Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218580) .LnB válasza marilllyo (#218579) üzenetére


.LnB
titán

Júliusban eladtam. De nem azért mert rossz volt. Csak egyszerűen rengeteg időt bele kellett volna tenni. Mostanra iszonyat tartalmas játék lett. Ez kicsit el is rettentett, olyan érzésem volt benne mint a World of Warcraft-ban az elején. Hogy nem tudod merre kellene indulni, mibe kellene belekezdeni, mi mire jó?! És ilyenek. Mármint a kezdőknek van egy questlánc, amivel bevezetnek a játék rejtelmeibe. Jól is működik, megtanít a dolgokra. De ahogy haladsz, látsz egy csomó lehetőséget, amik adott esetben csak később lesznek elérhetőek. Vagy már elérhetőek, de választani kell, hogy most merre is indulsz. És egyszerűen már pár 10 óra után ott tartottam, hogy csináltam ezt is egy kicsit, belekezdtem amabba is. Aztán semmire se volt idő. :) Ahogy tartják is róla ez egy full chill game. Itt szépen nyugiba kell csinálgatni a dolgokat. Na én ezt nem tudtam. Minden érdekelt volna rögtönazonnal. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.