Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201451) Wesder válasza james001 (#201450) üzenetére


Wesder
félisten

Jó kis FedEx szimulàtor. Én vàrom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#201452) Rage47 válasza Wesder (#201451) üzenetére


Rage47
veterán

évszázad trollkodása lenne :D

(#201453) adalbert1 válasza james001 (#201450) üzenetére


adalbert1
veterán

Személy szerint én élveztem a MGS V-öt is, igaz, a sok bázis rohamozás kicsit far cry-os volt már benne ;] , de ennek ellenére inkább nevezném műalkotásnak, mint videojátéknak, nekem simán befér ennek a generációnak a top 10 játékába (igaz, még koránt sem játszottam végig mindent).

Gondolkozom, hogy ha a Days of Play keretében lesz értelmes Pro akció, akkor lecseréljem a Slimemet - ami kicsit visszatart, hogy csak full hd-ban játszom, illetve ha mondjuk a PS5-öt esetleg 2020 tavaszára jelentik be, akkor szűk 1 évre nem biztos, hogy érdemes lenne (igaz itt inkább október-novemberről volt szó korábban). Igazából hatalmas performancia problémával még nem találkoztam, így lehet, hogy marad (maximum a HDD-t upgradelem nagyobbra vagy sshd-ra/ssd-re), a különbözetet pedig elköltöm játékokra (igazából szerintem csak a feeling hajtana, hogy a legjobb minőségben/sebességgel játsszam a ps4-es játékaimat).

(#201454) Kvelstadt válasza RudY (#201441) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én ezt benyomom, úgy hagyom és erre fogok elaludni. Kicsít a hangot visszább veszem és ezek a hangok el is fognak nyomni. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#201455) saelin válasza Kvelstadt (#201454) üzenetére


saelin
veterán

Lehet erre megy ki a játék. Ez egy pszichológiai teszt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#201456) Wlac válasza james001 (#201450) üzenetére


Wlac
Ármester

Persze, lehet ujjal mutogatni az Anthem esetében, olvastam én is cikkeket arról, hogy mi volt ott a háttérben, mondjuk a Kotaku írása alapján nem csak a EA sara volt a játék minősége, mert évekkel a fejlesztés megkezdése után a Bioware még mindig nem tudta, hogy milyen irányba akar indulni. A cikk alapján töketlenkedés volt a javából, pedig azért ők sem egy kiváló játékot tettek le az asztalra.

Az MGS V esetében nem tudom, hogy mi a Konami sara a sztori végét ("végét") leszámítva, mennyire szóltak bele a gameplay-be, de nekem nem jött be a tök üres nyílt világ, ahol a küldetések nagy része copy-paste volt. Pedig Kojima nyilatkozatai alapján itt jött ki igazán a kommandós, Metal Gear érzés, amivel egyetértek a Ground Zeroes esetében, ami tényleg nagyon király volt. De azt a játékélményt több tíz órára széthúzni teljesen felesleges volt. Amikor a The Phantom Painbe huszadjára kellett ugyanarra az őrposztra belopakodnom azért, hogy megöljek valakit, végleg elvesztettem a lelkesedésemet a játék iránt.

Tényleg nem szeretném, hogy bebukjon a Death Stranding, engem is érdekel és remélem hogy bebizonyosodik, hogy Kojima egy zseni, amikor a megkötések nélküli alkotásról van szó (már ha a Sony tényleg szabad kezet ad neki, és ez nem csak marketing duma). Remélem, hogy nem csak egy kivételes élményt szánnak nekünk, hanem azt sikerül a játékosok számára fogyasztható módon tálalni is, és nem az lesz a téma pár év múlva, hogy "Oké, a Death Stranding nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, de azért mert..."

“The wha-"

(#201457) james001 válasza Wlac (#201456) üzenetére


james001
veterán

Persze az tény az MGSV esetében hogy kissé ki van tolva az egész gameplay meg kissé ismétlődő,de azt kárpótolja az érdekes sztori szerintem. Csak hát igen,kár hogy nincs befejezve rendesen az egész... Hiába van egy csomó érdekes infó elszivárogtatva a végén kapott magnókazettás felvételekben,jobb lett volna ha teljesen normálisan kapunk választ a "hiányzó" kérdésekre. :(
Nem sok emberben lehet bízni már a videojáték iparban sem sajnos manapság,Kojima mindenképp egy kivétel szerintem. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#201458) ldave válasza Wlac (#201456) üzenetére


ldave
félisten

Jaja, a Kotaku-s és más cikkek alapján pont hogy az EA volt talán a legkevésbé hibás abban, hogy mi lett az Anthem-ből.

A Slime draws near! Command?

(#201459) Carlos Padre válasza .LnB (#201442) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak ne olyan legyen mint a Game of Thrones utolsó évada, hogy a rajongói teóriák sokkal érdekesebbek lettek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201461) ProEvoFan válasza Nayrobi (#201460) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jaj de nagyon nincs még beárazva szinte semmi.

(#201462) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Beat Saber új zenei csomag - Június 10.
(Az érkező számokról még nincs infó)

Live-Die-Respawn

(#201463) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na volt valami érdekes a tegnapi streamben? Én a kezekig láttam, aztán néztem mást abban a 3percben míg bealudtam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#201464) Woodslave válasza ProEvoFan (#201461) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Double discount linken watch dogs 2 33k :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#201465) Imilenni válasza Kvelstadt (#201463) üzenetére


Imilenni
addikt

Japán időzóna szerinti 30án lesz.
Vagyis ma.

Press "F" to pay respects.

(#201466) Kvelstadt válasza Imilenni (#201465) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Naggyon remélem hogy gameplay lesz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#201467) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Rakás fos ez a dupla ps+ akció.
Drágább így minden, mint amikor sima akció volt.
Pfffff...

(#201468) .LnB válasza ProEvoFan (#201467) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mostanában az EA játékok akciósak állandóan, de lassan itt az EA Access, szóval elég nagy átverés így.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201469) Rigormortiis válasza james001 (#201450) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Pont, hogy az Anthemről derült ki egy hosszú, tényfeltáró cikk nyomán, hogy ez bizony a Bioware sara volt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#201470) rumkola válasza ProEvoFan (#201467) üzenetére


rumkola
veterán

nincs még beárazva

(#201471) saelin válasza RudY (#201441) üzenetére


saelin
veterán

Végül lett valami érdekes?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#201472) rumkola válasza Imilenni (#201465) üzenetére


rumkola
veterán

még jó, hogy nem maradt fent hajnalig :D

(#201473) .LnB válasza saelin (#201471) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt a képet adja ki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201474) Wesder válasza .LnB (#201468) üzenetére


Wesder
félisten

Csak annak àtverés, aki nem tudja hogt jön az EA Access.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#201475) saelin válasza .LnB (#201473) üzenetére


saelin
veterán

In-gamenek néz ki. Ezt úgy veszem, hogy lehet lesz gameplay nemsokára.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#201476) Imilenni válasza .LnB (#201473) üzenetére


Imilenni
addikt


Forrás

Press "F" to pay respects.

(#201477) vg válasza Imilenni (#201476) üzenetére


vg
addikt

Ez ilyen sétálószimulátor/kézbesítős lesz?

(#201478) balinthun


balinthun
tag

Sziasztok!

Chernobyl sorozat miatt elkapott a flow.

Régi metro játékok esetén melyik csomagot érdemes venni. Technikai oldalról milyen állapotban vannak?

Üdv

(#201479) Imilenni válasza vg (#201477) üzenetére


Imilenni
addikt

Kb csak találgatunk.

Press "F" to pay respects.

(#201480) Dvix válasza vg (#201477) üzenetére


Dvix
senior tag

Igen, Posta-szimulátor lesz az eddigi gameplay-ből :) MÉg nagyon sok kérdőjel övezi, jobbára amit eddig mutattak az vagy CGI videó, vagy tech demónak beillő gameplay volt. :U Nálam nem várós a játék, úgyhogy az izgalmat másoknak hagyom meg.

(#201481) l.skywalker válasza saelin (#201475) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez szerintem Kojima himself, ahogy keveri a metamfetamint :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#201482) Dvix válasza ldave (#201458) üzenetére


Dvix
senior tag

A stílus egy kalap fos eleve, nem kell ehhez bűnbakot keresni. :) Meglátták a Destinyt és fogalmuk sem volt mit akarnak, csak azt tudták, hogy megrendelésre kell egy looter-shooter az EA-nak. Készíteni kezdték és csak folyt el a pénz komolyabb vezetői irányadás nélkül. Aki ezt a stílust élvezni tudja annak meg külön gratulálok. :K

(#201481) l.skywalker az biztos! ehehehee! :P

[ Szerkesztve ]

(#201483) Peace válasza balinthun (#201478) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezt vedd meg. ;)

Exodus előtt nyomtam végig a második részt ezzel a csomaggal, teljesen rendben volt.

(#201484) .LnB válasza Imilenni (#201476) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap este elgondolkodtam. Valószínűleg itt a nagy nap, a megjelenési dátum, előrendelhető lesz, meg ugye új trailer, valószínűleg gameplay. Én meg nem vagyok izgatott egy cseppet sem.
Egyszerűen annyira bízok Kojimában, annyira természetesnek veszem, hogy ez a játék atom jó lesz, hogy már nem is izgulok miatta. És ez baj. Mert ebből csak pofáraesés lehet számomra. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201485) ProEvoFan válasza rumkola (#201470) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#201486) RudY válasza vg (#201477) üzenetére


RudY
addikt

A tavalyi - kicsit hosszabb - trailer-ből leginkább az derül ki, hogy valamit (vagy valakit) el kell vinni valahova, ahol történik majd valami. :DDD
[Death Stranding - E3 2018 4K Trailer | PS4]

(#201487) FollowTheORI válasza balinthun (#201478) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Metro Redux egyben a jó (most épp akciós is)... meg az új Exodus / (Gold). :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#201488) .LnB válasza balinthun (#201478) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem is teljesen elkapott ez a Szovjetúniós feeling a Chernobyl miatt, néztem is reggel a Metro-kat. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201489) rumkola válasza ProEvoFan (#201485) üzenetére


rumkola
veterán

én még mindig rossz árakat látok :(

(#201490) penge111


penge111
addikt

Azért ez mocskosul alacsony ár A DA Inqusition Goty-ért!!!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#201491) BoneDragon válasza penge111 (#201490) üzenetére


BoneDragon
veterán

Majd EA accessben jo lesz az. :D

(#201492) ldave válasza Peace (#200037) üzenetére


ldave
félisten

Erről majd mesélj, amikor megjelent, elég gyatra volt a konzol változat, azóta javítottak rajta vagy majd ezzel a 2.0-val várható csak javulás ha egyáltalán?

A Slime draws near! Command?

(#201493) FollowTheORI válasza BoneDragon (#201491) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:K Ha tényleg jön, nem nagyon lesz érdemes PS-re se EA játékot venni... sőt ha jön az Ubisoft előfizu modell is, akkor azokat se nagyon. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#201494) mttssz válasza penge111 (#201490) üzenetére


mttssz
senior tag

Jol latom hogy ebben nincs local coop csak online? :F

(#201495) Woodslave válasza penge111 (#201490) üzenetére


Woodslave
nagyúr

originshez képest milyen? Azt nagyon bírtam

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#201496) penge111 válasza Woodslave (#201495) üzenetére


penge111
addikt

Nem tudom, én anno 3k-ért zsakoltam be digitálisan, de még nem értem el odáig, hogy kipörgessem. Olvasatom szerint az Originshez nem ér fel, de így is egy nagyon jó kis játék lett a dlckkel együtt irgalmatlan tartalmat pakoltak bele 100+ óra. Én anno teszteket olvastam róla, nem hibátlan alkotás, de nekem tesztek, videók alapján nagyon tetszik ez a játék. Zene, sztori jó, a irányításba kötögettek bele, de azt is inkább Pc-n hozták fel negatívként. Meg hát tele van sárkányokkal, az meg a gyengém :C De tuti van itt olyan aki végigjátszotta, és konkrétabb véleményt tud róla írni, de ha csak egy közepes rpg lenne (érzésem szerint nem az), akkor is röhögve megérne 1500+ forintot szerintem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#201497) vg válasza penge111 (#201496) üzenetére


vg
addikt

Én xboxon 100%-ra, ps4-n platinumra toltam ki, összes dlc-vel. Nagyon, nagyon jó cucc, főleg ha az elején olyan karaktert készítesz, akit tényleg szívesen irányítasz. A történet a közepén két felé ágaz, majd a vége felé újra összeér, ezért akár kétszer is érdemes végigjátszani.

(#201498) ldave válasza penge111 (#201496) üzenetére


ldave
félisten

Alapjátékot végigjátszottam, dlc-ket még nem. Tényleg nagyon sok tartalom van benne, jó nagyon a pályák, rengeteg a mellékküldetés (sajna nem túl izgalmasak), és persze ott vannak az emlegetett sárkányok, akik a legnagyobb kihívást nyújtják a játék során.

Amit sokan elkövetnek, és valamilyen szinten megöli a játékot, az az, hogy beragadnak az első területen (Hinterlands), megpróbálva mindent megcsinálni ott, mielőtt továbbhaladnának a történettel. Simán csak ott el lehet tölteni 10-15 órát, de sokkal jobb lesz a játék, ha helyette inkább kinyit még az ember 1-2 másik területet is és utána felváltva csinálgatja a mellékküldetéseket.

A Slime draws near! Command?

(#201499) saelin válasza Dvix (#201480) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem túlságosan ráfókuszáltok az eddig látottakra. Szerintem egy survival game lesz, amiben "postáskodni" kell. Azt is meg merem kockáztatni, hogy openworld vagyis nyitott világ lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#201500) sting2 válasza saelin (#201499) üzenetére


sting2
addikt

Mi más lenne.
Az Open World formula lett a "misszionárius póz", a fejlesztők, a részvényesek, na meg a gamerek körében szinte...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.