Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#217451) S e t h válasza hombre[EU] (#217430) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát az egy meg a kettō MG-en kívül megvolt mind,a saját maguk korában...de nem tudom,hogy jön ez ide

Dehogynem tudod, ez a válasz.
Fan vagy és érzékenykedsz, nincs ezzel semmi gond, amíg meg van hagyva másnak, másoknak, hogy mit gondoljanak.
A DS komoly bizonytalanságban tartja a játékosokat, és egyelőre nem tudni, hogy ez a tudatos döntés előnyére vagy hátrányára válik a játéknak, 1 hónapon belül kiderül.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#217452) Tegla80


Tegla80
addikt

Nah akkor tessek,itt a lyezus megoldasa. :DDD [link]

Sony® & PlayStation®

(#217453) S e t h válasza Deck (#217448) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kérdezd meg tőlük szünetben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#217454) Wesder válasza Tegla80 (#217452) üzenetére


Wesder
félisten

Mótvà

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#217455) Deck válasza S e t h (#217453) üzenetére


Deck
titán

Nem fogok az iskoládba menni emiatt, hogy kikérdezzem az osztálytársaid.. :P

PS5

(#217456) pr0bi válasza markknight (#217428) üzenetére


pr0bi
senior tag

"megnézem majd youtube-on" . Te egy zseni vagy.

(#217457) Wesder válasza pr0bi (#217456) üzenetére


Wesder
félisten

Engem is csak a story érdekel. Egyik MGS sem tudott behúzni a jàtékkal, ellenben a story mind zseniàlis.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#217458) wolf13 válasza oriic (#217416) üzenetére


wolf13
őstag

Jól olvastam , hogy november elsejéig tart az embargó ?
Addig még elő is lehet rendelni ,meg le is lehet mondani megjelenés előtt egy nappal is.

Én ezidáig hagytam a rendelésemet. Elvileg 21.800 ért kapom a special edition + mellé egy vizes kulacsot.

Ha változik az ára vagy épp nem tetszik majd annyira , hogy első napos vétel legyen , akkor majd megveszem
használtan.

(#217459) .LnB válasza wolf13 (#217458) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen. November 1.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217460) .LnB válasza S e t h (#217451) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"A DS komoly bizonytalanságban tartja a játékosokat, és egyelőre nem tudni, hogy ez a tudatos döntés előnyére vagy hátrányára válik a játéknak"

Szóval még az is bizonytalan, hogy mire fel ez a nagy bizonytalanság. Egyébként tényleg így van. Én is így vélekedek ahogy te.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217461) Mike válasza Deck (#217448) üzenetére


Mike
veterán

fogalmam sincs, nagyon rég voltam 13 éves, amikor még érdekeltek a 13 éves lányok dolgai :)

[ Szerkesztve ]

(#217462) Mike válasza .LnB (#217418) üzenetére


Mike
veterán

melyik óvódás ismeri fel a középen lévő nagy péniszt?

(#217463) Mike válasza basel00 (#217401) üzenetére


Mike
veterán

Még nem tudom. Vacilálok a fallen order és eközött

(#217464) hombre[EU] válasza S e t h (#217451) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem ez volt a téma (ki-mit gondol), de OK :)
Szerintem sem lesz egy kiemelkedōen jó játék (ahogy a RDR2 sem az számomra), de a gombnyomkodáson kívül sokkal több rétegbōl áll össze egy jó élmény.

Life, Uh, Finds A Way

(#217465) predakon


predakon
őstag

Ha tippelnem kellene a DeathS-el kapcsolatban akkor 7-8 pontos tesztelői értékelésekre számítok 4-5 közötti metacritic user pontokkal. De NE LEGYEN IGAZAM

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#217466) KaitouP válasza .LnB (#217427) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen... Fortnite. Az kell. [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#217467) .LnB válasza predakon (#217465) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem lesz. Az Oroszok majd intézik a Metacritic user score-t. A DS topikban már volt róla szó, de akik nem lennének tisztában vele, azoknak jelezném, hogy az Oroszok Kojima rajongása már elmebeteg szintre emelkedett. Szerintem tuti, hogy szét fogják bombázni a metacritic-et. Kojima két hete volt náluk, még az állami tv, esti talk show-jába is meghívták: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217468) .LnB válasza KaitouP (#217466) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre gondoltam igen. Felkelt a nap Amerikában, felkelt a kis kocka, aztán látja, hogy nem megy a Fortnite. Mentek sírni anyuéknak. És anyuék okos szülők, nem hogy leültek volna foglalkozni a gyerekekkel, vagy megmutatták volna nekik a külvilágot. Nem, ők meg mentek sírni az Epic-hez. Beteg. Mondjuk én már egy ideje úgy is azt gondolom, hogy ez a Fortnite őrület már tényleg túl sok. Lassan társadalmi problémaként lehetne emlegetni. Mert oké, vannak sikeres játékok, de az ami a Fortnite körül van, az már nem normális.

Én direkt figyelem, és várom, hogy az elsős fiam, mikor fogja nekem megemlíteni először.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217469) Wesder válasza .LnB (#217468) üzenetére


Wesder
félisten

Durvàbb, mint a Minecraft.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#217470) penge111 válasza .LnB (#217467) üzenetére


penge111
addikt

Azt hittem komolyabban tolja a Street Fightert Kojima, ez nekem hatalmas csalódás ;]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#217471) .LnB válasza Wesder (#217469) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mint játékok, egyikkel sincs szerintem baj. Igaz egyiket sem ismerem tüzetesebben. De annyi alapján, amit tudok, egyik se annyira problémás játék. Sőt a Minecraft tudtommal készségfejlesztő és kreatív. A Fortnite-ban jelen van az agresszió, de úgy gondolom ez még mindig jobb mint mikor anno mi Quake-eztünk és DooM-oztunk általánosban. Az addikció, a fiatal kori függőség, az jelentős, és az ölt már beteges méreteket. És még itt nálunk is, akik hát nagyon nem vagyunk egy világpiac, mindenhol jelen vannak a Fortnite-os merchandise-ok is. Fortnite-os Nerf puskát láttam múltkor is az egyik áruházban. El is gondolkodtam, hogy mennyire felesleges. Mert az a gyerek aki Fortnite függő, az nem fog az udvaron azzal szaladgálni és lődözni, az ül a tv vagy a monitor előtt, aztán kockul.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217472) Wesder válasza .LnB (#217471) üzenetére


Wesder
félisten

Rosszul fogalmaztam. A Minecraft-tal nincsen baj. Arra akartam utalni hogy a Fortnite irànti rajongàs durvàbb, mint a Minrcraft irànti. Szerintem erre a Epic sem szàmított.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#217473) sp8787


sp8787
addikt

Ohhohhh she is coming back

(#217474) Deck válasza sp8787 (#217473) üzenetére


Deck
titán

Ohhh.. :D

PS5

(#217475) .LnB válasza Wesder (#217472) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

El fog múlni ez is. A moba láz is lassan elmúlt. Viszont ahogy szépen szakaszosan jönnek ezek a sikerek, úgy vetnek az újabbak, egyre nagyobb hullámokat.

Voltak ezek a Clash Royale, Candy Crush féle játékok. Minecraft, Pokemon GO, League of Legends, és a Fortnite. (A sorrend nem fix, csak ezek jutottak gyors az eszembe) Egyik siker a másik elől szipkázza el természetesen az embereket, de valahogy mindig konstansan nő. És oké, hogy a játékipar is folyamatosan növekszik. De mi kockák mindig úgy elvoltunk úgy magunknak. Viszont a Fortnite az első ami teljesen a mindennapok részévé vált szerintem, globálisan. Akkora siker, hogy csak tavaly 2,5 milliárd dollárt hozott.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217476) sp8787 válasza Deck (#217474) üzenetére


sp8787
addikt

Dual Katana Clown ;]

(#217477) markknight válasza .LnB (#217475) üzenetére


markknight
veterán

Elmúlt a moba láz? jó tudni :D Inkább csak kiemelkedett a két nagy játék, a többi gagyit pedig lemosta. A moba sikere töretlen, a Battle Royal sem fog eltűnni, ez nem így működik.

[ Szerkesztve ]

(#217478) Deck válasza sp8787 (#217476) üzenetére


Deck
titán

Az komoly.. :D

PS5

(#217479) S e t h válasza .LnB (#217460) üzenetére


S e t h
nagyúr

"Egyébként tényleg így van. Én is így vélekedek ahogy te."

Pedig a fele sem igaz. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#217480) .LnB válasza markknight (#217477) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elmúlt, leváltotta a Battle Royale. Ma már nem fejleszt mindenki orrba-szájba mobákat, nem az az elsődleges célpiac.

De jól látszik az értetlenséged, mert nem írtam, hogy eltűnt volna bármi is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217481) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Használja valaki Magyarországon a PS Now-t? Én előfizetnék, de látom, hogy még mindig nincs itthon és nem tudom meglehet-e kerülni valahogy? Playstationön használnám. Másik kérdésem, hogy a remote playt használja-e valaki iPad minivel és ha igen, akkor elég jól játszható-e akkora képernyőn és a 4:3 arány miatti fekete csík nem zavaró?

(#217482) Kendek válasza Dr. X (#217481) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Magyar fiókkal még nem megy, de pl. UK account jó hozzá. A PS4-es és PS2-es címeket le is lehet tölteni és úgy játszani velük, szóval az internetkapcsolat ezeknél nem befolyásoló tényező.

<-ƘƘ->

(#217483) tboy93


tboy93
nagyúr

Leporgott a Wolfenstein II 12 óra alatt, fain volt. A gunplay isteni, a poénok betegek, tisztes iparosmunka ez a játék.

Most bele is kezdtem a Spidermanba, par orat jatszottam meg csak vele, de elso blikkre nem tunik rossznak, nagyon latvanyos es szuper hogy van magyar felirat is. Szerintem élvezni fogom :))

(#217484) Rigormortiis válasza .LnB (#217468) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én a mai napig nem értem, mi a fene olyan jó a Fortnite-ban, amiért ekkora népszerűségnek örvend. Múltkor a Lidlben láttam Fortnite könyvet is. Ennek van története?

Játékmechanikailag, és főleg technikailag még a BFV és CoDIIII br módja is komolyabb, minden más szempontból pedig...számomra meglepő, ha tizenegykét éves kor felett bárki is ezt választja.

Ami a legdurvább, hogy az unokaöcsém is meg van veszve a skinekért és táncokért, amik pénzért mennek.

Nagyon jól csinálja az Epic, zéró tartalmi fejlesztésből dől a pénz.

Csak ne szidjuk az Ubit és az EA-t :D

A minecraft sem az én világom, de ott megértettem a népszerűségének okát. De a Fortniteban az égvilágon semmi újdonság nincs, semmit nem tálalt fel, és mégis...

Anno, amikor nagyban dübörgött a Wow láz, tűkön ülve vártuk a nagy peccseket, de ott mindig kaptunk valamit, új raidek, új battlegroundok, rengeteg plusz tartalom jött ezekkel, de itt csak egyetlen pálya van, tartalom igazából szinte semmi, és mégis...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#217485) markknight válasza .LnB (#217480) üzenetére


markknight
veterán

"A moba láz is lassan elmúlt" - Erre írtam, hogy a Battle Royale sem fog eltűnni. Vagy le kellett volna mennem alfába és odaírnom, hogy a Battle Royale "LÁZ"? no way

Nem váltott le semmi semmit. Az, hogy te így érzékeled az a te dolgod (aki mobázik az nem fog br-t játszani, ergo ez olyan mintha a Mario leváltotta volna Forzát) Senki nem fog kihozni egy újabb mobát mikor már eldőlt mely játékok a kategória győztesei, ergo felesleges bármivel próbálkozni mert a dotát és a lol-t nem fogja semmi legyűrni.

Február óta kb nulla BR játék jött és nem azért mert lecsengett, hanem mert már mindenki megtalálta a számára megfelelő játékot. Ez nem egyenlő semmilyen lázzal. Itt szimpla fogalomzavar van nálad, nem az én értetlenkedésem, de köszi.

[ Szerkesztve ]

(#217486) Dr. X válasza Kendek (#217482) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Szóval csak simán brit ps fiókot csinálok és elő is fizethetek magyar bankkártyával? Ugyanúgy lehet használni, mintha lenne itthon is?

(#217487) Wesder válasza Rigormortiis (#217484) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem a STW meg a Creative ami tetszik benne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#217488) .LnB válasza Rigormortiis (#217484) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagy mákja volt az Epic-nek. Ugye a PUBG már jó láthatóan elkezdte halmozni a rekordokat. Ők pedig nagyon gyorsan reagáltak. És nem tettek mást csak húztak egy "újkori Blizzard-ot". Fogták a zsánert, és gyerekes külsőbe bújtatták. Overwatch? HotS (itt mondjuk lassú volt a Blizz, be is szívta). Alaphangon szerintem érdekes koncepció ez a mindenki-mindenki ellen King of the hill nagyban. Szerintem az építkezés nem is igen játszott szerepet a sikerben. Az a megkülönböztető játékmechanika a többihez képest, de itt inkább a dizájn, és a gyors reagálás volt a siker kulcsa. Na meg az, hogy a PUBG fejlesztői bealudtak, vagy amikor nem, akkor meg hibáztak.

A WoW sikerét kifelejtettem tényleg. De más idők voltak azok. Ma már a játékokkal a fiatalokat célozzák. Bőven 16 év alá lövik be a célközönséget szerintem. Onnan ered a siker. Ami régen mennyire elképzelhetetlen lett volna? Mondván, az még csak nem is keresőképes korosztály.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217489) KaitouP


KaitouP
veterán

Fény derült a titokra is, a Death Stranding igazából a P.T.:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#217490) Peace válasza Dr. X (#217486) üzenetére


Peace
nagyúr

Így-így! ;) RDR1-et így toltam végig.

(#217491) Peace válasza tboy93 (#217483) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem visz rá a lélek erre a Pókira....Júniusban megkaptam szülinapomra páromtól, mert kisírtam magamnak. Megvártam a költözést és az új TV-t, hogy teljes pompájában élvezhessem. Még újráztam is az új filmet otthon pár hete, hogy majd akkor tuti elkap a hangulat és nekiesek, de semmi. :/ Mindig az kell, ami még nem jelent meg vagy nincs meg! :(

(#217492) .LnB válasza markknight (#217485) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Alapvető szavak jelentésével nem vagy tisztában.

És bevallom, hogy eléggé felcsesz, hogy ezt miért nekem kell elmagyaráznom neked?!

elmúlt: Régebben történt; a jelen pillanatnál korábbi időponthoz tartozó; múlttá vált (idő, esemény).
eltűnt: Láthatatlanná vált személy vagy dolog, amely szem elől elkerült, és többé nem látható, nem érzékelhető.

És akkor gondold át szépen azt az utolsó mondatodat.

Fortnite - LoL
250millió játékos - 116millió játékos
2,5 milliárd dollár bevétel - 1,4 milliárd dollár bevétel

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217494) Baltincs válasza markknight (#217493) üzenetére


Baltincs
tag

A br is egy rétegjáték. Engem például egyik se vonz.

(#217495) markknight válasza Baltincs (#217494) üzenetére


markknight
veterán

A moba az azért rétegjáték szerintem, mert nem sokan szeretik ezt a felülről nézem a karakterem stílust. A TPS-t többen kedvelik, így összeségében az nem számít rétegjátéknak számomra.

(#217496) Carlos Padre válasza Rigormortiis (#217484) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a titka, hogy nem veszi magát véresen komolyan és fun gameplay-t kínál, és a tömegeknek pont ez az igénye. A tryhard arcoknak ott vannak az egyéb játékok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#217497) Steve1207 válasza Peace (#217491) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem top 3-as a játék, pedig nem szimpatizálok a karakterrel, vannak ezerszer jobb szuperhősök. Megnéztem a filmeket is, jobban rajongok az előző szériákért, még a béna első megvalósításért is, mint az utolsóért. Ezt az újat kínszenvedés volt végignézni, túlságosan eltér az igazi spider vonaltól.
Ellenben nem tudom mi van, ha valakinek bejön ez az új film, lehet az alapján teljesen mást vár a játéktól és ezért nem fekszik, de mindez csak feltételezés (érdekes, mert az előző Hazatéréssel semmi bajom se volt, elég erősre értékelném).

.

(#217498) Carlos Padre válasza .LnB (#217488) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A siker kizárólag szerencse kérdése, kérdezd csak meg bármelyik sikertelent ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#217499) Peace válasza Steve1207 (#217497) üzenetére


Peace
nagyúr

Elkezdtem a játékot még a régi tv-n, haladtam vele 1-2 órát, tetszett is nagyon! De most meg nem akaródzik. Destiny 2 megy agyba-főbe, október 25-től meg a The Outer Worlds. Most ezekhez van kedv. Majd ahhoz is megjön biztos. Főleg, hogy már megvettem a 3 DLC-t is nyáron, mikor akciós volt. :DDD

(#217500) .LnB válasza markknight (#217495) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olvastam egyébként a (#217493)-as kommentedet, még a módosítás előtt is, de látom inkább törlést kértél rá. Érthető. Nagyon súlyos anyag volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.