Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218151) Deck válasza .LnB (#218149) üzenetére


Deck
titán

Igazából m1, hogy minek indult vagy mióta készítik. A lényeg a végeredmény lesz :P

PS5

(#218152) Wesder válasza Deck (#218146) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem meg 10mbps és 200GB, úgyhogy azt a csakot tedd idézőjelbe.:P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218153) Moby válasza .LnB (#218149) üzenetére


Moby
addikt

Az én reklámvideóm... Óriási :D A következő konteo mi lesz? Hogy a youtube is az enyém, hogy a dátumokat szabadon hamisíthassam?
Ez keményebb, mint a laposföld elmélet :DDD

(#218154) Deck válasza Wesder (#218152) üzenetére


Deck
titán

Vannak kivételek és speciális esetek, pont mint a tied. De az esetek 99%-ba nem ez a helyzet. :D

PS5

(#218155) Deck válasza Moby (#218153) üzenetére


Deck
titán

És a Balaton se létezik.. ;]

PS5

(#218156) .LnB válasza Deck (#218151) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze. Mondhatnám, hogy nekem ez csak annyit befolyásol, hogy ezért nem veszem meg első nap. De nem igaz. Már azért se venném meg egyszerűen mert EA játék. Ráadásul van más is mostanában. Követem majd a fejleményeket, teszteket. De mint minden ilyen populárisabb játék esetében, itt se fogok felülni minden pozitív értékelésnek. Meg aztán a trial által valószínűleg tehetek vele úgy is egy próbát.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218157) .LnB válasza Moby (#218153) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rátapintottál a lényegre azért. :) Nem véletlenül van "idézőjelben".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218158) Al365 válasza ProEvoFan (#218150) üzenetére


Al365
tag

10-es szintű vagyok. szóval még az elején járok, de eddig ez az ami feltűnt. Az 1-gyel ellentétben, simán lehetett egyedül is hozni a küldetéseket. Az 1-ben csak kínlódtam, s nagy volt az öröm, ha valaki megjelent mellettem.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#218159) Wesder válasza Deck (#218154) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon nem. Annyiban speciàlis, hogy jelenleg nem korlàtlan, de elég sok helyen örülnek a 100mbps-nek. Otthon legalàbb a net jò, hamàr minden màst tönkrebasznak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218160) penge111 válasza .LnB (#218134) üzenetére


penge111
addikt

Peace fórumtárs végigjátszotta már, nem mondott annyira rosszakat róla, nekem felkerült a listámra...

Ui: egyébként most egy új oldal szerkesztésén segédkezem, ami még nincs Mo-on, novemberben fogunk megjelenni. A hasonló problémákra nyújt majd megoldást, de többet nem árulhatok el :))

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#218161) Deck válasza Wesder (#218159) üzenetére


Deck
titán

Igaz.
Legalább a net jó itthon :D

PS5

(#218162) .LnB válasza penge111 (#218160) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi. Beteszem akció figyelésre, aztán majd egyszer sorra kerül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218163) hombre[EU] válasza Moby (#218148) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Persze csak elōtte nem Fallen Order volt a neve és nem a SW univerzum volt a témája :D
A Respawn csak úgy poénból elkezdett 14-15 környékén egy StarWars játékot pitchelni,elōkészíteni? Logikus. 16ig szó sem volt EA-Respawn kooperációról. És rögtön mocapben kezdték...
Akárhogy is számolok Stig érkezése és a FO bejelentés között hiányzik 2 év. És semmi jele annak,hogy SW játékot készítettek volna (ebben az idōben) az EA-nek. Márpedig az EA bejelenti még azt is ami nincs...
Ez nem fogja befolyásolni a játék minōségét,sem a fogadtatását. :R

Life, Uh, Finds A Way

(#218164) kiserik válasza ProEvoFan (#218150) üzenetére


kiserik
senior tag

Nem engem kérdeztél, de igen, tökéletesen játszható egyedül is a raideken kívül.

(#218165) ldave válasza .LnB (#218162) üzenetére


ldave
félisten

Olvastam pár tesztet én is erről a Greedfallról, talán ami a legjobban összefoglalta a fő problémát a játékkal kapcsolatban az az volt, hogy a készítők egy remek 10 órányi tartalommal rendelkező játékot felvizeztek 30-35 órára.

A Slime draws near! Command?

(#218166) .LnB válasza ldave (#218165) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahh. Ezért is kérdeztem itt rá, mert a gamekapocs-on futottam bele egy pozitív tesztbe. De akkor jobb ha arra nem is alapozok, mert abban meg ezt írták: "60-70 óra után sem lesz unalmas a játék világa…" Szal'..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218167) ldave válasza .LnB (#218166) üzenetére


ldave
félisten

Ezt a 60+ órát nem is értem, most megnéztem a howlongtobeaten, ott a 100%-ra írnak 50 óra körüli játékidőt.

A Slime draws near! Command?

(#218168) sp8787 válasza Al365 (#218158) üzenetére


sp8787
addikt

Ez a marha nagy elony marmint ,hogy nagy konnyu a jatek a vegere atmegy marhanagy hatranyba es egy brutalis unalomtengerbe egyebkent.
Mivel ha szigoruan solo kontent-rol beszelunk akkor a vegere marad osszvissz 2 Stronghold ami szorakoztato es az egvilagon semmi mas.

A Destiny 2-nel pont ugyanez a helyzet. Nem is emlekszem ,hogy ott volt e olyan pl. strike ahol volt wipe.Az is egy ilyen semmi dogunalom lett az 1-eshez kepest.

(#218169) .LnB válasza ldave (#218167) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez eszembe se volt, hogy ott megnézzem. Köszi a segítséget, akkor majd 10k alatt valamikor.. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218170) Mike válasza .LnB (#218134) üzenetére


Mike
veterán

nekem az előzetes videók nagyon bejöttek. aztán néztem gameplayt, és az egész annyira sivár számomra, szóval még a kivánságlistámról is kikukáztam

(#218171) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Graveyard Keeper - érkezik a DLC

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#218172) Mike válasza Deck (#218126) üzenetére


Mike
veterán

pl Sims 2. A Sims 3 sem volt rossz, csak szarul volt megírva, külön küzdelmet kellett folytatni, hogy futtatni tudd huzamosabb ideig fagyás nélkül. és még a mentés is fagyott, ha nem mentettél elég sűrűn

vagy ott volt az EA gémsz cselendzs evrrrriting
mennyit hallottam ezt :)
de már nem emlékszem miben :)

[ Szerkesztve ]

(#218173) Mike


Mike
veterán

Srácok, nem bírom eldönteni hogy Death Stranding vagy Fallen Order. Mindkettőt nem fogom megvenni, és ahogy látom a vége a két szék közé ülés lesz (van egy csomó játékelmaradásom)

(#218174) Wesder válasza Mike (#218173) üzenetére


Wesder
félisten

Outer Worlds.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218175) hombre[EU] válasza Mike (#218173) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Melyik tetszett jobban? RedDead2 vagy Uncharted4?

Life, Uh, Finds A Way

(#218176) Tyler Durden válasza Mike (#218173) üzenetére

Szerintem ha nagy a backlogod, akkor felesleges vásárolni. Én nem is vettem semmit az utóbbi időben, mert sorakoznak a játékok amiket végig kellene játszani, addig még akciósan se érdemes semmit behúzni. Mióta ps4 tulaj vagyok, azóta akciók mindig vannak, szal nem maradsz le semmiről, ha mákod van még ps+ba is bekerül (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#218177) S e t h válasza Al365 (#218077) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nevetni fogsz, hétvégén leszedtem, de én csak demot találtam, vagy ez lenne a free weekend szinonímája? Mert akkor ma meglepetés fog érni mikor hazaérek és próbálnék még vele játszani.
Ugyanis csak 45 percet raktam bele és szerettem volna még többet, hogy a döntésem kellően megalapozott legyen.
A Div 1-ről annyit kell tudni, hogy elég gyorsan túl is adtam rajta, de ennek inkább személyes oka volt, ami a cooppal volt összefüggésben.

80 óránál járok a Breakpointban és csapásszerűen jött rám a változás iránti igény, mert a pofátlan grind felé való terelés nem válik az ínyemre.
Nosza, próbáljuk ki a Div2-őt. A grafikától leesett az állam. A lepusztult Washington olyan szinten sikerült élethűre, mintha egy zombi apokalipszis után járnánk a la Last of us, Days Gone.

Engem kifejezetten elbizonytalanított, hogy a kritikák, tesztek kifejezetten magasra értékelték a játékot, viszont a Div1 veterán ismerőseim rövid kiruccanás után mind tértek vissza az első részhez.
Valahol meg is értem őket, mert tartalmát tekintve inkább dlc feeling, meg ugye ubi rókabőr esete, aki meg több száz, illetve ezer órát rakott bele az első részbe, az biztosan húzza a száját.

Nekem az első benyomás pozitív és ez főleg a környezetnek köszönhető.
Ami viszont nagyon elbizonytalanított, hogy a játék igen erősen coopra lett kihegyezve, bármennyire is van tele a net azzal, hogy szólóban is teljesen jó az élmény.
Nos, az lehet, viszont én az elsőt számítógépen toltam, itt viszont kontrollerrel küzdök és kb. olyan hatékonysággal mint vak ember a fehér botjával egy K1 selejtezőn.
Nem vagyok COD, PUBG, Fortnite, Apex rajongó és a Breakpointban is inkább stealth sniperkedtem, nos ezt itt el kell felejteni, mert amikor négy irányból szakad rá az ellen, akkor cseszheted a ninjucut.

A neten olvasottak alapján a játék nagyon jól játszható szólóban( mondjuk nem láttak még engem pár méterről konstansan az ellenség mellé lőni), viszont az endgame felé állítólag jön egy fal, ahol elválik egymástól a beginner meg az expert és megindul a társ és klánkeresés.

Nem vakon bízva a saját skilljeimben rá is vettem egy havert, hogy toljuk együtt, ha máshogyan nem akkor amikor sokadjára csúszom a saját hugyomban, ami az átlőtt hugyhólyagomból szivárog.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#218178) S e t h válasza Mike (#218173) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kifejezetten megvárom a teszteket, streameket, mert a bizonytalanság egyik esetében sem elhanyagolható mértékű.
Az egyiknél mert nem tudjuk mire számíthatunk, a másiknál meg, hogy tartunk tőle, hogy azt kapjuk amitől félünk.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#218179) Mike válasza Wesder (#218174) üzenetére


Mike
veterán

22 perecenként szívás?

(#218180) Mike válasza hombre[EU] (#218175) üzenetére


Mike
veterán

Red dead. De nem zavar ha mászni kell, vagy csimpaszkodni. A Rime is nagyon tetszett

[ Szerkesztve ]

(#218181) #10186752 válasza Mike (#218173) üzenetére


#10186752
törölt tag

Hát akkor egyik se. Ha van egy csomó elmaradásod, pótold majd be, aztán mindkét áhított cím már majd (kevesebb) mint féláron megvehető.

(#218182) Deck válasza Mike (#218173) üzenetére


Deck
titán

Ha SW fan vagy akkor egyértelmű.. :D Vedd lemezesen kipörgeted pár nap alatt és eladod akkor.
DS esetében nagyobb a hype mint maga a játék valaha lesz.

PS5

(#218183) Wesder válasza Mike (#218179) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy mi tetszik?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218184) Mike válasza Deck (#218182) üzenetére


Mike
veterán

hát ezaz, hogy sw
emiatt tetszik, és rég volt már jó sw játék
de mi van ha szar? vagy én vagyok túl béna, és csak szopás az egész

(#218185) Mike válasza Wesder (#218183) üzenetére


Mike
veterán

nem ez a játék, ahol állandóan újraindul a 22 perc a világvége előtt?

(#218186) Wesder válasza Mike (#218185) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, Ez az Obsodian új RPG-je.
Amire te gondolsz az az Outer Wilds.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218187) hombre[EU] válasza Mike (#218180) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A DS a felfedezés,erōs narratíva,mikromenedzsment,lassabb game lesz. A SW egy fénykardos uncharted lesz, igazi popcorn game(látványos,könnyen fogyasztható,szórakoztató)
De a DS-ben minden egyes lerakott létrával jobbá teheted az életünket :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#218188) kiserik válasza hombre[EU] (#218187) üzenetére


kiserik
senior tag

Létrával? Akarod mondani, ""aknával"" :DDD

(#218189) Mike válasza Wesder (#218186) üzenetére


Mike
veterán

ja, akkor bocsi
ahogy nézem fps, egy ideje teljesen leszoktam róla, csak tps

(#218190) hombre[EU] válasza kiserik (#218188) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Gombára gondoltam :D

Life, Uh, Finds A Way

(#218191) Carlos Padre válasza Mike (#218180) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szivesen ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#218192) Woodslave válasza Tyler Durden (#218176) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is mindig figyelem az akciókat aztán arra gondolok, amennyi játékom van és amennyi időt erre akarok már fordítani (mert olyan nem lesz megint hogy hajnali 3-ig fennvagyok és ez zombiként tengődök minden nap) akkor bőven kitart a jelenlegi Ac o, hzd, metal gear, ea accesben is van még anyag bár lassan lejár és most nem fogok előfizetni.. Így sikerül mindig elengednem ezt a kérdést.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#218193) _drk válasza S e t h (#218177) üzenetére


_drk
őstag

Engem kiégetett a Div2!
Csak az vegye meg aki tud kivel játszani mert akkor szórakoztatóbb is és legalább fair a játék.

Elején még el is megy, egész jól meg van csinálva a város. De egyedül rohadt unalmas, a küldetések laposak, sztori egyenlő a nullával.
Ráadásul 10es szint környékén már kezd nehéz is lenni. Ki lehet taktikázni, de 3 irányból 4en lőnek és szaladnak is az emberre.
Sajnos ki is jött hogy ez kontrollerrel nem a legfaszább. Rárantani arra aki szalad, majd gyorsan másik 3 irányba célozni, úgy hogy elég könnyen meg is ölnek egy idő után frusztráló és nincs is ami előrelébb vigyen.
Plusz ez a játék szinte üvölt a zombikért, szörnyekért, alienekért! Nekem végig az a feelingem van hogy valami rohadtúl hiányzik.

(#218194) Mike válasza Carlos Padre (#218191) üzenetére


Mike
veterán

hm?

(#218195) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Párszáz hozzászólással ezelőtt terítéken volt a Grid - hétvégén végre kormánnyal is tudtam csapatni, így végre objektív(nek látszó) véleményt tudtam róla alkotni. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy alapból túlkormányzottra van belőve a legtöbb autó - nem mind, és nem egyforma mértékben. A vezetési stílus inkább a DriveClubhoz áll közel, nem pedig a Gran Tursimo Sporthoz (csak hogy könnyebb legyen elhelyezni), a DC-ben meg érzésre inkább alulkormányzottak a kocsik. Alapvetően egyikkel sincs különösebb gond, csak épp az egyszerű hétköznapi ember az egyszerű, hétköznapi autójához van szokva, ami pedig szintén alulkormányzottra van beállítva gyárilag, mert úgy biztonságosabb. Szóval lehet, hogy a Gridnél így (is) akarták eladni a versenyautó feelinget - bár valamennyit lehet játszani a beállításokkal, ha valakit nagyon zavar. Szerintem csak megszokás kérdése. De gamepaddel nehezebb játszani, az is biztos. Simcade, de inkább a 'cade irányba húz.

Hosszas töprengés után csak újrapasztáztam a PS4 Slimemet. Nem volt igazából különösebben hangos, csak a teteje volt kellemetlenül meleg. Arctic Cooling MX-2-t kapott, és még így is sikerült csendesebbé válnia, de ami még jobb: hűvösebb is. Szóval csak megéri pasztát cserélni, az MX-2 meg eléggé költséghatékony megoldás. Örülünk, Vincent.

(#218196) Peace válasza _drk (#218193) üzenetére


Peace
nagyúr

1 hónapja árulom.....kutya nem veszi meg. :( Akik beígérték, hogy "vedd meg, majd toljuk mint állat!!!", azok már rohadtul el sem indítják. Én is végigvittem a story-t, aztán soha többet nem indítottam el....

(#218197) Al365 válasza S e t h (#218177) üzenetére


Al365
tag

Igen, demóként letölti a full játékot. Ezt azért tudom, mert ahogy megvettem, semmit nem töltött hozzá.

Mint mondtam, még csak 10-es szinten vagyok, de eddig nem volt problémám egyedül. Van segítség bőven. Pl. turret, dron illetve lehet segítséget is hívni botok képében. Példul volt olyan küldi, ahol a botok mentek ölre, én meg messziről sniperkedtem. Persze adott a társ lehetősége is, amit szintén lehet hívni (mondjuk eddig egyszer jött valaki, mikor hívtam).

Egy biztos. Ez a játék 4 fős baráti társaságban lenne első osztályú. Ez nekem sem adatik meg.

[ Szerkesztve ]

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#218198) Tyler Durden válasza Woodslave (#218192) üzenetére

Én ha mást nem is ezt steam-en megtanultam. Veszed a sok cuccot akciósan, azt mire odaérnél, hogy gameljál is vele, addigra már rég 2 generációval odébb járunk. Nyílván mikor még nem volt se asszony se gyerekek stb, akkor könnyebb volt napi 8-10 órát gamelni, manapság sajna hátracsúszott ez a prioritáslistámon (: /most kb alvóidőből lehet elvenni, ahogy te is írod ha éjjelig gamelok, akkor másnap csúnyán paff vagyok../

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#218199) Woodslave válasza Tyler Durden (#218198) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja sajnos. :D

Amúgy most tényleg megfogadtam magamnak, hogy játékot akkor veszek csak ha tényleg nem lesz mivel játszani. Nem gyűjtögetek

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#218200) Madoc válasza Al365 (#218197) üzenetére


Madoc
veterán

Milyen botok??? Ha segítségez hívsz akkor más játékosok lépnek a küldetésedbe nem botok.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.