Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#219851) -FLY-> válasza kentucky (#219825) üzenetére


-FLY->
őstag

Megjelenés napján vettem át többnyire az előrendeléseimet a futártól, talán egy-egy baki volt, mikor nem jött össze. Gondolom mostanában is így van, bár már egy ideje csak digitálisban előrendelek/vásárolok (elő tudom tölteni, 50cm hóban is megkapom, csencselni meg amúgy is lusta vagyok :) ).

(#219852) Badsheep válasza Kendek (#219849) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Lécci szánj egy pár sort fejtágításra ,hogy mit kell nézni ,hogy játékra alkalmas legyen egy TV?
[link] mondjuk ezek között? Vagy felejtsem el a 65-öst és az 55" a befutó az én kereteim között :B
Köszi a törődést
:R

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#219853) Chalez válasza Badsheep (#219848) üzenetére


Chalez
őstag

Nézd meg az aktuális Media Markt szórólapot. Sony Bravia KD-65XF9005B 420e, viszont 22 havi 0%-ra elviheted. Ha épp aktuális lenne egy TV vásárlása, ezt vinném mint a szél :K

(#219854) Tyler Durden válasza penge111 (#219850) üzenetére

Nekem is van egy joy-om ami be se kapcsol, héten el akarom én is vinni. Mi volt a pontos cím? Múltkor néztem valahol a Haller utca és környéke rémlik.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#219855) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Rendelt már valaha bárki Alzától lemezes játékot premier előtt? Csak a megjelenés napján adják ki a cuccot, vagy van esély arra, hogy akár egy nappal korábban?

Live-Die-Respawn

(#219856) KaitouP válasza penge111 (#219850) üzenetére


KaitouP
veterán

Akartam mondani hogy megcsinálom neked a tisztítást, bár ha még garis és félted, akkor inkább nem nyúlnék bele. Meg lehet a tisztítás se lenne elég. Remélem te jobban jársz velük mint én. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#219857) Lackooo84 válasza Badsheep (#219852) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Erre tessék...

The Truth is out there...

(#219858) Lackooo84 válasza KaitouP (#219856) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát arra ne vegyél mérget, már leírtam egyszer ide, de elküldtem gariba audio jack hibával, visszajött analóg kar hibával. Valamit tuti mókolgatnak, sumákolnak ott...

The Truth is out there...

(#219859) Chalez válasza oriic (#219855) üzenetére


Chalez
őstag

Ha DS-re gondolsz, látok ott egy kérdést, és arra egy választ, hogy a megjelenés napján kapják meg a játékot, onnan pedig max 3 munkanap a kiszállítás... :((( Sajnos én is onnan rendeltem, nemigen bízom benne, hogy még aznap nálam lesz...

(#219860) Badsheep válasza Lackooo84 (#219857) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Bocsi ott nem nagyon válaszoltak... itt meg elkalandoztunk :B

Cogito ergo ...bumm!

(#219861) wolf13 válasza Chalez (#219859) üzenetére


wolf13
őstag

Én bízom benne, szabadságot is vettem ki. :)
Bár honnan rendeltem elő , mindig megkaptam az nap, pont ezért reménykedem én is.

A mai nap mondjuk jött egy mail tőlük : A pontos kiszállítási időről és az árról később értesítünk.
Ez mondjuk kicsit nyugtalanít. Platinumshop 100% , hogy aznap kézbesít.

[ Szerkesztve ]

(#219862) stilo18 válasza Badsheep (#219839) üzenetére


stilo18
addikt

Szia,

55XF9005 környékén nézelődj, abban nem fogsz csalódni.

55Q70 konzol mellé jobb választás lenne, de az picit drágább.

Tudom nem véletlen írtad a 300k-es keretet, ezek picit felette vannak.
(A Sony a Központi szalonban sokszor szokott 310k lenni)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#219863) Kendek válasza Badsheep (#219852) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

PS4 szempontjából a kép megjelenítésének a késleltetése az egyik fontos technikai szempont. Ez rendszerint a játék mód bekapcsolásával kellően alacsony szokott lenni. A másik tényező az ilyenkor megjelenített kép minősége. A valós 10 bites panel és a magas maximális fénysűrűség kellően látványossá teszi a HDR-t, ellenkező esetben akár rosszabb, fakóbb lesz a kép mint kikapcsolva.
A QLED inkább napközbeni játékra (nappali) ideális, az OLED pedig este, a sötétben (hálószoba) a legtutibb.

<-ƘƘ->

(#219864) Bogyi007 válasza Kendek (#219847) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azért hülyeséget se írjunk már...

Egy Qled HDR támogatásban sem egy RU7-es széria már, az meg hogy játékra alkalmatlan.... :W :W

Ohh Wait! Inkább kib*****m az erkélyablakon az UE50MU6122-es tévémet én is mert az akkor végképp semmire sem jó akkor...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#219865) KaitouP válasza Lackooo84 (#219858) üzenetére


KaitouP
veterán

A saját példámból kiindulva sem hiszek annak a bandának már én sem, a Sony support meg cseszett ugyanúgy segíteni az ügyben, mert én is címeztem nekik egy levelet.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#219866) Kendek válasza Bogyi007 (#219864) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ki állította azt, hogy játékra alkalmatlan, vagy mit olvastál bele? Technikai szempontból a HDR normális megjelenítésére nem képes az a TV, ez tény.
Amúgy nézz rá a vásárlói véleményekre:
A HDR gyatra szinte észre sem vehető hogy van .

Egyébként azt írtam, hogy játékra nem biztos, hogy javallott. És ez igaz is, mert nem lehet a PS4 teljes potenciálját kihasználni vele.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#219867) Deck válasza Kendek (#219866) üzenetére


Deck
titán

Ez van, hagyd. Had higgyen amit akar.. Mit neki szakmai tesztek, oldalak stb.. Mint az rtings stb.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#219868) Badsheep


Badsheep
csendes tag

Köszi mindenkinek :) közben át lettem irányítva a samsung topikba,hogy ne itt offoljak ...
jogos :R

Cogito ergo ...bumm!

(#219869) icemad válasza Badsheep (#219868) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nyugi... Onnan majd visszaküldenek ide. :DDD

(#219870) Bogyi007 válasza Kendek (#219866) üzenetére


Bogyi007
veterán

De a fórumtárs sem azt írta hogy a Ps4 teljes potenciálját akarja kihasználni...

Deck: Igen persze, mit nekem a tesztek...
2 éve 3 hónapon át bújtam a topicokat és kérdeztem hozzáértő arcokat hogy az akkori 170000-es keretből mit érdemes választani. Ezért lett a fentebb írt tévém, aminél kifejezetten törekedtem arra hogy VA panellal szerelt legyen. S minő véletlen Rtings beállításokat használok hozzá mai napig...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#219871) Deck válasza icemad (#219869) üzenetére


Deck
titán

Nem, ott nem olyanok.

PS5

(#219872) Deck válasza Bogyi007 (#219870) üzenetére


Deck
titán

Blablabla.. :)

PS5

(#219873) Kendek válasza icemad (#219869) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem a PS4-hez hozzátartozik a tévékészülék is, szóval van annyira ON a téma mint a játékok kibeszélése. Annak mondjuk nem látom értelmét, hogy a viszonylag kedvezőbb árazású kategóriában egymásnak essünk. Minden kicsit is normálisabb tévé alkalmas játékra, a minimális feltétel a játék mód megléte. Viszont ha PS4-ből ki szeretné az ember hozni a legjobbat, akkor az sajnos egy kicsit zsebbenyúlósabb.

(#219870) Bogyi007: Oké, a te esetedben 170-ből szeretted volna kihozni a legjobbat. A kolléga pedig 300-at célzott meg, és ekkora összegnél már inkább javasoltabb a QE55Q70RA. Nem kell olyan sokat hozzátenni, de értelmes HDR-t fog kapni vele.

<-ƘƘ->

(#219874) Badsheep válasza Bogyi007 (#219870) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Szeretném kihasználni a potenciált és minden véleményt örömmel fogadok :)
Én nem tévézek több mint 10 éve itt nekem minden új, a játék miatt kezdtem el kérdezősködni, hogy mire van szükség mert az az elsődleges szempont :K
Béke :R

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#219875) Deck válasza Kendek (#219873) üzenetére


Deck
titán

ON, de 3 éve is mikor kérdeztem kaptam a választ, hogy ez nem tv topik.. Illetve, mindig viták törnek ki emiatt. Látod most is vannak akik azt se tudják mi számít hdr-nek. Csak ott van a tv leírásában aztán akkor már van..

PS5

(#219876) Badsheep válasza Kendek (#219873) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Köszi Kendek , stilo18
én is így látom ,olvasom :) hogy a Samsung Q70 lesz, azt még kiköhögöm valahogy,
majd nem mondom el itthon :))
Inkább lemondok a 65"-ról végül is csak olyan 220-230cm távolságról lesz nézve...
Igazából a Just Dance miatt (ill. az egymás mellett állós játékok)
,hogy elférjen a 2 gyerek egymástól... azért szerettem volna a nagyobbat.
Köszönöm mégegyszer
Béke :R

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#219877) Lackooo84 válasza Badsheep (#219876) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát, ha 3 kilóm lenne tv-re akkor már tuti OLED-ben gondolkodnék. Akárhogy is nézzük a QLED egy nagyon szépen túlárazott LED. Nem is régen volt akciósan 65"-os LG OLED 350-ért, és az a plusz 50 ezer igen megérte volna, azért az OLED, az OLED. És mielőtt bárki a beégéssel kezd dobálózni, KATT.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#219878) icemad válasza Lackooo84 (#219877) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem a beégés a gond, hanem a tilting. Az oled nagyon túl van hypeolva és szép képük van, de ezek a belépő szintűek tényleg szarok játékra.

(#219879) Badsheep válasza Lackooo84 (#219877) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Igen az még előfordulhat,hogy akciósan beesik valami... :)
az euronics-nél biztattak hogy lesz jövő héttől ákcijóó...
csak nem akarok a 2 szék között...

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#219880) Bogyi007


Bogyi007
veterán

No problem skacok.
Egyébként megtaláltam az egyik bejegyzést amikor keresgéltem a tévék között.

Ekkor már eléggé szűkítve volt a kör. :)) ;)

Egyébként nem most hétvégén lesz Joy kuponos napok? Ilyenkor is szoktak leárazások lenni...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#219881) Badsheep válasza Badsheep (#219879) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Utsó kérdés, ha tényleg beesik valami tutti akció akkor mire menjek rá? :Y

Cogito ergo ...bumm!

(#219882) Tdizsolt válasza penge111 (#219850) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Akkor sok minden nem változott(a javukra).

Vicc amit ott művelnek. Én még évekkel ezelőtt vittem oda 3-as SS-et gariba, egészen pontosan 4x,minden alkalommal azonnal cserélték a konzolt. Viszont a 3. után, már rutinból ment a csere, és csak otthon vettem észre, hogy egy használt gépet adtak. Tiszta por volt a szellőzőknél, illetve a olvasó rész nyitásánál annyi kosz volt, hogy nem nyílt ki, ha rásegítettél kézzel, akkor darálta a fogaskerekeket.
Az volt a mákjuk, hogy nem volt már energiám ötödjére is visszamenni, mert tuti át húztam volna a pulton a csávókámat. Kitakarítottam, és lenyeltem a békát. Ha jól emlékszem már a fényes részeken sem volt rajta a fólia, össze is volt karcolva rendesen.

Egy szó mint száz, figyelj oda rá, hogy mit kapsz vissza...

Psn ID: Tdizsolt

(#219883) Lackooo84 válasza icemad (#219878) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hogy micsoda? :U

The Truth is out there...

(#219884) icemad válasza Lackooo84 (#219883) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:B :B :B
Tinting lett volna, csak a telefon javította... Bocsesz.

(#219885) Lackooo84 válasza icemad (#219884) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az megint más. :DDD Szerintem azért a képminőségért cserébe el lehet viselni. LCD-nél gyengébb képminőségnél is elviseljük a sokkal rosszabb felhősödést, meg a háttérvilágítás sötét foltjait...

The Truth is out there...

(#219886) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
Ki akarnam probalni a NFS Heat-et, ezert elofizettem 1 honap EA Accessre. A trial verziot hol fogom majd megtalalni es mikor? Elvileg holnaptol el a trial. Nincs elotoltes? Csak ejfeltol fog megjelenni az EA Accessben a trial?

(#219887) VTom válasza Badsheep (#219848) üzenetére


VTom
veterán

Érdemes a 0% THM ajánlatokat figyelni, ha esetleg úgy belefér drágább TV. Szinte minden hónapban van valahol (pl. MM), ráadásul nyakunkon a black friday is. Sajnos a TV-nél tényleg zsebbenyúlós a történet, ha jó minőséget akar az ember.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#219888) hjtz4t3wrseg válasza Bogyi007 (#219864) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Kicsit elkalandoztunk a topiktól,de ha már itt tartunk nem bántanálak meg de azért egy 130 ezer forintos TV-től ne várjunk már csodát ! :(

(#219889) hjtz4t3wrseg válasza Kendek (#219873) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

"a minimális feltétel a játék mód megléte"
Ez azért messze van az igazságtól !
Én még soha nem használtam a TV-n a "játék-mód"-ot mégis elégedett vagyok a látvánnyal. :K

(#219890) stilo18 válasza hjtz4t3wrseg (#219889) üzenetére


stilo18
addikt

A játékmód bekapcsolásával nem a látvány javul, pusztán kikapcsolja az összes képjavító funkciót, ezáltal csökken a tv input lagja.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#219891) Carlos Padre válasza Badsheep (#219868) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hint: a jobb felso sarokban lathatsz egy nagyito ikont.Az a kereso. Mindenk tv-s kerdesedre kimerito valaszt talalsz a topikban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#219892) hjtz4t3wrseg válasza stilo18 (#219890) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Igazad van,de nekem játéknál fontos a vizuális élmény (is), amúgy meg a készülék input lag-ja kellőképpen alacsony. ;]

(#219893) Bogyi007 válasza hjtz4t3wrseg (#219888) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mint írtam ez két éve volt...
Az MU6 szériát azóta sokan visszasírják, az utódok: NU7-es és RU7-es sorozat gyengébbre sikeredett..

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#219894) hjtz4t3wrseg válasza Kendek (#219873) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Akkor beszélgethetünk az AVR-ekről is akár,mert a PS4-hez a képen kívül a megfelelő hangzás is hozzátartozik ! :DDD ;]
Mielőtt válaszolnál, azért a TV hangszórója az nem tartozik ide. :R

(#219895) hjtz4t3wrseg válasza Bogyi007 (#219893) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

És ezek szerint még nem dobtad le az erkélyről ? :DDD ;)

(#219896) S e t h


S e t h
nagyúr

Szeretnék meglepni vkit egy Beyond two souls játékkal, de meglepődve tapasztaltam, hogy egyrészt szinte nem is találom sehol használtan( oké, nem mai darab), viszont ha meg találok is akkor párban jön a Heavy Rainnel.
Kérdésem, ez van magyar felirattal is, vagy csak idegenül és megér -e 8-10 ezer pénzt újként beszerezve?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#219897) RudY válasza S e t h (#219896) üzenetére


RudY
addikt

Magyar feliratos, 5-6 ezer körül láttam valahol a napokban én is párban (talán emag?), de ha fogékony erre a stílusra az illető, akkor nagyon megéri a 8 is. :K

[ Szerkesztve ]

(#219898) Scholes9 válasza icemad (#219878) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez hülyeség, B8 van fél éve és játékra (is) tökéletes. 350-ért vettem májusban, de ennyi pénzért csak szarabbat lehetett kapni. Igazából az a vicc, hogy van ennyiért meg jóval drágábban is LCD tv, pedig nagyon nem egy kategória...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#219899) hjtz4t3wrseg válasza S e t h (#219896) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Itt találsz még talán ! 3500-tól árulják

[link]

Itt is láttam

[link]

Heavy Rainnel együtt ugyan,de nagyon jó árban vannak.

[ Szerkesztve ]

(#219900) Mike válasza Tdizsolt (#219882) üzenetére


Mike
veterán

ez hány éve volt? mert pc-nél is ezt csinálták egyes cégek, de a 90es években

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.