Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201401) Woodslave válasza Dvix (#201388) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez store-n is megjelenik mint akció?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#201402) .LnB válasza sirarcheer (#201400) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]
+
Wolfenstein II: The New Colossus
DOOM

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201403) Xaels válasza sirarcheer (#201400) üzenetére


Xaels
félisten

Shadow Warrior-ok. Szerintem a Wolfensteinek-nek is adhatsz egy esélyt, én kifejezetten szerettem a MachineGames munkáit, Doom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#201404) tboy93 válasza sirarcheer (#201400) üzenetére


tboy93
nagyúr

Csak FPS vagy TPS is játszik?

(#201405) sirarcheer válasza tboy93 (#201404) üzenetére


sirarcheer
senior tag

TPS is ok.

PSN: sirarcheer

(#201406) Peace válasza Dvix (#201388) üzenetére


Peace
nagyúr

Ahogy végiggondolom, nincsen semmi. Spider-Man az utolsó elmaradásom, de azt most kapom meg 7végén szülinapomra az én drága szerelmemtől! <3 Ettől függetlenül meglesem majd az akciókat. Egy MK 11-et vennék, de azt is szerintem majd csak 4-5000-ért lemezesen. Az Injustice 2-ből is megvettem digitálisan a legtáposabb kiadást, hogy majd mekkorákat játszunk otthon, ha jönnek a vendégek. Szinte soha nem kerül elő. :( Most is a Gran Turismo Sport meg PC-n a Colin McRae Rally 2.0 volt a legnépszerűbb, mikor meglátogatott egy kedves barátom. :DDD Én meg nem játszok autóssal. :P

(#201407) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Pletyka szerint State of Play május 30-án.

Live-Die-Respawn

(#201408) tboy93 válasza sirarcheer (#201405) üzenetére


tboy93
nagyúr

Wolfenstein sorozat szerintem nagyon jó, ha nem csak tömény akció kell, akkor Uncharted széria.

(#201388) Dvix
kontroller nekem is kéne még kettő

(#201349) penge111
jaja, jó megismerni az arcokat a profilkép mögött :)

[ Szerkesztve ]

(#201409) Nayrobi válasza oriic (#201407) üzenetére


Nayrobi
őstag

Pont most akartam írni, + új tlou2 trailer, novemberi megjelenés.

[ Szerkesztve ]

(#201410) erahurka válasza Dvix (#201388) üzenetére


erahurka
félisten

PS Plus. Játékokra nem hiszem hogy akkora kedvezményt adnának hogy ne lett volna hasonló 1-2 hónappal korábban.

Meg lesz ugye megint limitált gép, 1 TB-os Slim acélszürke vagy grafit szürke vagy mi a hivatalos neve, de szürke.

(#201411) Rage47 válasza oriic (#201407) üzenetére


Rage47
veterán

azt hittem ott fogják bemutatni a death strandinget is

(#201412) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Dreams PS4: Star Wars Level 10/10 | Let's Play #26 :Y

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#201413) Mrdevil válasza Nayrobi (#201409) üzenetére


Mrdevil
addikt

Pusz remélem/szerintem Magyar feliratos is lesz. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#201414) oriic válasza Rage47 (#201411) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én pont emiatt mondom hogy ez most fake, Sony miért tenné Death Stranding bemutató utáni napra a State of Play-t?

Live-Die-Respawn

(#201415) RangerFox válasza oriic (#201414) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Talán Kojima külön "show"-t akart magának, és külön akarta a trailerét megmutatni a világnak.

(#201416) Woodslave válasza RangerFox (#201415) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkorát fog durranni ez a lufi hogy csak lesünk :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#201417) Carlos Padre válasza Woodslave (#201416) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201418) l.skywalker válasza Woodslave (#201416) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mmint ezt most úgy érted, hogy lufi lesz tényleg? :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#201419) .LnB válasza l.skywalker (#201418) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy világ dőlne össze bennem ha besülne. Kapott pénzt, kapott időt. Kizártnak tartom. Viszont azt várom, hogy iszonyat megosztó lesz. Aki eddig látta, nem értette, hogy mit lát. Aki értette az meg nem mondhatott többet.
A rizikó benne van, mert állítólag valami nagyon egyedit csinálnak, hát kérdéses, hogy működni fog e.

Egyetlen (na jó kettő) baja van Kojima-nak, hogy neha túlbecsüli a játékosokat. Egyrészt, feltételezi, hogy értik amire gondol.
És azt hiszi, hogy képesek feltétel nélkül együttműködni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201420) Nayrobi válasza oriic (#201414) üzenetére


Nayrobi
őstag

Az első state of play után egy vagy két nappal jött a dreams early access bejelentés, szóval bármi lehet.

(#201421) l.skywalker válasza .LnB (#201419) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem olyan ritka a 7/24h-ben egyértelműen bedrogozott japán játékfejlesztő, hogy tuti jó lesz :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#201422) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

The Sinking City újabb Lovecraft próbálkozás, egyszer valakinek csak össze jön :)

Life, Uh, Finds A Way

(#201423) Xaels válasza hombre[EU] (#201422) üzenetére


Xaels
félisten

Dagon vagy mi volt a horror film címe, az jutott a settingről eszembe. Egyébként kíváncsian várom a játékkal kapcsolatos tapasztalatokat mert amúgy szerintem ígéretes.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#201424) erahurka válasza hombre[EU] (#201422) üzenetére


erahurka
félisten

Én nagyon várom, remélem nem rontják el.

(#201425) Wesder válasza Xaels (#201423) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem is a Dagon jutott eszembe. Tetszetős a jàték. Meglàtjuk mit tud.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#201426) Wlac


Wlac
Ármester

Elég sok vélemény hangzott el a topikban a Death Strandinggel kapcsolatban, és kicsit mindenkivel egyet értek. Tény, hogy Kojima elég nagy koponya, aki remek, sokszor olyan előre mutató gameplay elemeket tesz a játékaiba, amiket a mainstream játékok csak évek múlva kapnak fel. Nem beszélve arról, hogy én se nagyon szoktam videókat nézni az egyes új megjelenésekről. Megnézem a bejelentést, hogy eldöntsem, hogy érdekel-e a játék, majd a megjelenéskor elolvasom a véleményeket, esetleg egy "Before you buy" videót és vagy megveszem, vagy rájövök, hogy ez engem nem érdekelt. Felesleges szerintem is a folyamatos "híradás" a kiadóktól, naponta egy új képet kiadni, bár megértem, hogy a köztudatban kell tartani a játékot, és hogy nem is feltétlen én vagyok az átlagfogyasztó, akire építenek

Másrészt azonban láttunk már oltári bukásokat, nem egy nagy nevű embertől/készítőtől. Elég csak megnézni az Anthemet, amit itt a topikban is sokan éltettek az előzetesek alapján, mert hát a "Bioware gyengébb játékai is messze jobbak, mint az átlag", aztán láttuk, hogy mi a vége. Red Dead Online? Fél éve jelent meg a játék, és a GTA Online polírozottsága mellett elég fapados. Metal Gear Solid V? Pedig azt is sokan előre elkönyvelték a generáció legjobbjának, ami a korábbi részek ismeretében jogos feltételezés is lehetett volna, csak valahogy mégsem működött annyira a játék. Nem csak a sztori miatt, szerintem a játékmenetnek nagyon nem tett jót, hogy felült az open world vonatra.

Kojima ambíciója nagy, és ez kell is, hosszú távon nagyon jó az iparnak, mert ha csak egy zseni ötletét is átveszik más készítők, már annyival előrébb leszünk a "tökéletes játék" felé, de azért nem szabad elfelejteni, hogy ő is csak ember, ő is bukhat. Sokan már most mondják, hogy a Death Stranding zseniális lesz, de mégis mi alapján? Mit tudunk róla? Semmit, viszont sok emberben már nagy a hype. És sajnos ennek már nem egyszer pofára esés volt a vége. De tényleg nem kívánom, hogy így legyen.

“The wha-"

(#201427) .LnB válasza Wlac (#201426) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha többet olvasnál a játékokról, akkor tudnád milyen balhé volt a MGSV körül. Azért lett olyan, amilyen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201428) japunk


japunk
aktív tag

Sziasztok!

Van valami fix megoldas erre a corrupted data problemara? Most kaptam egy kodot a Sonytol a Nioh 2 zart alfatesztjere de mar 2x toltottem le es sosem jutok tovabb a toltokepernyonel mert jon a hibauzenet hogy "data is corrupted", toltsem le ujra. Probaltam a rebuild database-t, nem segitett. Valamelyik nap az Apex is ugyanigy szart be, azota se probalkoztam vele.

The owls are not what they seem.

(#201429) vg válasza japunk (#201428) üzenetére


vg
addikt

Lehet rossz a merevlemez. Nézd meg pc-n hdsentinel programmal.

(#201430) japunk válasza vg (#201429) üzenetére


japunk
aktív tag

Csak egy laptopom van itthon, abba nem tudom beletenni. Mas modszer amivel ra tudnam dugni? :D

The owls are not what they seem.

(#201431) hhenry válasza japunk (#201430) üzenetére


hhenry
őstag

Hdd dokkoló

(#201432) vg válasza japunk (#201430) üzenetére


vg
addikt

Esetleg még próbáld meg, hogy nem wifi-vel töltesz le.

(#201433) japunk válasza vg (#201432) üzenetére


japunk
aktív tag

Kabelre van dugva a gep, wifit nem hasznalok. Ugy nez ki ebbol HDD csere lesz?

The owls are not what they seem.

(#201434) vg válasza japunk (#201433) üzenetére


vg
addikt

Ha nincs semmi baja a merevlemeznek, akkor lehet tovább keresni a hiba okát, de amíg nem tudod, hogy jó e vagy hibás, addig addig van.

(#201435) Imilenni


Imilenni
addikt

Van valami hack'n'slash játék anime grafikára ültetve ps-re?
Kerestem de nem találtam szinte semmit :(

Press "F" to pay respects.

(#201436) Carlos Padre válasza japunk (#201428) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem sem indult el ma az Apex.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201437) sp8787 válasza Imilenni (#201435) üzenetére


sp8787
addikt

A Code Vein lesz vmi ilyesmi.

(#201438) kelzsoca válasza Imilenni (#201435) üzenetére


kelzsoca
félisten

Esetleg erre a két játékra nézz rá:

- NieR: Automata
- NI NO KUNI II

https://vertigostore.eu

(#201439) Deck válasza sp8787 (#201437) üzenetére


Deck
titán

31-től indul a béta tesztelés.

PS5

(#201440) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nioh 2 Alpha Demo kódot valaki?

Imilenni előnyben, mert látom ő kért korábban, csak nem tudom kapott e. Ha ő neki nem kell, akkor az 17. betelefonáló között kisorsolok egy csucsuCD-t, vagy bézbóz'satyeszt. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201441) RudY


RudY
addikt

hype on :DDD
https://www.twitch.tv/playstation
DEATH STRANDING: Tomorrow Is In Your Hands

[ Szerkesztve ]

(#201442) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lassan eltelt a fél nap, és végig vártam, a meghívót ldave-től a PS-es talira. Gondoltam szervezi. Aztán most leesett. Biztos csak én nem leszek meghívva. :(

Pedig pedig, felvettem volna a legszebb Assassins Creedes bugyingómat, és a csillámpónis, hrózsaszín Far Cry pólómat. A nemes alkalomra. :D ;] De jóvanakkó' milyenekvagytok.. :D

(#201441) RudY Ez fog menni holnapig, és figyeld meg holnap délra milyen teóriák fognak születni a játék köré. :D Szerintem már a sztori végéig ki fogják fejteni sokan, hogy mi lesz.

Mondjuk az igaz, hogy Kojimának az ilyen dolgaira figyelni kell!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201443) Imilenni válasza .LnB (#201440) üzenetére


Imilenni
addikt

Kérném ha lehet :R :B

RudY
Kíváncsi vagyok mikor kerül ki a rendes trailer, vagy ez talán az? ;]

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#201444) RudY válasza .LnB (#201442) üzenetére


RudY
addikt

Kezdődik is a fertőzés, agyas (vagy agyatlan) cimborám: :D
"...itt fogok ülni ba....g hajnalig, engem nem kúrnak át ezek, felhívlak ha van valami moccanás ne aludj nagyon te se, résen kell lenni :D"

(#201445) .LnB válasza RudY (#201444) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neee.. :D :DDD
Jó fej cimbid van! #respect
Lehet meg kellene adnom neki a számomat, csörgessen engem is ha van valami. xD

(#201443) Imilenni Elküldtem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201446) #20411392 válasza RudY (#201441) üzenetére


#20411392
törölt tag

Mennyi orosz / ukrán van a chaten, te jóságos...

[ Szerkesztve ]

(#201447) Gebriel válasza Wlac (#201426) üzenetére


Gebriel
veterán

Koijma nem "ember" :D
Viccet félre téve, még nem nyúlt mellé semmivel.

(#201448) BoneDragon válasza RudY (#201441) üzenetére


BoneDragon
veterán

Lesz itt valami vagy megjelenésig csak a kezek lesznek? :F

[ Szerkesztve ]

(#201449) Rage47 válasza .LnB (#201427) üzenetére


Rage47
veterán

és még így is tök jó lett a MGSV :D

(#201450) james001 válasza Wlac (#201426) üzenetére


james001
veterán

Azért az Anthem-et ne említsük már Kojima mellett,mert mint tudjuk az EA "termék",tudjuk azért hogy miért lett olyan amilyen,nem lényegesen a Bioware hibája volt hogy ilyen lett.
Az MGSV esetében is az volt a baj,hogy a kiadó volt a köcsög,és nem maga a fejlesztő brigád.
A Sony-val végre szabad kezet kapott Kojima,és szerintem az is egy jó dolognak számít ha ilyen sokáig készül,mert tényleg 100%-os munkát fogunk kapni tőle. Mindenki el volt ájulva tőle aki eddig próbálta,hogy mekkora játék is lesz ez,szóval én csak pozitívan állok az egészhez :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.