Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218451) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#218452) .LnB válasza S e t h (#218450) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szóval azért vettél meg játékokat, mert egy vagy több streamer azt mondta, hogy jó?!
És még te papoltál itt korábban, többször is a "fogyasztói társadalom gyermekeiről, és rákfenéjéről"? Ez is pontosan a fogyasztói társadalom rákfenéje, hogy bedőlünk a reklámoknak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218453) BoneDragon válasza .LnB (#218452) üzenetére


BoneDragon
veterán

Irta, hogy amiatt vesz mert azt mondtak? Nem. Neked a hobbid itt a kotozkodes, csak hogy foglalkozzanak veled.

(#218454) Tyler Durden válasza penge111 (#218427) üzenetére

Trine nekem is megvan, de a sok normál cím mellett sajna nem jutottam el hozzá. Gianával xbox360-on nyomultam anno, nagyon bejött, kb játék 80%-ig eltoltam. Ps4-en nem is néztem, hogy van, de 890-ért instabuy..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#218455) S e t h válasza .LnB (#218452) üzenetére


S e t h
nagyúr

Most vagy szándékosan játszod a nemtudomkát provokatív céllal vagy valóban ilyen naiv vagy és nem vágod miért is nézhet vki streamet.(ez utóbbit inkább kétlem)
Én is beírharnám, hogy fogalmam sincs mit lehet szórakoztatónak találni a sportjátékokon, de nem írom, mert nem vágyom egy kis trollkodással fűszerezett figyelemre .
Figyu, az megvan, hogy nem minden streamelőt fizetnek? Sőt, lehet újdonságot írok de van egy rakás negatív kritika is, ami miatt dönthetsz úgy is, hogy köszönöm nem.
Szóval van (bocs, a félreértések elkerülése végett, vannak) olyan videók, amelyek elősegíthetnek döntést legyen az vásárlást célzó vagy attól elálló.
Tudod van aki csak egy név miatt is vesz játékot.
Ő dolga, ezért miért értetlenkedjek?

szerk:

Egyébként többen leírták miért néznek.
Más téma ha még unatkoznál?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#218456) .LnB válasza S e t h (#218455) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem provokálni akartalak. Egyszerűen meglepett az, hogy pont te hallgatnál egy streamerre. Engem ha érdekel valami, és bele akarok nézni, hogy milyen, akkor direkt no commentary gameplay-t keresek.

szerk.: Nem érdekel más, rajtad lepődtem meg, ennyi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218457) S e t h válasza .LnB (#218456) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mert minden streamer egyforma?
Vannak köztük intelligens figurák.
Az online, videós újságírás miért más mint a papír alapú?
Ha tojok a tesztekre, meg az ottani kommentekre, akkor mire lenne érdemes figyelni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#218458) Mike


Mike
veterán

kicsit off, de használta már valaki a bluesnap-et szoftver vásárlásra? kérnek nevet, címet, irányítószámot, telefonszámot. ha a brit virgin szigeteket adom meg mint címet, akkor bukó a magyar telefonszám? vagy szarják le?

(#218459) sp8787 válasza oriic (#218451) üzenetére


sp8787
addikt

Latom mar nagyon varod. ;]

Ja meg a teszteloje aki majd felig vegigjatsza es majd megmondja a tutit. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#218460) oriic válasza sp8787 (#218459) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy masodpercet sem fogok jatszani vele.;]

Live-Die-Respawn

(#218461) .LnB válasza S e t h (#218457) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem tudom, hogy melyik streamer milyen. Akik ilyen ismertebbek, és láttam már videójukat, azok véleményére én nem adnék. De egyébként se nézem őket. Akkor írhatsz értelmesebbeket, ha te tudsz. Talán akkor nem a VRJani lenne a mérce itt se. És mivel te pont arra a kommentemre válaszoltál, amit pont a VRJani-ra reagáltam. Azt hittem őket véded. Bár akkor írhattad volna azt is, hogy én "xy"-t nézem velük nincs baj.
Én Marz videóiba szoktam bele-bele nézni. De az is rég volt már. És általában sose azt figyelem, hogy mivel játszik. :)

A többi kérdést nem értem, hogy hogyan jön ide. Sima No Commentary Gameplay videókból el lehet dönteni, hogy egy játék jó e. Én sok mindent nézek, és sokat olvasok. De nem mindegyik befolyásol.
Akik véleményére adok, az a Kotaku. Ha már online sajtó. De általában én magam döntök. Ezek mellett néhány fórumtársam véleményére még számíthat.

Viszont mondom, nem kell ennyire felháborodnod. De ha már fogyasztói társadalom előkerült nálad sokszor. Akkor ezek a fizetett streamerek is "azt szolgálják". És valljuk be, inkább fizetik le ezeket a streamereket mint nem. Nem?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218462) vg válasza .LnB (#218461) üzenetére


vg
addikt

Úgy látom, hogy az a alapvetően az a problémád, hogy nem találod szórakoztatónak a streamereket. Nem is csodálom, mert magyar nyelven nincs ilyen, talán a zsozeatya az egyetlen. Nézd mondjuk drdisrespect-t, vagy manvsgame-t, egyik se valami nagy játékos, viszont rohadt szórakoztatóak.

(#218463) erahurka válasza vg (#218462) üzenetére


erahurka
félisten

Zsozeatya szórakoztató? Akkor én nem tudom mit jelent a szó. Őt inkább az alpári, mezitlábas kretén bunkó paraszt kategóriába sorolnám, valahova Győzike környékére. :F

(#218464) 30z.Samu válasza erahurka (#218463) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem akarom védeni, néha tényleg sok, amit csinál. De alapvetően Zsozé nem rossz gyerek.

Sic Parvis Magna

(#218465) erahurka válasza 30z.Samu (#218464) üzenetére


erahurka
félisten

Lehet rossz pillanatokat láttam tőle. De nekem nem jön be mikor ennyire megjátsszák magukat. Ez a beöltözik meg úgy csinál mintha most jött volna a szántóföldről stílus nálam RTL Klub kategória.

(#218466) vg válasza erahurka (#218463) üzenetére


vg
addikt

Lehet, de azért az nem tagadhatod, hogy egyedi. Én dr-t szoktam nézni, jókat lehet röhögni rajta.

(#218467) erahurka válasza vg (#218466) üzenetére


erahurka
félisten

Jó csak attól hogy egyedi, még nem szükségszerűen jó :D

Erről a Disrespectről is elég volt mondjuk egy képet látnom hogy bele se nézzek videójába :D

Öreg vagyok én már ehhez, rájöttem :(

[ Szerkesztve ]

(#218468) 30z.Samu válasza erahurka (#218465) üzenetére


30z.Samu
félisten

Megosztó, az biztos, valakinek tetszik, valakinek nem. Én jókat szoktam röhögni rajta, de néha tényleg túltolja egy kicsit. Hébe-hóba szokott csinálni komolyabb stream-eket, amikor nem játszik csak beszélget a nézőkkel vagy fest valamit és aközben beszélget a nézőkkel. Akkor elő szokott jönni a komolyabb oldala is. Helyén kell kezelni, viszont az tény és való hogy itthon egyedi, amit csinál.

Sic Parvis Magna

(#218469) .LnB válasza vg (#218462) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az más, hogy miért nem nézem őket, és miért nem adok a véleményükre. Utóbbit leírtam, de nézni se szoktam. Nézek streamet, ha valami nagy esport verseny van. (The International-t, QuakeCon-t szoktam követni végig, aztán néhány nagyobb CS:GO Major-t is) És ismerek streamereket, mert azért láttam már ezt azt. De alapvetően nem ülök le nézni senkit, hogy hogyan játszik, hogyan bohóckodik. És nem azért mert ne lehetne jó. Csak engem nem érdekel, engem nem szórakoztat azt nézni, hogy egy másik csávó csinálja a fejét, hogy ezzel másokat szórakoztasson. Ez kábe olyan mint a baseball, az meg titeket nem érdekel. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218470) .LnB válasza 30z.Samu (#218464) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Zsozé-val inkább ülnék le irl, mint hogy sokáig nézzem. Neki viszonylag sok videóját láttam, eleinte röhögtem is. De önismétlődő, és az alpáriságra épít. Holott látszik rajta, hogy nem ilyen ő valójában, de ez kell, mert ennek van nézettsége. Értelmes pali szerintem is irl.
szerk.: Ja a de a véleményére meg végképp nem adnék játékok terén, iszonyat b*lf*szul játszik. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218471) 30z.Samu válasza .LnB (#218470) üzenetére


30z.Samu
félisten

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem a játék tudása miatt nézik... :D Egyébként az első laptop bemutató videóján jót derültem. :D

Sic Parvis Magna

(#218472) tboy93 válasza penge111 (#218441) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lopakodos TaskMaster acsira mondhatnal valami tippet, valahogy sosem sikerul bronznal jobbra a kihivas, barmilyen gyors is probalok lenni :(

(#218473) .LnB válasza tboy93 (#218472) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218474) markknight válasza vg (#218462) üzenetére


markknight
veterán

Naa, azért Disrespect elég jól tolja.

(#218475) 30z.Samu válasza markknight (#218474) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pláne amikor olyan ideges hogy folyik a nyála... ;]

Sic Parvis Magna

(#218476) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Last of Us 2 csúszik tavaszra?

https://kotaku.com/sources-the-last-of-us-2-delayed-to-spring-1839322915

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218477) 30z.Samu válasza l.skywalker (#218476) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem nem.

Sic Parvis Magna

(#218478) oriic válasza l.skywalker (#218476) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha ez volt az amit ZhugEx a minap belógatott, akkor lesz kiakadás, nem is kicsit.

Live-Die-Respawn

(#218479) l.skywalker válasza 30z.Samu (#218477) üzenetére


l.skywalker
félisten

Teljesen irreális lenne, ha ez igaz, az nagyon nagy marketing bukta. Nemrég lett a február 21 is belengetve.

(#218478) oriic:
Tényleg és nem értettem akkor mire gondolhat... [link]

Ez innentől akkor már aggasztó...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218480) hombre[EU] válasza oriic (#218478) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Klasszikus NaughtyDog :)) oszt ebbōl is elpattan 20millió. ha kiborulnak a pubertások,ha nem

Life, Uh, Finds A Way

(#218481) 30z.Samu válasza l.skywalker (#218479) üzenetére


30z.Samu
félisten

God of War után ez az első exkluzív cím, amit úgy várok, mint kisgyerek a Jézuskát. Ha elodázzák a megjelenést, nagyon morci leszek. :D

Sic Parvis Magna

(#218482) l.skywalker válasza hombre[EU] (#218480) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amúgy nagyon maximum itt 2 hónapról van szó. Azt fejen állva is ki lehet bírni.

Ez tényleg inkább egy sales/marketing baki lesz így, de abból nagyobb fajta.

(#218481) 30z.Samu: én már úgy vagyok vele, hogy inkább toljanak valamit, de akkor legyen kész. Elnézve pár mostani címet amit kiadtak alig félig készen elég nagy kiadók is... (Anthem, Fallout76, etc.)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218483) consono válasza l.skywalker (#218482) üzenetére


consono
nagyúr

Egyetértek. Inkább legyen jó és csússzon pár hónapot!

"In God we trust. All others must bring data"

(#218484) hombre[EU] válasza l.skywalker (#218482) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tudjuk,hogy kik ōk, azt is,hogy miért szoktak csúszni ha csúsznak (általában :D ). Ōk ezzel a generációt akarják (fogják) megkoronázni

Life, Uh, Finds A Way

(#218485) 30z.Samu válasza l.skywalker (#218482) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jó, de a Naughty Dog-ot nem érdemes szerintem egy kalap alá venni az EA-el, Beteshdával, az már komoly sértés. :D Oké, ez most úgy hangzott, mint egy fanboy-kodás, de a ND azért ennél komolyabb cég, legalábbis az eddigi címek alapján nekem ez jött le. Viszont ha úgy alakul hogy tényleg kitolják, nyilván nem fogom visszamondani a rendelést és nagy duzzogva kivárom, de akkor tényleg legyen patent. :K

Sic Parvis Magna

(#218486) l.skywalker válasza 30z.Samu (#218485) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem, teljesen jogos. Más kategória, csak azt akartam példának felhozni, hogy abban az időben amikor ezen cégek félig kész játékot dobnak ki piacra, van amikor örömteli egy késés, ha tudjuk, hogy az a végterméket fogja szolgálni. Mert gondolom nem azért csúsznak pár hetet mert szabadságra megy az egész team és nyomnak egy yachtos fehérporos bulit a tengeren :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218487) 30z.Samu válasza l.skywalker (#218486) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tőlem azt is megcsinálhatják, ha annak hatására olyan játékot tesznek le az asztalra hogy eldobom tőle az agyam. ;]

Sic Parvis Magna

(#218488) l.skywalker válasza 30z.Samu (#218487) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ebben én biztos vagyok, ezért mondom, hogy ez sales/marketing baki. Valami elment a részlegek közötti kommunikációban. De a játék maga az biztos, hogy jó úton halad.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218489) RudY válasza l.skywalker (#218482) üzenetére


RudY
addikt

Memoár: "A Days Gone 2019. február 22-én fog megjelenni..." ebből április 26. lett, a végeredmény bugfészek, bár ettől függetlenül is piszok jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#218490) Rigormortiis válasza .LnB (#218470) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Zsizionettes videói szerintem kifejezetten szórakoztatóak :D

Játékstreameket én sem nézek. Egyrészről nem értem, miért jó, ha egy végigjátszás közben látom a nyomorultak fejét a sarokban. Ha csak egy végigjátszás érdekel (mondjuk rettenet kemény fokozaton), akkor no commentary végigjátszás a nyerő, de jatékvásárlás előtt csak revieweket nézek. Többet is, így azért elég valós képet lehet kapni az alkotásról anélkül, hogy valami spoilerbe futna az ember.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#218491) Wesder válasza hombre[EU] (#218480) üzenetére


Wesder
félisten

5 év alatt elpattan 20 milla.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218492) 30z.Samu válasza Rigormortiis (#218490) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha stream-et nézek, az első dolgom elrejteni a chat-et, a kinder kommandóra nem vagyok kíváncsi. :D

Sic Parvis Magna

(#218493) hombre[EU] válasza Wesder (#218491) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem max 3, de meglátjuk ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#218494) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ghost of Tsushima-nak nem volt eddig bejelentett dátuma, de a kotakus csávó szerint az év első felében érkezett volna, ellenben most ez is csúszik 2020 végére: de ennek ellenére nem lesz PS5 cím [link]

Na ez most nagyon furi. Kijön az év vége felé, de PS4-re csak?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218495) Kendek válasza l.skywalker (#218494) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha PS4-re jön, akkor elvileg PS5-ön is játszható lesz majd. Ellenben ami kifejezetten PS5 nyitócím, abból valószínűleg nem fognak PS4-es verzát is kiadni.

<-ƘƘ->

(#218496) hombre[EU] válasza l.skywalker (#218494) üzenetére


hombre[EU]
veterán

10 perc múlva: PS5 delayed to 2021 Holiday :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#218497) l.skywalker válasza Kendek (#218495) üzenetére


l.skywalker
félisten

Eddig még nem derült ki részletesen, hogy full visszafelé kompatibilitást kap a PS5-PS4 irányba vagy részlegeset. Ha lesz teljes, veszek 5-t.

(#218496) hombre[EU]: nooo :N

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#218498) oriic válasza hombre[EU] (#218496) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt mondjuk nem tartom valószínűnek. :D

(#218499) hombre[EU]

Sejtettem, azért tettem egy smile-t utólag a hsz szerkesztésembe,sry. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#218499) hombre[EU] válasza oriic (#218498) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Pöppet sem gondoltam komolyan :)

Life, Uh, Finds A Way

(#218500) hombre[EU] válasza l.skywalker (#218494) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egyébként a TLoU2 nem annyira érdekes,mert ott már playtest/debugging,legrosszabb esetben re-mocap :D zajlik...
de a Tsushimáról még semmi komoly nem volt tavalyi e3 óta. Se screenshotok, se interview, konkrétan médiacsend van körülötte.
U.i: azon kívül,hogy az öreg Shu megdícsérte a grafot

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.