Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201201) Woodslave válasza .LnB (#201193) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudom részletesen kivesézted már korábban de mi a bajod a hzd-vel amit a days gone-ról is hallottál?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#201202) .LnB válasza Woodslave (#201201) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"olyan mint a HZD, csak zombis"

Haverék, munkatársak, és ti is ezt mondjátok. Nagyon videókat meg nem nézek róla a spoilerek miatt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201203) Deck válasza .LnB (#201202) üzenetére


Deck
titán

Nincsenek benne zombik.

PS5

(#201204) Woodslave válasza .LnB (#201202) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az ok csak mi is a problémád azzal amitől itt is félsz? Rémlik hogy olvastam a kritikád róla, csak érdekel mit lehet a days-re vetíteni belőle, vagyis hogy te mit gondolsz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#201205) .LnB válasza Deck (#201203) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Walking Dead-ben, a World War Z-ben, a Last of US-ban, és minden ilyen filmben, játékban zombik VANNAK! Azé' mert máshogy hívják, attól még zombik! Élőholtak. F*szomtudja.. De ugyan az mind, teljesen mindegy, hogy minek nevezed őket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201206) rumkola válasza seniman (#164545) üzenetére


rumkola
veterán

Hü, véletlen találtam ezt a hozzászólást, megvettem egyből mindkettőt! Köszi! :R :C

seniman
"Most az Oddworld meg a Rad Rodgers van terítéken nálam."

(#201207) Deck válasza .LnB (#201205) üzenetére


Deck
titán

Se nem élőhalottak se nem zombik. De nem akarok spoilerezni.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#201208) penge111


penge111
addikt

Hétvégén neki kezdtem a Fallout 4-nek. Egyelőre vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. A poszt apokaliptikus hangulat és a táj szuper, néhol gyönyörű, máshol ramaty a grafika. Tennivaló akad bőven, kb 8-10 órám van benne, de a fősztoriba még bele se szagoltam. Ami nem szimpi, hogy nincs jelölve, hogy melyik küldi milyen szinten van. Most lvl 10 vagyok, belefutottam olyan küldibe, ahol szuper mutánsok vannak, 1 shot vagyok kb nekik. Ami még jó, hogy van olyan küldi amit többféleképpen meg lehet oldani, pl rám ront egy rakás ghoul, akkor vagy kinyírom őket, vagy összeugrasztom őket a közeli fertőzött állatokkal, vagy egy védelmi robotot meghackelek és az intézkedik helyettem. De már így az elején is, azért belefutottam pár monoton küldibe, remélem azért változatos, érdekes lesz végig. Mondjuk a fősztoritól még nem dobtam el az agyam...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#201209) S e t h válasza .LnB (#201202) üzenetére


S e t h
nagyúr

"olyan mint a HZD, csak zombis"

Egy kritikus veszett meg bennük.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#201210) saelin válasza .LnB (#201189) üzenetére


saelin
veterán

No, akkor szerzek egy pasztát és újra kenem a gépet. Többször szedtem már széjjel a bordák és a venti tisztítása miatt, de a pasztát sosem csekkoltam le.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#201211) Xaels válasza .LnB (#201199) üzenetére


Xaels
félisten

Mivel a 2.0-n és az új Standalone kiegészítőn dolgoznak... de PS4-re 1 hete jött patch, PC-n meg 28.-án jön a 2.0...

A Days Gone-ban meg elég komolyan foglalkoznak a lények biológiájával ami erkölcsileg is megingatja az embert elég meredeken.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#201212) Sanyi.mTs válasza penge111 (#201208) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

én a napokban platináztam.
Idáig 120+ órám van benne.
GOTY-t vettem meg. Ez a Nuka World DLC rendesen kitolja még a játékidőt.
mondjuk engem a Fallout 3 szippantott be ebbe a világba.

Mostanában kezdem kicsit unni, bár csak péntek, szombat este játszok vele 2-3 órát (trófeákra is megyek)

[ Szerkesztve ]

(#201213) saelin válasza penge111 (#201208) üzenetére


saelin
veterán

A skyrim-nek adtam most megint egy esélyt. Zéró mód, semmi guide, csak úgy vakon bele. Pc-n és Ps4-en is megvan, de sosem tudott beszívni igazán. Most afféle side game-ként tekintek rá.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#201214) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

PH! játékoslista hozzáféréséhez be kell jelentkezni gmailbe? Ezután engedélyt kell kérnem, hogy megnézhessem?

(#201215) tboy93 válasza saelin (#201213) üzenetére


tboy93
nagyúr

Pedig uram isten mennyi órát lehet abba beleölni. Én többször végigmentem rajtam PC-n, ha elkap a gépszíj nem tudod lerakni. Mondjuk a magyarítás sokat hozzátett, mert nagyon sokat lehet benne olvasni a lore-ról.

[ Szerkesztve ]

(#201216) penge111 válasza Sanyi.mTs (#201212) üzenetére


penge111
addikt

Nekem a Fallout 3 mindkét epizódja kimaradt. Anno nagyon zokon vettem, hogy az 1-2 rész után ez lett a játékból, de most adtam neki egy esélyt...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#201217) .LnB válasza Woodslave (#201204) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennyi a problémám. Semmi több. Csak ez párosul a spoiler mániámmal is, hogy nem szeretnék semmit sem tudni előre a játékról. Így meg csak ezek a vélemények maradtak nekem.

Nem kell ezt túlgondolni. Ennyi az egész.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201218) Woodslave válasza .LnB (#201217) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na elolvastam mit írtál a HZD-ről. Ez alapján sanszos hogy nem a te játékot lesz a days gone se

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#201219) .LnB válasza Woodslave (#201218) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Napaszmeg még te is. :D
Most már mindegy, a héten meglesz már.

Addig meg próbálgatom a No Man's Sky-t. Ma kicsit utánanéztem jobban, hogy mik a lehetőségek benne, és azért van, nem is kevés. Csak el kell, hogy kapjon a dolog. Kap pár napot a játék, ha addig se húz be egy kicsit se, akkor elbúcsúzunk egymástól.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201220) Woodslave válasza .LnB (#201219) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de aztán lehet ennek meg pont beakad a sztorija aztán kedvenc játékod lesz a far cry és ac sorozat után :K

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#201221) #20411392 válasza .LnB (#201202) üzenetére


#20411392
törölt tag

A hzd számomra szenvedés volt, de végig játszottam.
A days gone platináig ment.

A robotdínós setting jobban tetszik a zombisnál, de a DG engem sokkal jobban elkapott, mint játék - történet - karakterek...

Tehát attól, hogy a hzd nem tetszett, a DG simán tetszhet.

(#201222) .LnB válasza Woodslave (#201220) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze. Meg a helyszín is tetszik, ráadásul szépnek is tűnik a látottak alapján.
Abszolút vannak olyan lehetőségek, hogy be fog jönni a játék.

Azt nem tudom, hogy mit tudnak mutatni már ebben a zombis témában.

Na, de nem úgy fogok nekiállni, hogy félek tőle, vagy eldöntöm, hogy utálni fogom. :)

(#201221) jarnyz

Na ezt már szeretem. Végre valaki. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201223) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mivel már végeztem a A Plague Tale: Innocence-szel, végre megnézhettem "drágaszívem" (Marz) videóját róla.

Aki már játszott vele, és túl van az elején, az nézze meg az első három percet. Az úgy poén: [link] Kicsit más szemmel nézheti a játékot.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201224) Woodslave válasza .LnB (#201222) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én imádom a poszt ap és zombis (most tök mindegy hogy élőhalott vagy nem zombi hanem más) alapvetést, nem is várok semmi újdonságot, csak hogy jól meg legyen csinálva, és ha valami akkor ez ebben a játékban qrvára jól meg van csinálva :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#201225) Wesder válasza .LnB (#201222) üzenetére


Wesder
félisten

Megmondtàk itt a topikban hogy korszakalkotó meg új etalon, úgyhogy fog neked újat mutatni az biztos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#201226) .LnB válasza Woodslave (#201224) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is imádom, és pont ezért, mivel láttam szinte mindent a témában, ezért nehéz újat mutatni. Ettől félek.

Egyébként ha már poszt-apok, el tudnék képzelni egy frankó kis játékot a The Road film alapján. Egy "séta szimulátort", vagy egy lopakodós játékot Plague Tale stílusút.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201227) Woodslave válasza .LnB (#201226) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért mondtam újdonságot nem nagyon tudnak már mutatni a témában, de ebben tényleg nagyon erős a játék

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#201228) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Sziasztok.
Witcher 3 most szinte ajándék.
Azt kérdezem magyar accounttal ha megvasarolom akkor tölt le valami nyelvi frissitest vagy keressek másik verziót?
Azért kérdezem mert a felirat nyelvei között nem említi a magyart.
Valaki aki leszedte már ezt a verziót esetleg ha olvassa ezt és segítene akkor kérem jelezze.... :)

[ Szerkesztve ]

(#201229) Deck válasza Ateszzero (#201228) üzenetére


Deck
titán

Lesz magyar felirat ne aggódj :)

PS5

(#201230) Ateszzero válasza Deck (#201229) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ok.köszi.
Angol accounttal lehet benne magyar felirat?
Haver kérdezi. :DD

[ Szerkesztve ]

(#201231) hhenry válasza Ateszzero (#201230) üzenetére


hhenry
őstag

Tudomásom szerint nem

(#201232) Woodslave válasza Ateszzero (#201228) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez a goty? Mert akkor már tényleg megveszem érzem már hátamon Lnb égető tekintetét ;]

ja nem

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#201233) Pfiucska válasza Woodslave (#201232) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Ahhoz kell kulon venni hozza 2*** forintért még kieget. A ketto egyutt nincs 5k most

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#201234) Mr Bond 007 válasza Pfiucska (#201233) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

4500 körül vettem meg akcióban a goty-t 1 hónapja. (hun psn store)

(#201235) Woodslave válasza Pfiucska (#201233) üzenetére


Woodslave
nagyúr

4500 szokott lenni a goty. Annyira most nem létszükséglet várok. :K

lehet mondjuk meg kéne venni az alapot lehet nem is fog tetszeni :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#201236) .LnB válasza Pfiucska (#201233) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amúgy ezt nem értem.

Alap Witcher 3: 2790 HUF
Expansion Pass: 3090
The Witcher 3: Wild Hunt – Game Of The Year Edition: 15000

:D

Szóval Woodslave: Most 5880-ért tudod megvenni a Goty-t így, két részből. De a GOTY volt már 4490ft is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201237) Ateszzero válasza Woodslave (#201235) üzenetére


Ateszzero
őstag

Mennyivel van több a GOTY-ban?

(#201238) Pfiucska válasza .LnB (#201236) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Előfordulhat, hogy tévedek mert meg nem vettem meg de nekem ezt mondtak :D de amugy is 4-5k-ert megy a cd szoval en inkabb arra leszek vevo

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#201239) ldave válasza ldave (#200798) üzenetére


ldave
félisten

Slay the Spire-t ajánlom a mindenkinek, aki kedveli a kártyás (pakliépítő) és a roguelike játékokat. Most hétvégén próbálgattam, az irányítás elsőre picit fura, látszik, hogy eredetileg egérre készült, de hamar megszokható. A lehetséges háromból még csak az első két karaktert kaptam meg, de már közöttük is nagy az eltérés, szóval van benne tartalom bőven.

A Slime draws near! Command?

(#201240) Deck válasza Ateszzero (#201237) üzenetére


Deck
titán

Sokkal. Érdemes azt venni.

PS5

(#201241) mttssz válasza Ateszzero (#201237) üzenetére


mttssz
senior tag

Majdnem meg egyszer annyi kontent, mint az alapjatekban.

(#201242) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Én most ezt várom, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle. Warhammer: Chaosbane

(#201243) Ateszzero válasza Deck (#201240) üzenetére


Ateszzero
őstag

Inkább akkor megvárom akcioban a goty-t . Ha kibirom addig.Durván nehez.

(#201244) Carlos Padre válasza .LnB (#201190) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mi van a válasz gombbal? :F

Bocs ha offenzívnek tűnt, nem szándékos volt, csak az jött át, hogy egy jó fogásra várva halogatod, mert a HZD-ből kiindulva félsz, hogy bukó. Nem kell félned :D
Aki meg azt mondta neked, hogy a HZD-hez hasonlít az nyilván nem játszott egyikkel sem, nem sok közös van bennük :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#201245) penge111 válasza Ateszzero (#201237) üzenetére


penge111
addikt

Olyan a két DLC, különösen a Blood and Wine, hogy egy teljes értékű játékkal felér, a Heart of Stone Dlc kicsit szegényesebb, viszont olyan sztorija van apám :Y A Witcher 3 esetén a Goty változat valóban rengeteget ad hozzá az alapjátékhoz... :K Megér minden pénzt. Ha 20k lenne is a GOTY, még mai napig megér annyit ez a cím számomra.

ui: ha van mivel játszani ráérsz, de elárulom az az 1500-2000 Ft plusz miatt nem fogod kaparni a falat, amikor el kezdesz majd játszani ezzel a mesterművel.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#201246) rumkola válasza Ateszzero (#201243) üzenetére


rumkola
veterán

szerintem félre értettek

GOTY = alap + season pass

(#201247) Deck válasza Ateszzero (#201243) üzenetére


Deck
titán

.LnB írta feljebb, ez a GOTY:

Alap Witcher 3: 2790 HUF
Expansion Pass: 3090

PS5

(#201248) .LnB válasza Carlos Padre (#201244) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az, hogy nem használtad. :D

Nem, az volt a "gond", hogy most az egyszer utánvéttel szerettem volna fizetni. És a Budapestiek így kiestek, azokra rá sem írtam, ők pik-pakk eladják helyben. Ősszes közeli ismerősöm még hetekre van a befejezéstől, így keresnem kellett valakit aki hajlandó így feladni. Úgy néz ki megtaláltam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#201249) penge111 válasza penge111 (#201245) üzenetére


penge111
addikt

A fenti kijelentésemet visszaszívom, eszembe jutott valami. A Witcher 3 fórumban többször is előjött, hogy bugokba futnak bele, nincs a helyén néhány NPC... Én a GOTY verziót vettem meg anno, 250+ küldi és 184+ óra alatt egy kisebb buggal találkoztam csak, olvasatom szerint az alap+season pass kombó sokkal bugosabb ilyen téren, mint a GOTY!!!

Úgyhogy csak e miatt én a GOTY verziót ajánlom, az alap+season pass vétele helyett!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#201250) Ateszzero válasza Deck (#201247) üzenetére


Ateszzero
őstag

Lehet hogy már dobozosat is lehet 6ert kapni, akkor viszont igy már nem biztos hogy szamomra is jo uzlet, én a megfoghato , lemeztokot mutogato fiu vagyok, inkább polcon diszelgot veszek ha csak van rá mod.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.