Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#217901) vonSux válasza S e t h (#217898) üzenetére


vonSux
őstag

Akkor ne. Meg egyébként is csak rajongóknak ajánlanám. Sok apróságon változtattak az első részhez képest, de (szerintem) végtelenül unalmas játék lett. NY-ban csak úgy mászkálni is tök jó volt, de Washington nagyon hamar kimerül ilyen szempontból is. Bár el tudnám ajándékozni a digit copyt, vihetnéd örökre :D

(#217902) sp8787 válasza S e t h (#217898) üzenetére


sp8787
addikt

Az az erdekes ennel a 2 jateknal Destiny/Division ,hogy az elso resz mindkettonel sokkal jobb mint a masodik. Igaz a masodik meg mindket esetben folyamatban de eddig igy van.

(#217903) VTom válasza ron8 (#217900) üzenetére


VTom
veterán

Last of usnál nálam sem működik.
RDR2-nél olvastam, hogy nem jó.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#217904) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PS5 Devkit?

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#217905) Lackooo84 válasza b. (#217897) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az kemény, asszem a legeslegelső trailerben már benne volt. :D

The Truth is out there...

(#217906) 30z.Samu válasza oriic (#217904) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, állítólag ez a Devkit.

Sic Parvis Magna

(#217907) oriic válasza 30z.Samu (#217906) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN ma már a 3D nyomtatók világában már szinte semminek nem hiszek. Ki tudja, lehet valaki a múltkori terv rajzok alapján csiniált egyet! :D

Live-Die-Respawn

(#217908) 30z.Samu válasza oriic (#217907) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az sem kizárt. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#217909) marilllyo válasza oriic (#217904) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem értem a Sony miért a Fiat Multipla tervezőit bízta meg, hogy tervezzék meg a PS5 házát... Nagyon remélem, hogy a retail verzió még csak nem is fog hasonlítani erre, mert akkor beteszem a TV mögé ezt a csúfságot. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#217910) 30z.Samu válasza marilllyo (#217909) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én nagyobb összeget is rátennék arra, hogy nem így fog kinézni. :P

Sic Parvis Magna

(#217911) marilllyo válasza Petya XT (#217880) üzenetére


marilllyo
veterán

Ha túlmelegszik, akkor lecsapja és (ha jól emlékszem) piros led-del világít a PS. Majd kiírja, hogy mi történt.
A ti gondotok nem a túlmelegedés lesz. Én kivenném a vinyót és rákötném a gépre valami diagnosztikai programra. Esetleg egy rendszer újratelepítés...hátha?!
Ha pörög a venti, akkor nem melegszik túl. Nem az lesz a gond.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#217912) Wesder válasza marilllyo (#217909) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy nézett ki a PS4 devkit? Biztos nem úgy, ahogy most a PS4 kinéz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#217913) marilllyo válasza Wesder (#217912) üzenetére


marilllyo
veterán

Nyilván nem. Nekem bejön egyébként ez a melegszendvicssütő dizájn, ami a PS4-nek van. De tetszik a box egyszerű doboza is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#217914) Lackooo84 válasza Petya XT (#217875) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Persze, hogy forró a levegő,mivel az újabb széria főleg (persze vannak egyéb kisebb változtatások is) úgy lett halkabb, hogy a sysconban lejjebb vették a venti fordulatszámot, ergo kicsit kitolták a hőmérsékletil határokat. Vagy hangosabb-hüvösebb, vagy halkabb-melegebb. Ez a 2 lehetőség adott a mérnököknek a Pronál.

The Truth is out there...

(#217915) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Srácok azt tudom, hogy usa regisztrációval nem lehet magyar kártyával fizetni közvetlenül, eddig amazonos feltöltőket használtam. Viszont Revolut-os bankkártyát próbálta már valaki? Azzal se lehet?

(#217916) Wesder válasza GeneraL_XTX (#217915) üzenetére


Wesder
félisten

US PayPal + Revolut működik, én azt hasznàlom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#217917) oriic válasza Wesder (#217912) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sima és Pro Devkit:

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#217918) Wesder válasza oriic (#217917) üzenetére


Wesder
félisten

Sejtettem hogy semmi közük nem lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#217919) Deck válasza oriic (#217917) üzenetére


Deck
titán

Itt gondolom volt rendes hűtés.. :D

PS5

(#217920) wolf13 válasza marilllyo (#217909) üzenetére


wolf13
őstag

Miért ? Volt az év autója is :D :DD

(#217921) Moby válasza oriic (#217907) üzenetére


Moby
addikt

A múltkori tervrajzok ettől a modelltől jelentősen eltértek. Az akkori elképzelt modell a V bevágás alsó élét jelentősen tágabbnak értelmezte. Nagy különbség még, hogy annak a modellnek a szellőzőibe előröl nem lehet belátni, csak hátulról, míg itt előröl biztosan,(és talán hátulról is). Az akkori modell sokkal inkább felel meg a skicceknek, hiszen azok alapján készült, ami alapján akár ez a tényleges modell is lehet, hisz a műszaki követelmények sokszor módosításra kényszerítik a designelképzeléséket.
Ami biztos: ha ez egy nyomtatott modell, egész biztosan nem az a korábban renderelt modell-t használták a nyomtatáshoz.

(#217922) oriic válasza Moby (#217921) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szóval esélyes, hogy valós cucc. :D

Live-Die-Respawn

(#217923) Sordoran válasza Moby (#217921) üzenetére


Sordoran
addikt

Fokkal elegánsabb volt az valóban. Ez biztos nem a végleges készülék, ahhoz túl bazári, olcsó gagyi feelinget áraszt, ebben mindenki egyetérthet. (lehet megvan az a korcsoport akinek ez "de menő")
Viszont ez a V bevágás egyre esélyesebb. Ha megcsinálják ízlésesre, akkor legyen, de manapság ezek a konzolok nem csak hardcore játékosoknak készülnek, így ez a forma kb. elfogadhatatlan ebben a megvalósításban. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#217924) Moby válasza oriic (#217922) üzenetére


Moby
addikt

Ha tippelnem kéne: igen. Ilyen minőségű nyomat meglehetősen sok utómunkával alakítható csak ilyen minőségűre. Egy ekkora test kinyomtatása, száradása összeszerelhetően 2-3 nap egy nagy nyomtatási területű nyomtatóval is , de a nagyobb gond, hogy az összeszerelhetőséggel prototípusok esetén szinte mindig millió gixer csúszik be. Nálunk jellemzően egy összeszerelhető jó minőségű prototípus jellemzően 2-4 hónappal az első 3d rajzok megszületése után érhető el, és irtósok változtatáson megy keresztül (kábelelvezetések, csatlakozók beültethetősége, stb). Persze összemókolni egy fotóra bármit össze lehet, és bármekkora munka is, az internet népe végtelen szabadidővel rendelkezik, szóval nagy összeget nem tennék rá, de azt tippelném, hogy ez inkább egy valós eszköz.

Ráadásul ez a test nyomtatási szempontból egy pokol. Alámetszések mindenütt, rengeteg támaszanyag felhasználással, stb. Egyébként a tényleges darab szerszámozás szempontjából is az, de itt nyilván kevésbé kritikusak a költségek ilyen szempontból.

[ Szerkesztve ]

(#217925) Moby válasza Sordoran (#217923) üzenetére


Moby
addikt

Csak hogy értsük a költségvonzatokat: egy korábbi termékem készült egy átmeneti időszakban (amíg készültek a szerszámok) hasonló technikával. Tehát készült valamilyen elnagyolt alap (3d print, vákuumöntészet, diecasting, bármi) amit kézi utómunkával csiszoltak-alapoztak-csiszoltak és fényeztek hasonló minőségűre. Az autoipar rengeteg ilyen kis céget foglalkoztak a kis szériás autogyártásban. Egy fele ekkora test(amit nekem gyártottak) beker ára 40-50e forint. Egy ekkorát ezzel a komplexitással bőven 100e felett saccolom.
Persze vannak olyan elvetemültek, akiknek simán megér ennyit 3 perc internethírnév, szóval ez még mindig nem bizonyítja, hogy ez egy valós eszköz, de azért tolja abba az irányba.

(#217926) Deck


Deck
titán

Öcsém meglepett ma engem és magát is az USB-s világító PS ikonokkal. :P

Alzán most akciós 6.390 Ft ha érdekel mást is

[link]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#217927) 30z.Samu válasza Deck (#217926) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy ideje szemezek egy ilyennel, elég menő. :D Használd egészséggel! :R

Sic Parvis Magna

(#217928) erahurka válasza Deck (#217926) üzenetére


erahurka
félisten

Hasztalan vacak :D Ennyiért már játékok is vannak a gépre.

(#217929) Xaels


Xaels
félisten

[link] itt a Remnant-os bemutatóm.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217930) Wesder válasza erahurka (#217928) üzenetére


Wesder
félisten

Szò szerint parasztvakítàs.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#217931) Deck válasza erahurka (#217928) üzenetére


Deck
titán

Van akinek nem kell választania, hogy ez vagy játékok.. :D

PS5

(#217932) Deck válasza 30z.Samu (#217927) üzenetére


Deck
titán

Köszi :R

PS5

(#217933) erahurka válasza Deck (#217931) üzenetére


erahurka
félisten

Ha számot vetsz a végén, mindenképp egyel kevesebb játékot tudtál venni a pénzedből. Akár 6,000,000-t viszel haza havonta, akár minimálbért. :U

(#217934) Gebriel válasza erahurka (#217933) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem ő vette, kaptam. Persze, hogy nem kell választania, hogy ez vagy játékok :D ;]

(#217935) Moby válasza Xaels (#217929) üzenetére


Moby
addikt

Ez nevetségesen sokáig tartott :((
Mindenesetre gratulálok! :R

(#217936) szajmi222


szajmi222
csendes tag

Hello! Segítséget szeretnék kérni. Read dead redemption 2 a következő hibaüzenettel párszor leállt:

"Az alkalmazás nem használható tovább. Következő alkalmazás adatai sérültek. Töröld az alkalmazást a PS4-ről és aztán helyezd be a lemezt újra.
Red Dead Redemption 2
Zárd be az alkalmazást és távolítsd el a lemezt."

Újratelepítettem, annyit értem el vele, hogy most már el sem indul a játék, hanem kis töltögetés után jön ez a hibaüzenet. Valami tipp? Lemez sérült lenne? Ps4 pro.
Előre is köszi a helpet!

[ Szerkesztve ]

(#217937) Xaels válasza Moby (#217935) üzenetére


Xaels
félisten

1 hónap meg 1 hét :DDD Köszi, remélem azért megérte várni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217938) Deck válasza erahurka (#217933) üzenetére


Deck
titán

Te csak játékba gondolkodsz? Minek akkor enni, ruhát venni stb mert kevesebb játékot vehetsz? :D

PS5

(#217939) Moby válasza Xaels (#217937) üzenetére


Moby
addikt

Elolvastam. Szép munka! :R

(#217940) Gebriel válasza Xaels (#217929) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem is érten ez miért Logout-ra került ki és miért nem a Gamepod-ra :F
Tartalmas teszt, köszi. :R

(#217941) Xaels válasza Gebriel (#217940) üzenetére


Xaels
félisten

Mert külsős írást nem raknak ki. Én köszönöm, hogy szántál rá időt.

(#217939) Moby köszi, igyekeztem.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217942) Steve1207 válasza szajmi222 (#217936) üzenetére


Steve1207
veterán

El se indul annyit tesz, hogy elkezdi tölteni, rockstar logo stb vagy egyáltalán nem csinál semmit a ps4 menüből?
Frissítéseket nem szedi újratelepítés után ésamiatt nem akarna indulni?

Én lementeném biztonságképp a mentésemet psn-re, pendrive-ra, gépről törölném őket és úgy indítanám, hogy újat kezdjen. Lehet az sérült.

Redditen írták ugyanezt a hibát, de nem láttam, hogy kapott volna választ.

.

(#217943) Moby


Moby
addikt

Most lökte elém a twitter:
Insomniacnál csaptak egy kis kertipartit annak megünneplésére, hogy felvásárolta őket a sony. Shu ki is osztott minden dolgozónak egy prót a játékukkal, hamár ott volt :)

(#217944) FollowTheORI válasza ProEvoFan (#217846) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha az lessz akkor részemről instant get lesz... ha nem akkor kivárok majd azért az új konzolokkal... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#217945) szajmi222 válasza Steve1207 (#217942) üzenetére


szajmi222
csendes tag

Elindul, rockstar logo, meg egy kis szöveg, amikor jönne a játék menûje, akkor dobja a szokásos hibaûzenetet.
Azt írja hogy a legfrissebb 1.13 van, de nem láttam, amikor letöltötte, vagy ilyenkor már a gépről újrafrissíti gyorsan?

(#217946) Steve1207 válasza szajmi222 (#217945) üzenetére


Steve1207
veterán

Ránéztem, ugyanaz a verzióm van.
Talán ez megoldás lehet: [link]

Teljesen kikapcsolod a ps4-et, vársz fél percet, utána visszakapcs.
Játékot úgy indítod, hogy nyomod az L1 és R1 gombokat, így elméletileg törli a cache-t.
Utána pedig mennie kell elméletileg.

.

(#217947) szajmi222 válasza Steve1207 (#217946) üzenetére


szajmi222
csendes tag

Köszi. Kipróbáltam. Ugyanaz. A mentéseket felraktam online, majd töröltem a tárból. Ugyanaz. Hibaüzenet, majd kidobja a lemezt.

(#217948) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

theHunter: Call of the Wild
Próbálta már valaki?Vélemény?Ha már lekéstem a Far Cry New Dawn akcióról, kell valami más, amivel elütöm az időt pár hétig. Régóta kívánságlistámon van a játék, szóval nem is tudom mire várok, most 3Kért nem drága...

(#217949) EczkE válasza Deck (#217926) üzenetére


EczkE
addikt

Legjobb kiegeszito a pshez. :D En imadom az enyemet! :D Ennyiert meg kb ajandek egy fannak. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#217950) Kendek válasza szajmi222 (#217936) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem digitálisan van meg az RDR2, és most játszom vele én is, de nem tapasztaltam semmi hasonló problémát. Ha az alkalmazás telepített adatai sérültek, akkor azt okozhatja a hibás telepítőlemez/olvasó és a vinyó is amire telepítve lett. Más játékokkal esetleg nem játszol mellette, azok rendben futnak?
Amúgy mikor beteszed a lemezt telepíteni, akkor azonnal elkezdi letölteni hozzá a frissítést is. A lényeg, hogy várd meg amíg befejezi, és csak utána próbáld indítani a játékot.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.