Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#202251) ldave válasza markknight (#202250) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk, de akkor miért hoztad elő az amőbát, aminek még a Máriónál is kevesebb a története.

A Slime draws near! Command?

(#202252) WhiteWalker válasza markknight (#202250) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ne tedd magad nevetségessé ;]

Nem csak a történet a fontos itt , hanem maga az a fantasy világ amiben játszódik . Szinte végtelen a lehetőségek tárháza , csak jól kellene megfogni .
Mert a Warcraftot se sikerült többek között.

[ Szerkesztve ]

(#202253) ldave válasza WhiteWalker (#202252) üzenetére


ldave
félisten

Nem kötözködni akartam, csak rohadt fárasztó már az állandó értelmetlen trollkodást olvasni mindenhol. Ha meg poénkodni szeretne valaki, akkor azt tegye egy kicsit intelligensebben...

A Slime draws near! Command?

(#202254) kicsi89


kicsi89
csendes tag

Helló srácok! Teljesen új vagyok konzol terén. Az lenne a kérdésem, hogy a mennyire ajánljátok a sima ps4-et? Igazából csak a fifa miatt venném majd meg. Tudom hogy a pro sokkal erősebb, de csak a fifa miatt nem vennék, ha nem muszáj.

[ Szerkesztve ]

(#202255) Kendek válasza kicsi89 (#202254) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Esetleg nézz róla összehasonlító videót, hogy melyiken hogyan fut és milyen képminőséggel. Ha úgy véled, hogy elég a Slim hozzá, akkor teljesen nyugodtan vásárolhatod azt is. :)

<-ƘƘ->

(#202256) Wesder válasza kicsi89 (#202254) üzenetére


Wesder
félisten

Nyugodtan veheted a simàt is FIFA-zni. A helyedben megvàrnàm az EA Access-t és utàna venném meg a konzolt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202257) saelin válasza Deck (#202144) üzenetére


saelin
veterán

Nálam az Overwatch kinyírta az L3-at. Ráraktam az ugrást, és a sok kattingatástól van hogy alap helyzetben is félrehúz. Mióta megvan a ps ez más a második konti ami megfing a kezeim között, pedig igen gyenge kezeim vannak... Most itt gondolkodom, hogy javítsam meg vagy vegyek egyet a 'csába.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#202258) Carlos Padre válasza saelin (#202257) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Most lesz akciós, de az ebayen mindig 25 font.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202259) saelin válasza penge111 (#202179) üzenetére


saelin
veterán

Akkor úgy jártál mint én a Skyrim-el. Vasárnap egész délután játszottam vele. Még mindig azt vallom, hogy rosszul öregedett, de vannak benne jó dolgok is. A küldetések érdekesek és tök jó, hogy respawn-olnak az ellenfelek, tárgyak stb, mert így nincs az emberek olyan klausztrofób érzése. Jó lenne ha most végig bírnám vinni...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#202260) gamegod


gamegod
senior tag

God of War dokunak nem feliratosnak kéne lenni jutubon? nem találom

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#202261) kicsi89


kicsi89
csendes tag

Köszönöm a válaszokat! Majd szeptemberben tervezem a vásárlast , amikor kijön az új fifa.

(#202262) Deck válasza saelin (#202257) üzenetére


Deck
titán

Én szerencsére 5 kontrollert cserélgetek felváltva, más színűek, mikor melyikhez van kedvem :P
Amúgy igen a sok multi kinyírja az L3-at.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#202263) Kendek válasza saelin (#202259) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A normál változattal játszol vagy VR-ban tolod? Ha az előbbi, akkor hogyan fut, javítottak rajta? Mikor kijött PS4-re, akkor egészen jó volt Pro-n, majd miután kiadták VR-ban is, valamit túltokat benne egy frissítéssel és egyenesen szaggatott. Most mi a helyzet, játszható állapotban van?

<-ƘƘ->

(#202264) Xaels válasza gamegod (#202260) üzenetére


Xaels
félisten

[link] PS Europe csatornán van magyar felirat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#202265) hombre[EU] válasza kicsi89 (#202261) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Novemberben black friday, én megvárnám a helyedben

Life, Uh, Finds A Way

(#202266) consono válasza kicsi89 (#202261) üzenetére


consono
nagyúr

Most eretnek leszek, de ha csak a FIFA a lényeg, akkor miért nem One S? Sokkal olcsóbb mint a PS4 Slim...

"In God we trust. All others must bring data"

(#202267) saelin válasza Kendek (#202263) üzenetére


saelin
veterán

Pro-m van és UHD kijelzőm. Én olyan nagy performance gondot nem vettem észre. Nem tudom mennyire mérvadó (főleg mióta LnB említette, hogy nála kussban van a pro NMS alatt), de nálam süvít sokszor alatta a gép. Most fizukor rendelek hozzá pasztát és nézek pár videót, hogy mégis milyen szerszámok kellenem hozzá. 2-3 éves a gép, a rajta lévő trutyi biztos rossz állapotban van már. Eddig annyira nem érdekelt, mert sosem kapcsolt ki overheat miatt, csak így, hogy tudom hogy másnak halkabb... A gáz mondjuk az, hogy mióta megvan ilyen hangja van.

Szerk:
Ja, és normál verzió, a vanilla.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#202268) Deck válasza consono (#202266) üzenetére


Deck
titán

Így legalább lesz később esélye a PS exkluzívokkal is játszani ha akarna vagy a multiplatform játékokkal is.

PS5

(#202269) Wesder válasza Deck (#202268) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy lehet inkàbb azért mert havernak az van. Az esély akkor is megvan ha xboxot vesz, csak kicsit többe kerül.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202270) Deck válasza Wesder (#202269) üzenetére


Deck
titán

Lehet akár mindkettő is. :P

PS5

(#202271) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok van valakinek Nacon Revolution pro joystick? Mennyivel jobb a gyárinál vagyis jó hogy kényelmesebb meg állítható de pl fpst hatékonyabban lehet vele játszani?

(#202272) Deck válasza Szilágyi84 (#202271) üzenetére


Deck
titán

Magasabb jobb analóg. Ha kontroller akkor scuf esetleg astro C40. (ezek drágák)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#202273) Wesder válasza Deck (#202270) üzenetére


Wesder
félisten

Pont ezt mondtam:P

Kicsit sajnàlom hogy elúszott a PS4...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202274) Xaels válasza Deck (#202272) üzenetére


Xaels
félisten

Már ha lehetne C40-et venni EU-ban... :(((

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#202275) Deck válasza Wesder (#202273) üzenetére


Deck
titán

Hát, miért nem ugrottál utána? :P

PS5

(#202276) markknight válasza ldave (#202253) üzenetére


markknight
veterán

Ó, ez nem trollkodás! Hollywood már a társasjátékos szubkultúrát célozza, õk annyira nem voltak soron ha jól tudom.

(#202277) belan válasza Wesder (#202273) üzenetére


belan
addikt

Nem tudsz úszni ? 😁

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#202278) Xaels


Xaels
félisten

Control pre-E3 hands-on: The modern-day X-Men video game we’ve always wanted

Control is taking the fight to Death Stranding to be crowned the most unusual action game of 2019

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#202279) .LnB válasza saelin (#202267) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebbe pont ma szaladtam bele. Pc-nem, hogy öregszik... : [link]
Elég komolyan fest.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202280) Wesder válasza belan (#202277) üzenetére


Wesder
félisten

Nem. Tàn valami gondod van vele?:U

Deck
Nem tudtam "utàna ugrani" mert közbeszólt az élet. Úgyhogy el kellett halasztanom a PS4 vàsàrlàst, de ami késik nem múlik.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202281) Deck válasza Wesder (#202280) üzenetére


Deck
titán

Ha ettől jobban érzed magad, én se tudok ;]

PS5

(#202282) belan válasza Wesder (#202280) üzenetére


belan
addikt

Akkor kerüld a mélyvízet 😁 gondom nincs vele .😏

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#202283) Zolibacsi88 válasza Xaels (#202278) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Annyira várom már hogy hihetetlen :D

(#202284) markknight


markknight
veterán

Bréking: Az Apple arcade támogatja az x1 és dualshock 4 controllereket 😁

(#202285) Wesder válasza Zolibacsi88 (#202283) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem csak egy fokkal jobb Quantum Break lesz, mindenesetre én is vàrom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202286) Gery9112


Gery9112
őstag

Fear & Fury: How The Rockstar Sausage Is Made (The Jimquisition)

Durva betekintést nyerni, hogy milyen munkakörülmények uralkodnak a Rockstarnál, plusz így az is világos, miért erősebb sokkal sztoriban és átvezetőkben az RDR 2 mint játékmenetben.

Hogy ne csak mindig az EA-t érjék a vádak, hogy elviselhetetlenek a munkakörülmények.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#202287) belan válasza Wesder (#202285) üzenetére


belan
addikt

Quantum Break nálam max 7,5 pont control már most jóval ígéretesebb játék-nak tűnik .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#202288) Wesder válasza belan (#202287) üzenetére


Wesder
félisten

7.5 a mennyiből? Mert 10-ből sok, 100-ból meg kevés.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202289) belan válasza Wesder (#202288) üzenetére


belan
addikt

10 pontból 7,7.5 max nálam .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#202290) Xaels válasza Wesder (#202285) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem kimaradt a Quantum Break és az Alan Wake-be is csak beleszagoltam, mert akkoriban a multizás ment orrvérzésig. Viszont ez a Control nagyon adja atmoszférában.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#202291) Wesder válasza Xaels (#202290) üzenetére


Wesder
félisten

Remélem jó lesz, én is vàrom. A fejlesztőcsapattal vannak csak fentartàsaim, nehogy elcsesszék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202292) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Megvettem a Lego Worlds-öt, le is jött, de nem tudom elindítani, és egy lakat is van rajta. Mitől lehet ez? Nincs profilmegosztásom, csak én hasznalom az enyémet.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#202293) Rigormortiis válasza Rigormortiis (#202292) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Deaktiválás-aktiválás segített.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#202294) Xaels válasza Wesder (#202291) üzenetére


Xaels
félisten

Én egy kiegyensúlyozott játékmenetet várok, ne legyen túlbonyolítva mindenféle RPG elemmel. Legyen letisztult és inkább hatásos, mint a Hellblade kb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#202295) Bétaville


Bétaville
senior tag

Srácok!

Tudnátok ajánlani olyan játékot/játékokat, ami hasonló a Diablo 3-hoz a Van Helsingen kívül? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#202296) RangerFox válasza Bétaville (#202295) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Victor Vran, Vikings - Wolves of Midgard.

(#202297) Bencus88 válasza Bétaville (#202295) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Persze ráadásul ingyenesen letölthető. Bakker nemmjut eszembe a meve. Free gamelnel megtalalod

(#202298) BoneDragon válasza Bétaville (#202295) üzenetére


BoneDragon
veterán

Path of Exile

(#202299) Plague666 válasza Bétaville (#202295) üzenetére


Plague666
tag

Path of exile. Nem olyan tré, mint a d3. Olyan, mint a d2. Ingyenes is, és a dlc-k csak kozmetikai jellegűek.

(#202300) malystryx válasza Bencus88 (#202297) üzenetére


malystryx
senior tag

Path of Exile??

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.