Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#217501) markknight válasza .LnB (#217500) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem ne ingerelj. Én inkább nem vitázom, sőt nyugodtan könyveld el magadnak, hogy igazad volt s veregesd meg a saját vállad.

[ Szerkesztve ]

(#217502) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#217503) penge111


penge111
addikt

Pillars of Eternity II Ps4-re mikor fog megjelenni? Tud valaki infót,annyit látok, hogy pc-re orrba szájba hozzák ki a DLC-ket, újításokat... Mondjuk annyiban jó, hogy mi egy Ultimate Editiont kapunk, amiben minden benne lesz!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#217504) tboy93 válasza Peace (#217499) üzenetére


tboy93
nagyúr

Destiny 2-t felraktam, elinditottam, aztan karakter generalas utan meglattam azokat az ocsmany texturakat, plusz volt vagy 20 fps max, el is ment a kedvem tole azonnal. :D

(#217505) .LnB válasza markknight (#217501) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, eszemben sincs ingerelni, vagy folytatni. Már arra se válaszoltam, még a módosítás előtt se. Viszont van jelentősége, hogy onnan töröltettél egy kommentet. Ha nem is nagy, de van jelentősége. Számomra is, számodra is, és azok számára is akik ezt az egészet végigolvasták.

És itt részemről is vége.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217506) hombre[EU] válasza penge111 (#217503) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Majd,ha fagy :D idén jön,ennyi info van

Life, Uh, Finds A Way

(#217507) ldave válasza tboy93 (#217504) üzenetére


ldave
félisten

Az a játék stabil 30 fps konzolon, a hiba az Ön készülékében lesz.

A Slime draws near! Command?

(#217508) Peace válasza tboy93 (#217504) üzenetére


Peace
nagyúr

Én nagyon élvezem!!! PC-n megvolt az első két kieg, de ott abbamaradt a pályafutásom tavaly nyár elején. Most rábeszéltek, hogy Shadowkeep-et toljuk együtt PS-en, így feltelepítettem és végigtoltam Forsaken kampányt. Elképesztően gyönyörű a játék így HDR-el!!! Össze se lehet hasonlítani a PC-s időszakkal, amikor monitoron toltam. Nekem sebességgel sincs bajom, pörög mint állat. Egyelőre kitart a lendület. :)

(#217509) oriic válasza ldave (#217507) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kiveve az uj raid boss harcnal. :DD

Live-Die-Respawn

(#217510) markknight válasza .LnB (#217505) üzenetére


markknight
veterán

Ezt azért szó nélkül nem hagyom. A beszélgetés lényege az az, hogy személyeskedsz mert nincs igazad, ezt pedig imádod eljátszani itt a topikba. Wikipédiáról és Google-ről másolsz bizonyítékokat nekem, (ezeknek az összefüggését te magad sem látod, különben nem copy-pastéznél ész nélkül, ha pedig te írtad akkor no comment) majd szívesen nyomod az emberbe azt a gondolatot, hogy te okos vagy, amit itt a fórumon mindenki lát és tud, akivel pedig vitázol az hülye és az is tudja magáról (számtalan ilyen megnyilvánulásod van amivel lesajnálod a tagokat és csak kamillázok néha), ezért zárod a sort. És pont azért töröltettem a kommentet, mert ez engem nem érdekel, láttam elégszer.

A gondolatfolyam jelentősége pedig az, hogy nem ismered a Battle Royale-t, de szakértőnek adod el magad. Itt ebben semmi nagy tanulság nincs.És mielőtt megkérnél, nem, nem fogok keresni eseteket és nem fogom belinkelni hol voltál bunkó vagy hol játszottad a szakértőt. Ez nem az én módszerem. De mondom, totális respect, semmi harag részemről. End

[ Szerkesztve ]

(#217511) zojjektum válasza zbundy (#217223) üzenetére


zojjektum
senior tag

Olvasom, bár megkésve :D Én azért nem veszem elő a régi játékokat (vagy játszottam az adott generáción, ha nem akkor valószínűleg nem érdekelt és most sem fog), mert az eddigi tapasztalataim szerint, ha nem kap valami szuper patch-et, akkor már nem éri el az ingerküszöbömet. Az idő nagyon megszépíti az játékokat. Esetleg, ha mégis érdekel beizzítom a régi vasakat és tolom azon. De ugye erről elég sokat beszélgettünk már. Ha esetleg mégis belekerül a BC az legyen teljes értékű (ne úgy, mint a ps3 esetén), ha ezt nem tudják megoldani akkor hagyják a fenébe, mert csak ront, mint használ.

(#217512) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

[Need For Speed: Heat - Az első fél óra]

Lehet csak az elnyomott fanboy beszél belőlem, de nálam érik a Day 1 vétel :D

All→M8

(#217513) Deck válasza hombre[EU] (#217502) üzenetére


Deck
titán

Szerinte. Szerintem neg nem :D

PS5

(#217514) Deck válasza tboy93 (#217504) üzenetére


Deck
titán

Igen.. Egy shooter játéknál.. Énis így voltam vele :)

PS5

(#217515) Rigormortiis válasza Deck (#217513) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Szerintem is az. Sőt! Számomra a generáció legjobb játéka a BB.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#217516) hombre[EU] válasza Deck (#217513) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Idōvel majd kifinomodik az ízlésed ;]
Hanem melyik?

Life, Uh, Finds A Way

(#217517) Deck válasza hombre[EU] (#217516) üzenetére


Deck
titán

Egyértelműen a Nioh de lehet a 2. része még ezen is túltesz.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#217518) hombre[EU] válasza Deck (#217517) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én írtam rosszul, From játékokról volt szó az interjúban
Egyébként is a Nioh From játékokhoz képest :N Zene,dizáj,atmoszféra,világépítés...

Life, Uh, Finds A Way

(#217519) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#217518) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Nioh nem From játék? :Y

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#217520) ldave válasza Carlos Padre (#217519) üzenetére


ldave
félisten

From Tecmo.

A Slime draws near! Command?

(#217521) tboy93 válasza Deck (#217514) üzenetére


tboy93
nagyúr

A Wolfenstein II 60fps-e utan olyan volt mint valami diavetites :DDD

(#217522) predakon válasza .LnB (#217467) üzenetére


predakon
őstag

Baszki ezek tokkal vonóval lemásolták Jimmy Fallont, még ő magát is leklónozták

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#217523) Xaels


Xaels
félisten






Vettem WSKEN Mini 2 mágneses kábeleket, telefonhoz eredetileg de ha már ebay-eztem rendeltem a kontrollerbe meg a Platinumba is fejet. Így 1 kábellel tudom tölteni a Type-C-s telefonokat meg a Micro-s egyebeket, mellesleg a csatlakozók sem fognak szét menni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217524) .LnB válasza markknight (#217510) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Két magyar szavat nem tudsz a jelentésük szerint megkülönböztetni. Ha ez menne, megértenéd, hogy felesleges az egész kirohanásod.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217525) Steve1207 válasza Peace (#217499) üzenetére


Steve1207
veterán

Akkor csak szimplán hangulatfüggő. Nekem is volt ilyen TLOU, UC-nek alig vitt rá valami, hogy elkezdjem, utána meg pikpak végigment mindegyik.

(#217512) .noxwill: olyan mint a Carbon kb, csak szebb grafikával. Amúgy nekem szokás szerint az irányítás a kérdés. Mindig reménykedtem, aztán azóta nem is vettem NFS-t teszt után :DDD Valamint az újratöltődő nitro is... Anno olyan jó volt, hogy be kellett osztani vagy fel kellett venni. Engem ezek az apróságok kiakasztanak, ne csak a 15 évesekre gondoljanak már, akik azt a vackot akarják nyomkodni, hogy menjen a kocsi, mert nem tudnak két ívet normálisan bevenni. Nekem nem szórakoztató minden harmadik kanyarban tolni a nitrót, mert kb kötelezően azzal nyerhetek.
A kidolgozás amúgy tetszik, szép lett.

.

(#217526) erahurka


erahurka
félisten

A GTA V nálatok is elég input lagos? PS3-on nem emlékszem hogy gondom lett volna velem, itt meg alig tudok gyors autóval menni, nagyon nehéz irányítani. Szerintem ahol tartok, PS3-on már megszoktam az autók irányítását, de most meg még mindig nem sikerült.

(#217527) Mike válasza .LnB (#217524) üzenetére


Mike
veterán

Szavat, mi? :)

(#217528) Mike válasza markknight (#217510) üzenetére


Mike
veterán

Hű, most derül ki, hogy Lnb nem okos?
:(

[ Szerkesztve ]

(#217529) .LnB válasza Mike (#217527) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen. Azt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217530) frankstork


frankstork
aktív tag

Szevasztok. Nem tudom találkozott e már bárki az alábbi jelenséggel.
Vettem új HDMI kábeleket. HDMI 2.0, a legnagyobb sávszélességet biztosító szabványnak megfelelőt.
Picit furább volt a kép, benéztem a beállításokba, és azt írja, a HDR opcióban, hogy a tv-m nem támogatott. Eddig bekapcsolt HDR-el játszottam, csak a stream miatt volt kikapcsolva időnként. Vissza tettem a gyári kábelt, de ugyanaz. Természetesen kikapcsolt állapotban cserélgettem a kábeleket, a tv tudja a HDR-t, a gép pedig Pro CUH-7016B

(#217531) hombre[EU] válasza Mike (#217527) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Lehet,hogy hülyeséhet írok :D de nálunk felvidéken is több helyen használják a szavat kifejezést mégpedig azért,mert az eredeti alakja a szav és megtartotta a ragozását. Mint pl. a hó/havat (eredeti formája a hav)
Egyébként is: szavat szegni vagy szót szegni?

Life, Uh, Finds A Way

(#217532) dinostaRR válasza Mike (#217527) üzenetére


dinostaRR
tag

nem értesz a száabauuu :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#217533) Carlos Padre válasza .LnB (#217529) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Aztat vagy aztatat, esetleg asztat, nem? ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#217534) Xaels


Xaels
félisten


Children Of Morta-s téma.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217535) sp8787 válasza Deck (#217517) üzenetére


sp8787
addikt

Hallod e te! Attol fuggetlenul ,hogy sztem is jobb jatek a Nioh az nem soulsgame.
A BB toronymagasan a legjobb soulsgame.

(#217536) Carlos Padre válasza Xaels (#217534) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Deundi.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#217537) marilllyo válasza erahurka (#217526) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen! Szörnyű!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#217538) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Jön a Shadow of the TombRaider Definitive Edition

Life, Uh, Finds A Way

(#217539) dinostaRR válasza sp8787 (#217535) üzenetére


dinostaRR
tag

Most olvastam valahol, hogy miyazaki megcsinálná a 2. részt de erről nem ő dönt.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#217540) erahurka válasza marilllyo (#217537) üzenetére


erahurka
félisten

Tényleg vagy csak trollkodsz?

(#217541) Lackooo84 válasza Xaels (#217523) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Te sem sokat játszol, ha ilyen poros a kontroller. :DDD

The Truth is out there...

(#217542) marilllyo válasza erahurka (#217540) üzenetére


marilllyo
veterán

[link]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#217543) Xaels válasza Carlos Padre (#217536) üzenetére


Xaels
félisten

Hát az biztos, hogy vannak látványosabb grafikák a játékban, mármint ebben a pixelart stílusban. [link]

Egyébként tetszik, bár eddig az első pályán sem jutottam túl. Nincs checkpoint és ha meghalsz kezdheted elölről, random generált amúgy így mindig más.

Children Of Morta | Gameplay nem beszélek benne.

(#217541) Lackooo84 múlt héten munka, család és a kisebb lányom szülinapja miatt nem játszottam szinte semmit.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217544) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Végigment a Ghost Recon Wildlands. Nagyon jó játék! Kár, hogy a folytatás nem ilyen lett.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#217545) Xaels


Xaels
félisten

Zombie Army 4 | Release date Trailer

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217546) .LnB válasza callmeakos (#217512) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tűnik rossznak. Még mindig nem egy Forza. De jó irányba fejlődött. Trial-ba majd egyszer biztos, hogy kiprobáljuk, a vásárlás azért még nem tuti.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217547) _drk válasza Rigormortiis (#217484) üzenetére


_drk
őstag

"Nagyon jól csinálja az Epic, zéró tartalmi fejlesztésből dől a pénz."

Játékmechanilag lehet nem fejlődik, de ami tartalmat folyamatosan tolnak bele az irigylésre méltó. Én ugyan messze elkerülöm ez a játékot, de igen is irigykedem hogy van értelme a szezonoknak, változik a pálya, folyamat teszik bele az új dolgokat.
Jó pár multigame-ben benne voltam és/vagy rálátásom is van, egyikben se tapasztaltam ilyet.
PUBG-ben alapvető dolgok a mai napig nincsenek megcsinálva. Az elején inkább katasztrófa volt.
Blizzard is csak a mobilos botrány után nyúlt hozzá a D3-hoz, előtte évekig szinte semmi...
Dota2-ben jönnek a balance patch-ek, új hős 2 évente jön kb. Maphoz kb 2 évente nyúlnak hozzá.
De még sorolhatnám, mi az amibe megy a pénz érdemi fejlesztés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#217548) .LnB válasza _drk (#217547) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Dota2-t azért megvédeném. Igaz amit leirtál. De ott azért a meta változik általában, és azok mindig nagy változások. Most egy ideje ugyan olyan, de azért mert most nagyon jó ahogy van. Követtem végig idén is (mint mindig) a The International-t, és öröm volt nézni a meccseket. A Dota 2 jelenleg nagyon egyben van. Lehet, hogy félnek is belenyúlni. Persze mindez a competitív verseny rétegre értendő csak. Gondolom rendesen működő mm a mai napig nincs. De az sehol sincs. Az csak álom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217549) _drk válasza .LnB (#217548) üzenetére


_drk
őstag

Competetiv viszonylatban igazad van. Kb évente változik, de ez se mindig igaz. Most én is követtem, tavalyhoz képest jobb lett az biztos.
Csak ott ügye az a baj, hogy annyira más a pro-casual-noob scene, hogy az alsó kettő ebből semmit nem profitál. Tehát az átlag játékos a változtatások jó részét nem is érzékeli csak kis mértékben.
Plusz a nagy dobásokat mindig a nagy versenyekre, főleg a TI-ra tartogatják a versenyzők, amit még a jobb játékosok se tudnak. Majd a verseny után, csak azt látod 1 hónapig mikor egy patch-el kitörlik az egészet.
Én amikor aktív játékos voltam nagyon hiányoltam az új hősöket, nagyobb változtatásokat és akkoriban pont nem is volt szinte semmi, max 1-2 skillt variáltak meg, még hős rework se nagyon volt. Nekem innen eredendő a fanyalgásom.
Egyébként ott se a játékkal van a legnagyobb gond, hanem az emberekkel.

[ Szerkesztve ]

(#217550) .LnB válasza _drk (#217549) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

15-ben kezdtem vele játszani. Visszakerestem a topikjában most, volt is komment váltásunk. Szóval gondolom te is akkoriban játszottál. Én abszolút a nemzetközi közösség (értsd ugye az Oroszok) miatt hagytam abba. Nem bírtam már idegekkel. De a játék szeretete megmaradt. Ezért is nézem minden évben a TI-t. Mást már nem, de az megmaradt.

Igazság szerint úgy gondolom, hogy a Dota2 érdemelné meg a Fortnite sikerét... pont pont pont.. De ez csak az én véleményem, és nem az lett ennyire sikeres. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.