Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#217301) 30z.Samu válasza markknight (#217296) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, a FighterZ. :D Azért ott is van különbség pro és "amatőr"gamer között, csak az alapokat sokkal előbb meg lehet tanulni. A Mortal-ban megcsináltam az 5 ellenfeles tornyot, Kronikával azért már szívtan medium-on Johnny Cage-el. :D Az a figura még mindig zseniális. :D

Sic Parvis Magna

(#217302) Sordoran válasza Gebriel (#217300) üzenetére


Sordoran
addikt

Esetleg szolgáltatónál hűségidővel.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#217303) #91166208 válasza Gebriel (#217300) üzenetére


#91166208
törölt tag

Telekom es lejárt az elofizum. Kapok rá majdnem 50k kedvezményt.

(#217304) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#217301) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most hogy beszéltünk a DBF-ről kíváncsiságból megnéztem, amúgy is rohadt rég játszottam vele. Mint kiderült kb Karácsony környékén, mert Santa Vegeta volt a Lobby karakterem. :D Ez a játék iszonyatosan jól néz ki ezen a TV-n, ismét fel kellett kanalazni az állam. :Y

Sic Parvis Magna

(#217305) #91166208


#91166208
törölt tag

Super Márió van ps re?

(#217306) 30z.Samu válasza #91166208 (#217305) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az Nintendo exkluzív.

Sic Parvis Magna

(#217307) #91166208 válasza 30z.Samu (#217306) üzenetére


#91166208
törölt tag

Ami hozza hasonló? Asszonynak kellene valami hozzá!? Don King kong, trolls?

(#217308) 30z.Samu válasza #91166208 (#217307) üzenetére


30z.Samu
félisten

Crash Bandicoot is jó illetve az Unravel. :) Utóbbinak a második részével tudtok ketten is játszani.

Sic Parvis Magna

(#217309) luigi106


luigi106
tag

Thermal Grizzly hővezető lapból az 1mm-es vagy a 0,5mm-es jó a pro-hoz?

(#217310) Deck válasza luigi106 (#217309) üzenetére


Deck
titán

1mm

PS5

(#217311) sayCet


sayCet
aktív tag

Miért írja az MK11, hogy inaktív a trial? Van Plusom.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#217312) 30z.Samu válasza sayCet (#217311) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem működik, legalábbis fél órája még játszottam vele. Szerintem meg fogom venni, de nem most, hanem Karácsony körül.

Sic Parvis Magna

(#217313) luigi106 válasza Deck (#217310) üzenetére


luigi106
tag

Köszi. :R

(#217314) hombre[EU] válasza #91166208 (#217307) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Rayman,Yooka-Laylee,Spyro,RatchetClank...

Life, Uh, Finds A Way

(#217315) ProEvoFan válasza #91166208 (#217307) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Yooka-Laylee and the Impossible Lair
Állítólag nagyon jó lett.Még nem próbáltam, de a kedvenc oldalam dicsérete [link] .

(#217316) #91166208 válasza ProEvoFan (#217315) üzenetére


#91166208
törölt tag

Köszönöm mindenkinek.

(#217317) Xaels válasza #91166208 (#217316) üzenetére


Xaels
félisten

Érdemes lehet még ránézni a Hat In Time-ra, Knight's Quest-re, a Little Nightmares-re, személy szerint szeretem a kínai Majomkirály legendát és abból is jön egy új játék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217318) Xaels


Xaels
félisten

Children Of Morta-ról van valakinek kicsit több infója?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217319) ProEvoFan válasza Xaels (#217318) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Anno ezt a magyar előzetest olvastam róla.

(#217320) Gebriel válasza Xaels (#217317) üzenetére


Gebriel
veterán

Little Nightmares jó kis game, adja a hangulatot.

(#217321) Xaels válasza ProEvoFan (#217319) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi, hát nem lett könnyebb az életem :D mert ez alapján nem lehet rossz cucc. CODMW-ig ki kellene tartson.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217322) malystryx válasza 30z.Samu (#217248) üzenetére


malystryx
senior tag

Szia. Ígértem, (@Woodslave-nek is) hogy pár gondolatot írok a Concrete Genie-ről.

Szép Estét Mindenkinek!

Mivel ez egy indie játék, GoW féle arcmimikát és grafikát nem várjon tőle senki, attól függetlenül szép a játék, és aki találkozott már hasonló alkotásokkal, tudja hogy nem is igazán ez a lényeg. A menüben akinek tudja a TV-je a 4k bekapcsolható. A menü és a játék teljes egészében magyar nyelvű felirattal rendelkezik, és amit még az elején érdemes eldönteni még a menüben, hogy a festést a jobb oldali karral, vagy a kontroller mozgatásával szeretnénk eszközölni.
A kaland indítása után a bevezető animáció után egyből megkapjuk az irányítást, a kamera kezeléssel nem volt gondom, eddig nem találkoztam lehetetlenül beláthatatlan helyekkel. A gombok kiosztása jászhatóságilag szerintem barátságos, és ha el is felejtenénk, azért emlékeztet minket később is a játék, ha esetleg elakadunk valahol. A Tutorial-t hamar végigvihetjük, eközben megtanulunk minden szükséges dolgot, és remélem nem árulok el nagy titkot, falakra kell festenünk. :K Itt igyekezzünk nagyjából középre varázsolni a kipingálandó falat, mert itt a megfesthető dolgok "ablaka" könnyen kitakarhatja a fal szélét. Bármennyit festhetünk azon felül is amennyit kérnek tőlünk a későbbi barátaink. Itt is találunk titkos feladatokat, megszerezhető dolgokat, szóval bőven el lehet vele lenni pár plusz órácskát majd. Én emiatt nagyon örülök. :C
A játék zenéje egészen kellemes, nem állítottam rajta a menüben, gondolok itt az aláfestő zenére. Csendben, és mégis kellemesen simogatja a fület. De mégis megtölti a kietlen utcák komótos csendjét és sötétjét. Nem vettem rajta észre a monotonitást és azt sem hogy egy óra után esetleg idegesítő lenne.
Az nehezíti majd némiképp a dolgunkat, hogy a gézengúz banda próbál borsot törni az orrunk alá, erre olyankor mély, vonós hangszínnel figyelmeztet minket a játék. A puzzle részek eddig nem túl nehezek, de a későbbi pályákon biztosan lesznek összetettebb feladatok. Ez utóbbiakba és a történet részleteibe nem bocsátkozok, nehogy valamit is elspoilerezzek. 3 pályát teljesítettem és eddig nagyon tetszik, nagyjából 3-4 órám van benne.
A főmenüben a történet előrehaladtával megnyílik a "szabad festés", itt nyugodtan kiélhetjük művészi tehetségünket, az eddig megszerzett rajzokból alkothatunk. A VR lehetőséget is támogatja a játék, itt nem a történetet játszhatjuk végig hanem először külön szobákban kell festegetni, majd egy teljesen 3D-s terepre visz minket a játék, és az valami egészen szép, először nappal, majd holdvilág és napnyugtához hasonló (neon-szerű minden) atmoszférában lehet alkotni és közben kedvencünknek örömöt szerezni mini feladatok megoldásával. Valamint egy másik opció is van VR-on belül. Az eddig megnyitott pályák egy-egy jellegzetes falára lehet alkotni, itt is az eddig megszerzett rajzok állnak rendelkezésre.
Véleményem szerint egy nagyon kedves, aranyos játék. Bátran ajánlom minden kedves játékostársnak aki nem csak AAA kategóriára vágyik, engem nagyon meglepett, lehet történetre nem lesz egy Plague Tale, de a kellemes atmoszféra és az ötlet eredetisége miatt mindenképpen érdemes esélyt adni neki. Egy telepingált színes városrész elég szépen tud mutatni :))
Aki csak végigrohanni akarja, annak úgy ajánlom megvenni ha megvárja a leárazást. Utánanéztem a neten kb. 6 órát írnak a játékidőre, a puzzle-ok és a megtalálható dolgokkal akár 10 órára is leköti a játékost.
Nagy vonalakban ennyit szerettem volna leírni a játékról, remélem megfelel ez a kis bemutató, ha bármi kérdés van róla és tudok választ adni, nagyon szívesen. :) Bár még újnak számítok itt, előre is megköszönöm ha elolvassátok. Szép Estét Mindenkinek! :R
Bocsánat ha hosszúra sikerült. :B

[ Szerkesztve ]

(#217323) 30z.Samu válasza malystryx (#217322) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi az írást! :) Le fogok rá csapni mindenképpen, én egyébként megjelenés előtt nem is tudtam a játék létezéséről. Én akkor hallottam róla először amikor megjelent meg hogy PS exkluzív. De szerintem is rohadt jó kis játék a stream alapján. :K Oké, valószínű nem én lettem megcélozva ezzel a játékkal, de szerencsére (vagy nem szerencsére) még mindig bejönnek ezek a meseszerű dolgok. :K

Más: Tegnap kicsit játszottam a Dragon Ball FighterZ-el online, de előtte kicsit gyakoroltam. De tényleg csak egy kicsit, nagyjából 10 percet töltöttem gyakorlással, kb mindenre emlékeztem, amit akkoriban tudtam a játékban. Olyan volt, mintha abba sem hagytam volna, pedig azt hittem hogy csúnyán feltörlik Velem a padlót. :D De nem, meglepetésemre majdhogynem ugyanúgy mint, mint amikor megszereztem a Demon rangot. Oké, volt egy derank, de pár meccs alatt visszaszereztem és tudtam is tartani magam, jöttek a meccsek. Viszont mintha kicsit változott volna a mechanika, vagy én bénáztam. A látvány pedig...kb mintha egy másik játékkal játszanék, nagyon szép ezen a TV-n.

MK 11-et is toltam azért, próbáltam kihasználni a trial időt. Tetszik alapvetően a játék, bár kicsit csalódott voltam olyan értelemben, hogy azt mondták hogy T-800 is játszható lesz. Lényegében amiatt töltöttem le a trial-t első körben. Szerintem meg fogom venni a játékot Karácsony környékén.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#217324) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

MLB The Show 19

Rajtam kívül tényleg senki sem játszik vele?! :O
Úgy dumálnék róla. De a szombati hsz-emre se írt senki semmit. Én meg már a harmadik szezont nyomom RTTS-ban. :)

Van egy dolog amit nem értettem hétvégén. Az első évben felhívott az Indians, szóval az idény első felét a farmcsapatban játszotta, a másodikat az MLB-ben. Megnyertük a bajnokságot, MVP lettem. Erre a második évben, kb megint a fele szezonban játszottam, playoff-ban is csak pár meccsen. Ráadásul sokszor csak Pinch hitter-ként. Ez lehet, hogy azért van mert a pre-season sprint tournamentjét szinte teljesen skippeltem? Mert most a harmadik szezonban szinte végig játszok. És a spring tournament-tet is végigtoltam.

Az edző LF(RF) helyett most be akart tenni 1B-nek. Nem is értem, hogy miért. Semmi adottsága a karakteremnek hozzá. Ráadásul sokkal nehezebb poszt is. Aztán válaszolgattam, hogy nem. Így is RF posztot csináltam, de LF-be kell játszanom. Ami így is "nehezebb" mint az RF. Na meg az is vicces, mikor állok a bázison, és jön az edzői utasítás, hogy lopjak bázist. A dög lassú, big hitter karakteremmel. Jó'van.. Eleinte megpróbáltam, már azt se. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217325) psycroptic válasza .LnB (#217324) üzenetére


psycroptic
őstag

Tegnap kezdtem el. Nagyon tetszik! SS-nek ällítottam be a karaktert, de egy valami még mindig nem tiszta, hogy mi alapjän dönti el, hogy mikor melyik bäzist kell védenem. Pl. van az ütöjätékos és äll egy jätékos az elsö bäzison és még egy a mäsodikon: én a csökött agyammal azt gondolnäm, hogy a harmadik bäzisra nem kellene beengedenem a mäsodik bäzisról indulót, de a gép kijelöli nekem a kettes bäzist, hogy megakadälyozzam az elsö bäzisról induló jätékos odaérkezését. Nem az volna a célszerü, hogy bevédem a harmadik bäzist, majd onnan a mäsodikat és ha még belefér akkor az elsöt is?

Igen megnéztem a videót amit linkeltél, köszönet is érte! :R Így mär tisztäban vagyok az alapjaival. Azt hiszem... :)

PSNID: Tomy83PS

(#217326) .LnB válasza psycroptic (#217325) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

SS a legnehezebb poszt. :D Úgy elleszel.

Azért, mert double play legkönnyebb formája a 2B és 1B kidobása általában. De az is fontos, hogy van e out. Mert ha van egy out, akkor a 2B+1B double play ugye az inning végét is jelenti, és közbe futható ő a 3B-re, feleslegesen. Ha nincs out akkor 3B+2B jó, ha épp úgy alakul. Mert nem mindegy, hogy hol a labda, merre néz a játékos. Lehet belőle nagyobb baj is ha 2B könnyen megdobható lenne, de te átfordulsz 3B-re, idő is, és lehet nem is lesz pontos.

Maka videója tényleg frankó, érdemes mindhármat megnézni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217327) psycroptic válasza .LnB (#217326) üzenetére


psycroptic
őstag

Áhá! ìgy mär értem! Ezt az adatot/infót nem is néztem, hogy az adott ütöjätékos az utolsó az ellenféltöl így mär logikusnak is tünik a gépi javaslat... :DDD

Az edzö rendszerint két posztot jätszat velem az SS-t és az ütöt. Nem mondanäm, hogy egszerü, de legaläbb élvezetes.

A legzavaróbb szämomra, hogy nem szól senki nekem, amikor pl. az elsö bäzison ällok, hogy fussak a kettesnél toväbb a harmadikra vagy älljak meg a mäsodikon, mert azt Sem lätom, hogy éppen merre jär a labda. Toväbbmegyek: ez miatt vesztettem mär el pär hazafutäst is.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#217328) .LnB válasza psycroptic (#217327) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem kettőt játszat veled, hanem a baseballban ez alapszabály. Ha támadtok akkor üt a csapat. Ha a másik csapat üt/támad, akkor meg védekezel, akkor játszol SS poszton. Hogy jobban megértsd, nézd meg Maka 2. videóját: [link]. De ott a DH poszt is, azt a 3. videóban magyarázza el: [link] bár annyira ez nem fontos.

De szól, csak nem figyeltél. (Egyébként Maka is megemlíti: [link]) Ha már a második bázisnál vagy, akkor ha elnézel egyenesen a 3. bázisra, akkor ott egy edző, aki jelzi, hogy állj meg. Vagyis inkább, ha nem köröz a karjával, hogy tovább, akkor ne nagyon fuss. Persze ez attól is függ, hogy milyen gyors a játékosod. Nekem 40-es speed-van és talán már cap-elve is van. Azzal nem kell futkosni. Viszont te SS-ként, gyorsnak kell lenned elvileg.

De egyébként meg tudod nézni, hogy hol a labda, L2+R2-t (80%, hogy nem az L1+R1. :D, de lehet, hogy rosszul emlékszem. Az tuti, hogy egyszerre kell a kettőt lenyomni/meghúzni) kell egyszerre meghúzni, olyankor vált a kamera. De fontos, hogy ilyenkor a játékosod megáll!!
Ha megnézed a videókat, akkor megismerkedsz a sacrifice fly fogalmával, olyan helyzetekben ez nagyon fontos, hogy mikor induljál, miután a védő elkapta a labdát.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217329) psycroptic válasza .LnB (#217328) üzenetére


psycroptic
őstag

Oh, én olyan jelzésfélére värtam, mint amikor megjelent egy kis ablakban, hogy lopjak bäzist. Jobb felsö sarokban megjelent egy ablak: a menedzser az akarja, hogy lopj el egy bäzist. Azt hittem, hogy az ilyeneket mindig így fogja jelezni.

Egyébként két bäzis között elég egyszer megnyomni az irány gombot és elfut magätól vagy nyomva kell tartani? Pl. elsö bäzisról a mäsodikra jobbra kell tolni a "bal"kart, majd a következönél felfele, de azt nem tudom, hogy elég egyszer az adott iränyba nyomni vagy folyamatosan ott is kell tartani?

Szerinted lätok én bärkit is kalimpälni,amikor arra koncenträlok, hogy beérjek a bäzisra?... :DDD Olyankor se -hall, se -lät Dömötör vagyok... :))
Na majd legközelebb megfigyelem az edzöt.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#217330) .LnB válasza psycroptic (#217329) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet, hogy beállítás függő, de nálam elég egyszer megnyomni. És azt figyeld jobbra fent, hogy van amikor fel/le kell húzni a kart a bázisra való futáshoz (nem csak oldalra). Ezt elég sokszor megszívtam már.

Ha jól emlékszem, a kontroller-ből is jön hang amikor mondja az edző, hogy állj, vagy fuss tovább (ha nem fej/fülhallgatóval játszol)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217331) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan engem nem hat meg a Fortnite, és jó ha három meccs erejéig kipróbáltam. De az kétségtelen, hogy ezek az eventek, mint most is a Black Hole event, baromi ötletesek. Gondolom jó kis élmény pont elkapni egy ilyet. (Remélem nem csak Pc-n volt ez az event, és nem off itt)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217332) psycroptic válasza .LnB (#217330) üzenetére


psycroptic
őstag

Akkor még az audió beällítäsokba is belevetem magam. Köszi a tippeket! :R

PSNID: Tomy83PS

(#217333) callmeakos válasza .LnB (#217331) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Adom én is. Életemben egy percet nem játszottam vele, de ezt látva nem semmi élmény lehetett. :R

All→M8

(#217334) 30z.Samu válasza .LnB (#217331) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én fél 12-ig fent voltam, hogy kapnák be. :D Egyébként szerintem bőven elég lett volna, ha 2-3 órán keresztül húzzák. Aztán lehet, hogy még nincs teljesen kész és azért nincs még semmi, ki tudja. Bár gondolom nem véletlen ez, jó nagy lett a hype a játék körül, este volt olyan pillanat, amikor a Twitch is behalt. :D De ez két élű dolog, ha nem rukkolnak elő valami bitang dologgal akkor az emberek csalódottak lesznek, teszem hozzá jogosan.

Sic Parvis Magna

(#217335) oriic válasza .LnB (#217331) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fel1ig neztem egyik monitoron ugy, hogy nem szoktam jatszani vele. Epic eventjei mindig allat jok szerintem meg kulsos szemmel is.

Live-Die-Respawn

(#217336) .LnB válasza 30z.Samu (#217334) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondolom egy egy ilyen event, amerikai időhöz van szabva nem? Logikus lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217337) 30z.Samu válasza .LnB (#217336) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondolom igen, mert a játékos bázis nagy része amerikai.

Sic Parvis Magna

(#217338) Tyler Durden válasza 30z.Samu (#217323) üzenetére

DBZ legjobb bunyós game szerintem ebben a generációban. Ez az easy to learn hard to master dolog nekem nagyon bejött. Nem mellékesen gyönyörű a grafika, tempós maga a harc, jók a karakterek /ok mondjuk én amúgy is szeretem a DB világát/. Fiammal szoktuk egymás ellen veretni, kimondottan látványos csatákat lehet produkálni. Injustice 2 megvolt lemezes verzióban, de eladtam, mert DBZ mellet sose játszottunk vele. Fiamnak is megmutattam, de kb 1 perc után mondta, hogy neki ez nem begyere, inkább vissza Gokuhoz (:
Online mondjuk még nem merészkedtem, lehet ki kéne próbálnom (: Illetve mi vettünk pár karaktert is, vannak nagyon badass-ek, pl GT Goku egy állat..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#217339) 30z.Samu válasza Tyler Durden (#217338) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én kb Karácsony környékén játszottam vele utoljára, a Season 2 karakterei közül nincs meg egy sem. :D De szerintem majd Gogeta-t és GT Goku-t meg fogom venni, bár Jiren is böki a csőröm.

Sic Parvis Magna

(#217340) Deck válasza Tyler Durden (#217338) üzenetére


Deck
titán

+1

Én mindig veszem egyből az új karaktereket. Imádom a DBZ-t :P

PS5

(#217341) 30z.Samu válasza Deck (#217340) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na ha már ennyien lettünk, majd valamikor öklözhetnénk egyet. :D

Sic Parvis Magna

(#217342) Tyler Durden válasza Deck (#217340) üzenetére

Nahh akkor már kérdezlek is, Gogetát megéri megvenni? Ugye azt most a brand new karakter, de még nem szereztem be.. :U
Nagyrész karakter nekünk is megvan, 2 vagy 3 hiányzik talán. Illetve nemtom ti, hogy játszotok, nekünk a 3vs3-as verzió jön be nagyon, nem is játszunk mást.

30z.Samu: én benne vagyok, bár szerintem nem én leszek a legélesebb kés a fiókban :D

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#217343) 30z.Samu válasza Tyler Durden (#217342) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, csakis 3v3. Szerintem szubjektív hogy megéri-e megvenni Gogeta-t vagy sem, nekem nagyon tetszik valahol jobban is, mint Vegito. Nekem a DLC karakterek közül Cooler nem tetszik egyáltalán, illetve C17-tel állok még hadilábon, valahogy nem tudom rendesen elsajátítani a képességeit. Broly sem jön be annyira, az új Broly-ra leszek majd kíváncsi hogy csinálják meg, elvileg Ő lesz az utolsó karakter a szezonban.

Sic Parvis Magna

(#217344) Tyler Durden válasza 30z.Samu (#217343) üzenetére

Nekem amik bejönnek karakterek: Cell, Vegito, Picolo, Gotenks, Trunks, GT Goku, Bardock, Goku SSGSS

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#217345) Deck válasza Tyler Durden (#217342) üzenetére


Deck
titán

Számomra megérte. :P

PS5

(#217346) 30z.Samu válasza Tyler Durden (#217344) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gotenks nagy forma, bár annyira nem tudok vele játszani. :N Nekem Trunks, az 5 Goku (ha Black-et is belevesszük), Frieza, Kid Buu, Vegito, Gogeta tetszenek nagyon, bár Zamasu és SSJ Vegeta is elég jó lett. Videl pedig érdekes karakter, szerintem szerethető, a "Grétó Saiyaman" assist pedig zseniális. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#217347) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy az újonnan megjelenő EA játékok mennyi idő után kerülnek be az EA ACCESS-be?

Előre is köszi!

(#217348) .LnB válasza tomszli11 (#217347) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az NFS Heat miatt kérdezed?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217349) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Sziasztok,

"autós" játékot szeretnék venni, de tapasztalati segítség kellene, a tesztek, videók alapján nem tudok dönteni.

Az utolsó komolyabb autós játék a Gran Turismo 3 volt PS2-n.
Tetszettek a kupa sorozatok, de az egyéni időmérős pályák is, a beállítási lehetőségek.

De már nem teljesen a szimulációt keresem, a túl sok beállítási lehetőség megölné a játékélményt, mert egyszerűen nincs rá időm, se türelmem túl sokat pepecselni ezzel. De a full arcade se lenne túl szórakoztató.
Rally jöhet mint opció, de ne ez legyen a fő irány.
PS Plusz szolgáltatásom nincs és emiatt se tervezem, hogy legyen.
Tehát olyan játékot keresek, amibe heti pár órára bele tudok merülni.

Amiket összeszedtem és még a kosárban vannak:
Gran Turismo Sport --> a tradíció miatt is, de még mindig lenyűgöz a látvány (élmény?)
Assetto Corsa
Project Cars
Project Cars 2 --> tetszik a dinamikus időjárás
Drive Club

Legszívesebben a GT Sportot venném, de hallottam, hogy nagyon az online versenyzésre épít, amin kívül vezetés tanulás és pár egyéni verseny lehetőség van, de kupasorozat, időmérők, más kihívás nem.

Fentieken kívül esetleg más vagy ezek közül olyan ami nem arcade vonal, de nincs is túlbonyolítva?

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#217350) .LnB válasza AXisBOLD (#217349) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az Assetto Corsa-t azt felejtsd el.

Én még mindig a GT Sport-tot mondanám, ha GT3-as véleményedet figyelembe veszem. És van benne GT Leage (szóval kupák), amiket egyedül lehet játszani. Ezek az egyszemélyes játékmódok: GT League, Driving School, Mission Challenge, Circuit Experience.
Project Cars 2-vel is el lehet lenni egyedül. De a GTS tartalmasabb játék.

Drive Club, nos az számomra óriási csalódás volt. Nagyon bánom, hogy megvettem. De ha jól tudom, az már nem is vehető meg a store-ból.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.