Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201751) l.skywalker válasza Deck (#201750) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezzel a címmel ez egy elragadó romantikus történet lenne :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#201752) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Official: Ghostbusters: The Video Game Remastered

Coming 2019

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#201753) l.skywalker


l.skywalker
félisten

E3: Kezdődik :C

LA's Figueroa Hotel

COD
Activision lehet, hogy lelőtte az új COD premierjét, mert ha nem fake a YT-on elkapott kép, akkor októberben jön:

[link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#201754) VirDan


VirDan
aktív tag

Üdvözletem kollégák!
Nioh 2 zárt alfa teszt letöltőkód a "spoiler" alatt, aki esetleg kipróbálná. ;)

729C-E8N6-82N7

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#201755) crue válasza VirDan (#201754) üzenetére


crue
őstag

Köszi, beváltottam.

(#201756) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Beyond Good and Evil 2 nem jön E3-ra. Június 5-én új Live Stream lesz

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#201757) VirDan válasza crue (#201755) üzenetére


VirDan
aktív tag

Szívesen

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#201758) belan


belan
addikt

Szerintem nagyon jó játék lett grafika pazar ! Ki végeztem a játékot . ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#201759) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ha ez igaz akkor a sony jó nagy barom.Pénzeli a játékot majd kiadja másik platformra?

(#201758) belan
:C

[ Szerkesztve ]

(#201760) markknight


markknight
veterán

Xboxon NHL 19 a free game júniusban :O Azta

(#201761) BoneDragon válasza markknight (#201760) üzenetére


BoneDragon
veterán

;] :DDD

(#201762) Imilenni válasza ProEvoFan (#201759) üzenetére


Imilenni
addikt

Elég idióták lennének, egyébként a Horizon motorja fut a játék alatt, szóval elég kevés az esélye a PC-s megjelenésének!

Press "F" to pay respects.

(#201763) ProEvoFan válasza markknight (#201760) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az pedig jó ajánlat, csak gondolom rengeteg embernek megvan EA accessben, így egy kicsit savanyú a szőlő.

(#201764) oriic válasza Imilenni (#201762) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Elég idióták lennének, egyébként a Horizon motorja fut a játék alatt, "

Kojima megkapta a teljes forráskódot, szóval azt csinál a motorral amit akar.

Hivatalos Sony oldalról törölt kérdezz-felelek:

[link]

Q6. What other platforms will Kojima’s first independent title be available on, besides PS4?
The title is planned to become available on PC (after PS4).

Q7. How long is the exclusivity?
We are not disclosing details.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#201765) Wesder válasza markknight (#201760) üzenetére


Wesder
félisten

Portal sem rossz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#201766) Bencus88 válasza belan (#201758) üzenetére


Bencus88
nagyúr

gratula! Ment privát ;]

(#201767) rumkola válasza oriic (#201764) üzenetére


rumkola
veterán

LOL de jó, hogy nem vettem meg. Majd az erőgépen 2K 60fps.
Egyébként ez gáz lesz a Sonynak (Quantic, Journey, Crash, Spyro, Gone és ki tudja mi jön még). Én kizárólag a exekért vettem PS4-et a PC mellé... :(

[ Szerkesztve ]

(#201768) .LnB válasza oriic (#201764) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, amikor én írtam régebben, hogy én azt olvastam, hogy jön PC-re is egy interjúban, akkor csak hurrogtatok... :(
Csak azt írogattátok, hogy nem hivatalos...
Persze még most sem az.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201769) BoneDragon válasza rumkola (#201767) üzenetére


BoneDragon
veterán

Juj mekkora gáz, gyorsan el is adom a ps-t, mert 2-3 év múlva kijönnek PC-re. :D

(#201770) belan válasza Bencus88 (#201766) üzenetére


belan
addikt

Köszi a gratulációt ha nem visszik el mindenképpen vissza jelzek és meg beszéljük a részleteket ! :R

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#201771) Wesder válasza .LnB (#201768) üzenetére


Wesder
félisten

Tévedtem sajnàlom. Nem akartalak megbàntani ezzel, csak hàt én azt hittem hogy ez fix exklúzív, ha màr a Sony talicskàzta bele a pénzt szàmolatlanul.

rumkola
A Crash és Spyro licenc az Activision tulajdona elég rég óta.
Quantic meg 3 exklúzívra kötött szerződést a Sonyval.

Imilenni
Hàt akkor ilyen Microsoftosan, tehàt sehogy. Azért lehetne 2-3 évig exklúzív. A PC-sek ràérnek.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#201772) Imilenni válasza Wesder (#201771) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha fél évvel később jön PC-re, akkor a Sony-nak nemtudom mennyire érte meg ez a projekt...

Press "F" to pay respects.

(#201773) RudY válasza oriic (#201764) üzenetére


RudY
addikt

Minden hivatalos oldalról törölve lett már régóta ez a Q&A, még az is elképzelhető, hogy módosították időközben a megállapodást, illetve a jutalékok elosztását és arányát. :DDD Egyébként 2022.02.22-én jöhet PC-re. :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#201774) Carlos Padre válasza rumkola (#201767) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Érdekes lesz látni a gépigényt. :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201775) l.skywalker válasza .LnB (#201768) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én az Amazonról szedtem a box-art-ot, ott márpedig az van, hogy Exc. És az nem rumor oldal meg nem reddit/4chan/Resetera hanem az Amazon. Nem tévedhetetlenek, de gondolom nem ők gyártják le a borítóképeket maguknak. :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#201776) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty: Modern Warfare trailer - Október 25.

Új motor, cross-platform, nem lesz season pass. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#201777) _drk válasza Imilenni (#201772) üzenetére


_drk
őstag

A Sony-nak jelenleg minden megéri 100 millió eladott konzol mellett.
Nem csak az exkluzívok miatt vesz az ember PS-t! A többi játék is jól működik, évi 2 k*rva jó exkluzív játék is kevés lenne ha csak azért lenne jó a PS.
Ez csak egy rohadt nagy plusz!
Az meg, hogy később megjelenik: jelenleg nagyon türelmetlen időket élünk, ahol azonnal kell minden tegnapra!
A nagy durranás Ps-en lesz. Egy év múlva meg már a kutyát nem érdekli, mint most hogy a Quantic játékok megjelennek Pc-re is..
Az egy év késleltetéshez kell egy külön marketing is. A gépigény és optimalizálás és irányításról még nem is beszéltünk. Vannak játékok amik már játszhatatlanok egérrel, csak mert nem érdekli őket. Detroithoz kapásból írnak egy 1080-as kártyát. Hiába jelenik meg ha kompromisszumos, vagy csak sz*r az egész és erre rengeteg példa van az elmúlt évekből, hogy hiába jön ki pc-re ha nem foglalkoznak vele eleget...

(#201778) hombre[EU] válasza oriic (#201764) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kojima megkapta a teljes forráskódot, szóval azt csinál a motorral amit akar.

Nem éppen így mūködik a való világban :)
Decima engine,License: Proprietary, Developer:Guerilla Games (wholly owned subsidiary of Sony Interactive Entertainment) magyarul a Decima az SIE tulajdonában van

Megkapta az engine-t ingyen (haha), de azt csinál vele amit megengednek neki

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#201779) .LnB válasza l.skywalker (#201775) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem rád gondoltam. Régen volt ez már. Mikor talán még PS-em se volt. És oriic nak szólt. :) a többi illetőre nem is emlékszem én se. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201780) .LnB válasza _drk (#201777) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Detroit minimumja 1080?! Az derék. 130ért adtam el a 1080-am, abból kettő slim is kijönne. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201783) Mike


Mike
veterán

PC téma:
Most komolyan érdekel bennünket hogy megjelenik-e PC-re? Van PS-ünk nem? Kit érdekel ezek után? Amióta megvettem a ps-t, nem játszottam pc-n. Sőt, azóta az sem érdekel mennyi ram kell vagy milyen vidkari. Baráti körben is azt szoktam válaszolni ha a ps4 specifikációját firtatják, hogy elég.

(#201784) Mike válasza Deck (#201731) üzenetére


Mike
veterán

És miért ne hagynád hogy frissitsen?

(#201785) Wesder válasza Mike (#201783) üzenetére


Wesder
félisten

Azért baj ha kijön PC-re is, mert akkor màr nem exklúzív. (Amúgy de, mert konzol exklúzív, csak hàt ezt sokan nem értik.)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#201786) Deck válasza Mike (#201784) üzenetére


Deck
titán

Mert, öcsém pl nem kapcsolja be minden nap a gépet van, hogy hetekig sem. Bekapcsolja, hogy játszunk van most rá kis ideje aztán ha pont akkor jelez a frissítés nincs addig játék amíg le nem frissül.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#201791) sting2 válasza james001 (#201709) üzenetére


sting2
addikt

Hogy ez mennyire ott volt a szeren az előző generációban!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#201792) seniman válasza Mike (#201783) üzenetére


seniman
addikt

Kutyát-macskát,az sem érdekel ha PS4 mellett moulinex mikróra is kiadják a kedvenc játékom.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#201793) Vaskobak


Vaskobak
csendes tag

Sziasztok.

Megszeretném kérdezni a nagy szakikat:ps4 pro vásárlása előtt álok és van egy ASUS ROG SWIFT PG348Q monitorom.
Milyen kábelt kel beszerezzek hozzá hogy a lehető legjobb minőséget tudjam kihozni belőle.
Előre is köszönöm.. :R

Vaskobak

(#201794) sting2 válasza l.skywalker (#201753) üzenetére


sting2
addikt

Az év egyik legjobb időszaka egy videó játékos életében.
Nagyon remélem, hogy dobnak egy, két, Nextgen morzsát is.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#201795) BoneDragon válasza Vaskobak (#201793) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát azon a monitoron elég kaksi lesz játszani a felbontás miatt. Adnak hozzá kábelt, az tökéletes.

(#201796) Kendek válasza Vaskobak (#201793) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem a kábelen múlik, amit a konzolhoz adnak az tökéletes lesz hozzá. Viszont maga a monitor nem optimális a PS4 Pro-hoz, mivel maximum 16:9-es Full HD képet fog küldeni rá.

<-ƘƘ->

(#201797) seniman válasza Vaskobak (#201793) üzenetére


seniman
addikt

Semmi előnyét nem fogod tudni kihozni belőle.Szét fogja húzni a képet,mosott lesz.Amúgy a géphez kapott hdmi kábel tökéletes a célra.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#201798) RudY válasza Vaskobak (#201793) üzenetére


RudY
addikt

I put it to the test by hooking up the new PS4 Pro with the ASUS PG348Q ultrawide to find out how it works. [link]

(#201799) vg válasza RudY (#201798) üzenetére


vg
addikt

Hát ez így azért elég szar.

(#201800) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Azért vicces hogy most páran mondjátok hogy no problem hogy Pc-n is elérhetőek lesznek Ps játékok és jöttök azzal is hogy ettől még konzol exkluzívnak tekinthetőek - de ha a Forza-ról , Halo-ról, Gears of War játékokról esik szó akkor még az Xboxos tábor vére van szívva... :)) :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.