Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#1) tiv83us


tiv83us
veterán

Doom Eternal E3 Trailer

Hat erre nem szamitottam :Y
Varoooooos!!!

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2) oriic válasza tiv83us (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na pont most akartam nyitni. :)

Johet a folytatas.

Live-Die-Respawn

(#3) tiv83us válasza oriic (#2) üzenetére


tiv83us
veterán

Hatalmas lesz - meg erosebb Doom Slayer, ketszer anny demon es pokol a Foldon.
Csak lehetoleg ne az Anthemmel jojjon egy idoben!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4) oriic válasza tiv83us (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MOndjuk kár hogy a Hell on Earth címet kihagyták. De annyi baj legyen. :C

Live-Die-Respawn

(#5) tiv83us válasza oriic (#4) üzenetére


tiv83us
veterán

A '94-es os Doom2-nek nem az volt az alcime? :F

ps: De ;]

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6) s912


s912
aktív tag

akkor ide is :)

Pain Elemental és Archville !!! love id

(#7) tiv83us válasza s912 (#6) üzenetére


tiv83us
veterán

Arch-vile az elozo Doom-ban is volt, csak "Summoner"-nek hittak.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#8) s912 válasza tiv83us (#7) üzenetére


s912
aktív tag

De archi legfontosabb tulajdonságát nem kapta meg. Újraélesztés. Talán majd az Eternal-os :P
Aztán majd a(z) X-edik újraélesztés után hibaüzenet: out of memory :D

szerk.: ismét megnéztem a teasert. Kiköpött archi van a végén :)

[ Szerkesztve ]

(#9) batman91 válasza s912 (#8) üzenetére


batman91
őstag

Az ám, Arch-vile lesz az. Meg lehet ismerni arról a tipikus animációjáról.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#10) s912 válasza batman91 (#9) üzenetére


s912
aktív tag

Akkor viszont a pain elemental is "valós" lesz (szinte már-már integet a kezével) :)

És "our hero" is klasszikusabb páncélt kap!

(#11) batman91 válasza s912 (#10) üzenetére


batman91
őstag

Sőt, ahogyan látom még az Arachnid is visszatér.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#12) s912 válasza batman91 (#11) üzenetére


s912
aktív tag

Azt hittem, hogy master spidermind.. Báró is kapott valamilyen kézre "pattintható" lángoló "kesztyűt" :)

(#13) tiv83us válasza batman91 (#11) üzenetére


tiv83us
veterán

A devek azt mondtak, hogy dupla annyi monster, mint az elozoben es sokkal brutalisabb fohos/doom slayer ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#14) batman91 válasza tiv83us (#13) üzenetére


batman91
őstag

Az kell nekünk! :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#15) s912


s912
aktív tag

Hétvégén quakecon = eternal gameplay !

(#16) Habugi


Habugi
addikt

Akarom. Azonnal. Váááááá.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Eljott a mai nap is. \o/

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#18) s912 válasza oriic (#17) üzenetére


s912
aktív tag

Mikor lesz a "mikor"?

(#19) oriic válasza s912 (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

18:00

Live-Die-Respawn

(#20) Gery9112


Gery9112
őstag

Red Dead 2 után úgy érzem most nagyon el vagyunk kényeztetve. :C

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#21) s912 válasza oriic (#19) üzenetére


s912
aktív tag

Ez magyar idő, ugye? Köszönöm

(#22) oriic válasza s912 (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, igen.

Live-Die-Respawn

(#23) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mindjárt kezdődik :R

Live-Die-Respawn

(#24) tiv83us


tiv83us
veterán

Eddig brutalisan kurvajo!!!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#25) oriic válasza tiv83us (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nos ez mocsok jó lett. Day-1 vétel.

Live-Die-Respawn

(#26) tiv83us válasza oriic (#25) üzenetére


tiv83us
veterán

Siman. Day-1 preorder.
Erdekes, hogy az Archville-t big bossnak csinaltak meg :)

Ugy tunik, hogy a perkek kozott lesz movement boost, tudsz elore-hatra-oldalra jumpolni.
A Baron of Hell valami brutalis lett, meg nagyobb es erosebb mint eddig.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27) Segal válasza tiv83us (#26) üzenetére


Segal
veterán

Piszok jo. Szerintem most nem kovetem el azt a hibat mint a 2016osnal es a collector editiont valasztom (felteve hogy lesz):))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#28) frame>24


frame>24
addikt

Nem ismerősek az alábbiak valakinek?

- "...we want drama, the ability to invade another player's campaign... with your friends"

Tiszta Fallout 76. Tehát az új Bethesda irányvonal a coop, és a többi játékos random basztatása ;]* gondolom már ez maradt, mint lényeges újító elem.

Amúgy fasza + minden. Ha van beépített láncfűrész, akkor a benzines kanna mibe kell? (csak az első videót nézem még)

* nincs Cacodemon smiley...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#29) oriic válasza frame>24 (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs beépített láncfűrész. Az egy kard/penge.

Live-Die-Respawn

(#30) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új kedvenc kivégzésem. GIF

Live-Die-Respawn

(#31) tiv83us válasza oriic (#30) üzenetére


tiv83us
veterán

Ja neztem, azt hittem hirtelen, hogy bug, hahaha,

Mekkore mar, hogy mindenki osszeszarja magat, ahogy Doom Slayer vegigsetal Phobos stationon, es mindenki megy amerre lat. Aztan meg lazan kiveszi az or kezebol a fegyver.

Nagyon jo lesz ezl Foleg, hogy meg kell neki jo par honap, hogy kilehesen adni.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#32) tiv83us


tiv83us
veterán

Meg tobb info es rengeteg kep.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#33) cyberkind


cyberkind
félisten

Nem volt rossz a bemutató, ezután simán ott a lehetőség, hogy megint minden rendben lesz, de azonkívül, hogy bejárjuk ismét azt az utat amit az ID srácok 2 év alatt megcsináltak a 90-es években, más nem is fog történni? Tényleg nagyon jó, csak ezt már ha nem is így de láttuk egyszer, a ruha meg nem tetszik, nem Predator-t alakítunk.

Paranormal Cocktivity

(#34) batman91 válasza cyberkind (#33) üzenetére


batman91
őstag

Teljes mértékben egyetértek veled. :K

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#35) s912 válasza tiv83us (#26) üzenetére


s912
aktív tag

"Erdekes, hogy az Archville-t big bossnak csinaltak meg"

Remélem csak a hangulatfokozás miatt és a játékban majd pákyákon "elszórva", itt-ott, random meglepve minket jönnek és újjáélesztegetik az általunk megölt monster-eket. Mert azért sem a doom 1-ben, sem a doom 2-ben nem boss volt..

(#36) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Szerintetek abban mi a logika, hogy a 2016-s DOOM-ra átdizájnolak jópár dolgot, erre ebbe a játékba nem az új dizájnt viszik tovább, hanem inkább a réginek a modernizált változatát? Lásd Mancubus, Zombieman, Plasma Gun, Arch-vile (2016-os változatban Summoner, de alapvetően ugyanazt tudta mint az Arc-vile)...engem ez tökre zavar. Megszoktam, megszerettem az új dizájnokat, erre ebben a részben dobják ezeket a kukába. nem értem.

Nagyon jó volt ez a bemutató, játék nagyon város, BFG10000 jó poén, még talán azzal kis kibékülök hogy komoly lore-t építenek (bár ez szerintem legalább ugyanolyan eséllyel elsülhet tök szarul is ha maga a lore rossz), de ahogy néztem ezt a gameplay bemutatót végig a fenti kérdés járt az eszemben onnantól kezdve hogy feltűnt a régi-új Mancubus...

Még a Doomguy páncél is jobban hajaz így a régire azzal, hogy a bicepszeknél nincs semmilyen elem, megjegyzem eléggé érthetetlen módon...miért jobb ez mint a full body armor?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#37) batman91 válasza [Prolixus] (#36) üzenetére


batman91
őstag

Na ja, ezekre én is felfigyeltem. De azért nem zavar, szerintem jobb lesz így.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#38) s912 válasza [Prolixus] (#36) üzenetére


s912
aktív tag

Szerintem bethesda/id a "többségre" hallgatott, így az eternal még jobban fog "hajazni" a régi doom-okra. Nekem piszkosul tetszenek az új monster és fegyver/lőszer skin-ek. Persze a 2016-os esetében is jók voltak. De aztán az is lehet, hogy ez semmi más, csak egy erős marketing húzás (már tudták a 2016-os esetében, hogy lesz újabb kampány/DLC). Illetve Pöce Hugo és/vagy Marty mondta is, hogy "univerzumot" építenek, ami azt jelenti, hogy bőven lesz még hozzá tartalom (nem feltétlenül nyúlnak vissza a "gyökerekhez lásd a szárnyas monstert az új gameplay-ben).

szerk.: summoner és arch vile (remélem) ég és föld lesz. Szeretném, ha újjáélesztené a megölt monstereket :)

[ Szerkesztve ]

(#39) melega


melega
őstag

Én előrendeltem, első napos vétel. az első része egy percre nem engedte el a kezemet.
Jó nehéz volt

Ami a doom 2-ben volt a 6.-os fegyver itt dizájnosabb sokkal minrt a 2016-os doomban volt.

(#40) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Előzőt megvettem első nap, végig is játszottam majdnem egy ültő helyembe. Az Eternal sem lesz kivétel. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#41) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Nagyon brutál :C :Y mióta bemutatták kb megnézem minden nap :D nekem is elsőnapos vétel lesz,mint az előző DooM.
Az is nagyon adta, meg mai napig ott van a szeren, de az Eternal ba ezek az új ellenfelek és a fegyverek tényleg a régi DooM hangulatot adják vissza.
Az a plazma gun...... oltári jó, már csak a Hell Knight küllemét kéne visszahozniuk arra a koss fejű patásra és akkor hibátlan lenne.

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#42) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"A Google emellett bejelentette, hogy a Stadia egyik nyitócíme a Doom Eternal lesz, amelynél a felhasználók egy teljes GPU-t kapnak a játék futtatásához."

Vagyis DOOM még idén megjelenik, ez már így biztos. \o/

Live-Die-Respawn

(#43) Apollyon válasza oriic (#42) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem úgy rémlik hogy eddig is biztos volt... De remélem steamen is megjelenés napján fent lesz. Már tavaly félreraktam rá a pénzt. :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#44) oriic válasza Apollyon (#43) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos dátum elvileg még nem volt. Most sincs nyilván, de így már fix az idei év. :C

Live-Die-Respawn

(#45) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Stadia előadásról új gameplay

Live-Die-Respawn

(#46) Ghoula válasza oriic (#45) üzenetére


Ghoula
senior tag

DLC-ben jön hozzá választható karakternek Mario és Sonic is? :)

(#47) s912 válasza oriic (#45) üzenetére


s912
aktív tag

1:49-nél mi az a "mi"?

(#48) s912 válasza s912 (#47) üzenetére


s912
aktív tag

2 új enemy-t véltem felfedezni a videóban. Az egyik olyan, mint Heretic-ből a(z) Gargoyle, a másik pedig Quake 2-es enemy-re hasonlító szörny..

(#49) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön STEAM-re is :C

Live-Die-Respawn

(#50) Vistaboy válasza oriic (#49) üzenetére


Vistaboy
veterán

Illő volt, már csak a dobozosban is Steam kulcs legyen és akkor elő is rendelem. Addig várok, míg ez kiderül, nem akarok pofára esni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.