Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#202401) .LnB válasza Rage47 (#202399) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó az a playlist is, a lényeg benne van. (Persona 5 Original Soundtrack playlist)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202402) KaitouP


KaitouP
veterán

Shrácok, Borderlands 3 E3 -n melyik előadás alatt lesz látható?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#202403) RudY válasza KaitouP (#202402) üzenetére


RudY
addikt

Elvileg a Microsoft bemutatóján kap helyet, de arról is pletykáltak, hogy egyáltalán nem lesz. :F .

[ Szerkesztve ]

(#202404) saelin válasza Bétaville (#202316) üzenetére


saelin
veterán

Legrosszabb esetben keress magyar írásokat Path of Exile témában. Akár nézz be a PoE itteni fórumába, mert megéri, egész segítőkészek.

A korábbi kérdésedre válaszolva:
A League Starter Build az a Liga Kezdőknek szánt "karakter összeállítás". Tartalmazza a szükséges passzív pontokat, skilleket (képességek) és a hozzá szükséges tárgyakat is. Általában ezek olcsó, de hatékony buildek. Saját kútfőből szerintem nem lehet normális karit összehozni... elsőre biztos nem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#202405) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Psnow, június:

Middle-Earth: Shadow of Mordor
Lego City Undercover
Desert Child
Enigmatis: The Ghost of Maple Creek
Surgeon Simulator: Anniversary Edition
I Am Bread
Rainbow Moon
Anodyne
Gal*Gun: Double Peace
Danger Zone

(#202406) saelin válasza penge111 (#202391) üzenetére


saelin
veterán

Amiktől anno dobtam el az állam: Diablo 2, Final Fantasy VIII, Thief 3, a Parasite Eve első része.
Kicsit újabbak: The Witcher 3, Nioh, Hollow Knight, Stardew Valley.

Még a Hat in Time-on gondolkodom hogy ide soroljam-e, de azt még nem vittem végig és így igazságtalannak találnám a listám. Egyébként komolyan mondom, hogy aki fogékony a platformer játékokra az mindenképpen próbálja ki. Nem egy Mario Odyssey szint, de alulról karcolgatja játékmenetben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#202407) Callisto válasza penge111 (#202391) üzenetére


Callisto
őstag

Egy szó: Elite

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#202408) hitvanyalak válasza S e t h (#202381) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Ezt teljesen komolyan írtad egy Deus Ex-re, hogy azt hitted CoD klón? Mert viccnek erős :)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#202409) Tyler Durden válasza saelin (#202406) üzenetére

Érdekes, hogy a Hat in Time-t írod, hónapok óta szemezek vele. Nekem a Mariós platformerek minden formában nagyon bejöttek, így, hogy ajánlod asszem teszek egy próbát vele..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#202410) Carlos Padre válasza Nayrobi (#202405) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egész jó. Múlt héten majdnem megvettem az Undercovert.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202411) malystryx válasza RangerFox (#202359) üzenetére


malystryx
senior tag

Aham, akkor ez valószínűleg annak tudható be, hogy Te mindenképpen nehezebb fokozaton csináltad mint én, nekem még maradt bőven lőszer, de úgy hogy a csapdákkal osztottam őket, az üveget előre eldobtam, odagyűltek és ment a molotov meg a bomba keveréke :) Csak mindig valaki rám ugrott valahonnan. :)

(#202412) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PS Now június

US
Anodyne (PS4)
Danger Zone (PS4)
Desert Child (PS4)
I Am Bread (PS4)
Inside My Radio (PS4)
LEGO CITY Undercover (PS4)
Middle-earth: Shadow of Mordor (PS4)
RIVE (PS4)
Surgeon Simulator (PS4)
Valkyria Chronicles Remastered (PS4)

EU

Middle-Earth: Shadow of Mordor
Lego City Undercover
Desert Child
Enigmatis: The Ghost of Maple Creek
Surgeon Simulator: Anniversary Edition
I Am Bread
Rainbow Moon
Anodyne
Gal*Gun: Double Peace
Danger Zone

szerk: Vótmá..: :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#202413) malystryx válasza penge111 (#202391) üzenetére


malystryx
senior tag

Én is nagy Dungeon Keeper rajongó voltam, de csak az első résznek! Valamint a N.O.L.F. és a Death Rally. Persze voltak még kiválóak, de nekem ennyi jut eszembe ha már egy picit nosztalgiázunk a régiekből is :)

(#202414) RangerFox válasza malystryx (#202411) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem legnehezebb fokozaton nem is volt annyi alapanyag, hogy bombákat csináljak :D

(#202415) saelin válasza Tyler Durden (#202409) üzenetére


saelin
veterán

Megbánni biztos nem fogod. Van hozzá 2 Dlc is, amik az amúgy sem rövid játékhoz hozzátesznek egy adagot. Talán az egyik ingyenes is volt, ha jól emlékszem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#202416) l.skywalker


l.skywalker
félisten

60 embert küld el a Starbreeze Studios (Payday 2) [link]
Ez a dolgozóinak a negyede

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202417) malystryx válasza RangerFox (#202414) üzenetére


malystryx
senior tag

Igen, nehezebb fokozaton abszolút az a nehezítés hogy nem ad annyi alapanyagot. Meg arra is későn jöttem rá, hogy ahol emberek és zombik is vannak, össze lehet hozni őket egy kis légyottra :D Aztán csak nézni hogy egymást ütlegelik, aki marad az marad :)

[ Szerkesztve ]

(#202418) S e t h válasza hitvanyalak (#202408) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem hittem.
Tudtam hogy nem az, de amikor játszottam vele olyan volt mint egy nyomorult COD epizód. Ha nem lopakodik az ember, akkor egy lövölde, nagyjából ez jött velem szemben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#202419) felixo


felixo
őstag

PS4 Update 6.71

Redmi Note 9

(#202420) hitvanyalak válasza S e t h (#202418) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Na jó, de a sztori? A morális kérdések? Az augmentációk? :B

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#202421) Madoc válasza .LnB (#202355) üzenetére


Madoc
veterán

Persze, de a jövőbeli bc-ről volt eszmecsere, hogy nem kell majd megvenni ujra a ps5 verziós r6-ot. Olvaslak rég, megszoktam az ilyen építő hozzászólásaid.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#202423) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

(#202424) Kendek válasza Carlos Padre (#202423) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igazából minket nem annyira foglalkoztatnak a technikai hogyanok, a lényeg, hogy legyen visszafele kompatibilitás a PS5 esetén. Azért persze azt eddig is gondoltam, hogy nem olyan egyszerű megoldani. De kiemelt és fontos funkcionalitásnak vélem én is ezt a kérdést. :)

<-ƘƘ->

(#202425) S e t h válasza hitvanyalak (#202420) üzenetére


S e t h
nagyúr

Amikor elkezdtem játszani éppen kidobtak egy tetőre egy fegyverrel és a harcrendszer ugyanaz volt mint a COD-ban.
Kb. egy wtf erejével csapódott a szemembe a valóság, hogy egy cod klónba botlottam.
Azóta ez sokat finomodott, most kezdek "augmentálni" és örülök, hogy nem csak lövöldéből áll a sztori.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#202426) Willhunting válasza Carlos Padre (#202423) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Szóval PS5 lefogja korlátozni a teljesítményét, hogy pontosan megegyezzen a PS4-esével és koppra ugyanúgy fussanak rajta a prev gen játékok? Pár hónapja nem pont azt promózták, hogy mennyivel simábban fut spooderman next gen hardveren?

(#202427) Xaels válasza Willhunting (#202426) üzenetére


Xaels
félisten

A töltési időt promózták.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#202428) Kendek válasza Willhunting (#202426) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az kicsit más, egyrészt a háttértár teljesítményét nem szükséges korlátozni (az nem okoz bug-okat), másrészt ami kap PS5 patch-et, az nyilván natívan fog futni.

<-ƘƘ->

(#202429) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Sziasztok van akinek ilyen tv-je van psp pro mellet Philips 50PUS7303/12 50" ?
Vagy esetleg milyen tv ajánlanátok egy ps pro mellé?:) Ki milyen 4k tévén játszik?:

(#202430) Kendek válasza SAABPEPE (#202429) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Játékhoz természetesen jó ez a tévé is. HDR-ben nem túl erős, mert nagyon alacsony a fénysűrűsége és csak trükközve tudja a 10-bites megjelítést. De a VA paneltípus az szerintem jó, főleg este nem mindegy, hogy milyen a feketéje. Nekem amúgy KS7000 van, ez már egy ideje nem kapható.

<-ƘƘ->

(#202431) saelin válasza Carlos Padre (#202423) üzenetére


saelin
veterán

Nem bírtam végigolvasni az író stílusa miatt, úgyhogy csak átfutottam. Már csak az a kérdés, hogy lesznek-e játékok amik kapnak Ps5 patchet. Belegondoltam hogy milyen szuper lenne a Witcher 3 UHD 60 fps-el, és magam alá vizeltem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#202432) SAABPEPE válasza Kendek (#202430) üzenetére


SAABPEPE
tag

Aha hát azért néztem mért 200k alatt van :) de ha tudsz jobb tv ajánlani . sajnos tv topikba hiába ír az ember el se olvassák .

(#202433) Deck válasza saelin (#202431) üzenetére


Deck
titán

+1 De jó is lenne. Sok játékot újrajátszanék akkor :)

PS5

(#202434) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Varm velkám Boi :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202435) sting2 válasza SAABPEPE (#202432) üzenetére


sting2
addikt

Olvassák azt, csak tele a a padlás az ilyen :
" ismeritek a cukigambitXFF800 - as tévét, jó lesz Próhoz" ? és hasonlók.
Célravezetőbb 2 - 3 alternatívát versenyeztetni, illetve a felhasználási területnek megfelelően készüléket választani és azt bedobni a megfelelő topikban.
Mert totál "mást" képviselnek a 4 nagy gyártó készülékei minden kategóriában.
A biztos tipp, ha már lősz (sok évre tervezed), akkor próbálj meg minél nagyobbat lőni.
Inkább egy előző évi felső kategória, mint egy idei alsó.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#202436) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#202434) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Búzacsíra? Abból készül a csíramálé :D

Life, Uh, Finds A Way

(#202437) .LnB válasza Carlos Padre (#202434) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mivolt? Már üres a link. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202438) hhenry


hhenry
őstag

Szóval még ami hétvégén volt téma nem lenne kedvetek egy ilyen kölcsönző szerű dolgot csinálni,hogy küldjük egymásnak a játékokat és csak postaköltséget kell fizetni? :)

(#202439) EczkE válasza .LnB (#202437) üzenetére


EczkE
addikt

Fekete nap lesz a ps4 topik eleteben ha a kedves felhasznalo vesz egy gepet es buzacsiranak nevezett minket.

Asszem mindenféleképpen!

(#202440) Deck válasza hhenry (#202438) üzenetére


Deck
titán

Engem nem érdekel a dolog személy szerint de tuti lesz akit idegen.

PS5

(#202442) hhenry válasza Deck (#202440) üzenetére


hhenry
őstag

Remélem :R

(#202443) Bétaville válasza saelin (#202404) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi! :R
Már lemondtam a játékról. :(
Tényleg nagyon összetett, bonyolult és nehéz, főleg, hogy
nem tudok angolul. :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#202444) Carlos Padre válasza hhenry (#202441) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Anno benne voltam egy faszbúkos xbox csoportban, tízből hat hsz ps fikázó mém volt, három tarhálás és csak egy értelmes. Ahhoz képest az itteni topik meg elég vállalható is :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202445) hhenry válasza Carlos Padre (#202444) üzenetére


hhenry
őstag

Én még benne vagyok :(

szerk:voltam

[ Szerkesztve ]

(#202446) Kendek válasza .LnB (#202437) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pedig nincsen törölve a linkelt hozzászólása, szóval látnod kellene. De amúgy nem kell foglalkozni vele, mi nem hagyunk itt senkit sem rendetlenkedni. :)

<-ƘƘ->

(#202447) .LnB válasza EczkE (#202439) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, már olvastam.
Ismerem őt. Amikor megírtam a Ps4-es bejegyzésemet a logout főoldalra, ott is durva dolgokat lerendezett a komment szekcióban. Aztán kapott is ideiglenes kitiltást, majd mikor letelt neki, első dolga volt privátba szépet írni nekem (anyu csuklott rendesen), mert szerinte én felnyomtam őt a modiknál.
Aztán azóta nekem tiltva is van, szóval nem látom a kommentjeit. Szal' benne van abban az elit klubba akiket én tiltok. Pedig oda nagyon nehéz bekerülni, három tagú társaság. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202448) hhenry válasza .LnB (#202447) üzenetére


hhenry
őstag

Most is panaszkodott,hogy ki nyomta fel csak törölték a hsz-t

(#202449) james001


james001
veterán

Darksiders 3 végre beszerezve. Remélem lesz olyan jó mint elődjei.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#202450) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Na, a psn elhalálozott vagy mi van?

Szerk észhez tért.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.