Hirdetés

2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-08-14 09:00:40

LOGOUT.hu

#AKCIÓ hashtaggel kezdd a hozzászólást, ha akciós terméket ajánlasz
OFF, ha csak kommentelsz (akciós termék keresése, vélemény, stb.)
Mellőzendő: Tetszik / gyűlölöm a régi / új rendszert, stb.
Bizonytalan vagy egy weboldal megbízhatóságát illetően? scamadviser.com!
14 napos elállási jog gyakorlása

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1) Kalandor

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

A tudnivalók a topik összefoglalóban!

[ Szerkesztve ]

(#2) MADcat

MADcat
(MODERÁTOR)

#akció

PANASONIC Lumix DC-GX800 KEGK + 12-32 mm Kit Media Markt

Árukeresőn 113.000.- plusz posta a legalacsonyabb ár. Mall.hu

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat! Eladó: Samsung DEX Pad 2018; Samsung S9+ (SM-G965F) - Dual sim - független. 64 giga; Lenovo T430

(#3) bul07

bul07
(veterán)

Sportplaza.hu

csütörtöktől kezdődően vasárnapig SP napokat tartunk.

Ez azt jelenti, hogy 3 nap múlva egy 20%-os kupont fogok küldeni, amit bármire beválthatsz. Persze készülünk még egyéb értékes meglepetésekkel is. Garantálom, hogy imádni fogod.

e-mailbe küldték, valószínűleg minden hírlevélre feliratkozó kapni fog

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4) Tin

Tin
(addikt)

#akció

amazon kindle a héten jó áron

(#2) MADcat: vótmá!

(#5) zsuha

zsuha
(aktív tag)

Helloka új topik! :D
#akció
SanDisk Extreme microSDXC 64GB, 16 euro + szállítás, amazon.de

[ Szerkesztve ]

(#6) MADcat válasza Tin (#4) üzenetére

MADcat
(MODERÁTOR)

nekem új, lehet másnak is :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat! Eladó: Samsung DEX Pad 2018; Samsung S9+ (SM-G965F) - Dual sim - független. 64 giga; Lenovo T430

(#7) tipuka

tipuka
(addikt)

#akció
edigital - Samsung C24FG70FQ 24" FullHD 144Hz ívelt monitor 74.990 ft, ak árnál 13,9k -val olcsóbb

[ Szerkesztve ]

.▪ *-▪- -▪*- ▪- - -▪*-->>> A következő meghívók kérhetők: REVOLUT: 3000 Ft ajándék + ingyen kártya meghívóval, MONESE: €15 vagy £15 ajándék + ingyen kártya, CURVE: £5 ajándék + ingyen kártya. Keress privátban! <<<--▪-*▪--▪ .-▪* -▪ -▪.*--

(#8) xeno204

xeno204
(tag)

#akció
Audio-Technica ATH-SR9 Headset - Fekete - Szürke fejhallgató 83.050Ft (ÁK.: 150k Ft helyett, tovább kuponozható az oldalon megjelenő szerencsekerékkel.)

[ Szerkesztve ]

(#9) Meggyi001 válasza xeno204 (#8) üzenetére

Egy ilyet egyszer ki kell próbáljak.... Hogy miért kerül ennyibe bakker....még így is.

»» Xiaomi • Redmi Note 5 4/64 «« »» Huawei P20 Pro «« »» LG G2­ «« Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#10) xeno204 válasza Meggyi001 (#9) üzenetére

xeno204
(tag)

Amazonon sajnos nagyon lehúzzák ezt a típust, de mással nem tudtam bekerülni az első 10 hsz közé. :) egyébként az audiofil hangcuccoknál nem ritka az ilyen árképzés.

[ Szerkesztve ]

(#11) erdey_a

erdey_a
(őstag)

#akció

Deichmannban ma éjfélig 20% kedvezmény van a teljesárú, nem akciós cipőkre a GLAMOUR kuponkóddal

off: hát majd' besz*rtam mikor láttam, hogy a régi topikok törölve lettek... rá tudjátok hozni az emberre a frászt

Vérboci

(#12) vwpolopg válasza erdey_a (#11) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Már megint glamour napok lesznek? Megint nem megyek plazakozelbe a hétvégén :D Más online is használható helyre tud valaki kuponkodot?

(#13) Williamgrant válasza vwpolopg (#12) üzenetére

Williamgrant
(veterán)

Kíváncsiságból...

[ Szerkesztve ]

Olcsó 5.1-es hangfalszett: https://hardverapro.hu/apro/genius_sw_5_1_5000_hangfalszett/hsz_1-50.html

(#14) fery02 válasza zsuha (#5) üzenetére

fery02
(addikt)

Látszólag ugyanez a kártya elismert eBay-es eladótól olcsóbb és ezen felül ingyen szállításos.
link

[ Szerkesztve ]

(#15) Zsoleszhun

Zsoleszhun
(őstag)

#akció

Edigital, Extol Premium tűzőgépkapocs 1000db-os 90Ft.

[ Szerkesztve ]

"A föld megindul, mennybolt megszakad de Erdély földje csak Magyar marad" ¯\_(ツ)_/¯

(#16) Mr.Csizmás válasza fery02 (#14) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

ja, csak ezt 99%-ban 1-3 napon belül hozza az UPS, nem kell a királyi koboldegyletet várni remegve, hátha behúzzák a borítékodat és paypalozhatsz.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#18) CHIPman válasza Mr.Csizmás (#16) üzenetére

CHIPman
(nagyúr)

Tegnap az irodába rendelt kínai csomagról a postás a kezembe nyomta az értesítőt, hogy majd sétáljak be, mert a 10x10x5cm-es doboz "nagyméretű". Természetesen munkaidőben van nyitva.

Eladó BONTATLAN Canon Zoemini hordozható fotónyomtató, BONTATLAN Tesoro Gram Spectrum RGB mechanikus billentyűzet a bolti árak alatt - https://hardverapro.hu/tag/chipman.html

(#19) Lackooo84

Lackooo84
(addikt)

WTF Hello újra. :D

The Truth is out there...

(#20) zeon.hu válasza CHIPman (#18) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

Borítéknál kisebb és vékonyabb küldeményt se hozták ki több alkalommal...

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#21) 123xyz

123xyz
(tag)

Volt amúgy valami infó erről bárhol, hogy új topik nyílik? Vártam, hogy a régi bezártnál lesz valami tájékoztatás, aztán csak véletlenül találtam meg ezt az új topikot, amikor kíváncsiságból rákerestem a bestbuy szóra ...
Egyáltalán, ez az új topik tekinthető már hivatalosnak vagy csak valaki nyitott egyet ? Semmit nem tudok arról, hogy mi történt a korábbi topik bezárása óta a háttérben :F
(olvastam az összefoglalót, de a hsz nem a tetszik/nem tetszik témához köthető, egyszerűen csak örülnék némi háttér infónak, hogy miről maradtam le :) de ha úgy látják a topikgazdák h ez nem tartozik rám / nem nyilvános, akkor töröljék nyugodtan a kommentet)

[ Szerkesztve ]

(#22) #92006144 válasza 123xyz (#21) üzenetére

(törölt tag)

Ne aggódj, senki sem tudott semmit. Az itt szóltam hozzá részen láttam, hogy törölve lett a téma, így keresőt használva találtam meg ezt. Most meg mindenki random hülyeséget linkel (pl. nem a legsűrűbben használt méretű tűzőgépkapocs), hogy ne a kedvencek részen legyen ez a téma, hanem az itt szóltam hozzá blokkban legyen látható.

[ Szerkesztve ]

(#23) geenq válasza Tin (#4) üzenetére

geenq
(csendes tag)

Lufthansánál 85€ szállítással a paperwhite, ha feliratkozol a hírlevélre. Ugyanitt 15€ a Fire tv stick. (az előző topicból törölve lett...)
#akció
[link]

(#24) fogtunder válasza 123xyz (#21) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

miután egy HÁZIGAZDA nyitotta, feltélezem, hogy eléggé hivatalos a topik...

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#25) werszomjas válasza 123xyz (#21) üzenetére

werszomjas
(őstag)

Ez az első körös szűrő

üdv

(#26) -secret- válasza #92006144 (#22) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Mint ha nem lenne édes mindegy.

(#27) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(félisten)

mol limo kuponokból MC-ben sikerült behúznia vkinek? reggel volt akciós.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#28) DrBubo77

DrBubo77
(Topikgazda)

#akció

POWERFIX szúnyoghálós ajtó 9.999 Ft
POWERFIX keretes ablak szúnyogháló 5.999 Ft
5 év garanciával

Van tapasztalata ezzel valakinek?

Léᴘᴊ ᴋɪ ᴀ ᴋᴏᴍғᴏʀᴛᴢóɴáᴅʙóʟ!

(#29) anadroid válasza geenq (#23) üzenetére

anadroid
(aktív tag)

Nem fogadja el a LH worldshop az általuk küldött kódot. Vagy nincs ilyent, vagy nem azonosíthatót válaszol, amikor beírom.

Szerk.: Újra próbáltam, most ott tart, hogy akciós termékre nem érvényes.

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Revolut regisztrációs kódot 3000 Ft, a Curve reg. kódot 5 angol font (kb. 1800 Ft) és a Monese reg. kódot 15 angol font (kb. 5500 Ft) beköszöntő ajándékhoz. A kártyák ingyen postával érkeznek.

(#30) w.miki

w.miki
(addikt)

ennek mi értelme volt? :F no mind1?
Lesz rendes OFF topik is új, ahol szabadon lehet offolni, és nem az itt alig olvasható szürke szövegen kell erőltetnie a szemét az embernek?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#31) koxx válasza w.miki (#30) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Nem lesz.

(#32) w.miki válasza koxx (#31) üzenetére

w.miki
(addikt)

Remek... szürke háttér előtt szürke szöveg.. ha csak kérdezni/beszélgetni szeretnék...
Tud valaki akciós lézeres szemműtő céget? Tényleges akcióval? Bejelentkeznék...

[ Szerkesztve ]

(#33) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(félisten)

#akció

Ajándék Costa eco termosz

Vásárolj Mastercard® vagy Maestro® bankkártyával, mutasd fel ezt a kupont és kérd Costa eco termoszodat bármelyik magyarországi Costa Coffee üzletben.

[ Szerkesztve ]

(#34) Gombinyó válasza w.miki (#32) üzenetére

Gombinyó
(őstag)

Azt nem, de ajánlom az összefoglalót.
Mellőzendő: Tetszik / gyűlölöm a régi / új rendszert, stb.

(#35) Williamgrant válasza w.miki (#32) üzenetére

Williamgrant
(veterán)

Beszélgethetsz a többi topikban egész nyugodtan, lokálban bármiről is. ;] :DDD

Olcsó 5.1-es hangfalszett: https://hardverapro.hu/apro/genius_sw_5_1_5000_hangfalszett/hsz_1-50.html

(#36) w.miki válasza Williamgrant (#35) üzenetére

w.miki
(addikt)

De én a Bestbuy (off) topikba járókkal akarok beszélgetni, nem a melyik a legjobb szalámiszaggató topik 3 tagjával.

(#37) Buster012

Buster012
(csendes tag)

#akció
Ismét Lufthansa wordshop, akciós hírlevél feliratkozással Philips testszőrnyíró 19€ helyett 9€ ingyenes szállítással. ÁK szerint bestbuy!

(#38) werszomjas válasza w.miki (#36) üzenetére

werszomjas
(őstag)

Nekem az összefoglalóból az jön le, hogy lehet beszélgetni, OFF-ba téve. Tény, hogy nekem is b¤sza a szemem.

üdv

(#39) zsuha válasza w.miki (#36) üzenetére

zsuha
(aktív tag)

Csinálj egy új topikot és hívd meg oda a haverokat beszélgetni (de szerintem vannak már most is beszélgetős topicok), vagy beszélgessetek fb messenger csoportban, vagy a többi lehetséges 200 helyen.
Nyilván van jó és rossz oldala is ennek az egész változásnak, meg persze megszoktad a régi (újat), és hiányzik, de biztos találsz jobb lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#40) maross

maross
(veterán)

#akció

Dolce Gusto
FRISSÍTSD KÉSZLETEID 25% KEDVEZMÉNNYEL!
Töltődj fel napfénnyel és töltsd fel a NESCAFÉ® Dolce Gusto® készleteid!
KEDVEZMÉNYKÓDOD: ITTATAVASZ25
A PROMÓCIÓ IDŐTARTAMA: 2019.04.10 - 04.13

Ha nem változott a régi rendszer, akkor eredeti árakat számolva 15k felett ingyen posta. Akciósan 1175-re jön ki egy doboz, 73 forintra egy kapszula (30as csomagolásban 69.8ft/kapszula).

eladó társasjátékaim: http://maross.hu/tarsasjatekok

(#41) Mr.Csizmás válasza Buster012 (#37) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

lufi shopban a spirituszok is jó árban vannak, főleg a hazai beszerzéshez viszonyítva. kérdés mennyi a posta.

(#42) weiss

weiss
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Öreg topik véglegesen törölve lett?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#43) -secret- válasza weiss (#42) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Igen.

(#44) geenq válasza anadroid (#29) üzenetére

geenq
(csendes tag)

Én hétfőn gond nélkül megvettem a sticket 🤔

(#45) Game-over

Game-over
(aktív tag)

Megértem hogy új topic lett nyitva, meg hogy bezárt a régi, de azt sajnálom, hogy törölve is lett. Emléket állított volna az elmúlt pár év igazi BestBuy vételeinek, korszakoknak :(

(#46) bul07

bul07
(veterán)

emag Alcatel okosórát csak óvatosan mert nem fog menni rendesen [link]

Ez az

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#47) AtiSnatch

AtiSnatch
(aktív tag)

Sok sikert az új topikhoz. Bár a régiben, még mielőtt töröltétek, lehetett volna egy utolsó komment, hogy új lappal kezdünk egy újat, vagy valami. :))

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ --> Mate20pro

(#48) Polacheck

Polacheck
(HÁZIGAZDA)

Rossmann kuponok nincsenek meg esetleg valakinek?

less qq more pewpew!

(#50) sambenez válasza Polacheck (#48) üzenetére

sambenez
(senior tag)

Mit szeretnél?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.