Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201251) Carlos Padre válasza penge111 (#201208) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én szerettem, végig is vittem a fő sztorit, de a dlc-k már félbe maradtak, úgyhogy sanszos, hogy én is előveszem és befejezem. Arra figyelj, hogy több különböző vége van a fő sztorinak, számít, hogy melyik frakcióval milyen viszonyba vagy.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201252) Carlos Padre válasza Wesder (#201225) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Korszakalkotónak szerintem te nevezted most először, de tény, hogy új etalon az ow játékok téren. Soha rosszabbal ne találkozzak ezután.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201253) Carlos Padre válasza Ateszzero (#201230) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lesz. Le kell szedni hozzá a nyelvi fájlt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201254) Carlos Padre válasza penge111 (#201249) üzenetére


Carlos Padre
veterán

És a mentések sem kompatibilisek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201255) Carlos Padre válasza .LnB (#201248) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ja, fel sem tűnt, buszon írtam, simán lehetett volna privát is ahogy zötyögött :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201256) #10186752 válasza penge111 (#201245) üzenetére


#10186752
törölt tag

Lehet, hogy szegényesebb (bár szerintem nem), de a Heart of Stone keserédes, szívbe markoló sztorija nálam az egyik legjobb sztori a videojátékok történetében.

(#201257) Deck válasza Ateszzero (#201250) üzenetére


Deck
titán

Ahogy érzed :D

PS5

(#201258) S e t h válasza Carlos Padre (#201252) üzenetére


S e t h
nagyúr

Május 1. óta játszom vele és a legnagyobb problémám vele az, hogy véget fog érni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#201259) Carlos Padre válasza S e t h (#201258) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mindjárt jön az első(?) kiegészítő hozzá ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201260) Peace válasza ProEvoFan (#201242) üzenetére


Peace
nagyúr

Jól teszed, nagyon állat lesz!!! Magnus Editiont megrendeltem márciusban, király volt a két beta teszt!!! Pénteken indul is a mocskos Káosz fattyak purgálása!!!!!!!!!!!!! ;) Karaktert még nem döntöttem el. De Imperial Soldier az esélyes első körben. Varázsló is kemény, de nem az én stílusom. Slayer darál, de sokszor haltam vele. Az íjász meg iszonyat OP, viszont BOSS-nál marad alul, ott éreztem gyengének. A katona a legjobb arany középútnak. Mondjuk vicces, hogy Katonával 5 percig püföltem az első kampány végén a főellenséget, Slayer-el meg volt 15 másodperc. :P

(#201261) Bencus88 válasza .LnB (#201236) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én 1 hónapja 4000ft-ért zsákoltam be a goty-t

(#201262) Xaels


Xaels
félisten

Az Ubi is előfizetéses modellt tervez?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#201263) Peace válasza Xaels (#201197) üzenetére


Peace
nagyúr

Még én is visszanéztem 7végégn, igaz én PC-n. Felcsigázott a 2.0. Fel is húztam a karit 69-ről 78-ra. Mondjuk engem igazán a Prophecy érdekel. Mivel az alapjátéknál elő is jött az, ami miatt én annó letettem és amiért morcos voltam. Kiba**ott unalmas folyamatosan ugyanazokra a küldetésekre lemenni bolygókra vagy állomásokra. A drop hulladék. Unique felszerelést szinte csak Tarot küldetésekből hozható össze. És már reroll sem működik a unique skillekre tárgyakon. Úgyhogy továbbra is a 60-as szintű kardommal kell bohóckodnom....1 év alatt még mindig nem sikerült megcsinálni, hogy átugorható legyen a lassított kivégzése az elite egységeknek. ÉS ráadásul még mindig a kard markolatával szúrja keresztül szegény eretneket a karakterem. :DDD Gondolkoztam a DLC-k megvásárlásán, de valami 6000 forint lenne. Fate pontokért is megvásárolhatóak, de 3-400 órán át kellene csinálni az unalmasabbnál-unalmasabb küldetéseket, hogy kifarmold az ta pontmennyiséget, talán 1200 Fate pont egy DLC, ha jól emlékszem. Az Awekening DLC mondjuk állat volt, azt nem tudom hogy kaptam meg. Lehet azt ingyen megkapta minden játéktulajdonos. De végre volt megint némi kis story, az bejött.

(#201264) Carlos Padre válasza Xaels (#201262) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na ennek több értelmét látom, mint az ea passnak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201265) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

2 nap múlva Death Stranding trailer

_________

Pletyka szerint a héten jön The Last of Us 2 trailer, megjelenési dátummal. [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#201266) Xaels válasza Peace (#201263) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem fix helye van a PS4-en. Persze nem tolom olyan intenzitással, néha 1-2 küldetésre leugrom mert a hangulatát nagyon szeretem és ugye nem nagyon van másik scifi témájú ARPG sem. Kíváncsian várom a 2.0, hogy fog sikerülni nekik konzolon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#201267) ProEvoFan válasza Peace (#201260) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Olvastam a játék topikjában a béta utáni véleményedet.

(#201262) Xaels
Na ennek örülnék, meg nem is. Lassan minden nagy kiadó kiadja a saját megoldását, mi meg fizethetünk mindenfelé.

(#201268) Xaels válasza ProEvoFan (#201267) üzenetére


Xaels
félisten

Na meg a tartalmat emiatt elkezdik majd szépen feldarabolni, hogy kitolják az előfizetési időt...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#201269) hombre[EU] válasza oriic (#201265) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ufff

Life, Uh, Finds A Way

(#201270) .LnB válasza oriic (#201265) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebbű' megjelenési dátum lesz. Semmi esemény nincs, semmi indok egy új trailerre. Kojima ledobja a bomát! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201271) #20411392 válasza Xaels (#201262) üzenetére


#20411392
törölt tag

Remélem ez is megáll 3000 ft / hónapnál és akkor évente ~3 hónapra előfizetve végig tudom játszani a megjelenő ubi játékokat. Örülnék neki.

(#201272) Wesder válasza .LnB (#201270) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyot fog szólni az a petàrda.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#201273) james001 válasza oriic (#201265) üzenetére


james001
veterán

My body is ready.
Both DS and TLoU2.
(Very English :K ;] )

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#201274) hombre[EU] válasza james001 (#201273) üzenetére


hombre[EU]
veterán

but your mind isn't :)

Life, Uh, Finds A Way

(#201275) S e t h válasza james001 (#201273) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#201276) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Most, hogy befejeztem a Days Gonet bármit indítok el max 10 perc múlva megunom :(((

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201277) Bétaville válasza Carlos Padre (#201276) üzenetére


Bétaville
senior tag

Játszd újra. :D

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#201278) Xaels válasza Carlos Padre (#201276) üzenetére


Xaels
félisten

Ismerős, azóta én sem nagyon játszottam. Ma a HZD-t kezdtem az elejéről mert nem fejeztem be, de már nagyon nem volt a kezemben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#201279) modflow válasza oriic (#201265) üzenetére


modflow
veterán

Kojima remélem óriásit fog bukni, mert már szánalom, hogy 3 éve a semmit mutatják... a sok bugyuta meg asszisztál hozzá....

(#201280) Imilenni válasza modflow (#201279) üzenetére


Imilenni
addikt

Azért bukjon, mert nem spoilereznek orrba-szájba?
Really pls :F

Press "F" to pay respects.

(#201281) oriic válasza modflow (#201279) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még mindig jobb ez, mintha kismillió előzetessel jönnek folyamatosan majd idő előtt kiadják a játékot. A Sony nem hülye, nyilván folyamatosan ellenőrzik, hogy halad a fejlesztés és nem véletlen, hogy nem noszogatják Kojimát, hogy minél előbb adja ki a játékot. Remélhetőleg ennek az lesz az eredménye, hogy nem járunk úgy, mint Metal Gear Solid 5 esetében. (Ott Konami erőltette a minél előbbi premiert, nem véletlen, hogy annyi minden kimaradt a végső változatból)

Live-Die-Respawn

(#201282) KaitouP válasza modflow (#201279) üzenetére


KaitouP
veterán

Pont nagyon jól adagolja az információkat. Bőven eleget, hogy ébren tartsa a játékosokat, mégse túl sokat ahhoz hogy a megjelenésekor ne nyújtson meglepetéseket a játék.

A mai játékosvilágnak pont ez a rákfenéje, hogy a fél játékot megmutogatják a megjelenés előtt. (Persze nem kötelező megnézni.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#201283) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ma vagy holnap jelenik meg a Layeers of fear 2 nem tudjátok?

Amúgy harmadjára is bele kezdtem a witcherbe úgy érzem végre elkaptam a fonalat :DDD

(#201284) modflow válasza Imilenni (#201280) üzenetére


modflow
veterán

Talán ha nincs semmim, ne jelentsek be semmit....
De ha neked jó, várj még vagy 3 évet.

(#201285) hombre[EU] válasza modflow (#201284) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Te melyik idōsíkból pottyantál le közénk? :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#201286) Peace válasza Carlos Padre (#201276) üzenetére


Peace
nagyúr

Plague Tale!!! ;) Nagyon jól esett!!! Én is kicsit el voltam veszve Days Gone után, de segített.

(#201287) Wesder válasza modflow (#201279) üzenetére


Wesder
félisten

Kojima+Sony exklúzív=instant siker.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#201288) Kendek válasza Bencus88 (#201283) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A US Store-ban lehet előrendelni, expected to be available in less than one day on 5/28/2019.

<-ƘƘ->

(#201289) Bencus88 válasza Kendek (#201288) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ohhh, köszike :R

(#201290) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

No Man's Sky

Néztem ezt a videót [link] a játékról, de én semmilyen beállítási lehetőséget nem látok. Csak, lockolni tudom a framerate-et. Ezt hol lehet beállítani, hogy 1080p 60 fps legyen? Kipróbálnám melyik jobb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201291) Gabor343 válasza .LnB (#201290) üzenetére


Gabor343
tag

A játék elindítása előtt a PS4 Pro rendszermenüjében a video outputot 1080p-re kell állítanod.

(#201292) ProEvoFan válasza Peace (#201260) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Majd írjál róla véleményt pls :R
Feltettem apróra a Diablo 3at, szóval kell valami hack and slash game.

Days of play mikor kezdődik? Jövő héten?

(#201293) .LnB válasza Gabor343 (#201291) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaa, köszi. És gondolom ha mással játszok, akkor meg mindig visdza kell állítani.. Inkább kihagyom akkor. Marad ahogy van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201294) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mai szerzemények:

Days Gone
Sekiro: Shadows Die Twice
Spyro Reignited Trilogy

Vagyis hát még ide kell érniük postán, de elvileg deal mindegyik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201295) hhenry válasza .LnB (#201294) üzenetére


hhenry
őstag

Jól hangzik

(#201296) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Remélem kamu.
Trump vs konzolok

(#201297) hhenry válasza ProEvoFan (#201296) üzenetére


hhenry
őstag

Szerintem tuti kamu

(#201298) sp8787 válasza Wesder (#201287) üzenetére


sp8787
addikt

Egyebkent biztos ,hogy nagy siker lesz de ez amit muvelnek erre en nem talalok megfelelo szot. A vicces - nevetseges - szanalmas skalan kellene megtalalni a megfelelot.

Persze majd mindjart jon vki ,hogy Kojima egy zseni.
Breaking news! A zsenik nem jatekokat keszitenek.

(#201299) Gabor343 válasza .LnB (#201293) üzenetére


Gabor343
tag

Sajnos igen, mindig állítgatni kell ha közben mással is játszanál. :(

Ez részben a Sony hibája hogy meghagyta ezt a opciót, másrészt meg a játékfejlesztők lustasága. Szerencsére a nagyobb címek többségében azért a játék menüjébe került a felbontás/grafika/fps beállítás.

(#201300) Peace válasza ProEvoFan (#201292) üzenetére


Peace
nagyúr

Lesz a topikjában. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.