Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#202151) seniman válasza Bogyi007 (#202150) üzenetére


seniman
addikt

Kéne ebből valami "add tovább" klubot alapítani. :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#202152) hhenry válasza seniman (#202151) üzenetére


hhenry
őstag

Egyébként lehetne ilyet,hogy mindenki bead egy játékot a közösbe és forognak én benne lennék

(#202153) seniman válasza hhenry (#202152) üzenetére


seniman
addikt

Fel is dobok akkor egy Black Flag-et,hátha még valakinek nem volt hozzá szerencséje.Pontos dátumot nem tudok,hogy mikor tudnám postára adni,csak annyit hogy valamikor a jövő héten.Meló után fél órám van nyitva érni a nagypostát. :))

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#202154) hhenry válasza seniman (#202153) üzenetére


hhenry
őstag

Érdemes lenni neki nyitni egy topikot nem?

(#202155) ProEvoFan válasza seniman (#202153) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Black Flag?Minek?Az úgy is lesz ps+ba. ;]

(#202156) lp640sv


lp640sv
tag

Hello mindenki 😊 par napja vettem egy samsung NU7120 4k tvt es egy ps4 prot. Mindenhol azt olvastam hogy game mode szikoruan on, hogy ne legyen akkora input lag. Jatszottam igy azota,de forgas vagy szaladas kozben a hatter nem csak mosodik de mintha vibralna is. Eloszor ezt a jateknak tudtam be de aztan eszrevettem ezt mas jateknal is. Azota rajottem hogy ezt ugy tudom orvosolni ha a game mode off, es a mindenki altal kikapcsolast ajanlott Auto motion plust bekapcsolom vagy a judder reducationt felvjebb viszem. Szoval most game mode vagy éles hatter? 🤔 szornyen ronda a hatter ha igy hagyom. Kb semmit nem latni abbol mi van a hatterben. Ez lehet masnal is igy van,csak inkabb legyen smoothabb a kep,mozgas? Koszi elore is a meglatasokat 😊

(#202157) Kendek válasza lp640sv (#202156) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha nem zavar az input lag, akkor nem muszáj a játék módot bekapcsolni. De lesznek olyan címek amik bizony eléggé játszhatatlanok lesznek így.

<-ƘƘ->

(#202158) hhenry válasza seniman (#202153) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem utoljára 360on volt számomra a legjobb ac

(#202159) lp640sv válasza Kendek (#202157) üzenetére


lp640sv
tag

Pont azt probalgatom! Nem latok semmi kulonbseget mozgasban. De ez a vibralas game modban,hosszabb tabu nezesnel,rossz a szememnek. Foleg a fenyesebb dolgok tunnek ki, es mindenbol tobb van. Foleg story alapu jatekokat jatszok szoval ha van egy kis plusz lag az nem gond. De ez a vibralas mar napok ota idegesit. Nem is ertem mas hogy birja

(#202160) seniman válasza ProEvoFan (#202155) üzenetére


seniman
addikt

Valakinek így már biztosan. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#202161) Deck válasza lp640sv (#202159) üzenetére


Deck
titán

Samsung tv topik.

Szerk: látom ott is megkérdezted.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#202162) lp640sv válasza Deck (#202161) üzenetére


lp640sv
tag

Igen. Hat gondoltam hatha itt valaki mar irt errol,vagy beleásta magat ebbe 😊

[ Szerkesztve ]

(#202163) Deck válasza lp640sv (#202162) üzenetére


Deck
titán

Ott jobban értenek az ilyesmihez :R

PS5

(#202164) rumkola válasza lp640sv (#202159) üzenetére


rumkola
veterán

nekem az élesség okoz ilyet, vedd lejjebb a tv menüjében az élességet

(#202165) markknight


markknight
veterán

Sajna nem tudok YouTubera feltölteni PS-rõl. Mindig az fogad, hogy nem sikerült a feltöltés. Találkozott már valaki ilyennel?

(#202166) lp640sv válasza markknight (#202165) üzenetére


lp640sv
tag

Probaltam. De semmi. Nem baj,jo ez igy 😊 vagy megszokom vagy game mode off. De szornyen zavaro pl a mostani esetben,hogy irja hany metterre a celpont, de ha oldalra setalok es ugy nezem,egyszeruen nem tudod megmondani mit ir. 😁

(#202167) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#202148) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jó, hogy mondod, elkerülte a figyelmemet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202168) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#202148) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na most én belefutottam egy érdekes dologba, próbáltam megvenni a season passt, de nem engedi, azt írja már rendelkezem a HELIX CREDITS SEASON PASS PACK-al, amire nem is emlékszem, hogy megvettem volna (a store-ban nem is találtam meg), viszont egyesével le tudom tölteni a season pass tartalmát ingyen. Akkor most jól jártam vagy mi van?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202169) vkrisz válasza Carlos Padre (#202128) üzenetére


vkrisz
csendes tag

Én jelentkeznék érte ha még megvan.

(#202170) Bétaville


Bétaville
senior tag

PlayIt:
[link]

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#202171) Bétaville


Bétaville
senior tag

Srácok!

Azt hol tudom megnézni, hogy 1-1 játéknál hány órát játszottam már? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#202172) psycroptic válasza Bétaville (#202171) üzenetére


psycroptic
őstag

Nagyon sehol. Vagy a játékon belül, ha a játék mutatja valahol, vagy a ps-en a mentéseknél. Ha egyáltalán megtekinthető.

PSNID: Tomy83PS

(#202173) Kvelstadt válasza Bétaville (#202171) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezt nehéz lenne megoldani és ráadásul a ps4 valszeg nem is bírná. De majd a ps5!
Komolyra fordítva vicc hogy ez nincs alapból.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#202174) Woodslave


Woodslave
nagyúr

tegnap befejeztem a sekirot (egy módon)

Nekem nagyon tetszett imádom a from játékokat, meg minden souls like játékot (most abba ne menjünk bele ez mennyire az). A harcrendszere nagyon betalált, talán már a topicjában is írtam pont ilyenre vágytam mindig csak a másik játékokban még ha lehetőség meg is lenne rá (parry) de nincs túl sok értelme megtanulni az időzítést mert nagyon kockázatos. A bloodborne-ben működik a legjobban és a niohban a leglátványosabb, de átlag játékosként túl nehéz és felesleges. Itt viszont nem annyira és rá is vagy kényszerítve a használatára és ezáltal (gondoljátok ide a sztem-et mindenhol) hihetetlenül intenzív és látványos csaták lesznek.

Más a pályadizájn is a grappling, ugrás és úszás miatt, bár nyilvánvalóan ezekkel is csak oda és úgy lehet jutni ahogy a készítők akarták (bár lehet itt is van olyan módszer mint amiket a speedrunokban lehet látni de ez engem nem érdekelt) De valahol mégis jó érzés hogy nem akadunk el egy térdig érő kőfalban.

Első olyan játék ahol azt mondom a bossok nehézsége tökéletes ívet ír le. Leszámítva az első opcionális bosst, folyamatosan nehezednek és a legutolsó a legdurvább kihívást jelenti (lehet persze embere válogatja ezt is)

Valóban ez az első olyan from játék amiben nincsenek meg azok a könnyítő elemek amik lehetővé teszik (majdnem azt írtam hogy bárki de ez nem igaz) hogy azok is végigvigyék akik nem akarják beletenni azt amit kell. Itt kénytelen vagy elfogadni a játék szabályrendszerét és alkalmazni is kell mert ideig elvagy ha nem de sztem az első komoly bossfightot már nem lehet enélkül végigcsinálni ezt látszik is néhány videón ahol olyan emberek játszanak darksouls stílusban akik abban nagyon jók de itt nem mennek semmire azzal a módszerrel.
Nincs ugyen npc, online segítség vagy durván op varázslatok, amikkel amúgy nekem nincs bajom és is használtam, persze újra nem tenném már mert ez tényleg semmihez nem fogható érzés.

Lehet páraknak sekélyes a harc- és fejlődési rendszer számomra ez is tökéletes volt. Aki nem olyan nagy szerepjáték őrült vagy nem akar tárgyak pimpelésével bíbelődni azoknak tökéletes.

Azt is megértem akik nem bírják ezt a fajta "szórakozást" ezt is embere válogatja kit hogyan érint a kudarc. Van aki nagyon rosszul viseli, van akit motivál. Nekem többnyire nagyon elkeserítő érzés volt amikor a főbosst nem tudtam leverni, annak ellenére hogy úgy éreztem a játék során elég jól mentek a dolgok, olyan sokat sem szívtam (aztán lehet már elfelejtettem csak ;] ) és értettem is mit akar a játék de egyszerűen nem ment. De ezt egyik játék sem tudja, hogy amikor már királynak érzed magad megmutatja hogy egy nulla vagy. Tökre nem vagyok egy versenyző típus de itt egyszerűen jó akartam lenni és amikor nem ez volt akkor rohadtul xar érzés volt. Más jákéknál soha nem érzek ilyet.

Nagyon sok tartalom maradt a játékban, de most úgy érzem egy boss annyira kivett hogy nem érzek erőt magamban még egy ilyenre. Penge fórumtárs érzését itt értettem meg :D Bár a héten érkezik a Dark souls 1 amivel felrakom a "koronát" a souls életművemre :D (remélem) de valahogy nincs bennem az izgatott várakozás inkább egyfajta rettegés. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#202175) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok játszik valaki Ps4-en bill+ egérrel fpst pl Hori Tactical Assault Commander Pro V2?

(#202176) Mike válasza Carlos Padre (#202168) üzenetére


Mike
veterán

részegen megvetted még régebben :)

(#202177) Mike válasza lp640sv (#202156) üzenetére


Mike
veterán

nincs így. cseréld le a tv-t, amíg még megteheted.

(#202178) Xaels


Xaels
félisten

Ma is tanultam valamit, hogy egyesek szerint a HZD nem Openworld játék :DDD

hvg Rage2 teszt...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#202179) penge111 válasza Xaels (#202178) üzenetére


penge111
addikt

Vicces, pont a HZD-re ezt írni...

Más, én is épp egy op játékot tolok a Fallout 4, hát ez egy elég hektikus játék, múlt hét elején még húztam a szám a sok unalmas, ismétlődő küldi miatt. Most hétvégén beleszaladt 15 óra kb, több érdekes küldivel találkoztam. Így megint jóban vagyunk egymással :)) De azért még mindig nem ez lesz az open world játékok királya...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#202180) Dvix válasza Woodslave (#202174) üzenetére


Dvix
senior tag

Köszi a véleményt! :C Nekem is valóban távolról nagyon "skill based"-nek tűnik a játék. Fönt van a kívánságlistámon. :K

(#202181) mttssz válasza penge111 (#202179) üzenetére


mttssz
senior tag

Another settlement needs your help. ;]

(#202182) penge111 válasza Woodslave (#202174) üzenetére


penge111
addikt

A Surge mennyi idő volt kb neked, 20-30 óra? Tököm, lassan augusztus vége és lejár a Ps+ előfizum. A Surge-vel egyetemben van kb 4-5 játék, ami pluszos cím és ki akarom pörgetni :O

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#202183) Woodslave válasza penge111 (#202182) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom most kb. A surge annyira nem hosszú

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#202184) sutyesz96 válasza Kvelstadt (#202173) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem úgy volt, hogy majd jön ps4-re update formájában?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#202185) RangerFox válasza sutyesz96 (#202184) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

De

(#202186) vg válasza Kvelstadt (#202173) üzenetére


vg
addikt

Mit nem bír el? Minden létező adatot rögzít és küldi a "központnak", ahol tovább adják az adatokat azoknak a fejlesztőknek akik megvásárolják. Innen tudják mondjuk hány embert nyírt ki Kratos, meg ilyesmik. Amúgy benne van a Privacy Policy-ban, Itt.

(#202187) hhenry válasza sutyesz96 (#202184) üzenetére


hhenry
őstag

Ez mikor volt?

(#202188) #10186752 válasza penge111 (#202182) üzenetére


#10186752
törölt tag

"lejár a Ps+ előfizum"

Én nem hallottam róla, hogy megszüntetik, vagy elfogyott volna bárhol is.

(#202189) Carlos Padre válasza penge111 (#202179) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sose lesz az, kevés és nagyon ismétlődő küldetések vannak benne. Múlt héten elővettem, de nagyon meh volt. Azért befejezem a hátralevő két dlct, mert a sztori azért érdekes, csak kár volt open worldnek megcsinálni ha nem volt ötletük hogy töltsék ki.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202190) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ez egy nagyon tiszteletteljes bejelentés az Ubisoft részéről:

bejelentették, hogy a játék új gen-en is meg fog jelenni [link]

(persze, most jön a hate cunami: újra meg is kell majd venni :DDD )

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202191) Xaels válasza l.skywalker (#202190) üzenetére


Xaels
félisten

De ha visszafele kompatibilis lesz a köv gen akkor miért is kellene megvenni újra?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#202192) penge111 válasza Carlos Padre (#202189) üzenetére


penge111
addikt

A fősztorit tuti kipörgetem... Az most tetszik, főleg a Kelogg emlékeiben való bóklászós rész volt jó! Remélem a két új AC, hangyafa**nyival változatosabb lesz :B

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#202193) Carlos Padre válasza penge111 (#202192) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A lone island és a nuka world dlc is jó értékeléseket kapott, szerezd be olcsón.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202194) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Soha többet lemezes játék....gyermekem kicsit rosszul kezelte a lemez cserét és megtörtént a probléma...mondjuk nem haragszom rá.Én voltam a barom, hogy több dobozos játékot tartottam itthon...pont ez miatt nem akartam. :O

(#202195) Carlos Padre válasza Xaels (#202191) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert direkt nem kapnak PS5 patchet ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202196) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#202194) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A lemez vagy a gép bánta?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202197) Bétaville válasza Szilágyi84 (#202175) üzenetére


Bétaville
senior tag

Szia!
Én még régebben olvastam itt több hozzászólást,
hogy ez a Hori cucc nem valami jó... :(

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#202198) zzola válasza ProEvoFan (#202194) üzenetére


zzola
félisten

:Y

(#202199) psycroptic válasza ProEvoFan (#202194) üzenetére


psycroptic
őstag

Mitörpént?

PSNID: Tomy83PS

(#202200) l.skywalker válasza Xaels (#202191) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jogos. Én úgy értelmeztem, hogy csak megjelenik, de közben támogatják az előző gen-t is. Így még szebb a dolog és persze ad egy erős lökést annak, hogy a BC már nem Xbox-hoz köthető szolgáltatás marad, hanem elterjed más gyártóknál is teljes egészében. Nagyon Welcome.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.