Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#202601) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Az E3-on Demo-val bemutatkozó Control-hoz érkeztek új képek. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202602) .LnB válasza l.skywalker (#202600) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Semmi pozitív bizadalmam nincs ezzel a játékkal kapcsolatban.. Lepjenek meg ha tudnak, de kétlem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202603) .LnB válasza l.skywalker (#202601) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt viszont várom, csak attól félek, hogy rövid lesz 10-12 óra. De ha értelmesen megtöltik mint a A Plague Tale-t, akkor nincs gond.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202604) hombre[EU] válasza l.skywalker (#202600) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kezdetben ők is egy olyan harcrendszerben gondolkodtak, ami egyszerű. De később több más játéknál is észrevették, hogy trend kezd lenni, hogy...

:) ezigen, ezt várja az ember egy kreatív rendezōtōl, nem pedig azt,hogy a saját vízióját valósítsa meg mindenáron

Life, Uh, Finds A Way

(#202605) fahrii


fahrii
őstag

Ahogy láttam volt egy pár rossz tapasztalat a Gold fejhallgatóval a forumon mostanság. Nagyon megtetszett a platinum most, esetleg valaki rendelkezik itt ilyennel? :)

(#202606) Wesder válasza ldave (#202593) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem lesznek ott akkor hogy? Aznapra benyomnak egy State of Play-t? (Nem emlékszem a műsor nevére)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202607) ldave válasza Wesder (#202606) üzenetére


ldave
félisten

Például. Utóbbi napokban nem igazán követtem napi szinten a híreket. Ezért írtam, hogy E3 alatt, nem pedig -on.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#202608) Wesder válasza ldave (#202607) üzenetére


Wesder
félisten

Maradt 2 jàtékuk, amit tudnànak mutogatni, meg esetleg VR.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202609) Carlos Padre válasza Wesder (#202608) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ó, van ott még bejelenteni való a Microsoft prezentáció függvényében ha nagyon akarják ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202610) Wesder válasza Carlos Padre (#202609) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mondod?:U Feleslegesen nem mennek ki és szerintem màs sem lesz. Az eddig bemutatott jàtékokat elviszi a hype.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202611) torik


torik
senior tag

Death Stranding multijáról hallott valaki valamit? Kojima nyilatkozott olyanokat róla hogy csak még homályosabb lett az egész tőle. A videóban beszéltek a másik világokban lévőkkel való kapcsolatról, de ezen kívül semmi konkrét. Lassan már ez érdekel a legjobban a játékkal kapcsolatban :D

All that and a bag of chips

(#202612) hombre[EU] válasza Wesder (#202606) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Elōtte lesz State of Play, ez a pletyka

Life, Uh, Finds A Way

(#202613) hombre[EU] válasza torik (#202611) üzenetére


hombre[EU]
veterán

asynchronous multiplayer mint a DarkSouls

Life, Uh, Finds A Way

(#202614) .LnB válasza torik (#202611) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, azt hogy a rendszert ami a játék alatt fog dolgozni, külön szabadalmaztatták, szóval tényleg valami egyedi cucc lesz. Minden játékos kapcsolódni fog a másikhoz valamilyen módon. De nem a klasszikus multiplayer megoldás lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202615) .LnB válasza Carlos Padre (#202609) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Sony levezet, a Microsoft már felvezet. Felesleges is lett volna a Sony-nak kimenni az E3-ra. Nincs mivel jelenleg. Házon belül biztos készülnek már a nextgenre. De most azért kimenni, hogy mindenki arról beszéljen, hogy az MS mennyivel jobb showt csinált, értelme nincs.
Így a Microsoft megkapja a figyelmet, az esélyt. A Sony meg kényelmes helyzetből végignézheti. Aztán majd reagál rá, lehet egy év múlva. Magabiztosságot mutat a Sony, mutathat is. De remélem nem kényelmesednek el, ez a tempó amit a PS4-nél követtek exek megjelenése révén ez jó lesz a PS5-nél is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202616) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!

Tapasztalt Witcheresektől szeretnék kérdezni. pár órája kezdtem csak a játékot 3-as vagyok, megcsináltam már küldetéseket és tovább küld másik részre ahol 5-ös meg még nagyobb küldetések vannak. Maradtam a szigeten és csinálgatom a fehér kérdőjeleket, de nem nagyon megy az xp. Valamit elrontottam, vagy kihagytam? köszi

(#202617) hombre[EU] válasza Bencus88 (#202616) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mellékküldetéseket, kérdōjeleket megcsinálod és mehetsz tovább...nyugodtan mehetsz 1-2 szinttel kevesebbel a storyra

Life, Uh, Finds A Way

(#202618) Wesder válasza .LnB (#202615) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönöm hogy kifejtetted, nekem nem volt kedvem. +1:R
Azért a tempót vehetnék szorosabbra. Azt hiszem az első 2-3 évben nem nagyon jött rà ex, de lehet tévedek. A tavalyi év nagyon bejött a Sony-nak. Egyszerre érett be több alkotàs is.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202619) Bencus88 válasza hombre[EU] (#202617) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen feltűnt, hogy ölöm a 7-es mobokat is bőven. Oksa köszi akkor befejezem a térképet és megyek tovább :R

(#202620) hhenry válasza ldave (#202593) üzenetére


hhenry
őstag

Nagy dolog nem várható mint pl:új gen bejelentése

(#202621) .LnB válasza Wesder (#202618) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet, hogy most beállnak erre az ütemre. Jó lenne mert ez így bőven kielégítő. Na meg ugye mivel ez crossgen lesz, ezért lesz átfedés. Pl a TLoU2 már gondolom PS5 upgraddel jön, meg Ghost of Tsushima is. Sőt megkockáztatom, hogy a Death Stranding is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202622) gamegod


gamegod
senior tag

Rocket League - Radical Summer megsüvegelendő hogy még mindig jön hozzá tartalom :Y :R

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#202623) hhenry válasza gamegod (#202622) üzenetére


hhenry
őstag

KITT rohadt jó!!! :Y

(#202624) Wesder válasza .LnB (#202621) üzenetére


Wesder
félisten

Minden bizonnyal.

gamegod
Miért ne jönne hozzà tartalom? A mai napig milliók jàtszàk minden platformon. A skinekből meg Pass-ból van bőven pénz. Ràadàsul még jó is.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202625) gamegod


gamegod
senior tag

[link] jön egy kis vérfrissítés a BFV-hez is

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#202626) .LnB válasza gamegod (#202625) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hangulatos mapok. Ha lesz gamepass, ezek a pályák abban a verzióban is játszhatóak lesznek ugye? Ha jól emlékszem nincs már fizetős dlc?!
Mert lehet megnézem majd ganepassban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202627) Xaels válasza .LnB (#202626) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs fizetős DLC. Minden ilyen csomag jön mindenkinek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#202628) Wesder válasza .LnB (#202626) üzenetére


Wesder
félisten

A BFV-t biztos nem, max EA Acces-ben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202629) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!

Az AC Odyssey-ben,amikor nagyobbat repülök a szárnyassal, amikor elengedem, tölt egy kicsit feketén,utána pedig "virtuális-kékből" épül fel vissza a görög világ, ez direkt ilyen, mert én abban a gépben, vagy miben utazgatok fejben-és ezzel egy elég hangulatromboló megoldást alkalmaznak? Vagy a pro nem jól kezeli ezt a játékot(itt a betöltésre gondolok, fekete háttér kis töltő ikon)?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#202630) Wesder válasza hitvanyalak (#202629) üzenetére


Wesder
félisten

Direkt ilyen. Túl nagy tàvolsàgon újratölt. X-en valamivel jobb a több RAM miatt, de ott is előfurdul.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202631) hitvanyalak válasza Wesder (#202630) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

pff, ez kiábrándító... :O

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#202632) Carlos Padre válasza .LnB (#202615) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vagy bemutathat egy új TLoU2 trailert és mindenki arról fog beszélni a Microsoft helyett ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202633) hhenry válasza Carlos Padre (#202632) üzenetére


hhenry
őstag

Hát az nagy húzás lenne :K

(#202634) gyuromoj válasza Carlos Padre (#202632) üzenetére


gyuromoj
veterán

10 perces gameplay és megjelenési dátum. BUMMM :D

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#202635) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#202632) üzenetére


hombre[EU]
veterán

vagy egy július/augusztusi dátum :D

Life, Uh, Finds A Way

(#202636) vg válasza gamegod (#202625) üzenetére


vg
addikt

Szerintem ezek a pályák már benne vannak a játékban, csak nincs feloldva. Én többet nem veszek bf játékot, az tuti.

(#202637) zzola válasza vg (#202636) üzenetére


zzola
félisten

Én sem.
Jön az EA access PS-re, azért a pár ezer forintért jó lesz majd pár hónappal később is...

(#202638) hhenry válasza vg (#202636) üzenetére


hhenry
őstag

Miért? :F

(#202639) .LnB válasza Wesder (#202628) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gamepass. :DDD az igen. :D na de köszi a javítást.

Ahogy a "klasszikus" kifogás hangzik: ültem a buszon, aztán autokorrekt... :P ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202640) pulyka jocó válasza gamegod (#202625) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Végén az biztos vagyok benne hogy op. Metro stílusú pálya lesz. Tisztára olyan.
Inkább BF3 szerű modern rész lenne, nem ez :(
Mondjuk a graf nem semmi.

(#202641) Carlos Padre válasza gamegod (#202625) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egyre jobb ez a játék :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202642) saelin válasza .LnB (#202551) üzenetére


saelin
veterán

Azért ez a checkerboard rendering annyira nem rossz. Elsőre észre sem veszed hogy nem natív felbontású a kép, csak ha keresed a rá utaló jeleket. Én mérget mernék rá venni, hogy vissza fog köszönni a kövi genben is ez a módszer.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#202643) Carlos Padre válasza saelin (#202642) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ami nem baj, mert ötletes és tényleg csak ritkán venni észre.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202644) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre még csak német videó van.

Days Gone | Update-Trailer | PS4, deutsch

Bike challenges
Horde timed(?) challenges
Ability to switch to other characters skins including Iron Mike, Rikki and Boozer.
New biker rings.
Ability to change patches on the leather jacket.
Changes to UI (maybe it's the survivalist difficulty that they already talked about)

Live-Die-Respawn

(#202645) S e t h válasza oriic (#202644) üzenetére


S e t h
nagyúr

De jó hogy nem az elején jöttek ki ilyen skines, időkorlátos, motoros szlalomos baromsággal, lehet el sem kezdtem volna.

Ezt a játékot a tartalom adja el, gondolom most el kell adni a fortnite nemzedéknek is, meglehetősen illúzíóromboló.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#202646) .LnB válasza saelin (#202642) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy rossz. Sőt nekem semmi bajom vele. Csak a köv gen teljesítménye miatt volt lényeg, hogy natív felbontásról beszéljünk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202647) Wesder válasza S e t h (#202645) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, biztos rosszabb lesz a jàték, mert lesz benne customisation. Ja nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202648) RudY válasza S e t h (#202645) üzenetére


RudY
addikt

Szerencsére nem kényszeres kihívások lettek, mint a Far Cry-ban, nekem se hiányzott. Azért erre kíváncsi leszek, remélem lesz közte értelmes is 12 weeks, 12 challenges! nemcsak bóvli, kár lenne elszúrni. A New Game+ viszont igazán bekerülhetne. :U

(#202649) torik válasza .LnB (#202614) üzenetére


torik
senior tag

Remélem erről hamar megtudunk többet, nagyon érdekesen hangzik. Ekkora belengetés után elég lelombozó lett volna ha tényleg csak DS szintű jövök-megyek multit pakoltak volna bele :D

All that and a bag of chips

(#202650) S e t h válasza Wesder (#202647) üzenetére


S e t h
nagyúr

Honnan is tudhatnád.
Nézzél youtubeos videókat, aztàn böfizz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.