Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218051) hombre[EU] válasza -FLY-> (#218048) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Dead or Alive

Life, Uh, Finds A Way

(#218052) -FLY-> válasza Wesder (#218050) üzenetére


-FLY->
őstag

A kis kólás üveg nem törik el, és másodszorra már nem koppan úgy mint elsőre. :Y

hombre[EU]
Köszi, olcsó és jónak tűnik.

(#218053) Wesder válasza -FLY-> (#218052) üzenetére


Wesder
félisten

Well played. Egyébkén tényleg Dead or Alive, és nem csak a margarinok miatt. A legfolyamatosabb verekedős jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218054) hombre[EU] válasza -FLY-> (#218052) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az új nem tudom milyen,nekem az 5-ös az egyik,ha nem a legjobb verekedōs játék. Az újaknál rettenetes input lag van, a MK biztosan 100+ ms. Valószínū az animáció blending miatt,mert jobban néznek ki mozgás közben,de játszani nem jó

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#218055) Xaels


Xaels
félisten

[link] egy kis POPWW Cosplay.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218056) Wesder válasza Xaels (#218055) üzenetére


Wesder
félisten

Szép kerek a margarin.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218057) saelin válasza Xaels (#218055) üzenetére


saelin
veterán

Istenem, de hiányzik az a játék. :( Mindig sír az egyik szemem amiatt, hogy mi lett az akkoriban nagyon kedvelt ubisoft-ból mára.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218058) Wesder válasza saelin (#218057) üzenetére


Wesder
félisten

PoP-bòl lett az AC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218059) Xaels válasza saelin (#218057) üzenetére


Xaels
félisten

Igen nekem is, az a trilógia úgy volt jó felkérhetnék a Bluepoint-ot, hogy remakeljék. Szépen vitte tovább a történetet és minden résszel meg tudott újulni.

(#218058) wesder hát nagyon nem, az első AC kicseszett nagy csalódás volt. Előrendeltem anno, de kb. a falonmászáson kívül semmi közös nem nincs a két franchise között.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218060) Wesder válasza Xaels (#218059) üzenetére


Wesder
félisten

Az 1. AC openworld PoP-nak indult àllítòlag, aztàn lett belőle az ami.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218061) marinea2


marinea2
addikt

Sziasztok!

EA Acces-t hol tudom torolni?

koszi elore is!

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#218062) RangerFox válasza marinea2 (#218061) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Gépen: Nick neved -> Payment Management -> "Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-Ordered Content" fülnél vedd ki a pipát.

(#218063) semetka


semetka
őstag

Valaki tud egy jó helyet ahonnan tudok gyári analógot szerezni? Ebayről rendeltem korábban de nagyon gagyik, gyorsan kopnak. A gyári annyit bírt mint 5 pár ebayes.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#218064) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

The Outer Worlds - Official Launch Trailer

Azt hiszem, ha a Death Stranding besül, akkor még ez a játék lehet esélyes idén, az év játéka címre. Bár vagy nem akartak direkt sokat mutatni, vagy nem volt mit. De szerintem elég "visszafogottak" voltak a trailerei ennek a játéknak. Engem egyszer se kapott el a "ezt tuti megveszem megjelenéskor" érzés.

Én még mindig az MLB The Show 19-et nyüstölöm. Tegnap nyertem meg harmadjára a WS-t. Igaz az első évben csak azután játszottam az MLB-be miután felhívtak a farmcsapatból, a második évben meg valamiért alig játszottam. De ez a harmadik év, ez teljes volt. Szinte az összes (162) meccsen játszottam. Irreális módon megdöntöttem szinte az összes ütő rekordot.. És most kezdtem el egy kicsit unni. De azért folytatom, de elkezdem jóval feljebb állítani a nehézséget. Mert ez így már értelmetlen. Eddig tanulgattam csak a játékot. Nézegettem slider-eket is, lehet most már élesítek egyet.

Úgy gondolom, hogy ha nem népszerűség alapján osztanák az év sport játéka címeket, akkor ennek a játéknak mindet meg kellene nyernie. Messze a legautentikusabb sportjáték.

MLB playoff:

Micsoda meccsen dőlt el az ALCS! Tegnap korán reggel már töltöttem is le, és végigizgultam. Yankee-knek drukkoltam, de csak mert hátrányban voltak. Szerettem volna egy 7. meccset, csak azért. De nem lesz. Ellenben Altuve ismét villant. Eszméletlen pali. Egy jó kis kép az ALCS-ről: [kép] (Judge 2,01 m vs 1,68 m).
Szóval szerda hajnalban kezdődik a World Series (a döntő) Washington Nationals @ Houston Astros. Remélem izgalmas összecsapások lesznek. Én az Astros-nak szurkolok. Esélyesebbek is, én mint kvázi laikus, nem lepődnék meg egy söprésen sem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218065) RangerFox válasza .LnB (#218064) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez vicces, én azon tűnődtem a trailer nézése közben, hogy lehet ennyire fapados grafikát és játékmechanikákat belepakolni egy játékba 2019 végén. Mondjuk ez jobban kijön egy hosszabb gameplay nézése közben. Ehhez persze az is hozzátartozik, hogy nem én vagyok a célközönsége, nem szeretem a Fallout játékokat.

(#218066) .LnB válasza RangerFox (#218065) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem se szép. De az nem minden. Attól még lehet az év játéka szerintem. Nincs valami erős évünk szerintem. Azért elég érdekes lenne, ha a (Pl.:) Days Gone kapná meg az év játéka díjakat. Jó játék, nem tagadom, de közel se Goty összességében.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218067) saelin válasza .LnB (#218064) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem bugos lesz mint állat az a játék, de ne legyen igazam. Ha leraknak az asztalra egy jó játékot azzal könnyen maguk felé fordíthatják a játékosbázist (fallout játékosokra gondolok most és nem azokra, akik vigyorogva tolják a mai napig a 76-ot). Nálam a Bethesda munkája eléggé mélyre csúszott az Oblivion óta, úgyhogy én nem várok tőlük semmi csodát a jövőben. Kell a pótlék.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218068) .LnB válasza saelin (#218067) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha végignézek a Bethesda utóbbi játékain, akkor kb ott tartanak, hogy Ubisoft szint. Hozzák az unalmas szintjüket, néha becsúszik egy nagy fiaskó, meg egy jobb játék. Ráadásul még az ígéretes címek is megvannak (Deathloop, Ghostwire: Tokyo). Ugyan úgy mint az Ubi esetén, aztán majd kiderül, hogy ők mennyire képesek az ígéreteket, tényekké "programozni". Bizalmam nincs feléjük.
Pedig a Fallout-tot én szeretem. Nagyon jó az a dizájn, a világ, a hangulat. Csak nem hozzáértő kezekben van a licenc sajnos.

Reménykedjünk, hogy nem lesz bughalmaz. Az már sok lenne. Elég, hogy csúnyácska, ne legyen más baj vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218069) VTom válasza .LnB (#218068) üzenetére


VTom
veterán

Inkább úgy mondanám, hogy ot tartanak, mint a Ubisoft, csak csúnyábban :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#218070) Moby válasza .LnB (#218068) üzenetére


Moby
addikt

De hogy jön ide a Bethesda?

(#218071) .LnB válasza Moby (#218070) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez egy ciki kérdés na.. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218072) hombre[EU] válasza Moby (#218070) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Úgy,hogy ez az ō játékuk más köntösben ;) nem mondom,hogy lopott,de...

Life, Uh, Finds A Way

(#218073) Moby válasza .LnB (#218071) üzenetére


Moby
addikt

Komolyan kérdezem, mert internetszerte ahogy felmerül a The Outer Worlds cím, rögtön elkezdődik a Bethesdázás. Mintha bármi közük lenne a játékhoz, vagy az Obsidian-nak a Bethesdához. Igen, van némi közös múltjuk, de hogy ez konkrétan hogyan kapcsolódik ehhez a játékhoz, azt képtelen vagyok megérteni. Ennyi erővel fel lehetne itt emlegetni a Bioware-t is.

(#218074) .LnB válasza Moby (#218073) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Bethesda azért kerül szóba velük kapcsolatban, mert reflektálnak rá az emberek, hogy bezzeg a Bethesda elcseszi a Fallout-tot stb stb..
Tom Cainnel és Leonard Boyarsky dolgozik a The Outer Worlds-ön. Ők csinálták együtt a Fallout 1 & 2-t. Eddig is létezett az Obsidian. De most, hogy ez a páros újra összeállt, most előjöttek azok a hangok, hogy na majd ők csinálnak egy rendes Fallout pótlékot. Ami hát so-so, mert ez nem poszt-apok játék lesz, de talán majd emlékeztet egy jó, keményvonalas akció RPG-re.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218075) Moby válasza .LnB (#218074) üzenetére


Moby
addikt

Scifivel nem lehet betömni a posztapok hiányokat. Ezt Te sem gondolhatod komolyan. Egy fallout hívő nem fogja belelátni imádata tárgyát egy színesszagos scifibe. Akciórpg meg annyi, mint égen a csillag. Mindenki ilyet csinál. A polákok ebből élnek (cdpr), most volt épp nemrég a Greedfall egy feltörekvő csapattól, stb. Akciórpg folyik a csapból is.

(#218076) .LnB válasza Moby (#218075) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, leírtam, hogy miért jön szóba a Bethesda. Azt, hogy most a TOW milyen lesz, jó lesz e, az más téma. Hamarosan kiderül. Én látok benne lehetőséget. De egy teljesen középszerű címnek is el tudom képzelni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218077) Al365


Al365
tag

Hétvégén kipróbáltam a The Division 2-t, s egyből beleszerettem olyannyira, hogy meg is vettem.
Nem rég vettem 4K-s tv-t, s gondolom e miatt is, egészen elképesztő a látvány. De nem ez volt a szerelem oka, hanem a játékmenet.
Játszottam az 1. résszel is, de többszöri elővétel után sem tudott magába szippantani. Pedig a magyar nyelv is segíthetett volna benne. Nem tudott, mert egyedül bukásra voltam ítélve. Egyedül nem sikerült a küldetéseket megcsinálnom, de sokszor csapatban sem. Köszönhetően a COD-os játékmenetnek- Ez nálam azt jelenti, hogy amíg el nem jutsz egy pontig a küldetésben, addig folyamatosan fossa az ellenfeleket. A COD-ok mind ezzel manipulálnak.
Példa. 4 fős csapatban már vagy 3 órája játszottuk a küldetést, s odáig jutottunk, hogy visszaszorítottak egészen az újraéledési pontig. Mikor mindenki meghalt, kezdhettük elölről. Ezt végül úgy sikerült megcsinálni, hogy én előre lopakodtam, s elérhettem azt a pontot, mikor már nem termelte az ellenfeleket újra az 1. pont. A társak kinyírták őket, s mehettünk tovább.
A 2. részben ezen változtattak, s e miatt már egyedül is simán lehet hozni a küldetéseket. Mert most adott ellenféllel operálnak, ha azokat legyakod, akkor mehetsz tovább. Nem termeli őket újra.
Nekem ez utóbbi sokkal szimpatikusabb.

Seth, ha tetszett a GR Widlands, akkor tégy ezzel is próbát (még tart a free weekend). Nekem bejött mindkettő.

[ Szerkesztve ]

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#218078) Moby válasza .LnB (#218076) üzenetére


Moby
addikt

Én absz. a másik oldalról közelítem: én ilyen oldschool scifi rajongó vagyok, de az ilyen indusztriális posztapoktól okádok (annál jobban már csak a steampunkot gyűlölöm). Kedvelem a szaturációt a színekben. Én rohadtul örülök neki, hogy ez nem egy bethesda-fallout játék. Nagyon várom. 3 játék van még az idei évből, amikkel biztosan játszani szeretnék, ez az egyik.

(#218079) Deck


Deck
titán

Más hazai fórumon megy a vita az one day patch-ről (SW Fallen Order kapcsán most).
Nem értem, hogy mondhatják azt, hogy ez vállalhatatlan, hogy direkt béta szoftver kerül a lemezre stb.. Hogy ez olyan mintha vennél egy kocsit 3 kerékkel. Mikor ez nevetséges összehasonlítás. Komolyan nem értem. Örülni kéne annak, hogy még megy a hibajavítás, fejlesztgetik stb nem? 25 nap múlva jön a játék de rengeteg lemezt le kell gyártani, csomagolni, eljuttatni mindenhova stb. Vagy ez szerintük 1 nap? Jobban örülnének neki ha nem lenne one day patch hanem használd ahogy vetted? Akkor meg az lenne a baj, hogy nincs frissítés.. Egy ideje már minden játék kap one day patch-et..
De ha nem akarják akkor frissíteniük sem kéne, használják a lemezen lévő verziót. De persze nem, kell nekik..
Nem is értem őket komolyan. Tudom, hogy innnen a fórumról is írt nekik valaki normális érveket.. De hát nem érdekli őket.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#218080) #10186752 válasza Deck (#218079) üzenetére


#10186752
törölt tag

Te mit szólnál hozzá, ha vennél egy autót, majd ahogy hazavitted, hívnának, hogy vidd vissza a kocsit, mert felteszik a negyedik kereket rá?!

Igenis vállalhatatlan. Egy mozifilmhez se tesznek még hozzá jeleneteket, egy megvásárolt könyvben sincsenek - jó esetben - üres lapok, és a marhahúst sem kell még bevinnem egy kis hőkezelésre a vásárlás után.

Ha normálisan megcsinálnák, és nem összecsapnák, akkor nem lenne mit javítani rajta.

(#218081) Deck válasza #10186752 (#218080) üzenetére


Deck
titán

Tőled nem számítottam másra.. :D A kocsis összehasonlítás nevetséges.. Nem ugyanaz!

Mások véleménye érdekel..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#218082) #10186752 válasza Al365 (#218077) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ez a játékmechanika már akkor is kijátszható volt, amikor kitalálták, sok-sok éve. Előrerohansz a francba, és magad mögött hagyod az ellenfeleket.

Minden ilyen játékban, amikor nincs kedvem épp harcolni, ezt alkalmazom. Így volt legutóbb a Gears 5-ben is.

Problem solved.

(#218083) nemorino válasza Al365 (#218077) üzenetére


nemorino
tag

Nekem pont az ellenkező a tapasztalatom, az AI hiányát a mennyiséggel akarták ellensúlyozni. Utcai harcokban mindig legalább három ellenséges csoportot rám küld a játék, minden irányból folyamatosan lőnek. Az első részben nem ilyen volt. Ha a missionökre gondoltál, úgy emlékszem az elsőben is véges számú ellenfél volt, talán az x ideig védd meg a területet feladatok kivételével.

Az ellenfelek csak akkor bújnak ki a fedezékből, amikor leengedem a fegyvert célzásból, ez mondjuk már olyan vicces, hogy ezzel csalogatom őket elő.

Hangulatra nekem az első jobban bejött, téli New York, ilyennel még nem találkoztam. Ez a Washington meg elképesztően részletes és jól kidolgozott, de úgy néz ki, mint a Last of us vagy akármelyik posztapokaliptikus játék bármelyik random városi pályája. Az elsőben az embernek az volt az érzése, hogy ha a játék végére ér, visszahozza a várost/civilizációt stb. a pusztulás széléről, ebben ez teljesen hiányzik. Minden összeomlott, az erőforrásokért megy a harc az utcákon, ha győzöl egy csatában, akkor jön egy következő ellenfél, Hyenas, Outcasts, Black Tusk, mindegy, a világ nem menthető meg.

Mindezek ellenére a tartalomban óriási javulás van, a Division 2 sokkal többet és változatosabbat nyújt, csak a vékony sztori miatt céltalan lövöldözésbe fullad az egész.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#218084) Xaels válasza Deck (#218079) üzenetére


Xaels
félisten

Ne legyen igazam, de kemény szembeszélben lesz ez a játék és minden apró dolgot fel fog kapni a net és fel fogja nagyítani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218085) Deck válasza Xaels (#218084) üzenetére


Deck
titán

A lényeg, hogy számunkra milyen lesz.. :)

PS5

(#218086) .LnB válasza Deck (#218079) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

-Az egyik oldalról, be lehetne esetleg fejezni a a játékokat,a kitűzött megjelenési dátumra. (Bár ez nem annyira egyszerű, ha a kiadó azt mondja, hogy ekkor jelenik meg, akkor is fog.)
-Másik oldalról, nem mind1? Megjelenés napján letölti a patch-et, és kész. Úgy kell felfogni, hogy hozzá tartozik a telepítéshez és kész.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218087) #10186752 válasza Deck (#218081) üzenetére


#10186752
törölt tag

Igen, tudom, hogy a gondolkodás mások számára eretnekség, a prohardveren meg az a jófej, aki beáll a birkanép mögé, és azt a nótát bőgi, mint az összes többi.

Hát én nem ilyen vagyok, ha véleményem van, pont lefosom, hogy másnak mi az, vagy másik 500 még hogy gondolja.

(#218088) Xaels válasza #10186752 (#218080) üzenetére


Xaels
félisten

Rengetegszer vannak visszahívások az autóknál is, nem kerék miatt de vannak. A 6M-s motornál ABS hiba miatt, kormánycsapágy stb...

A mozifilmek esetén is van egy csomó jelenet ami kivágnak és később a BR/DVD verziókra, újravágott verzíókba stb teszik bele. SW Klasszik trilógia is vagy 3 különféle verzióban ment le a mozikban pl....

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218089) .LnB válasza Moby (#218078) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd írjál róla. Érdekel, hogy milyen lett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218090) RangerFox válasza .LnB (#218066) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az Outer Worldben én csak egy reménysugarat látok a Fallout rajongók szemében, akik csalódtak a 4, de legfőképp a 76-ban. És persze nem szép, meg nem is jó dolog véleményt mondani egy játékról anélkül, hogy játszottam volna vele (vagy épp még meg sem jelent), de az eddig látottak alapján messze nincs benne GotY potenciál.

És igen, gyenge év volt ez, és ha a Death Stranding elhasal, akkor olyan játékok közül fog kikerülni a legjobb, amik más években max. említés szintjén merültek volna fel: Days Gone, Metro Exodus, Plague Tale.. Jelenleg mondjuk a Gears 5-öt látom a legesélyesebbnek erre a címre.

(#218091) Deck válasza #10186752 (#218087) üzenetére


Deck
titán

Látod még ebben sincs igazad..

PS5

(#218092) ldave válasza Deck (#218081) üzenetére


ldave
félisten

Manapság szinte minden játék esetében megvárok 1-2 patchet, mire nekiállok egyáltalán. Nincs bennem kényszer, hogy első nap játszak bármivel is, van akkora backlogom, hogy mindig van mit elővenni. Pl. a Controlt első napokban vettem, de csak most a múlt héten játszottam végig.

A Slime draws near! Command?

(#218093) Deck válasza RangerFox (#218090) üzenetére


Deck
titán

Azért volt még egy DMC V is :)

PS5

(#218094) RangerFox válasza Deck (#218093) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Persze, mellette még a RE2 Remake, Kingdom Hearts 3 is említésre méltó :K .

(#218095) Deck válasza RangerFox (#218094) üzenetére


Deck
titán

Volt pár jó játék idén.. De azért egyik sem egyértelmű GOTY, ahogy írtátok is :D

Talan az új SW? Respawn miatt nem lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#218096) .LnB válasza RangerFox (#218090) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát azért egy Days Gone-t hamarabb mondanék GOTY-nak mint egy Gears5-öt. Csak azért mert ha nem is korszakalkotó, azért szépen össze vannak rakva a különböző játékmechanikai elemek. Elég jól lettek össze illesztve. Igazából nekem csak a sztori az, ami miatt kizárt, hogy goty-nak mondjam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218097) .LnB válasza Deck (#218095) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Respawn is csak egy fejlesztőstúdió. Az ott dolgozók nem a Griffendale-be végeztek, varázsszóra ők se tudnak csodát tenni. Mégpedig ez a játék vezényszóra készült, gyorsba.. Semmi reményem nincs felé. És még mindig nem érzem az SW hangulatot, a videókat látva. A Battlefront 2-ben legalább az a helyén volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218098) erahurka válasza .LnB (#218096) üzenetére


erahurka
félisten

Mindig az adott évet kell nézni. Ha idén nem volt jobb, mint a Days Gone, akkor ő lesz a GOTY. Nekem nem is érmlik más idénről ami akkorát szólt. Ezt a patkányos cuccot sokan dicsértétek, az nem lehet GOTY? Vagy a Control.

(#218099) Moby válasza .LnB (#218097) üzenetére


Moby
addikt

Dehogy készült vézényszóra, gyorsba...párhuzamosan ment a fejlesztése a visceral elkaszált projektjével. Stig Asmussen évek óta dolgozik rajta, gyak azóta ezen a projekten van, amióta otthagyta a Santa Monicát, és átment a respawnhoz.

(#218100) erahurka


erahurka
félisten

Én csak azt remélem, hogy ebben az SW játékban is lesz majd valami töketlen robot, vagy egy mantrázó csávó, mint a filmekben, és akkor majd jókat lehet nevetni rajta. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.