Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201151) Dvix válasza tboldi (#201148) üzenetére


Dvix
senior tag

De irigyellek hallod! Nekem volt dolgom reggel, nem aludhattam ameddig akartam. :U A skacokat kérdeztem a topicban mivel tolják délelőtt, nagyrésze "autózott" PS-en. :P

(#201152) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Killzone: Shadow Fall

Meglepett ez a játék. Azt hittem előzetesen, hogy utálni fogom. Gondoltam régi , gagyi cím lehet. És egy tesztet sem olvastam róla. A neve nekem annyit jelentett eddig, hogy régen (talán a PS2 idejében), volt valami balhé vele, hogy ingame-nek kamuzott pre-render videóval reklámozták az egyik E3-on!?

Szóval úgy álltam neki, hogy essünk túl rajta. És a játék elejére ez rá is nyomta a bélyeget. Nem fogott meg. Aztán érdekes módon ez szépen elmúlt. Elkapott a játék, még ha nem is nagyon. Egy laza nem rossz-t dobnék rá. Sima COD szerű FPS, de azoknál valamivel nekem jobban tetszett. Van benne egy két jó gameplay ötlet, és momentum. Például amikor kötélen lógunk az űrhajón, és a halo jump, és van még pár.
Ráadásul ez az egész Killzone világ ügyesen van össze lopkodva. Egy csomó film, játék eszembe jutott róla.

A grafika néhol elég szép. Főleg amikor a terep, a világ, nagy-totálban van mutatva. Külön tetszett a város.

A sztori viszont gyenge. Bár ez a Shooter FPS-eknek amúgy sem az erősségük. Sőt, ha azt vesszük, azok között nem is rossz. Viszont ekkora hülyeséget, hogy kolonizációs technológiával rendelkező, űrutazó nép, egy baromi nagy fallal választja ketté a bolygót?! wtf? A katonai hajók nem tudnak fölötte átrepülni és ledózerolni a másik fél területét?! rly?! :)

Ha a COD: BO IIII multit nem számolom, akkor ez az első FPS amit játszottam PS-en. És úgy általában nincs is FPS exkluzív játék PS-re. De én úgy gondolom nem is hiányzik, van annyi más jó játék más stílusban.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201153) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

inFamous: First Light

A Second Son után, csak elvből álltam neki. Csak mert ha már megvettem, akkor végigjátszom. HLTB szerint 4 óra (persze az az átlag). Szerencsére én 2 óra 40 perc alatt végeztem. Mondhatnám, hogy egy jó filmnek elment, de nem.

Annyira nem fájt. Valahogy fluidabbnak éreztem a gameplay-t, de valószínűleg csak a neon képességek miatt.

A sztori faék egyszerűségű, egy jó pillanat volt benne, amikor bedrogoznak. Sajnos nem értem, hogy ezt így miért kellett elkészíteni. Értem én, hogy DLC. De na. Semmi értelme. Semmi újdonság nincs benne, a SS-hoz képest. De legalább jóval kevesebb.

Nem feltétlenül ajánlanám új PS tulajoknak ezt az inFamous "szériát". Ez így elmegy, hogy már a kötelező címeket letudtam. De egyébként abszolút kihagyhatóak. Vagy aztán lehet, hogy ha valaki ezekkel kezd akkor még tetszhet is neki. Nem tudom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201154) Dvix válasza .LnB (#201152) üzenetére


Dvix
senior tag

Köszönjük! :) Nekem még be van fóliázva a lemez, :U De ki akarom játszani mert klasszikusnak számít, és érdekel is a K:Shadow Fall. :K

[ Szerkesztve ]

(#201155) Deck válasza .LnB (#201152) üzenetére


Deck
titán

" És úgy általában nincs is FPS játék PS-re."

Már, hogyne lennének.. :)

PS5

(#201156) .LnB válasza Dvix (#201124) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akartam reggel válaszolni, hogy a First Light-tal, de inkább gyors leültem játszani, hogy hamar végezzek vele. Most ennyi mára. A Killzone-t is hajnali 3 fele fejeztem be.

A napokban pedig kicsit a No Man's Sky-jal fogok próbálkozni. Elsőre nem fogott meg az sem. Aztán ha meguntam, akkor jöhet végre a Dishonored 2. Közben pedig még mindig egy Days Gone beszerzésén vagyok. Természetesen az sem fog kimaradni.

Viszont azon is gondolkodok, hogy rámférne egy kis pihi most már.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201157) .LnB válasza Deck (#201155) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy értettem exkluzív. Javítom is inkább.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201158) Deck válasza .LnB (#201157) üzenetére


Deck
titán

Igen, így teljesen más :R

PS5

(#201159) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Mit garasoskodsz a Days Gone-on? Teljesen megéri az árát.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201160) Deck válasza Carlos Padre (#201159) üzenetére


Deck
titán

Az biztos! Még Shuhei Yoshida is platinázta ha valaki innen nem tudná és nem olvasná a DG topikot. :)

PS5

(#201161) Xaels válasza .LnB (#201152) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem is korrekt játék a Shadow Fall, sztoriban azért vannak jobb FPS-ek akár PS4-re is de technikailag nem sok veszi fel vele a versenyt. COOP-pal is egy csomót játszottunk haverral.

A Days Gone-nál meg nem jön idén jobb Open World játék az tuti.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#201162) Carlos Padre válasza Xaels (#201161) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát ez utóbbit én is elkönyveltem magamban, jól hazavágták ezt az évet ow szempontból, nem mostanság lesz bármi is, ami megközelíti majd hangulatra.

(érdekességképp, újrakeztem a Walkind Dead-et, és így már a játék után nagyon átjön a hangulat, pedig korábban untam a sorozatot.)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201163) Xaels válasza Carlos Padre (#201162) üzenetére


Xaels
félisten

Amúgy sem rajongok az ow játékokért, de itt nem éreztem kényszernek a mellék küldetéseket sem pedig azért van benne ismétlődés.

Walking Dead-ből 1 részt sem láttam, nem nagyon hoz lázba.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#201164) Mike válasza Carlos Padre (#201162) üzenetére


Mike
veterán

Lehet is, x. évad után

(#201165) Carlos Padre válasza Xaels (#201163) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én is félbe hagytam a második évadot, de most így a játék után bejön a hangulata. Aztán lehet elmúlik majd megint :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201166) saelin válasza .LnB (#201156) üzenetére


saelin
veterán

A no man's sky nálam mindig unalomba fullad. Kíváncsi vagyok te meddig bírod. Nekem eddigi rekordom a 10 óra play time.

Ajánlom ezt a YT videót neked. :K

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#201167) felixo válasza Carlos Padre (#201159) üzenetére


felixo
őstag

+1 :C

Redmi Note 9

(#201168) Dvix


Dvix
senior tag

Véglegesen leszedik a digitális store-okból a Telltalle játékokat, mivel ők nincsenek többé :( Most kell rohanni a maradék lemezes játékokat venni? :(
[link]

[ Szerkesztve ]

(#201169) tboldi válasza Dvix (#201168) üzenetére


tboldi
nagyúr

A Nintendo eShopból (Switch) már lekerültek, ezért gyorsan megvettem kártyán a Minecraft Story Mode-ot, amíg még ebben a formában kapható. :)

Szégyen vagy sem, én kedvelem. :D

(#201170) raziel01 válasza Dvix (#201168) üzenetére


raziel01
veterán

"If you purchase the titles before that date, you'll still have access to them in the future. New purchases just can't be made after the date."

Akinek nagyon kell digitálisan az még megveheti.

(#201171) koncsik válasza Dvix (#201168) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha le van töltve a gépre, akkor is eltűnik ill. a megvásárolt digitális példány is a library-ből? :F

Közben raziel01 válaszolt, köszi :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#201172) Dvix válasza raziel01 (#201170) üzenetére


Dvix
senior tag

Ez igaz, de nem mindenhol lehet az előző részeket kapni. :( Nekem GoG-on van meg mindegyik, de a final season-el nem játszottam sajna. Lehet beszerzem lemezen amíg lehet kapni. :U Mondjuk az is egy season pass-discel jön mellette, mert amikor kiadták, akkor is csak két szezon készült el és akkor már ők is látták hogy "zár a bolt" :(

(#201171) koncsik Ja hát persze azok nem tűnnek el. Csak a digitális store-ból hamarosan :)

[ Szerkesztve ]

(#201173) d@vee válasza .LnB (#201152) üzenetére


d@vee
őstag

Mikor vettem a PS-t, a hozzá adott 5 játék között volt. Videókon tetszett, úgyhogy az első FPS volt nálam, a kontroller kezelését nagyon jól meg tudtam vele tanulni. De amikor elkezdtem annyira unalmasnak találtam. Az erdős részen nagyon szép a grafika, de találtam benne randa helyeket beltéren. A 3. misszióig jutottam, onnan annyira untam, hogy azóta sem volt a gépben.
A Second Son is a bemutatója óta tetszik, meg is vettem karácsony előtt, de kiderült haver meglep valamivel. Volt 5 percem felkészülni, az még bontatlan volt így odaadtam neki ajándékba :DDD Azóta sem vettem meg, nem érek rá játszani :O

Ja

(#201174) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Apa büszkén dagadó keble vagyok :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201175) Dvix válasza Carlos Padre (#201174) üzenetére


Dvix
senior tag

Gratulálok! :K

(#201176) koncsik válasza Carlos Padre (#201174) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#201177) saelin válasza Carlos Padre (#201174) üzenetére


saelin
veterán

Grat! :R Nagyon grindolós volt?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#201178) .LnB válasza saelin (#201166) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megjavítottam a hajót, elrepültem máshova, de egy pillanatra sem kapott el a feeling. Hát nem tudom mi lesz ebből..

Szerk.: visszakerestem, és pont te írtad, hogy a No Man's Sky alatt milyen hangosak a PS-ek. Jelentem, nekem semennyire. Full kussban volt. 1-2 órát játszottam vele kb.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201179) seniman válasza .LnB (#201178) üzenetére


seniman
addikt

Megmondom mi lesz belőle,instant delete. :DDD Utána meg egy őszinte vélemény nyilvánítás.Ma végére értem a Rise of TR-nek,már csak a kihívások,meg egyebek vannak.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#201180) sting2 válasza d@vee (#201173) üzenetére


sting2
addikt

Generáció nyitó, nagy durranásnak szánt, de a fejlesztők "már rég máshol jártak" hangulatban fejlesztett alibi cím lett, nem több.
Mindezt a zseniális második rész után!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#201181) Kvelstadt válasza erahurka (#201106) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én eddig 3x játszottam végig és bár már tudom mi merre mi jön stb de még most is működik az atmoszférája. Van egy rész ami kajak para h8ába ismerem, 3óra alatt még nem hiszem hogy ott jársz és nem akarok spoilerezni de majd tudni fogod ha odaérsz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#201182) Carlos Padre válasza saelin (#201177) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Dehogy, akkor hagytam volna a francba. Egy trükkösebb van köztük, a többi adja magát.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201183) Dvix


Dvix
senior tag

Ez az open world, Watch Dogs Complete Ed. megér 4500FT-ot lemezesen újonnan? Nektek bejött?

(#201184) saelin válasza .LnB (#201178) üzenetére


saelin
veterán

Pro-d van neked is? Mert azon nagyobb felbontásban renderel, vagyis 4k kijelző melett.

Próbálj totál "chill" hangulatban nekiállni. Nem az a kapkodós játék.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#201185) Kendek válasza Dvix (#201183) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én nem bírtam, csak az elejével játszottam kicsit. Bár elkövettem azt a hibát, hogy közvetlen a GTA után kezdtem bele, és technikailag nagyon fapadosnak éreztem.

<-ƘƘ->

(#201186) Dvix válasza Kendek (#201185) üzenetére


Dvix
senior tag

értem! Köszönöm! :K :R

[ Szerkesztve ]

(#201187) RangerFox válasza Dvix (#201183) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Most store-on 2500Ft a complete edition, nekem eddig tetszik, nem számítottam ilyen drámára a sztoriban. Ennyit lazán megér. Jobban szórakozok vele, mint a Wildlands-el, ami ennek a duplájába került, de kétszer ennyire monoton is...

(#201188) Dvix válasza RangerFox (#201187) üzenetére


Dvix
senior tag

Köszönöm! :R

(#201189) .LnB válasza saelin (#201184) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, pro + 4k tv. Unlocked fps. De semmi hang. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201190) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap este tíz óta nulla komment!? wtf? Elromlott a topik? Vagy én maradtam egyedül csak?! :D Deck is még alszik, általában ő nyitja a topikot reggelente (a bedekója után). ;]

Na, megint előjött hétvégén nálam ez a Naruto-s téma. És Psprices-on elkezdtem figyelni az UNS4 árát. (Egyébként ez a cím, hogy Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 4 ez nem sok egy kicsit?)
Ebben benne van a sztori amit én már nem láttam. Igaz nem vagyok oda a verekedős játékokért, de ennyit talán kibírok majd. :) 2500 szokott lenni, annyit simán megér. Van egy fullosabb verzió is, a Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm Legacy. Amiben az összes rész benne van, de azt olvastam, hogy az felesleges.

(#201159) Carlos Padre

Válasz gomb?! :F
Nem a garasoskodáson múlik. Mondjuk az tény, hogy nem veszem boltból. Ennek egyszerűen az az oka, hogy sajnos nagyon sokan a HZD-hez hasonlították nekem. Ezért félek tőle kicsit. Másért nem találtam még magamnak egy példányt, nem az ára miatt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201191) Xaels válasza .LnB (#201190) üzenetére


Xaels
félisten

Azon kívül, hogy Sony Ex és Open World nem sok hasonlóság van a DG és a HZD között. A DG sztorija sokkal filmszerűbb élmény, szerintem folyékonyabban is adagolják így jobban be tudja szippantani az embert.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#201192) Bazsi1987 válasza Xaels (#201191) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nem ide vág tudom de emlékszek toltad a warhammer játékot, milyen állapotba van psre most a játék érdemes megvenni? 6k körül már lehet venni újonnan😊

(#201193) .LnB válasza Xaels (#201191) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát hogy is mondjam, az még semmit sem számít, hogy jobban van tálalva a sztori mint a HZD-ben. Az egyáltalán nem nagy cucc. Szerintem még a Killzone-ban is jobban volt. Máshoz képest milyen.

De mindegy is. Fogok vele játszani, érdekel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201194) Deck válasza .LnB (#201190) üzenetére


Deck
titán

Itt vagyok :D

Szinte semmit se játszottam tegnap, hulla voltam egész nap, kondi, kis kirándulás, medencézés, sütögetés, aztán utána hamar le is feküdtem aludni. Láttam kevés komment van, gondoltam is rá, hogy bedobok valami témát reggel mikor indulok melóba, közben kv.. De végül elmaradt. ;] Amúgy csak akkor indítom reggel a topikot ha melóba megyek különben alszok délutánig :P

Olvastam, hogy alig játszanak már az Anthem-el egyből rád is gondoltam, hogy majd biztos linkeled de nem.. Hogy, lesz így 10 év support a játékhoz? Sehogy.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#201195) wolf13


wolf13
őstag

Death Stranding - Create the Rope Teaser

Bocs, előbb linkeltem, mint megnéztem. Semmit nem érő... :D

[ Szerkesztve ]

(#201196) .LnB válasza Deck (#201194) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én se játszottam érdemben tegnap. Kicsi No Man's Sky volt csak. Elég volt péntek, szombat egy-egy végigjátszás. Néztem a jégkorong vb-t. Vége is lett tegnap.

Anthem-ről írtam én is, amikor jött a pletyka, hogy free2play lehet. Az kb ugyan erről szól. 6k-ért megy aprón. :D Rage 2 meg már most 10 körül (van 10 alatt is).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201197) Xaels válasza Bazsi1987 (#201192) üzenetére


Xaels
félisten

Folyamatosan jönnek hozzá a patch-ek meg a kisebb dlc-k. Idén befut a 2.0 amivel teljesen új játék lesz belőle. Többek között az egész sztori tolhaltó lesz coopban, az animációkat gyorsítják, az inventoryt is módosítják. Nekem a sztori meg a hangulat nagyon adta. Egy 20-30 órát tuti le tudja kötni az embert, nekem 70+ ment bele tavaly.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#201198) Deck válasza .LnB (#201196) üzenetére


Deck
titán

Még így is drágák.. ;]

PS5

(#201199) .LnB válasza Xaels (#201197) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Folyamatosan jönnek hozzá a patch-ek"

20 napja nem jött hozzá patch. Ennél kicsit nagyobb a baj a játékkal, minthogy 20 napig ne javítsanak rajta semmit.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201200) BoneDragon válasza Xaels (#201197) üzenetére


BoneDragon
veterán

:D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.