Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218801) saelin válasza Moby (#218799) üzenetére


saelin
veterán

Ez nem is olyan rossz mint amire elsőre gondoltam. Jó lenne ha kiadnák, de global és angol nyelvvel is.

3 éve volt róla utoljára mutatva valami... :(

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218802) Moby válasza ManUnited (#218800) üzenetére


Moby
addikt

Ha elolvasod az utolsó facebook posztjukat, akkor az derül ki, hogy nem készült ez sohasem, hanem majd egyszer szeretnének kupolavárost is csinálni. Majd. Egyszer. Valamikor.
Szal nem lesz ebből játék soha.

[ Szerkesztve ]

(#218803) Wesder válasza Moby (#218802) üzenetére


Wesder
félisten

Kopogtathatnànak vele az MS-nél, ha az ötlet jò simàn megtàmogatja mint több màr projektet is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218804) RangerFox válasza Wesder (#218765) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A 4-ben is van egy secret ending, így abban is 3 befejezés van.

(#218805) Wesder válasza RangerFox (#218804) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, késöbbi hozzàszòlàsban javítottam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218806) RangerFox válasza S e t h (#218769) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Figyelembe kell venni, hogy teljesen nem láthatunk az üzleti háttér mögé, max. logikusnak tűnő következtetéseket tudunk leszűrni. Részben a gyenge eladások az oka, részben pedig, hogy minden AAA játékuknak eltolták a megjelenését, így lényegesen kevesebb lesz a bevétel az adott üzleti negyedévben. Persze ezek is összefüggnek, így igazat adok neked. (Bár azt tegyük hozzá, hogy itt nem volt túl hangos visszhangja a játéknak, szimplán csak sz*r, félkész, bugos a Breakpoint, de ezt lehetett látni a bétában, meg a preview-okban is. A Battlefront 2/ME Andromeda körüli botrány sokkal nagyobbat szólt anno.)

wesder: Elnézést, csak most jutottam el odáig. :R

(#218807) oriic válasza ManUnited (#218800) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pár éve jártunk náluk, de elvileg már jó ideje szünetel a fejlesztés. [link]

Legutóbb februárban adtak magukról életjelet:

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#218808) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Közben én is olvasom az új CoD topikját. Már most megy a csíterkedés PC-n vagy valami baki van a multiban? :Y

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#218809) Deck válasza 30z.Samu (#218808) üzenetére


Deck
titán

PC-n mindig is lesz. A cross play miatt ha PC-sek ellen mész akkor kaphatsz olyan ellenfeleket is akár. Sajnos ez ilyen.

PS5

(#218810) #20411392 válasza 30z.Samu (#218808) üzenetére


#20411392
törölt tag

Mindig vannak csalók. Ez ezzel jár. Azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy sokszor nem erről van szó, hanem csak jobb az enemy és csalót kiáltani egyszerűbb.

(#218811) 30z.Samu válasza #20411392 (#218810) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nincs azzal semmi gond, ha az enemy jobb, mint én. Csak olvastam, hogy volt aki visszanézte kill cam-et és konkrétan már akkor odatartotta az ember a célkeresztet, amikor még ki se bújt a fal mögül. Tehát feltehetően tudta, hogy ott van valaki. Nem tudom, hogy ennyi idő alatt ki tudja-e az ember ismerni annyira az adott mapot, hogy tudja hogy az egy alap spot, ahonnan jöhet valaki.

CSGO-s időszakban is volt, hogy engem is reportoltak, mert egy gyerek mindig valamelyik alap spot-nál camp-elt én meg ezekre mindig ránéztem, alkalmanként pre fire-el egyetemben. Aztán persze amikor ott volt habzott a szája chat-en. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#218812) S e t h válasza RangerFox (#218806) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az ubi és reddit füstölt a sok negatív topiktól, hozzászólástól.
Az hogy itt és a játék topikjában csend van az is jelent valamit, bár én mindkét helyen véleményeztem, konklúziót végül írásban nem vontam, ismerősöket viszont lebeszéltem róla.

De a Div2 számomra meglepetés, viszont nem volt nehéz a várakozásaimat felülmúlnia, mert az első résszel nem játszottam.
Div1 játékosként erősen kritikus lennék és én is mutatnék egy középső ujjat az ubinak.

Szóval járt nekik ez a pofon, egy kisebb palotaforradalommal ért fel ami az ubi fórumán zajlott, bojkottól, előrendelés lemondásán át minden volt.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#218813) GeneraL_XTX válasza 30z.Samu (#218778) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Szerintem nem....rövid és lapos a kampány, semmi a sorozatra eddig oly jellemző wtf élményt nem kaptam sajnos, amire számítottam, nagyon nem hozza az eredeti MW minőséget sajna. :(

viszont a multi tényleg nagyon jó lett :)

(#218814) erahurka válasza oriic (#218807) üzenetére


erahurka
félisten

Na de Kickstarteren a Kupolavárosra gyűjtenek pénzt, nem ilyen Köki VR projektekre meg ilyesmi. Ehh...

(#218815) Moby válasza erahurka (#218814) üzenetére


Moby
addikt

Gyűjtenek?
Gyűjtöttek. 3 éve. Aztán nem jött nekik össze lószar se. 5k-t tudtak összekalapozni.

(#218816) RangerFox válasza S e t h (#218812) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem is az itteni véleményekből szűrtem le a következtetést (nem is szoktam játékok topikjait olvasni), csak egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valakit ennyire meglepett, hogy sz*r játék lett. Volt alfa, 2 béta teszt, kivétel nélkül mindegyik preview ugyanazokat a hibákat hozta fel, de még az előzetese se akart újat mutatni, se olyat, ami miatt az emberek rohannának a boltba megjelenés napján érte.

Különösebben nem érdekel, hogy mennyi bevétele lesz a cégnek, de annak örülnék, ha látható eredményei lennének a megjelenések eltolásának, és újítanának az eddig unalomig használt formulákon. Eljutottam arra a pontra, hogy egyik jelenleg futó franchise-uk se érdekel már , hacsak nem újítanak rajtuk eleget.

(#218817) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Srácok valaki megvette az Outer Worlds-t? Milyen minőségű a port Ps4 Pro-n? Jól sikerült?

(#218818) Steve1207 válasza GeneraL_XTX (#218817) üzenetére


Steve1207
veterán

Valaki említette a napokban, ha jól emlékszem, hogy nagyon jól sikerült és bug mentes szinte.
Közben meg is lett: (#218707) BoneDragon

.

(#218819) Xaels válasza 30z.Samu (#218811) üzenetére


Xaels
félisten

Egy jobb fülessel nagyon jól lehet hallania közelben levők mit és merre ügyködnek. Amúgy egy nagy titka van, hogy élvezze az ember a multit, el kell engedni a teljesítménykényszert és ha nagyon nem adja sem szabad ráfeszülni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218820) 30z.Samu válasza Xaels (#218819) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, erre én is rájöttem. Volt olyan időszak, amikor nagyon rágörcsöltem hogy kell ennyi pont mert akkor dob fel a következő rangba vagy hogy nem szabad most bukni, mert akkor derankol. Aztán volt egy kiss off, minden multiplayer-t mellőztem egy ideig. Utána kb úgy ültem vissza, hogy lesz@rom a rangokat, leszarom a pontokat, így az sem emeli meg a vérnyomásomat túlzottan, ha csalóval találom szemben magam. Akkor már rögtön elengedem a meccset és nem tépem a hajamat hogy megint elcseszte valaki a játékomat. Oké, zavaró tud lenni, meg nem állítom hogy sose anyázok a monitor/TV előtt, de összességében már sokkal lazábban állok ehhez hozzá. Ennek köszönhetően már jó párszor az is megesett, hogy akkor is élveztem a játékot, ha végül alulmaradtam. Pláne, ha jó kis izgalmas meccset vívsz, ami feszegeti a határaidat, mármint skill terén.

Sic Parvis Magna

(#218821) Gigicuci válasza .LnB (#218618) üzenetére


Gigicuci
senior tag

A 4 részes hivatkozott elemzés szenzációs, soha nem olvastam még ennyire részletes összehasonlítást. Én pl. már korábban arra jutottam, hogy QLED-et veszek mert a nagyon világos nappalimban az OLED nagyon tükröződne. És ebből is látszik, hogy bizonyos szempontok alapján jobb az OLED, más szempontok alapján meg nem. A teszt többek között, ellentétben az ilyen egyszerűsített véleményekkel mint a tied, erre is választ ad.

(#218822) saelin


saelin
veterán

Egy 29 nap alatt végére értem a Final Fantasy XIV Online alapjáték main story-jának... Ez jó hosszú quest chain volt meg kell hogy mondjam!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218823) 30z.Samu válasza saelin (#218822) üzenetére


30z.Samu
félisten

És megérte? :)

Sic Parvis Magna

(#218824) saelin válasza 30z.Samu (#218823) üzenetére


saelin
veterán

Simán! :DDD

Nagyon jól össze van rakva a játék. Ps-en a többi mmo a közelébe sem tud érni. Nem is csodálom ezek után, hogy a wow melett az egyetlen nagy playerbase-el rendelkező előfizetéses mmo, ami a mai napig sikeres maradt. Alig várom a kiegészítők content-jét hogy elérjem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218825) ManUnited válasza oriic (#218807) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Hát ebből így nem lesz semmi. Kár, pedig érdekesnek tűnt.

(#218826) tboy93


tboy93
nagyúr

Szerintetek megéri a következő csere?

Wolfenstein 2 + 1000Ft

Far cry4 + r6 siege komboert

(#218827) Wesder válasza tboy93 (#218826) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem nem. Fillérekért szokott menni szezonàlis széleken.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218828) Xaels


Xaels
félisten

Kicsit nagyon Off, de itt is sokan szerették az RDR2 meg a Days Gone muzsikáit, nekik lehet ez is tetszeni fog [link]. Amúgy imádom ezt a bandát, nagyon egyedi a hangzásuk és a csaj valami eszméletlent tud énekelni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218829) erahurka


erahurka
félisten

Ez a Deadpool igazi felüdülés. Végre egy csőjáték basszus a sok erőltetetten open world cucc mellett.

(#218830) Wesder válasza erahurka (#218829) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig nem mostani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218831) S e t h válasza erahurka (#218829) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ki erőlteti rád?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#218832) S e t h válasza Xaels (#218828) üzenetére


S e t h
nagyúr

Na ez tényleg.
Abszolút közvetíti a két játék hangulatát.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#218833) erahurka válasza S e t h (#218831) üzenetére


erahurka
félisten

Hát ha érdekel a történet, vagy megfog a hangulat akkor muszáj vagyok az open worlddel együtt játszani. Meg van aminek jól áll, pl. a Days Gone-nak (bár jobban is kihasználhatták volna ezt a részét).

(#218834) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Az új COD története eléggé beleilleszkedik napjaink aktuális Közel-Keleti konfliktusába....merész, nagyon merész... Oroszországban nemhiába nem engedték digitálisan forgalmazni a Sony storeban.

[ Szerkesztve ]

(#218835) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#218834) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jönnek a migráncsok? ;]

Sic Parvis Magna

(#218836) ProEvoFan válasza GeneraL_XTX (#218813) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azért a Hometown fejezet visszaemlékezése engem szíven ütött.

(#218837) Zoleee83 válasza ProEvoFan (#218834) üzenetére


Zoleee83
addikt

Engem addig érdekelt az új COD míg a How long to Beat-en meg nem láttam hogy, 5 óra 30 perc a single.
Majd egyszer olcsóért, multi nem érdekel... Ettől még tényleg jónak tűnik!

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#218838) james001


james001
veterán

Na Anthem a kukában landolt végül... Pedig kíváncsi lettem volna sztorira,de egyszerűen röhejes ez,hogy rád erőltetik ezt a challenge baromságokat... Amik nem lennének olyan nehezek,de freeplay-ben folyamatosan ledobált a szerverről meg kb. nulla ember volt ott segíteni mikor valami world event-et kellett volna teljesíteni... A többi misszióhoz meg már akaraterőm se volt mert úgyis ugyanolyan repetitív sz.r az összes...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#218839) 30z.Samu válasza james001 (#218838) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sajnos nagyobb lett a füstje, mint a lángja. :(

Sic Parvis Magna

(#218840) .LnB válasza 30z.Samu (#218839) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Csak helyén kell tudni kezelni" ..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218841) 30z.Samu válasza .LnB (#218840) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor Velem van a gond, nekem nem megy. Az első bemutatók alapján én sokkal többet vártam ettől a játéktól.

Sic Parvis Magna

(#218842) .LnB válasza 30z.Samu (#218841) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem csak neked. :) Szerintem a helye valahol a szemétre való játékok között van. De van olyan, aki szerint ha egy rossz játékot "a helyén kezelsz", akkor az egy jó játék. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218843) 30z.Samu válasza .LnB (#218842) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sebaj, majd az új Terminator játék beváltja a hozzá fűzött reményeket. Ja várj... :U :DDD

Sic Parvis Magna

(#218844) .LnB válasza 30z.Samu (#218843) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Uuuu az erős anyag lesz. :D Mikor belenéztem a gameplay bemutatóba, egyszerűen nem hittem el amit látok. Sebaj, majd a helyén lesz kezelve az is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#218845) 30z.Samu válasza .LnB (#218844) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ellenben a filmet nagyon várom, bár a trailer-ek alapján kicsit vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban.

Sic Parvis Magna

(#218846) Xaels válasza S e t h (#218832) üzenetére


Xaels
félisten

Személyes kedvenceim tőlük még a Pearls And Coffins és a Lady In The Lamp

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218847) erahurka válasza 30z.Samu (#218845) üzenetére


erahurka
félisten

Az első vélemények alapján jó lett a film. A trailerek rosszak, ezt azt hiszem a rendező is lenyilatkozta :DDD A Terminator 2 óta a széria legjobbja állítólag (bár nem volt magasan a léc).

(#218848) Wesder válasza .LnB (#218842) üzenetére


Wesder
félisten

Az Anthem-hez úgy kell hozzáállni, hogy màs is odaférjen.
-
-
-
Még bottal sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218849) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Azért ezek a gecihuszár xim4et használók MWben feltudnak baszni.Menjenek a pibe.Dugjanak be egy egeret a seggükbe meg a konzolba és mutassák meg mennyire fasza gyerekek a PCsek ellen.Szánalmas banda.
Annyira látszik kill camban ki mit használ...

[ Szerkesztve ]

(#218850) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Most, hogy a God of War is bekerült a PS Hits ajánlatok közé, arról lehet tudni valamit, hogy a lemezes változat ugyanúgy tartalmazza a magyar feliratot, mint az "eredeti" kiadás? Nem találtam semmi konkrét infót erről. :F

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.