Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218601) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként a WWE2K20 körül is voltak gondok. Csak nem sok mindenkit érint az a játék.
A Sony hozza a szokásos formáját, van akinek visszautalja a pénzt, van akinek nem: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218602) Batyops válasza ProEvoFan (#218581) üzenetére


Batyops
aktív tag

Délután vagy este ránézek ,már ott figyel a gépen . Szerintem jó lesz . A kampányra kiváncsi vagyok. A multit meg már próbáltam a betába. Az se tűnik rosznak

(#218603) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Uh, ez részletes.
TV okosított embrek erre [link] tessék... :Y

(#218604) erahurka válasza ProEvoFan (#218603) üzenetére


erahurka
félisten

Ez most komoly, hogy fotózott tévékkel van tele a cikk? WTF?

(#218605) Wesder válasza erahurka (#218604) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, komoly.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218606) james001 válasza ProEvoFan (#218603) üzenetére


james001
veterán

Zero Horizon Down??? :O

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#218607) ProEvoFan válasza erahurka (#218604) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ettől még kibaszott részletes írás.

(#218608) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

MW 2 streaminget néztem, ahol a csávó egérrel tolja... jó isten tudja milyen szerveren volt (szerintem cross player) de az alázás szó kevés ahhoz, amit művelt....

(#218609) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Yakuza 7 gameplay stream a SEGA yt csatornáján; oktobér 29 20:00 JST

Life, Uh, Finds A Way

(#218610) stilo18 válasza ProEvoFan (#218603) üzenetére


stilo18
addikt

576Konzolban volt a tv - s cikkek szerzője a Krisz, nagyon nagy tudású srác.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#218611) Rigormortiis válasza erahurka (#218604) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Krisz nagyon vágja a témát, nem a képeket kell nézni, hanem olvasd el, amit ír!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#218612) erahurka válasza Rigormortiis (#218611) üzenetére


erahurka
félisten

Na akkor lehet elolvasgatom majd.

(#218613) .LnB válasza ProEvoFan (#218603) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fú de sok betű volt kvázi a semmiért, vagyis egy döntetlenért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218614) korte73


korte73
csendes tag

Most, hogy a God Of War benn van a PS Hits-ben, már nem is lesz jobb áron akcióban?
Illetve ez a mostani jó árnak számít (5.990)? :)

(#218615) #20411392 válasza korte73 (#218614) üzenetére


#20411392
törölt tag

Az a játék 20-25 ezer forintot is nevetve megér(t) digitálisan preorderben. A generáció egyik legjobb játékáról van szó.

(#218616) Mike válasza korte73 (#218614) üzenetére


Mike
veterán

jól el kellett volna adnom a lemezes verziót :(

(#218617) nincsnév007


nincsnév007
őstag

egy emailcimre csak egy ps fiókot lehet létrehozni?

(#218618) .LnB válasza ProEvoFan (#218603) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ezt még hozzá szerettem volna tenni, csak telefonról nem tudok szeretek linkelni.

Minden évben megrendezik New York-ban a Annual Value Electronics TV Shootout-tot. Itt 80 fős szakmai zsűri tanulmányozza a tv-ket és dönti el, hogy melyik tévé az adott év legjobbja. [link]

Évek óta csak OLED tv-ket hoznak ki győztesül. Sőt ha jól emlékszem még csak dobogóra se jut más az adott kategóriákban.

Az aktuális király a Sony A9G OLED.

Szóval azt szeretném csak hozzáfűzni, hogy havonta/hetente előjön ez a téma. Holott a szakma évről évre kimondja, hogy az OLED a legjobb. Hollywood-i operatőrök, grafikusok, hozzáértő emberek. Persze drágák ezek a készülékek mint a franc. De elég egyértelmű, ha valaki jó tv-t akar, az OLED-et vegyen. Ha meg valakinek van egy LED, QLED vagy akármi tv-je, az próbálhatja bizonygatni hogy már pedig az ezért vagy ezért jobb mint az OLED. Nem, nem jobb.

Ez most nem neked szól Evo, hanem a tv témához, ne vedd magadra. Amit linkeltél cikket is, abbol is lerí, hogy Krisz nem mer igazán állást foglalni. Hát ez ezé jó, a másik azé'.. Szerintem nem vagyunk előrébb attól a cikktől.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218619) Kendek válasza nincsnév007 (#218617) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, de csinálhatsz több email címet is a saját nevedre.

<-ƘƘ->

(#218620) erahurka válasza .LnB (#218618) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy tudom amúgy, hogy a CRT technológia még mindig ver minden LCD vagy OLED cuccot. Csak nem gyártják akkora méretben és felbontással. Illetve gyáltalán nem gyártják már :D

(#218621) ProEvoFan válasza .LnB (#218618) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem veszek magamra semmit. :)
A srác igen részletesen ír a témáról, gondoltam linkelem, úgy is szerettek TVről "vitatkozni". ;]
Más.

Megvettem az új CODot...durva...megjelenés napján, day one...nem ismerek magamra.
Ez nálam kb olyan, mintha .LnB premier venné a Far Cry/AC/HZD játékokat. ;]
Ez van.Néztem a "sztrimereket" és ku@vára megtetszett.
Persze az is közrejátszott - úgy 70%ban-, hogy van hozzá natív egér támogatás.

[ Szerkesztve ]

(#218622) Rigormortiis válasza .LnB (#218618) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem csak a versenyről szól ez a remek, 4 részes cikksorozat. Ha végigolvasod, igazából minden kérdésre választ találsz, ami valaha is felmerülhetett vagy fél fog merülni benned a tv-k kapcsán.

Piszok részletes ismeretterjesztő írás, ami nem csak a led vs oled témáról szól.

Akinek van egy kis ideje olvassa el mind a 4 részt!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#218623) ManUnited válasza .LnB (#218618) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Emlékszem itt tavaly milyen durván leszerepelt a Samsung csoda qled tv-je. Sötét jelenetekkel inkább meg sem próbálkozott, úgy döntött jobb azokat meg sem jeleníteni. :)

(#218624) Rigormortiis válasza ProEvoFan (#218621) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Gyakorlatilag 90 százalék körül kap mindenhol, ha nem vigyázok, nekem is a kosaramban landol :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#218625) RudY válasza .LnB (#218618) üzenetére


RudY
addikt

Ügyes a Sony, jól körbehúzta az LG panelt finomságokkal. :K

(#218626) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!

Valakinek megvan esetleg a Wolfenstein youngblood??Megtudná mondani,hogy működik ez a Buddy passos dolog??

Most vásárolta meg testvérem a deluxe editiont storebol,de nincs meghívási lehetőség.

Valaki esetleg tudna segíteni??
Én is letöltöttem a trial verziót.

(#218627) Xaels válasza soultrapp (#218626) üzenetére


Xaels
félisten

Le kell szedned a Trial-t és utána meg tud hívni, kell egy Bethesda accountot létrehozni és utána kiírja.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218628) saelin


saelin
veterán

Playstation-re megvette valaki a The Outer Worlds-öt?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218629) soultrapp válasza Xaels (#218627) üzenetére


soultrapp
senior tag

Ez már mind megtörtént.
De neki nincs olyan menü pontja ,hogy Buddy pass.

(#218630) Wesder válasza saelin (#218628) üzenetére


Wesder
félisten

PC-d nincs otthon? GamePass-szal tudnàl vele jàtszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218631) hombre[EU] válasza saelin (#218628) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kipróbáltam gp-ben... idōutazás a game. Valahova 2008 környékére :D
Ha fallout/obsidian vagy ow sandbox fannak érzed magad akkor tetszeni fog :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#218632) Wesder válasza hombre[EU] (#218631) üzenetére


Wesder
félisten

Fallout pòtlék, ez màr a gameplayvideókból is làtszott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218633) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok, leírná nekem valaki légyszi, hogy a Battlefield Véé-ben, hogy kell az aim assistot kikapcsolni. Mert noob vagyok, és egyszerűen nem találom. Nem értek konzolul, vagy nemtom..

Ilyen szitu:

Berontok egy házba az ajtón. Balra tőlem, ketten guggolnak a sarokban. Az egyik elkezd elfutni, nekem háttal. A másik guggol tovább a sarokba, és rám céloz. Ráhúzom a guggolóra, erre az assist elkezdi követni azt amelyik fut. A végeredmény?! Lőttem a kettő között a falat, és halál.
Éreztem ahogy egy ér elpattan az agyamba eccc.. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218634) .LnB válasza RudY (#218625) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gyárt már más oled panelt? Most már igen, nem? Pana talán?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218635) Xaels válasza soultrapp (#218629) üzenetére


Xaels
félisten

Nem is kell menüpontnak lennie. Mikor indítana játékot akkor Host és ott tud Invite-ot küldeni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218636) soultrapp válasza Xaels (#218635) üzenetére


soultrapp
senior tag

Menüpont alatt ezt értettem,amit te is írtál most.
Sajnos nincs olyan neki,hogy Buddy pass.

Invitet tud küldeni, de nem tudok csatlakozni,mert kiírja nekem hogy vegyem meg a full gamet vagy Buddy pass.

(#218637) saelin válasza Wesder (#218630) üzenetére


saelin
veterán

Nincs saját notim csak s céges.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218638) Willhunting válasza .LnB (#218634) üzenetére


Willhunting
aktív tag

TV-hez csak az LG Display gyárt oled paneleket és ez még egy jó ideig így is marad.

(#218639) Carlos Padre válasza .LnB (#218633) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem lehet teljesen, írtam már.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#218640) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Két hete jelent meg a Grid.A magyar gémer online sajtó leszarja.Egy darab tesztet nem találtam róla. :O Nem is értem...
Vagy én vagyok a vak?

(#218641) Tyler Durden válasza .LnB (#218634) üzenetére

Samu kotyvaszt vmit, de asszem csak 2021-re ígérnek bármit is, addig marad az LG panel minden OLED készülékben..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#218642) KaitouP válasza ProEvoFan (#218640) üzenetére


KaitouP
veterán

Sajnos túl pozitív tesztet nem is igazán lehet róla írni. :(

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#218643) saelin válasza Tyler Durden (#218641) üzenetére


saelin
veterán

Qled alapon? Vagy megint valami új technológiát fejlesztenek?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218644) Deck válasza saelin (#218643) üzenetére


Deck
titán

Microled

PS5

(#218645) erahurka válasza KaitouP (#218642) üzenetére


erahurka
félisten

Én pont úgy láttam, hogy jók az értékelései. De megnézve videókat róla, ez a játék egy kalap kaksi lett sajnos. Alonso még a gamer világban se tud jól igazolni :D

(#218646) v!ct0y válasza ProEvoFan (#218640) üzenetére


v!ct0y
veterán

két hónap és féláron lesz.

(#218647) saelin válasza Deck (#218644) üzenetére


saelin
veterán

Ahogy olvasom eléggé teszt fázisban van még. The Wall nevű termékükön kívül mással még nem prezentálták.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218648) Kendek válasza saelin (#218643) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

(#218649) jegenye77


jegenye77
addikt

Sziasztok!
Slim géppel térnék vissza a ps hez.
Régebbi gépet a gari miatt nem akarok a pro ra meg " szerintem" nincs szükségem.
A régi profilt amit töröltem vissza lehet állítani?
Milyen monitort érdemes venni a géphez? 24" ra gondoltam de kell valamire figyelni?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#218650) Deck válasza jegenye77 (#218649) üzenetére


Deck
titán

Hdmi-s legyen, szép kép, fhd felbontás ennyi az egész.

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.