Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#219801) Dr. X válasza #10186752 (#219794) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Na homlokegyenest mást írtatok egymás után! :D Ha előfizetek most PS Plusra, akkor bármelyik eddigi ingyenes PS Plus játék letölthető?

(#219802) penge111 válasza Gigicuci (#219795) üzenetére


penge111
addikt

Igazad van, azt bánom, hogy nincs 3 olyan cimborám, akikkel ezt végig lehetne teljesen így tolni. Az tuti hatalmas élmény lenne, kb. hozná azt a szintet, mint mikor anno kamaszként M.A.G.U.S-oztunk :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#219803) penge111 válasza Dr. X (#219801) üzenetére


penge111
addikt

Nem, csak amelyik hónapban van és lesz előfizud azokat, és az is csak addig lesz a "tiéd" amíg él az előfizetésed!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#219804) vg válasza Dr. X (#219801) üzenetére


vg
addikt

Dehogy, csak amiket bezsákoltál.

(#219805) Kendek válasza Dr. X (#219792) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pontosabban ami játékot az adott hónapban behúztál, az onnantól kezdve bármikor letölthető és játszható amíg él a Plus előfizetés.

<-ƘƘ->

(#219806) fausto válasza Dr. X (#219801) üzenetére


fausto
addikt

A havi játékot "meg tudod venni" (azaz be tudod tenni a könyvtáradba) abban a hónapban, amikor ingyenes. Ha ezt megtetted, utána bármikor le tudod tölteni újra. De ha akkor nem volt előfizetésed vagy elfelejtetted a könyvtáradba betenni, akkor később nem tudod.

(#219807) Peace válasza dvd24 (#219800) üzenetére


Peace
nagyúr

"...és a nemsoká megjelenő 3 ..."

Addig álljunk fél lábon.....én már kezdem elveszteni a reményt. Már hányszor ígérgették, hogy most már aztán tényleg jön..... :(

"...1-2 volt az igazi Fallout."

Ez meg tény!!!!!!!! Az első rész nekem a mindenkori kedvenc játékom marad minden tekintetben!!! Annál jobb atmoszférát és játékmenetet még nem kaptam! Nagy szerelmem a posztapokaliptikus világ, de a Fallout 1 nekem valamiért akkora szerelem volt első látásra, hogy szentimentális okokból nem képes semmi letaszítani a trónról. ;)

(#219808) #10186752 válasza Dr. X (#219801) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem, csak azokat, amiket az előfizetési időd alatt kerültek be. De azokat bármikor, akkor is, ha már egy éve volt mondjuk.

(#219809) #10186752 válasza Kendek (#219805) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ez így ebben a formában nem igaz. Mert azt is le tudod tölteni, ami a kínálatban volt, amikor előfizető voltál, de te nem töltötted le.

(#219810) Kendek válasza #10186752 (#219809) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amit behúzol de nem töltesz le, az is letölthető később is. Ezt írtam, nem állítottam valótlant.

<-ƘƘ->

(#219811) pulffy válasza #10186752 (#219809) üzenetére


pulffy
őstag

De te neked a formád sem igaz. :)
A lényeg az hogy az adott hónapban vagy letöltöd, vagy berakod a könyvtáradba a ps+ játékokat. Ha ezek közül egyiket sem teszed meg, akkor " a nyúl baszhatja" ;]

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#219812) penge111


penge111
addikt

Erősítsétek meg a Sony hivatalos szervize itt található: 1091 Budapest, Mihálkovics u. 18. , mert ma vinném be a joyt!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#219813) Kendek válasza penge111 (#219812) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Annyi biztos, hogy nem Orczy út 2-4., az csak nagyon régen volt.

<-ƘƘ->

(#219814) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

Sziasztok!
egy hetes ps now triallal végére értem a god of warnak, eszméletlen nagy élmény volt, van annyira jó mint amekkora a hype körülötte, nagyon élveztem. Maradt még mai nappal együtt három nap ps now, és most töröm a fejem, hogy vajon a god of wart érdemesebb-e még nyúzni, semmilyen side questet nem csináltam, vagy pedig az until dawn végigjátszás is beleférne talán ebbe a három napba, azt is sokan dícsérik. Ti mit választanátok?

(#219815) Bad Pritt válasza penge111 (#219790) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az egyhez képest milyen? Azt nagyon szeretem, PS-re is megvan, de alig játszottam még vele itt...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#219816) jupp008 válasza #91166208 (#219797) üzenetére


jupp008
senior tag

Hdmi 2.0b [link]

(#219817) penge111 válasza Bad Pritt (#219815) üzenetére


penge111
addikt

Magasan jobb az első részétől, pedig azt is imádtam. Idáig nagyon érdekes a történet. Bevezették a mágikus és fizikai pajzsot, szóval ezt kell előbb leverni az ellenfélről, hogy egyáltalán megsebezhesd, ez nem kicsit mélyíti el a taktikázás lehetőségét. Van 6 előre gyártott karakter, akik közül választhatsz, mindegyiknek egyedi háttértörténete van, és nagyon izgalmas küldetéssorozat tartozik hozzájuk, amik elmélyítik az egyéni történeteiket. Persze indíthatsz egyedi saját magad kreált karaktert is, de akkor ezek a küldiszálak, történetek kimaradnak majd. Nagyon sok számomra érdekes, új skill van, amikkel idáig találkoztam. Zene fenomenális, grafika nagyon szép lett, ez a legszebb crpg jelenleg! Több faj, osztály, képesség van...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#219818) #91166208 válasza jupp008 (#219816) üzenetére


#91166208
törölt tag

Köszönöm. Megrendeltem. A kábellel nincs gond ajánlott?

(#219819) KaitouP válasza penge111 (#219812) üzenetére


KaitouP
veterán

Mi is a problémája a kontrollerednek? Nem biztos hogy bevinném oda.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#219820) penge111 válasza KaitouP (#219819) üzenetére


penge111
addikt

Most már elért arra a szintre a bal analóg, hogy csak éppen hozzáérek és folyamatosan húz felfelé. Így már finom mozgásokat igénylő játékok szinte játszhatatlanok. Rémlik valami, hogy téged átvertek, hogy megcserélték a két analógot, a rosszat meghagyták csak átrakták a jó helyére, hátha kevesebbet használod. Ide tudom csak vinni, nem, gari miatt?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#219821) ldave válasza penge111 (#219820) üzenetére


ldave
félisten

Hasonló problémával vittem be én is DS4-et, megjavították ugyan, de pár hónap múlva újra előjött a baj. Nem tudom, hogy csak nálam ment-e félre a javítás, vagy ez egy ilyen hiba, hogy idővel visszatér. Csináltam is egy videót még nyáron: [link], nincs is a kezem az analógon, mégis mozog.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#219822) zsotesz81 válasza KardosAttila (#219814) üzenetére


zsotesz81
senior tag

kb. 9-10 óra alatt végigjátszható az until dawn, úgyhogy szerintem ugorj neki nyugodtan :)

(#219823) Peace válasza penge111 (#219820) üzenetére


Peace
nagyúr

Én Aqua-ba vittem vissza garanciálisan. Kaptam egy újat. Nem nyúltam a jobb karhoz, mégis nézett mindig felfelé a karakter...

(#219824) Lackooo84 válasza kisÁdi (#219796) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Garis még? Mert akkor csak egy helyre tudod vinni, Hireltech.

The Truth is out there...

(#219825) kentucky


kentucky
őstag

Sziasztok! Tudtok olyan eladót aki a Death Strandinget már csütörtökön elküldi futárral, hogy pénteken megkaphassam? :R

(#219827) Lackooo84 válasza penge111 (#219820) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na akkor neked pont jól jön amit posztolni akartam ma, csak elfelejtettem. :DDD

Kicseréltem az analóg karokat, mert már nagyon gatya állapotban voltak, főleg az L3 R3 sokadik nyomásra működtek, sok halált okozva bizonyos játékokban. Most olyan, mint az új. Az alkatrész asszem valami 500Ft volt 4db, és tök ugyanolyan, mint az eredeti. DS-t már jó kontrollerrel akartam játszani. :DDD




The Truth is out there...

(#219828) KaitouP válasza penge111 (#219820) üzenetére


KaitouP
veterán

Na csak azért kérdezem, mert biztosan emlékszel hogy volt hasonló problémám ezzel, és az állítólagos javítás után ugyan úgy 2 hétre rá produkálta ugyan azt a hibát, csak a másik analóg karon. Megelégeltem a szervizes bohóckodást, rendeltem alkatrészt, a múlt héten szétszedtem a kontrolleremet, megcsináltam, azóta semmi baja.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#219829) saelin


saelin
veterán

RDR2 Online-ban van valami pve küldi rendszer amit lehet coopban tolni? Kipróbáltam az összes pvp játékomódot, de szvsz mind katasztrófálisan rossz. Eddig amit lehet coopolni csak a bounty-k voltak amit találtam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#219830) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na, megkésve bár, de törve nem, ki lett takarítva a PS, lassan két éves, szóval időszerű volt. :D Amin meglepődtem, hogy alig volt benne por, pedig alapverően poros a szoba sajnos, sűrűn kell takarítani. Viszont a pasztázás miatt mindenképp szét kellett kapni. :))

Sic Parvis Magna

(#219831) ldave válasza KaitouP (#219828) üzenetére


ldave
félisten

és @Lackooo84: pontosan mit kell rendelni ilyen esetben? Valami ilyesmit?

A Slime draws near! Command?

(#219832) KaitouP válasza ldave (#219831) üzenetére


KaitouP
veterán

Pontosan ezt, aha. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#219833) psycroptic válasza saelin (#219829) üzenetére


psycroptic
őstag

Persze: Trader, Bounty, Collector.

PSNID: Tomy83PS

(#219834) Lackooo84 válasza ldave (#219831) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ahha. Én EZT vettem, kb. 500Ft volt 4db, majd a másik kontrolleremen is kicserélem valamikor. Meg ilyet is vettem, a V2 kontrollerbe ezt akartam tenni, csak ez nem jött meg, szerintem már nem is fog de mindegy is mert már nem vártam meg.

The Truth is out there...

(#219835) saelin válasza psycroptic (#219833) üzenetére


saelin
veterán

És afféle story mission-ök?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#219837) Mike válasza saelin (#219829) üzenetére


Mike
veterán

Persze. Vannak küldik
Vagy ott a heti kegandary bounty

(#219838) KaitouP válasza ldave (#219831) üzenetére


KaitouP
veterán

Hozzáteszem, az alkatrész nekem arra kellett, hogy magát a benne lévő szenzort cseréljem ki, ne a teljes egységet. Így is lett, ugyanakkor mivel a csere után sem lett jobb, visszatettem az eredeti alkatrészt, de fülpiszkálóval megtisztítottam a szenzort. Azóta semmi baja, 95%-osan működik, ami baja meg maradt, az csak annyi, hogy ritkán nagyon nagyon lassan elkezd húzni jobbra, de itt lehet a rugóval baj. Ahhoz le kellene forrasztanom lehet a teljes egységet és vissza az újat, de a megmaradt probléma annyira jelentéktelen, hogy erre inkább nem pazarlok időt most.

Ezért is kérdeztem a kollégát, mert lehet ennyi elég lenne a probléma orvoslásához.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#219839) Badsheep


Badsheep
csendes tag

Hi!
Mivel nem nagyon kaptam választ a kérdésemre (nem is jól tettem fel talán [link] ) rágódtam a témán még,olvasgattam, vallattam az ismerőseimet és igazából egy kérdés maradt ami fontos :Y milyen TV-t kellene venni PS4 Pro-hoz :F 55"-65" méretben ami megfelel?
kb 300e ft magasságában... inkább egy qled 55" vagy valami 65" -ben is jó lehet?
Szeretném a nagyobb méretet de inkább egy jobb 55-ös mint a 65 alja... :B
Köszi

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#219840) psycroptic válasza saelin (#219835) üzenetére


psycroptic
őstag

Az is van, de csak amiben egy harmadik személy is részt vesz. Tehät kell egy mókus aki elindítja a sztorit és te meg a jätszópajtäsaid becsatlokoztok hozzä. Mäsmilyen coopos sztori-küldetésekröl én nem tudok.

PSNID: Tomy83PS

(#219841) pulffy válasza Badsheep (#219839) üzenetére


pulffy
őstag

Hát ha már ennyi mindent tervezel venni, akkor a tv-n ne spórolj és olednél alább ne add.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#219842) Tyler Durden válasza penge111 (#219790) üzenetére

Ezzel nagyon régóta szemezek már én is, raklap spoilermentes véleményt elolvastam, tényleg maga az rgp-s nirvana. Nekem a rengeteg pótolni való miatt várat magára, viszont tudom, hogy te nagyon alapos vagy, kíváncsi leszek, hogy mennyi időt teszel bele..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#219843) Badsheep válasza pulffy (#219841) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Tetszene :)) de 400-nál kezdődnek... az már sok sajna... :U
csak játékra így is túlzás... :(

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#219844) freelanced


freelanced
addikt

Üdv!

Elnézést, kicsit off, próbálta valaki esetleg PC-n a Playstation Now-t monstanság? Mennyire használható? Leginkább a God of War / Horizon Zero D. érdekelne.

Köszönöm!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#219845) icemad válasza Badsheep (#219839) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem egy 55-ös Sony xf9005 TV bőven jó. De nem biztos, hogy befér a keretbe.

(#219846) Badsheep válasza icemad (#219845) üzenetére


Badsheep
csendes tag

olyan 210-20e -ről indultam a Ps4 -hez TV-t :) 300-nál nem nagyon tudnék feljebb menni :O
még a kezdődő akciókban reménykedem...

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#219847) Kendek válasza Badsheep (#219846) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha Samu QLED-et szeretnél ebben az ársávban, akkor leszűkítettem neked. Igazából a QE55Q60RA az egyetlen befutó. HDR-re mondjuk alkalmatlan, vagyis játékra nem biztos, hogy javallott.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#219848) Badsheep válasza Kendek (#219847) üzenetére


Badsheep
csendes tag

:R
Mondhatni,hogy igazából csak játékra kell ... mennyit gyűjtsek még hozzá? Nem akarok fél megoldást, akkor inkább várok még (vagy az akciók) de 400e játszós TV-re :Y az asszony meg fog mérgezni... :W

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#219849) Kendek válasza Badsheep (#219848) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kell olyan sokat, a QE55Q70RA-ban már jó a HDR is (10 bites panel és 1000 cd/m2 peak brightness). :)

<-ƘƘ->

(#219850) penge111 válasza KaitouP (#219828) üzenetére


penge111
addikt

No, elmentem a helyre. Háát, elsőre nem volt valami szimpi. Mikor megérkeztem az üzletbe, kb 5 perc után bújt elő valaki hátulról, miután a köhögcsélésem kevés volt, és kicsit felemeltem a hangom. Megjegyzem 3 játék, 4-5 ps kar volt a pulton hagyva, ha egy olyan ember megy be akkor ezeknek simán hűlt helye lenne. Meg a hely végtelenül puritán, koszos, nem méltó szerintem a Sonyhoz...Nagyon fiatal srác jött ki, kicsit kekeckedett, de végül gépre kötve a joyt, még ő fedzte fel, hogy a másik analóg kar is húz egy minimálisan, így a szervizlapra mindkettő cseréjét írta rá, reméljük így lesz, mert ha mindkettő rossz hiába cseréli fel :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.