közül melyik lehet a jó PS4 Pro-hoz? Vagy ajánlani max 25-30 ezer forintig egyet. Köszönöm szépen!
https://www.arukereso.hu/szunetmentes-tapegyseg-c3133/f:hatasos-teljesitmeny=2;3;4;5,ar=0-30000/?gclid=EAIaIQobChMI66nStY3Q5QIViKgYCh1tegLEEAAYBCAAEgJRV_D_BwE

(#219761) Steve1207 válasza tboy93 (#219757) üzenetére


Steve1207
veterán

Pont tegnap este néztem meg, hogy milyen, egyből a lista elejére raktam :D

.

(#219762) Wesder válasza markknight (#219753) üzenetére


Wesder
félisten

Engem csak a story érdekel, bàr a Stranger megérkezésekor fogtam a fejem hogy ez meg mi a tosz, de biztos van előzménye amit késöbb tudunk meg. Mindenesetre a harc az epic volt, azt nem tagadom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#219763) marilllyo


marilllyo
veterán

Nincs kedve valakinek a Battlefield 4 DLC-s trófeáihoz? 2 ember kéne még, meg egy szabad délután...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#219764) Kendek válasza karlyn (#219760) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem APC Easy 1000VA van, ez a legegyszerűbb és tökéletes a PS-hez is. Könnyen cserélhető benne házilag az akkumulátor, annyi, hogy a csipogója elég hangos (én letompítottam szivaccsal).

<-ƘƘ->

(#219765) Wlac


Wlac
Ármester

A Remnant új patch-e (1.09) másnál is megölte a játékot? Nem tudok csatlakozni a haverhoz, és a fegyverek nagyon félre hordanak. Nem realisztikus "a fegyverek nem annyira pontosak" módon, hanem konkrétan méterekkel arrébb megy a golyó. Haveromnál ugyanez.

“The wha-"

(#219766) Xaels válasza Wesder (#219762) üzenetére


Xaels
félisten

Van egy remek digitális képregény ami elmeséli Kratos belső küzdelmét a saját dühe ellen, hogy szeretné újrakezdeni az életét. Aki ismeri Kratos múltját szerintem könnyebben megérti, hogy miért olyan amilyen és miért viselkedik úgy ahogy, később ráadásul meg fogod kapni a válaszokat, hogy ez miért is GOW és nem új IP hiába az új setting.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#219767) Xaels válasza Wlac (#219765) üzenetére


Xaels
félisten

Nem indítottam el még a Patch óta, de akkor ránézek. Még fent van a gépen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#219768) Xaels válasza Wlac (#219765) üzenetére


Xaels
félisten

Megnéztem, konkrétan a célkereszt van full szar helyen, a lövések középre mennek. De ahogy olvasom redditen van akinek eltűnt a célkeresztje pl. :(

A kapcsolódást ha gondolod próbáljuk ki.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#219769) Xaels válasza Wlac (#219765) üzenetére


Xaels
félisten

Adtak megoldást, ami nekem működik. Menj a PS beállítások menüjébe, ott a Hang és Képernyőn belül a Megjelenítési területet állítsd be majd indítsd újra a konzolt. Ezután elvileg megjavul a célkereszt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#219770) Wesder válasza Xaels (#219766) üzenetére


Wesder
félisten

Tudok a pengéről, ha arra gondolsz. Nekem nem Kratos-szal van bajom, hanem azzal a szerencsétlen retardàlttal aki odajött arcoskodni. Nyílvàn kellett a konfliktus, na de na... Így 2 òra utàn leraktam, mert lefàrasztott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#219771) Xaels válasza Wesder (#219770) üzenetére


Xaels
félisten

Nem csak a pengéről van szó. Arra a retardáltra is meg lesz a válasz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#219772) WaterWave válasza #91166208 (#219662) üzenetére


WaterWave
veterán

Jöhetsz ground warozni :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#219773) Wesder válasza Xaels (#219771) üzenetére


Wesder
félisten

Persze biztosan, de azért komikus volt. Temetem az asszonyt, elvagyok a gyerekkel, erre odajön baszogatni egy feleakkora csòka hatalmas arccal. Nanà hogy ràborítom a fél hegyet.:D

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#219774) Bencus88 válasza VTom (#219755) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:R

(#219775) #91166208 válasza WaterWave (#219772) üzenetére


#91166208
törölt tag

Xbox on játszottam rajtam. Hát ezt a módot kihagyhattak volna. Tiszta BF. Domination nálam a nyerő meg TDM. Várom új pályákat.

(#219776) markknight válasza tboy93 (#219757) üzenetére


markknight
veterán

"Technikailag nem a legszebb játék" Hogy mi? Mai napig az egyik legjobban kinéző cím ps-re.

(#219777) Peace válasza Wesder (#219747) üzenetére


Peace
nagyúr

De felbaszna, ha folyamatosan az arcomba világítana, hogy mennyi az idő! :DDD

(#219778) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Srácok, van valakinek tapasztalata a Nacon Revolution 2 Pro-val kapcsolatban, hogy a triggereket testre lehet e szabni?

Éjjel kifingott a gyári DS4 kontrollerem és vennem kell újat de árban azt látom hogy nincs annyira nagy különbség egy zsír új DS4 és a RevolutionPro 2-höz képest. A vezetéket még lenyelem ha tényleg minimál a delay, viszont azt láttam hogy triggereknek szinte minimál az útja ami egy GT Sportban full haszontalan, de máshol azt olvasom hogy lehet ennek a deadzoneját állítani hogy sokkal nagyobb utat tegyen meg, de elég összevisszaságokat olvasok erről. Szóval valakinek tapasztalat?

All→M8

(#219779) saelin válasza Bencus88 (#219719) üzenetére


saelin
veterán

Most van goldod? Ha igen mi a baja?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#219780) #91166208


#91166208
törölt tag

Hivatalosan is meglett az első Ps em. :R :DD

(#219781) tboy93 válasza markknight (#219776) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az Arkham Knight? :DDD 4K tv-n brutal csunya szegeny. Hogy par sokkal szebb cimet emlitsek, Gow, red dead, uncharted 4-5, hzd, spiderman, Detroit stb.

Ettől függetlenül lebilincselő a hangulat es a dizajn is fasza, csak nem szep ez mar mai szemmel nézve.

[ Szerkesztve ]

(#219782) markknight válasza tboy93 (#219781) üzenetére


markknight
veterán

Ja, hogy a felbontás a baj? Az lehet. PC-n, ultra beállításokon odaver.

(#219783) Wlac válasza Xaels (#219769) üzenetére


Wlac
Ármester

Köszi, ez segített. A kapcsolódás is rendbe jött az újraindítás után, bár nem hiszem, hogy az a képernyő miatt lett volna. :D

“The wha-"

(#219784) ldave válasza markknight (#219782) üzenetére


ldave
félisten

Ezzel most emelted a topik színvonalát.

A Slime draws near! Command?

(#219785) NyMRooD válasza Wesder (#219773) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ezek a dolgok is meglesznek magyarázva :D Egyébként maga a játék, hogy tetszik (címétől elválasztva)?

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#219786) Bad Pritt válasza ldave (#219784) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De értsd meg, hogy ps-re a legszebb játék pc-s ultra beállításokkal. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#219787) Wesder válasza NyMRooD (#219785) üzenetére


Wesder
félisten

Egyértelmű hogy meglesznek magyaràzva. Hozza amit kell, ez a minimum amit elvàrok egy egyplatformos 5-7? évig fejlesztett jàtéktól.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#219788) headhunter86 válasza markknight (#219782) üzenetére


headhunter86
senior tag

Megvan Epic Store-ban, Steam-en is megvettem anno. De újrajátszanám PS-en is, mert már annyira kanapé játékos lettem, hogy nincs kedvem a gép előtt játszani :D.
Viszont, ha randa PS-en lehet mégiscsak PC-n tolom majd ki megint, ráadásul az pénzembe se kerül.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#219789) Dvix válasza #91166208 (#219780) üzenetére


Dvix
senior tag

gratulálunk! És jó játékot! :C

(#219790) penge111


penge111
addikt

No, végre hétvégén ps közelébe kerültem. Bele is szaladt 13 óra a Divinity Original Sin 2-be, már kezdem érteni miért kapott ez a cím mindenütt 90% feletti értékelést és miért is emlegetik egy szinten a Witcher III-al (holott azért más kategória a kettő). Ugyanakkor azt is megértettem, hogy a nagyon magas értékelések mellett, miért nem kapott ez a játék akkora rivaldafényt mint mondjuk a Witcher III, illetve miért kallódik hetek óta 6000 forintért már a hardveraprón egy eladandó példány.
Ez egy kőkemény CRPG, manapság minden játékra ráaggatják az rpg titulust, holott csak nyomokban tartalmaz rpg elemeket. Ez a játék egy mezei játékosnak, aki nem nagyon játszott még rpg-vel, vagy mondjuk igazi rpgvel (Gothic II, Baldur's Gate, Icewind Dale stb...) nem hiszem, hogy nagyon megdobogtatja a szívét, mert rengeteg olvasást, időt, sőt tanulást is igényel. Maga a harcrendszer fenomenális, de sokan majd a legegyszerűbb csatáknál is el fognak vérezni. Ilyen minőségű zenét rég hallottam rpg alatt, csodálatos. Itt is a döntéseinknek súlya van, rengeteg opció közül választhatunk. A harcokban millió féle taktikát találhatunk ki. Egy pár nyalánkság a játékból:

-ha elf karaktert indítunk, képes lakmározni a halottakból és azoknak az emlékfoszlányait felidézni, új skilleket tőlük eltanulni, titkokra rájönni
- élőhalott karakter, képes mások arcát letépni, és felvenni azok alakját
- egy skill segítségével, képesek vagyunk állatokkal társalogni, akik olykor vicces, máskor tragikus történeteket mesélnek el. vagy segítenek egy-egy szituáció megoldásában, vagy küldetéseket adnak stb.
- itt minden interakcióba áll egymással, megsebzünk távolról valakit, az alatta lévő vértócsába, ha egy villám varázslatot küldünk, akkor akik a vértócsában állnak, mind sebződik és sokkolódik is.

Szóval aki, szereti, imádja az rpg-ket annak ez a játék maga a mennyország, de ez nem egy Witcher könnyedségű kaland azonban, a játékostól is rengeteg időt, és energiát követel, hogy megismerkedjen a világgal, taktikákkal, használható buffokkal, varázslatokkal stb. Ergo értenünk is kell a karakterünkhöz.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#219792) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Tartok tőle, hogy tudom a választ, de azért megkérdezem. A PS Plus ingyen játékokat, csak az adott hónapban lehet letölteni vagy az bekerül onnan az ingyen letölthető játékok közé? A májusi Detroit Became Human nagyon jól hangzana, ha most is le lehetne tölteni.

(#219793) Wesder válasza Dr. X (#219792) üzenetére


Wesder
félisten

Csak adott hòbapban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#219794) #10186752 válasza Dr. X (#219792) üzenetére


#10186752
törölt tag

Bekerül, bármikor letöltheted a havi előfizetési díjért megvásárolt PS Plus-játékokat.

(#219795) Gigicuci válasza penge111 (#219790) üzenetére


Gigicuci
senior tag

és a legnagyobb előnyét nem is mondtad: offline coopban is játszható! :)

(#219796) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Sziasztok!

Budapesten hova érdemes DS4 kontrollereket vinni javításra? Nem szeretnék heteket várni.

Köszönöm!

(#219797) #91166208


#91166208
törölt tag

Szeretnék segítséget kérni. Ti milyen hdmi kábellel használjátok a gépet? A gyári nagyon rövid nekem. Kellene legalább egy 2.5 méteres. Tudtok linkelni nekem egyet? Köszönöm.

(#219798) hjtz4t3wrseg válasza kisÁdi (#219796) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Én maximálisan elégedett voltam az úriemberrel !
Sétálni küldött és mire visszamentem kész volt a javítás. :D
[link]

(#219799) hjtz4t3wrseg válasza #91166208 (#219797) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

(#219800) dvd24 válasza penge111 (#219790) üzenetére


dvd24
senior tag

Wasteland 2-t (és a nemsoká megjelenő 3 is biztos jó lesz) is javaslom, ha a Divinity tetszett.

Meg azoknak is akik velem együtt a Fallout rajongók azon táborát erősítik akik szerint az 1-2 volt az igazi Fallout :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.