Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#202651) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Na mit mondtam :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202652) Wesder válasza S e t h (#202650) üzenetére


Wesder
félisten

Értem szóval rosszabb lesz a jàték mert lesznek benne skinek. Te tudod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202653) Deck válasza Wesder (#202652) üzenetére


Deck
titán

Én veled értek egyet. Miért, baj ha van rá lehetősége annak aki szeretné használni? Ettől nem lesz rosszabb és nem kötelező használni sem. Semmit se von le a játékból egy lehetőség.

PS5

(#202654) Wesder válasza Deck (#202653) üzenetére


Wesder
félisten

Nem jàtszottam a jàtékkal, ezért honnan is tudhatnàm, meg nem is érthetem. Biztos megvàltozik a story ha karaktert vàltok. Mondjuk az elég fasza lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202655) Carlos Padre válasza oriic (#202644) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Már nem is érhető el a videó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202656) Carlos Padre válasza S e t h (#202645) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én egyáltalán nem bánom ha lesz mivel letölteni még egy kis időt a játékban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202657) saelin válasza .LnB (#202646) üzenetére


saelin
veterán

Én egyedül amit nem szeretek az a dinamikus felbontás. A Nioh miatt nagyon megutáltam, mert sokszor simán bemenet 1080p alá is... Tényleg! Ha jól emlékszem, akkor volt szó arról, hogy a Ps5 domborít valami újat hangzás terén is, csak mintha ez már halottam volna valahol. Az xbox-ban nincs valami speckó hangchip/proci? Mert ha igen, akkor nem igazán látom promózva vagy használva. (Úgy rémlik hogy van benne valami, de lehet keverem valamivel.)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#202658) S e t h válasza Carlos Padre (#202656) üzenetére


S e t h
nagyúr

Joel és Ellie esetében is jöhetett volna hasonló.
Értem én, hogy trendi, mert most bizonyos játékoknál az az iparági csúcs az innovációban ha skinezhető minden, de ha tényleg ez lesz az előre beharangozott júniusi ingyenes tartalom egyik pillére, akkor majd hozom a reddites posztokat, biztos én leszek egyedül, aki szerint ez kicsit játékidegen az eddigiek alapján.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#202659) felixo válasza oriic (#202644) üzenetére


felixo
őstag

Videó nem elérhető.

Redmi Note 9

(#202660) .LnB válasza Deck (#202653) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én annak örülök, hogy a gyűrűk is variálhatóak lesznek, baromi unszimpatikus az a sok bizsu Deek-en.
A motorom meg ronda mint a hányás, de rá kell tenni az elemeket (sárvédő, rács), mert attól lesz strapabíróbb...

(#202651) Carlos Padre

Na mit? Mert én már reggel írtam erről.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202661) Deck válasza .LnB (#202660) üzenetére


Deck
titán

Nekem tetszenek a gyűrűk.. :D
Amikor mi egyetértünk amúgy valamiben (évente 1xer) az megkérdőjelezhetetlen ;]

PS5

(#202662) zzola válasza Carlos Padre (#202651) üzenetére


zzola
félisten

Mit?

(#202663) erahurka


erahurka
félisten

Az Effie-t nyomja valaki? Tök jónak tűnik, csak attól félek ez is tipikus túlnehezített indie játék.

(#202664) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ingyenes DLC fogja összekötni a Borderlands 2 és Borderlands 3 történetét, amely hamarosan megjelenhet Commander Lilith & The Fight for Sanctuary néven. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202665) .LnB válasza torik (#202649) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kojima azt mondja, hogy "Action game/strand game (social strand system)".
Én nem tudom ez mit jelent, de a bikinim és a tangám be van készítve ha már a strand szóba került. :D my body is ready

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202666) ImACeltic válasza oriic (#202644) üzenetére


ImACeltic
őstag

Sztori DLC-ről van valami? Mert a megjelenés előtt mondták, hogy jön Júniusban, de most meg azt írják, hogy nincs róla részletesebb információ, még ezt a hónapot sem említik.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#202667) l.skywalker válasza .LnB (#202665) üzenetére


l.skywalker
félisten

Csak legyen mindkettő fekete mert Death strand lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202668) .LnB válasza l.skywalker (#202667) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áhh nem fekete, Ászászinkríídes az is. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202669) Wesder válasza .LnB (#202668) üzenetére


Wesder
félisten

és tegnap óta Xbox illatod van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202670) .LnB válasza Wesder (#202669) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez először wtf? volt, de aztán leesett. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202671) l.skywalker válasza .LnB (#202670) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez most benzin a tűzre, de a vg24/7 keményen lecsapta a labdát... [link]
:O :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202672) hombre[EU] válasza l.skywalker (#202671) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Annyira magas labda,hogy az embernek vissza kell magát fognia nehogy "butaságot" írjon :D
Mindenesetre várom a gamepass ízū fogkrémet

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#202673) l.skywalker válasza hombre[EU] (#202672) üzenetére


l.skywalker
félisten

Egyébként ez az egész konzolháborúsdi pont ennyit ér meg. Vicceket. Felnőtt ember nem veszi ezeket komolyan vagy süllyed le egy szintre.

Amúgy pedig még meri ezek után valaki azt mondani, hogy Xbox-ra nincs exkluzív... :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202674) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Megszólalt az Úr :)

skywalker make love jokes not war

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#202675) .LnB válasza l.skywalker (#202671) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért az a cím elég durva. Még ha én írtam volna ide a topikba, akkor is az lenne, nemhogy egy viszonylag nagy site-on. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202676) tihibaby válasza l.skywalker (#202673) üzenetére


tihibaby
senior tag

De azért fő a [biztonság] ! :DDD

(#202677) oriic válasza hombre[EU] (#202674) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kommentálnám, mert abból csak gond lenne. Néhány napja volt Bethesdának egy rövid kijelentése amúgy, hogy azért is jön a Starfield előbb, mert "itt az ideje valami scifi-nek"

Live-Die-Respawn

(#202678) .LnB válasza tihibaby (#202676) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ez nem az amire te gondolsz. Ez a Move-ra védőtok, hogy ne porosodjon, karcolódjon. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202679) .LnB válasza oriic (#202677) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért most mi van ezzel a játékkal? Nem követem a híreit. Vagy mi a baj azzal amit linkelt (a) hombre?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202680) oriic válasza .LnB (#202679) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Todd Howarddal van nekem inkább a gondom. Alapból unszimpatikus az ürge nekem sajnos. Néhány napja pl benyögte, hogy hja amúgy számítottak a Fallout 76 gyenge szereplésére és a kritikákra. Na persze. :U

Live-Die-Respawn

(#202681) hombre[EU] válasza oriic (#202677) üzenetére


hombre[EU]
veterán

gyerünk

Nem neki kellene azon a pozíción csücsülni

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#202682) .LnB válasza oriic (#202680) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, hát a Bethesda nem éppen most éli a fénykorát. :U Ezért én nem is figyelem őket. Azt a sci-fi játékot, és az Elder 6-ot is belengették tavaly, de csak a figyelemfelkeltés miatt. Egyik se áll sehogy még fejlesztés szinten (szerintem).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202683) l.skywalker válasza oriic (#202677) üzenetére


l.skywalker
félisten

Miért lenne gond olvassa ő is a Fórumot? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202684) hombre[EU] válasza l.skywalker (#202683) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem lesz DoomEternal sajtós kód :D

Life, Uh, Finds A Way

(#202685) .LnB válasza l.skywalker (#202683) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ori nem ír c'únyát mert vezető pozícióban van. Nem illik.
Ő ilyen: [link] Má'mint nem úgy na. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202686) Gery9112 válasza oriic (#202680) üzenetére


Gery9112
őstag

Ebben nem csak ez az arcpirító, hanem nyíltan kimondja, hogy teljes áron adjuk a semmit, de mi vagyunk a Bethesda mi majd idővel adunk hozzá tartalmat, bízz bennünk.

Felfoghatatlan számomra, hogy ezt a fenntarthatatlan üzleti modellt így promotálja valaki. Mert ha ez az irány (és nem csak a Bethesda, a többiek is ezt az irányt akarják tartani), akkor én mint vásárló a következőt fogom válaszolni:

- nem veszem meg első nap 60 eurós alapáron a terméket, hanem majd 50-60-70-80%-os akcióban.

- nem veszem meg soha a terméket, mert mire elfogadható állapotba kerülne már vagy kijön a 2. része vagy jön annál sokkal jobb ár/érték aránnyal rendelkező játék.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#202687) oriic válasza .LnB (#202685) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem is te lennél. :DDD

(#202686) Gery9112

Az a gond, hogy a Starfield a scifi téma miatt nálam esélyes, hogy day-1, de pont az általad említettek miatt valszeg vissza kell fognom magam, hogy teljes árat kiadjak majd érte. Pedig reménykedem, hogy valami jó sül ki belőle. Csak ugye ismerve a Bethesdát... :(((

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#202688) l.skywalker válasza Gery9112 (#202686) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Fallout76 ennyire lett sikeres:

Én azt nem értem, hogy Xbox-on még hogyhogy nincs a GamePass-ban...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202689) Zoleee83 válasza oriic (#202687) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nálam meg The Evil Within folytatás lesz day1, ha igazak a pletykák, zseni az a széria! :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#202690) RudY


RudY
addikt

Days of Plays 2019
A visszaszámlálás elkezdődött...
Június 7-től 17-ig hihetetlen kedvezményeket adunk minden PlayStation-nel kapcsolatos termékre, beleértve a PS4 konzolokat, a PS VR headseteket és a legnépszerűbb PS4 játékokat is.

(#202691) Gery9112 válasza oriic (#202687) üzenetére


Gery9112
őstag

Pontosan ugyanígy voltam a RAGE 2-vel, első előzetesek és játékmenet alapján azt mondtam na ez KELL!!!!!
Aztán jöttek a roadmapek, ami mostanában egyenlő azzal, hogy kiadjuk a semmit és majd jön hozzá tartalom...vagy nem (Anthem ;] ). Itt már elbizonytalanodtam majd jöttek a további, nem épp meggyőző hírek és most ott tartok, hogy lehet akkor se fogom már kipróbálni, ha minden tartalom elérhető lesz hozzá.

Tudom egy ember még nem jelent semmit de jusson erre a következtetésre 10-ből 6-7 vásárló és azt azért már meg fogja érezni a Bethesda is.

l.skywalker: Már csak pillanatragasztóval kéne odaragasztani a dobozhoz, hogy nehogy nélküle vidd el a konzolt. :))

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#202692) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Square Enix felküldött spotify-ba jópár Final Fantasy OST-t. [link]

(#202691) Gery9112: csak azt nem értem, hogy miért gondolja bárki is, hogy valakinek jól jön KÉT példány is belőle?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202693) fahrii válasza RudY (#202690) üzenetére


fahrii
őstag

Inkább az hihetetlen, hogy úgy általában alacsonyabb áron mennek még így is máshol ezek a termékek. Nem igazán jött meg az a vásárlási kedv...

[ Szerkesztve ]

(#202694) .LnB válasza oriic (#202687) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de én nem is leszek sose vezető pozícióba. :D
Pedig mondtam már, írnám a híreket, a teszteket, óóó helyreraknám én a közízlést. ;]

(#202692) l.skywalker tökönszúrós playlist. azosztigen. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202695) Silenzio


Silenzio
addikt

Feltettem a PS Now-t PC-re. Picit furcsa dolgokat tapasztalok, sem az MGS 4-5-öt, sem a Resident Evil 5-6-ot nem látom a listában, pedig a honlap szerint elérhetők. 50 mbites DSL netem van, picit laggol (kábelen nyomom, nem Wifin). Van különbség a PS4-es és a PC-s felhozatalban? Ha a konzolra telepíteném, nagyobb lenne a kínálat? Keresni (már) tényleg nem lehet benne? Előre is köszi a válaszokat.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#202696) sasa134 válasza l.skywalker (#202688) üzenetére


sasa134
addikt

Német amazon is 14 Euróért próbál megszabadulni a ps4 verziótól.

Avanti Roma

(#202697) .LnB válasza Silenzio (#202695) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig van MGS4, én azzal próbáltam ki a Now-t. [link]
Milyen account-tal próbáltad? Én UK-val.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202698) RudY válasza fahrii (#202693) üzenetére


RudY
addikt

Igen, mondjuk az alzán a Days Gone (is) elég jó árat kap 14 860. A többi exkluzív pedig 6200-8600 között.

[ Szerkesztve ]

(#202699) ldave válasza l.skywalker (#202692) üzenetére


ldave
félisten

Nem rossz, csak minden cím japánul van, elég nehéz így megtalálni a kedvenceket :)

A Slime draws near! Command?

(#202700) l.skywalker válasza ldave (#202699) üzenetére


l.skywalker
félisten

[link] ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.