Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218751) #10186752


#10186752
törölt tag

Az Ubisoft elnöke azt is megengedheti magának, hogy gátlástalanul hazudjon a nyilvánosság előtt.

(#218752) -FLY-> válasza adamssss (#218740) üzenetére


-FLY->
őstag

Közel teli áron vettem meg nem sokkal megjelenés után, szvsz bőven megéri.
Ha kicsit is fogékony van a koncepcióra, behúz, mint a szél.

(#218753) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Dusk Diver Launch Trailer

Life, Uh, Finds A Way

(#218754) S e t h


S e t h
nagyúr

Az internet népe büntet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#218755) RangerFox válasza S e t h (#218754) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mármint a részvényesek

(#218756) ProEvoFan válasza RangerFox (#218755) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Amihez kellett a népharag a neten, plusz a gyenge eladások.Összetett dolog ez.

(#218757) .LnB válasza adamssss (#218740) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Days Gone jó játék. Abszolút nem kell félned tőle, a sztori az ami elég gyengusz, de játszani jó vele. És hosszú, tartalmas játék. Ha fontos neked a sztori, akkor úgy állj neki, hogy nem vársz tőle sokat, és akkor nem lesz csalódás, mert minden másban szórakoztató kis cucc.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218758) Woodslave válasza .LnB (#218757) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Megjelenés napján vettem meg az hiba volt mostani használt áron már lehet nem bánnám mert amúgy tényleg jó játék

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#218759) adamssss


adamssss
veterán

Koszonom a velemenyeket :R . Azt hiszem egy probat meger ugyhogy megveszem lemezesen ugy meg bukni sem lehet sokat.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#218760) jupp008


jupp008
senior tag

Elindultak az első nagyobb őszi leárazások a gépekre. Euronics -ban már lehet 109.999 Ft. -ért Pro -t kapni.

(#218761) 30z.Samu válasza .LnB (#218757) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Days Gone nekem is böki a csőröm, csak a kezdeni gliccsek zavartak. Ezeken javítottak valamennyit vagy maradt, ahogy volt?

Sic Parvis Magna

(#218762) Bogyi007 válasza gangstagergo (#218693) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egy Sega Megadrive kollekció és a,SoulCalibur VI nekem is már megrendelt státuszban van tőlük.

A konzolos eladásokra meg én annyit tudok mondani hogy Ps4-ből a második gépem használom - elvileg a Slim is valahol működik még, míg Xbox One fronton már a harmadik gépem van ebből az elsőt beadtam anno csereakcióba és akkor hoztam el egy új gépet, amit másfél hete cseréltem le szintén egy új példányra - a másik gépet megvették, így az is működik...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#218763) d@vee válasza adamssss (#218740) üzenetére


d@vee
őstag

Én is szeretem az open world címeket, ha találok majd egy nekem emészthető árcímkét, midnenképp megveszem. Ne nagyon hagyatkozz a kritikákra, simán lehet nálad az év játéka olyan, amit más lehúz teljesen, vagy fordítva. Pl. sokan a TLoU Left Behind kiegjét istenítik, meg sírtak rajta stb...nekem unalmas és felesleges volt. Mindenkinek más az ízlése. Ha videók alapján bejön, sztem adj neki egy esélyt

Ja

(#218765) Wesder válasza #86215168 (#218764) üzenetére


Wesder
félisten

Itt is 2 befejezés van. Az 5-nek 3.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218766) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Uhhh...követem az új COD topikot.Sorban olvasom a tipikus PCs problémákat, szegényeknek van belőle bőven. :( Ilyenkor örülök, hogy ps4en játszok, problémák nélkül. :K

(#218767) marilllyo válasza ProEvoFan (#218766) üzenetére


marilllyo
veterán

Akartam is írni, hogy gyerekek ez a COD:MW multija ez hibátlan. Nekem nagyon bejön! A hitbox tökéletes és az auto aim is tökélyre lett finomítva. Mintha nem is lenne.
Kicsit lassabb, de szerintem zseniális. Kampányhoz még hozzá se nyúltam. Kár, hogy nem kapott trófeákat a multija. Lett volna kedvem nekifeszülni.
Sokat gondolkodtam a BF V-n de szerintem ezt most kihagyom.

Igazából abban bízom, hogy most ezen felbuzdulva az EA is visszatér a Battlefield-del a modern... vagyis a "current" érába. Azt se bánom, ha PS 5 nyitócím lesz.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#218768) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#218766) üzenetére


30z.Samu
félisten

Haver tolja, Ő még nem panaszkodott semmire.

Sic Parvis Magna

(#218769) S e t h válasza RangerFox (#218755) üzenetére


S e t h
nagyúr

Terjedt az információ mint a futótűz, tele volt vele a net, tömegével mondták vissza az előrendelést.
Net nélkül szerinted lett volna ilyen mérvű értékvesztés?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#218770) ProEvoFan válasza marilllyo (#218767) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szintúgy.Kampány még pihen.A multi fantasztikus lett, még kontrollerrel is.Fülesen a hanghatások szétszakítják a dobhártyámat.Na megyek is szétlőni pár segget. :)

(#218771) Xaels válasza marilllyo (#218767) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem is jól kitett magáért az IW most. A kampány is nagyon jó, nem túl hosszú de érdemes nekiugrani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218772) S e t h válasza ProEvoFan (#218766) üzenetére


S e t h
nagyúr

Alig akad olyan játék, amelyik itteni topikjában ne jelennének meg tömegével a pécés nyavaják.
A fű zöld, az ég kék, ez már csak ilyen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#218774) 30z.Samu válasza Xaels (#218771) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hány óra kb? Még nem vettem meg, de rajta van a listán a kampány miatt. Multi része annyira nem érdekel, aztán persze majd ki tudja.

Sic Parvis Magna

(#218775) Wesder válasza S e t h (#218772) üzenetére


Wesder
félisten

Akarod mondani az Xbox zöld, a PS kék.:P

slayer42
Ebben az esetben 3 befejezése van a 4-nek is. Én nem vittem végig, a felénél meguntam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218776) AxBattler válasza 30z.Samu (#218761) üzenetére


AxBattler
félisten

FYI: Days Gone Patch 1.50 Notes + previous Patch Notes
Szvsz ezért éri meg fél évet várni a single címekre...
...kivéve ha valami gyűjtői kiadásra szeretnél lecsapni. No meg a TLoU2. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#218777) Xaels válasza 30z.Samu (#218774) üzenetére


Xaels
félisten

Olyan 6-8 között van órában Regular-on. Nehezebb fokon lehet lassabban lehet a végéig eljutni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218778) 30z.Samu válasza Xaels (#218777) üzenetére


30z.Samu
félisten

És mi a véleményed? Csak a kampányért érdemes beruházni rá?

#218776) AxBattler: Akkor azért foglalkoztak vele, király. Teszek majd egy próbát vele, köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#218780) Xaels válasza 30z.Samu (#218778) üzenetére


Xaels
félisten

Ahhoz túl rövid és egyszerű, hogy 20k-t kiadjon csak emiatt az ember szerintem bár megbánni biztos nem fogja. Nagyon intenzív élmény, feszegetik a határokat és ahogy most fejlődött technikailag még inkább közelinek tűnik az élmény.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218781) saelin válasza AxBattler (#218776) üzenetére


saelin
veterán

Az első review-okat mindig meg kell várni én azt mondom. Mostanában nagyon nagy divat félkész játékokat kiadni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218782) sajtos75


sajtos75
tag

Hali Srácok! Nálatok megy a PSN? Be tudtok jelentkezni? Magyar profil, de nem enged . Viszont a státuszjelző szerint minden szolgáltatás működik.

(#218783) saelin válasza sajtos75 (#218782) üzenetére


saelin
veterán

PS app nekem azt írja karbantartás van.

Ilyenkor mindig itt érdemes megnézni. [link]

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218784) icemad válasza Wesder (#218765) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

3? Ez biztos?

Mi a harmadik? Az egyik az amikor a játék elején nem tartóztatod le Josephet, a másik az atomcsapás. Ezek szerint érdemes lenne újra elkezdenem?

(#218785) Wesder válasza icemad (#218784) üzenetére


Wesder
félisten

A jàték végén ugye megint van vàlasztàsod. Na az a 2 befejezést, meg az elején mikor otthagyjàtok őket. Nincs happy end sajnos a jàtékban.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218786) erahurka


erahurka
félisten

Srácok, a Deadpool ment a checkpointoknál, vagy ha kilépek, legközelebb a pálya elejéről kell kezdenem?

(#218787) Lackooo84 válasza saelin (#218783) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nálam megy, és fél órája is ment.

The Truth is out there...

(#218788) sting2 válasza 30z.Samu (#218778) üzenetére


sting2
addikt

Amennyiben a mai inséges - jó FPS nélküli időszakban, szeretnél egy komolyabbat lövöldözni 2019-es színvonalon, akkor lazán.
Nagyon, nagyon, Militari cucc a szó legjobb értelmében.
Max, 2 - 3 ezresesed fogja bánni ha tovább lépnél végigjátszás után.
:K

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#218789) 30z.Samu válasza sting2 (#218788) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mindenképp meg fogom venni később a játékot, csak most még van mit pótolni. :K Első sorban a kampány miatt venném, a MW-t imádtam és örültem neki, amikor tavaly megkaptuk Plus-ban és újra át tudtam élni azt az élményt "kicsit" komolyabb grafika mellett. :))

Sic Parvis Magna

(#218790) Tatyla válasza sajtos75 (#218782) üzenetére


Tatyla
őstag

Osztott az accod mert akkor van gebasz?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#218791) Nescafé válasza sajtos75 (#218782) üzenetére


Nescafé
őstag

Nállam sem jó, osztott acc, tesómmal.
Csak a lemezesek mennek, többi lakat.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#218792) STC Speed válasza Nescafé (#218791) üzenetére


STC Speed
őstag

Nálam is sajnos, nálam vana másodlagos profil, és lakat, de a store is elég furán viselkedik...
ugye a második profil pl nem is megy offline, viszont most lehet a szolgáltatás rossz.

(#218793) kerobi válasza AxBattler (#218776) üzenetére


kerobi
senior tag

Inkább a magyar nyelvet integrálnák a uk verzióba a szemetek.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#218794) Deck válasza Nescafé (#218791) üzenetére


Deck
titán

Nálunk jó minden. (osztott acc)

PS5

(#218795) Nescafé válasza STC Speed (#218792) üzenetére


Nescafé
őstag

Hátha megjavul, köszi

 iPhone 15 Pro

(#218796) .LnB válasza 30z.Samu (#218761) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem semmi broken hibám nem volt a végigjátszás során. Framerate gondok voltak, de az se olyankor, amikor számított volna. Írtam róla, abba linkeltem videót is a legdurvább framerate hibáról.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218797) STC Speed válasza Nescafé (#218795) üzenetére


STC Speed
őstag

Most már jó nálam is.

(#218798) Gabor343


Gabor343
tag

Üdv

Már jó pár éve bemutattak egy készülő magyar fejlesztésű kaland játékot ami jött volna PS4-re is.
Valami sci-fi regény alapján készült és valami elhagyott kupola városban játszódott volna.
Egyszer mutattak már belőle videókat, ha jól emlékszem magyar szinkron is lett volna benne.
Sajnos a nevére nem emlékszem, így rákeresni se nagyon tudok.

A kérdésem az lenne hogy tudja valaki ennek a játéknak a címét, illetve hogy mi lett ebből a projectből?
Az az erős gyanúm van hogy bezárt a studió mielőtt elkészülhetett volna a játékuk. :(

(#218799) Moby válasza Gabor343 (#218798) üzenetére


Moby
addikt

Kupolaváros [link]

(#218800) ManUnited válasza Gabor343 (#218798) üzenetére


ManUnited
aktív tag

[link] Ezek szerint még készül (?).

Megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.