Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#217251) reggi


reggi
aktív tag

Sziasztok ! Kaptam hírlevelet , hogy 11-14 között MK 11 ingyenes hétvége van. Letöltöttem, gondoltam gyerekkel küzdünk egyet , de játék indítás utan trial not available üzenet jön . Valaki esetleg próbálta az ingyenes hétvégét?

Ja látom plus kell hozza !

[ Szerkesztve ]

(#217252) stilo18 válasza reggi (#217251) üzenetére


stilo18
addikt

Megy rendesen nálam.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#217253) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

EA Access-be minden újonnan megjelenő játék bekerül trial formában? Érdekelne az NFS Heat, de egy napon jön a Death Stranding-gel. Ezért lemezesen megvenni nem nagyon akarom rögtön. De a gyerkőccel lehet kipróbálnánk egy délután Access-ben.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217254) wierra válasza saelin (#217250) üzenetére


wierra
senior tag

:C ...darabig el leszel vele. ;)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#217255) oriic válasza .LnB (#217253) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

November 5-én jön trial.

Live-Die-Respawn

(#217256) hombre[EU] válasza saelin (#217250) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jó akció láttam, én még kuponnal vettem ennyiért. Ma vertem le AbyssWatchers-t (kontrollerrel szívás :DDD le kell venni kameráról a kezed ha futni akarsz),holnap a Dancer van soron :O

Life, Uh, Finds A Way

(#217257) VTom válasza zbundy (#217223) üzenetére


VTom
veterán

A BC 95%-ban a marketing miatt kell, hogy a mezei gamer ne erezze úgy, hogy bukja a pénzt, amit elköltött a store-ban az évek alatt.
Nem fogja elõvenni a régi játékait, mégis érzékenyen érinti ez, és inkább nem veszi meg az új konzolt.
Részemről nem bánom, ha nem lesz BC, csak patcheljék fel a játékokat, amiket elő szoktam/fogok venni PS5 szintre. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#217258) Xaels válasza VTom (#217257) üzenetére


Xaels
félisten

Az új beszállóknák nem mindegy, gondolj bele aki az első konzolját veszi/kapja majd a PS5 megjelenésekor azoknak ott lesz egyből a GOW, az UC, a Pókember, a TLOU. A régieknek meg ott lesz a lehetőség a megszokott, bevált multikhoz is visszamenni bármikor anélkül, hogy több gépet kellene fentartaniuk

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217259) Kendek válasza VTom (#217257) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én azért szoktam játszani a régebbi, már végigvitt játékaimmal is. Persze nem mindegyikkel, hanem azokkal amik maradandó élményt nyújtottak. Nem beszélve arról, ha jön valaminek a folytatása, akkor mennyivel jobb, hogy az előzménye is elérhető.
Amúgy szerintem most már eljutottak a komolyabb játékok egy olyan szintre, hogy évek múltán sem kell azt érezni, hogy milyen fapados ez már.

<-ƘƘ->

(#217260) Wesder válasza VTom (#217257) üzenetére


Wesder
félisten

Nem ingyen peccselnék fel PS5 szintre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#217261) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Hogy a francba tudom használni ezt a rohadt ea accest mrgosztott profilon? Haver accjàra lett megvéve de az én gépemről az ő accjàról nem tudom hasznàlni az ő ea acces appjàt, az én profilomra meg ha leszeden akkor azt írja vegyem meg

Xbox One: bandymnc

(#217262) .LnB válasza oriic (#217255) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na az király. Köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217263) markknight válasza .LnB (#217253) üzenetére


markknight
veterán

Na, látod nem annyira rosszak azok az NFS-ek, mint mondják.

(#217264) fausto


fausto
addikt

Az ingyenes MK11 hétvégén nem úgy vokt, hogy kipróbálható lesz a Terminator?

(#217265) VTom válasza Xaels (#217258) üzenetére


VTom
veterán

Nyilván az új vásárlóknak sem mindegy, hogy mennyi játék érhető el az új gépre.
Én arra gondoltam, hogy a Sony is szeretne a 100 millió PS4 tulaj közül minél többet rávenni a váltásra, mivel ők potenciális vásárlók, ezért is fontos nekik marketing szempontból, hogy legyen BC.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#217266) hombre[EU] válasza VTom (#217265) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Van benne irónia,hogy a playstation legsikeresebb generációja (ps4) az egyetlen,amelyben nem volt (klasszikus) bc :D
btw 100millió eladott gép,nem user

Life, Uh, Finds A Way

(#217267) birorichard válasza VTom (#217257) üzenetére


birorichard
őstag

en eleg surun jatszok elozo gen-es jatokakkal is, altalaban mikor vegigmegyek egy-egy kedvenc sorozaton, pl. gears, uncharted, de siman kiprobalok olyan cimeket is, amik kimaradtak, de megkapom gold-dal pl.
nem kell patchelni, jo hat, nem rossz, ha valamit kezdenek vele, de legalabb fusson, ennyi. szerintem anelkul kozel akkora ontokonloves lenne a genvaltas most, mint ezt megelozoen az xbox hibai a ps4-gyel szemben. egyszeruen nem erezni annyira elmaradottnak a konzolok teljesitmenyet egy atlag pc-hez kepest, mint az elozo valtasnal. es bar a fanok mindenkeppen megveszik a kedvencuket, a nagy tomegek arra fognak menni, ami elso latasra megeri nekik es ahhoz szerintem szukseg lesz most a bc-re. persze, en csak spekulalok, es minden kiderul majd ha megjelennek, de en eleg csalodott lennek es meglepodnek, ha nem lennenek kepesek legalabb a jelenlegi gepekre megjelent jatekokat futtatni majd a kov konzolok.

[ Szerkesztve ]

(#217268) Steve1207 válasza fausto (#217264) üzenetére


Steve1207
veterán

Szintén úgy tudtam, de ez csak az alapokat adja, a sztori is csak 5-6 harcig megy kb. Amúgy brutál jól meg van csinálva, de inkább afelé hajlok, hogy az akciós injustice 2-re lecsapok most, mivel azokat a karaktereket jobban szeretem. Aztán akkor van egy verekedős is (és remélem BC lesz :D )

(#217259) Kendek: +1 teljesen

Maga a digitális tartalom az, aminél alapvetően elvárja az ember, hogy az adott céleszközön használja, ha újabb is, szerintem nem kérdés, hogy így kell jelenleg megcsinálniuk (steam, play store stb). Előző generációnál ez még gyerekcipőben járt, főleg a kalózkodás miatt, így aki korábban arra hajlott, most az is elkölt 2-3k-t alaphangon egy generáció alatt. Tuti nem hagynák veszni ezt a kört se.

A streaming szerintem a jövő, megoldást nyújt majdnem minden problémára.

.

(#217269) Lackooo84 válasza hombre[EU] (#217266) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Tévedés, a legsikeresebb még mindig a PS2 eddig.

The Truth is out there...

(#217270) C490


C490
csendes tag

Sziasztok ! Tudtok Budapesten olyan megbízható konzolszervízről ahol megvárható egy ps4 pasztázás ?

(#217271) Bogyi007 válasza soultrapp (#217241) üzenetére


Bogyi007
veterán

Bemész egy Konzolvilág üzletbe hozol egy Dipocket Mastercardot, aminek 200 forint a havidíja kapsz vele egy Virtuális Mastercardot is és hozzáadod a Psn profilodhoz...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#217272) .LnB válasza markknight (#217263) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De. Csak PS-re nincs Forza.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#217273) hombre[EU] válasza Lackooo84 (#217269) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a sikert pénzben mérik és a pénz nem a konzol hanem a szoftver eladásokban(beletartozik season passtól a skinekig minden is), szolgáltatásokban van...kétlem,hogy a ps2 sikeresebb volt

Life, Uh, Finds A Way

(#217274) Xaels


Xaels
félisten

Valfaris Review

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217275) Woodslave válasza bandi0000 (#217261) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ugyanugy mint a megosztott ps+. Haverod belep az ea accsesbe leveszi könyvtárba a gamet. Te meg belepsz a profiljaba és letoltod ami megjelenik a te profilodban is.

De gondolom igy probaltad akkor viszont passz. Most én profilomon van nem próbáltam egy ideje

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#217276) ProEvoFan válasza Xaels (#217274) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez brutálisan jól néz ki, a hangulat meg fenomenális. :Y Majdnem minden szakmai írás elvan tőle ájulva, szinte csak a dicséretet kapja.
Elvileg november ötödikén jön ps4re.Remélem 20 euró körül lesz az ára, mint PCn.

[ Szerkesztve ]

(#217277) Xaels válasza ProEvoFan (#217276) üzenetére


Xaels
félisten

Ja a PS4 Release Date Trailer-ben is Nov. 5 van. [link] nagyon várom én is. Simán az egyik legjobban várt játék. Kár, hogy nincs rá előrendelés Store-on.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217278) consono válasza ProEvoFan (#217276) üzenetére


consono
nagyúr

Mobilon, vagy Switchen el bírom képzelni ezt a játékot (is), de 50"-on nekem ez a stílus már nem működik. Vagy csak megöregedtem:)

"In God we trust. All others must bring data"

(#217279) erahurka válasza consono (#217278) üzenetére


erahurka
félisten

+1, belekattintottam, és amikor megláttam mi ez, nyomtam is ki :D Ráadásul ez a stílus ma a direkt rohadt nehézre csináljuk hogy szénné szopassuk a játékost kategória, az meg extrán nem fekszik nekem.

(#217280) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#217273) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha azt nézzük, hogy az össze előző gent szejjelcsippelték, most meg az összes eladás több mint fele digitális...

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#217281) ProEvoFan válasza consono (#217278) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Legyél kicsit nyitottabb, lehet nagyképernyőn is elkap a hangulat és magába szippant. :K

[ Szerkesztve ]

(#217282) Carlos Padre válasza consono (#217278) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én ps Vitán játszom az olyan játékokat, amihez szerintem nem illik a tévé ;)
Most hogy már minden mobilon elérhető a remote play erdemes tenni egy próbát vele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#217283) Xaels válasza consono (#217278) üzenetére


Xaels
félisten

Én el vagyok ezekkel is, igaz nem 50 csak 42 colon. Dead Cells, Death's Gambit is lekötött egy pár órácskát. Ott vannak még a retro Strider, Shantae, Rayman, Mega Man, Contra játékok is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217284) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#217280) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az meg a másik...maszek boltok alapból feltört konzolokat árultak :)
emlékszem ps1 játékokat alig tudtam cserélni,mert mindenkinek "égetett" volt :D

Life, Uh, Finds A Way

(#217285) Lackooo84 válasza Bogyi007 (#217271) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Vagy csinál egy Revolut kártyát, ami ingyenes...

The Truth is out there...

(#217286) GEIL válasza Xaels (#217274) üzenetére


GEIL
addikt

"Blackthorne" modern köntösben, sok effekttel...modern grafikával és modern mozgásokkal stb......anno 20-22 éve toltam PC-n....

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#217287) Xaels válasza GEIL (#217286) üzenetére


Xaels
félisten

Az mekkora egy játék volt. :R

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#217288) consono válasza Xaels (#217283) üzenetére


consono
nagyúr

A gyerek nálunk is tolja ezeket, Rayman, Mega Man, Cuphead, meg mindenféle Metroidvania. Nekem a 80-as években már elegem lett belőlük :) Mondjuk én már akkor is inkább a Defender of the Crown-nal játszottam, vagy a Future Wars-al, Another World-del...

"In God we trust. All others must bring data"

(#217289) Gebriel válasza erahurka (#217279) üzenetére


Gebriel
veterán

Kb ugyan ez volt a reakció.
90' években biztos bejött volna. :D

(#217290) sting2 válasza Xaels (#217274) üzenetére


sting2
addikt

Bionic Commando - Probotector Rulez!!!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#217291) 30z.Samu válasza consono (#217278) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is ez volt az első gondolatom, hogy ez a játék Switch-nek áll jobban, szerintem majd oda is fogom megvenni. A Soundtrack brutál jó. :C

Én is úgy tudtam, hogy a MK11-ben játszható lesz a Terminator, erre lock-olva van. :F Ettől függetlenül persze próbálgatom a játékot, online még nem merem tolni, mert még szokni kell. :D De alapvetően tetszik, jó a hangulata, bár kicsit nehezebben tanulhatóak a kombók, a Dragon Ball-ban pár perc alatt elsajátítod az alapokat. De hát nem egy kategória a két játék. :)

Kicsit OFF is lennék, szeretném tapasztalataimat megosztani a TV-vel. Röviden, eddig rohadtul bejön. :))
Kicsit hosszabban: Kicsit bújtam a beállításokat tegnap, próbáltam kiismerni a rendszerét (Tizen), kicsit állítgattam itt-ott és a kép sokkal, de sokkal jobb lett. :Y Pedig az alap beállításoknál is seggreülős volt számomra a képvilág, de tegnap sikerült jobbat kicsikarni a TV-ből. Kicsit utánajártam miképpen érdemes beállítani a HDR-t PS-en, kicsit ezzel is játszadoztam. Előljáróban annyit ezzel kapcsolatban, hogy nem voltak úgymond elvárásaim, nem akartam bebeszélni hogy hű mennyivel szebb lesz, mint HDR nélkül. Úgy álltam neki hogy ha más nem kikapcsolom és kész. Szóval kicsit állítgattam és én úgy vettem észre, hogy a színek mintha kicsit mélyebbek lennének, különösebben a fekete és a "fényhatás" is (nem tudom, hogy érthető-e így mire gondolok) mintha más lenne, persze azoknál a játékoknál, amelyiknél játszik a HDR. Alapvetően tetszik, amit látok, de ha ezzel kapcsolatban van bármi meglátásotok, tapasztalatotok, szívesen veszem. :R A méret talán kicsit overkill (50"), de rohadt menő az ágyban fekve kényelmesen játszani úgy, hogy mindent is látok rendesen. :K

Sic Parvis Magna

(#217292) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#217291) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nézd meg a GT Sportot ha megvan. Ott kezdōdik a hdr...

Life, Uh, Finds A Way

(#217293) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#217292) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, azzal néztem meg, ott próbáltam levonni a következtetést. :)

Sic Parvis Magna

(#217294) odinkain válasza felixo (#217080) üzenetére


odinkain
tag

Ha a kis kék vonal melletti szöveget elolvasod rájövöl a különbség.
De segítek picit az első az full játék a második valószínűleg valami online tartalom lesz.

PSN: inkaoner81

(#217295) hombre[EU] válasza odinkain (#217294) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A második is tartalmazza a teljes játékot+online bonusok, de igazad van, a leírásban minden info ott van

Life, Uh, Finds A Way

(#217296) markknight válasza 30z.Samu (#217291) üzenetére


markknight
veterán

A fighterZre gondolsz? :D Ott kb egy gombos minden, a mortal valóban komplexebb és nehezebb utána. Mondjuk én mindkettőt imádom, DB-be legalább nincsen akkora gap a profik és a lámák közt. De ha ennél is nehezebb mechanikát próbánál ki, akkor a street fighter-t próbáld ki :D Na az aztán hardcore.

[ Szerkesztve ]

(#217297) #91166208


#91166208
törölt tag

Sziasztok. Megeri venni még ps4 pro 1tb ost.? Nem volt még soha ps4 em, jelenleg one x et használok es gondoltam mellé egy ps4 pro t vennék. 97 k ert tudok 3 játékkal es 3 havi psn el garanciális. Nem konzolhaborut szeretnek indítani csak tanácsot kérni. Köszönöm.

(#217298) Kendek válasza #91166208 (#217297) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha játszani szeretnél, és szívesen költesz a hobbidra, akkor megéri, persze. Ha a PS5 miatt aggódsz, akkor az még minimum egy év. Plusz még semmi sem biztos a visszafele kompatibilitás kapcsán.
Arra figyelj, hogy account-ért, és előtelepített digitális játékokért meg szolgáltatásokért véletlenül se fizess extra felárat, mert a PSN fiókok tulajdonjoga nem ruházható át.

<-ƘƘ->

(#217299) #91166208 válasza Kendek (#217298) üzenetére


#91166208
törölt tag

Rendben. Köszönöm. Ujonnan vásárolnam a gépet.

(#217300) Gebriel válasza #91166208 (#217299) üzenetére


Gebriel
veterán

Hol lehet új Pro-t kapni 97k-t?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.