Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#202701) l.skywalker


l.skywalker
félisten

4 millió NieR:Automata

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202702) penge111


penge111
addikt

Tegnap "végére" értem a Fallout 4-nek. Először is a végéről, ugye lepörgött a pár perces kis fekete-fehér filmecske. Utána vissza kerültem a játékba, mondom, mi van?! stáblista nem volt, ok, akkor bohóckodok még, aztán meguntam. Neten rákerestem, kiderült hogy nincs vége a játéknak sosem... Egy közepes játéknak mondanám, ahogy említettem hektikus játék minden tekintetben. Van amikor az ember kedve elmegy tőle a sok unalmas külditől, érdektelen párbeszédtől, aztán hirtelen összeakad az ember egy érdekes küldivel, eseménnyel és visszatér a lelkesedése. Grafika is változó: van, hogy lefolyik a képernyőről, van mikor kb ps3-as szinten van... Zene az jó. A főtörténet számomra kicsit kiábrándító volt, egy pici fordulattal, de számomra nagyon gyenge befejezéssel. Ami zavar, hogy a párbeszédek laposak voltak, nem éreztem azt a fene nagy érzelmi kötődést a gyermekem iránt sem. Volt pár érdekes NPC is a játékban, de zömük felejtős. Én anno csak a Fallout 1-2-vel játszottam, a későbbi részek kimaradtak. Maradjunk annyiban, a 4. rész sehol nincs az ősrégi részekhez képest. De nem mondom azt, hogy szar a játék, mert van benne bőven felfedezni való, jól átadták a poszt apokaliptikus hangulatot is, illetve többféle "befejezés" is lehetséges. Meg nem bántam, hogy azt a 40-50 órát belepumpáltam, de újabb 50-re nem kötne le már tuti.

Ui: én nagyon féltem ettől a játéktól, mert itt is és máshol is írták, hogy rengeteg bug van a játékban. Én olyan eget rengető buggal nem találkoztam, főleg grafikai dolgokkal csak. De játékmenetet megakasztó kritikus hiba nálam nem fordult elő!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#202703) Peace válasza penge111 (#202702) üzenetére


Peace
nagyúr

Nagy csalódás volt, hülye fejjel még elő is rendeltem PC-re. Nekem a Fallout 1 marad a mindenkori etalon hangulat és játékélmény tekintetében, az egyik legmeghatározóbb játék az életemben!!! Már a harmadik részt is nehéz volt megszokni, de végül valamennyire csak sikerült megkedvelni, New Vegas is teljesen rendben volt. De ez a negyedik rész hatalmas visszalépés volt sajnos. :(

(#202704) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Semmi má kintvan hírben...[link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202705) penge111 válasza Peace (#202703) üzenetére


penge111
addikt

Anno nagyon dühös voltam, hogy a Fallout 1-2 után, egy másik irányba mentek el. Nagyon imádtam a régi részeket :K Így a későbbi részek nekem ki is maradtak, erre a 4-re is nagy nyögve nyelve vettem rá magam

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#202706) Dvix válasza penge111 (#202702) üzenetére


Dvix
senior tag

Én csodálkozom, hogy egyáltalán egy órát beleöltél. :U Én ingyenes hétvégén próbáltam ki egyszer PC-n és rettenetesen unalmas. Ez a játék PC-n elfogadható ahol halálba mod-olják, és összességében a többi Bethesda termék tükrében(76), már látjuk mekkora bug halmazt tolnak az ember elé, és csak nagy nehézségek árán kijavítanak valamit, hogy épp játszható maradjon a termék. A hangulatteremtés egy játéknál nagyon megy a Bethesdának, de kár hogy a játékban maga ez nem jelenik meg. Ennyi év után, ebben a játékban sem jelennek meg azok a nagyszerű javítások amit modderek találtak ki. Sem a Skyrim: Special Editionban. Lusta készítők elhanyagolt játéka, akik a jövőbeli játékaikon is mindenkit le akarnak húzni, minimális energia ráfordítással(lásd: Skyrim:mobile). :K
Todd Howard meg úgy hazudik ahogy nem szégyel, én ki akartam sok Bethesda játékot még játszani, de már egy jó Sale-en sem veszek semmit tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#202707) Peace válasza penge111 (#202705) üzenetére


Peace
nagyúr

Fallout Tactics is elég hulladék volt, mégis kellemesebb emlék, mint a 4. rész. New Vegas-t szerintem mindenképp érdemes pótolnod! ;)

(#202708) Carlos Padre válasza l.skywalker (#202671) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az E3-on meg bejelentik, hogy az egész világon kapható lesz ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202709) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Hamarosan jön EA Access-be a BFV? Ez persze most Xbox-os kép, de simán lehet, hogy ez is az egyik nyitócím lesz PS-re:

(Habár ez ugye jelentheti a Trial-t is..., de mindenesetre 2 nap és EA Play)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202710) l.skywalker


l.skywalker
félisten

E3 Story Trailer jött a Greedfall-hoz [link]

Szeptemberben jelenik meg, nem tudom - de nekem nagyon tetszik a világa :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202711) Carlos Padre válasza Gery9112 (#202691) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak egy mellékszálként eszembe jutott az exluzív vita, hogy mennyire alul vagy felül vannak a értékelve, de így hirtelen nem jut eszembe semmi nagyobb multiplatform játék, ami ne a fenti modellben jött volna ki, vedd meg most teljes áron, és bízz benne, hogy egyszer majd jó játék lesz. Az a szomorú, hogy az xbox exluzívok nagy része is ilyen már a gamepass miatt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202712) penge111


penge111
addikt

Borderlands 2 néztem még meg este, de csak kb. 1 órát locsoltam el rá. Leszedtem a hd textúra csomit, háát ez igen érdekes dolgokat produkál Ps4 pro-nál. Mikor a karaktereket is választottam, kb pár tized másodpercre a régi, nagyon mosott grafika jelenik meg, majd rácuppant az új textúra a kis csajszim arcára. Játék közben is volt ilyen egy két alkalommal... Maga játék tetszik, jó a humor benne, viszont randomokkal kezdtem el multiba, hááát ez undorító dolog, hogy a lootot egymás elől felszedik az emberek :((( Pl. alig van életem, a másik maxon van, de felveszi a hp töltőt az ember elől... Ezt vagy soloban vagy valami baráttal érdemes valóban tolni, bár solóra meg azt írták sokan, hogy megunja egy idő után az ember. Amúgy ez a fajta grafika nagyon tetszik, 1 óra alapján annyi jött le, hogy ez valóban egy Diablo shooter játék, jó kis őrült humorral megfűszerezve.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#202713) Carlos Padre válasza .LnB (#202660) üzenetére


Carlos Padre
veterán

#202595

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#202714) vg válasza penge111 (#202712) üzenetére


vg
addikt

Nem érdemes ismeretlenekkel játszani, mert mivel ps3 mentést át lehet hozni, azokat pedig pofon egyszerű buherálni, sok a csaló is, pont úgy mint diablo3-ban. Ha szerencséd van, akkor van egy haverod akivel az elejétől a végéig végig tudod játszani. Ha sikeres vagy, akkor 4 haveroddal játszod az egészet végig.

(#202715) Mike válasza l.skywalker (#202710) üzenetére


Mike
veterán

Nem rossz

(#202716) sp8787 válasza penge111 (#202712) üzenetére


sp8787
addikt

Miert unna meg vki ezt soloban? Ezt nem is ertem.Mondjuk en a GOTY-t(1est) csinaltam de nem hinnem ,hogy mas lenne a helyzet.

D1,D2,Div1,Div2 mindnel amit csak lehetseges soloban csinaltam ennel a B1 GOTY-nel azt se tudom ,hogy kell egyaltalan multizni.Inkabb az lehet a helyzet ,hogy bizonyos fazisokban/missionokben adott szinten kegyetlenek tudnak ezek lenni soloban.

Sokkal inkabb az van sztem ,hogy vagy minel elobb el akar jutni vki az endgamebe vagy sz*pas="unalom" esete all fenn.

[ Szerkesztve ]

(#202717) Kendek válasza penge111 (#202712) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Borderlands 2-höz is van Ultra HD Texture Pack? Az nem csak a Handsome Collection-höz jött?

<-ƘƘ->

(#202718) .LnB válasza Kendek (#202717) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Borderlands: The Handsome Collection (Ez a 2. részt és a The Pre-Sequel című epizódokat tartalmazza)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202719) sp8787 válasza Kendek (#202717) üzenetére


sp8787
addikt

Shoot and loot as you explore the mayhem-filled world of Pandora in BORDERLANDS 2 and the lunar madness of BORDERLANDS: THE PRE-SEQUEL in BORDERLANDS: THE HANDSOME COLLECTION.

(#202720) Kendek válasza .LnB (#202718) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jah tényleg, oké. Elnéztem mert nekem külön van meg a VR változat. :B

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#202721) penge111 válasza sp8787 (#202716) üzenetére


penge111
addikt

Úgy gondoltam, hogy a multiban tudjuk egymást segíteni, ezért is indítottam Sirén karit, ami állítólag a csapatot képes gyógyítani.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#202722) sp8787 válasza penge111 (#202721) üzenetére


sp8787
addikt

Sose jatszanek/valasztanek support charactert/buildet. Dehat kinek mi.
Vszinu egyebkent ,hogy a tulnyomo tobbseg mindent multiban csinal ezekben.

Most ,hogy kijott a Div2ben a radi ott volt egy ilyen post:

Thank you Massive for adding really difficult content to the game!

Trying to make 7 friends is going to take me a while :D

[ Szerkesztve ]

(#202723) psycroptic válasza penge111 (#202721) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha nem akkor kezdenél jätszani, mint amikor én aludni megyek... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#202724) penge111 válasza sp8787 (#202722) üzenetére


penge111
addikt

Hát igen, nem vagyunk egyformák. Igen kevesen választják ezt a "hálátlan" kasztot (healer/support), de én a fent említett multikban zömében ezt játszottam. de ha senki nem választaná, akkor nem is lenne értelme a fenti játékoknak. Nyilván a Borderlandsben nincs nagy jelentősége ezek szerint a support kariknak :O .

psycroptic: tessék már kibírni este 11-ig, péntek, szombat meg hajnal 2-ig :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#202725) ProEvoFan válasza RudY (#202698) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Remélem a magyar storeban is lesznek jó ajánlatok de nem csak a ps4 ex címekre.
Injustice 2 Legendary Edition rendel.

(#202726) .LnB válasza ProEvoFan (#202725) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem meg a Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Nem baj, hogy eddig hetente volt akciós de nem vettem meg, most mikor nem akciós akkor annyira megvenném... :D tipikus.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202727) penge111 válasza psycroptic (#202723) üzenetére


penge111
addikt

Elméletileg már van egy játszópajtim (sirarcheer), aki éjszakai bagoly mint én. Megpróbáljuk majd összehozni ezt a Borderlands mókát! Más is jöhet péntek, szombat este 9 és hajnal 2 között az esetek 99%-ban vagyok, hétköznap változó, de ha vagyok, akkor este 9 és 11 között.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#202728) .LnB válasza ProEvoFan (#202725) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figyu, ez a Lego Cici undercover ez, hogy működik? Az egész város szabadon bejárható már az elejétől? Vagy szép sorban nyílnak meg a térkép egyes részei? Mert szerintem a fiamat nem hinném, hogy lekötné a sztori. Szerintem csak mászkálna a játékban az elejétől kezdve. Lehetséges ez?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202729) ProEvoFan válasza .LnB (#202728) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha jól emlékszem, igen.De egy csomó jármű, figura csak a sztoriból érhető el.
A sztori missziók nagyon egyszerűek és viccesek.Érdemes végigjátszani coopban.

(#202730) .LnB válasza ProEvoFan (#202729) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jahogy ezt lehet ketten tolni? Akkor tudok neki segíteni. Ez viszont jól hangzik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202731) Wlac válasza S e t h (#202658) üzenetére


Wlac
Ármester

A TLoU-ban is lehetett skineket feloldalni a karakterekre.

“The wha-"

(#202732) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amazon idő előtt listázta a Darksiders Genesis-t, képekkel:

[kép] [kép] [kép] [kép]

Live-Die-Respawn

(#202733) _drk válasza oriic (#202732) üzenetére


_drk
őstag

Arpg lesz?

(#202734) Xaels válasza oriic (#202732) üzenetére


Xaels
félisten

Nagyon kedvelem a Darksiders világát, atmoszféráját. Ezt átültetve egy jó ARPG-be vevő lennék rá még akkor is ha egyébként a fantasy ARPG-k valahogy nem tudnak mostanában vonzani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#202735) .LnB válasza oriic (#202732) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fúú orii, egy jó kis Lost Ark konzolos nyugati bejelentés az E3-on?! El tudnám viselni. :) De bilibelóg..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202736) _drk válasza Xaels (#202734) üzenetére


_drk
őstag

Milyen fantasy rpg jelent meg egyáltalán?

(#202737) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok merre lesznek ma akciók? alzán láttam vannak, éjféltől indul a konzolvilág is bár nem várok nagy csodát. esetleg storeba is lesz valami?

(#202738) RudY válasza Bencus88 (#202737) üzenetére


RudY
addikt

(#202739) S e t h válasza Wlac (#202731) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én az alapsztoriban ezzel nem találkoztam (szerencsére), viszont a multin nem lepődnék meg.
Ott kell a tartalom nélküliséget valamivel kompenzálni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#202740) Bencus88 válasza RudY (#202738) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:R

(#202741) Xaels válasza _drk (#202736) üzenetére


Xaels
félisten

Path Of Exile, Chaosbane, Shadows: Awakening, Victor Vran, Van Hellsing, Vikings: Wolves Of Midgard.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#202742) oriic válasza _drk (#202733) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik.

Live-Die-Respawn

(#202743) rumkola válasza l.skywalker (#202688) üzenetére


rumkola
veterán

vagy az ikszbokszx? :D

(#202744) Peace válasza oriic (#202732) üzenetére


Peace
nagyúr

Jöhet! ;)

(#202745) Peace válasza .LnB (#202735) üzenetére


Peace
nagyúr

Nagy a kuss erről a játékról, mintha az előző évezred óta várnám már.......... :(

(#202746) Xaels válasza oriic (#202732) üzenetére


Xaels
félisten

Trailer is van

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#202747) BoneDragon válasza Xaels (#202746) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem tudom eldönteni, hogy ez most jó vagy rossz igy első ránézésre. Azért majd kiváncsi leszek mi lesz ebből, szeretem a darksiders világot.

(#202748) l.skywalker válasza rumkola (#202743) üzenetére


l.skywalker
félisten

Kuss :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202749) .LnB válasza Peace (#202745) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Koreában már rég pörög. Egy időben néztem is Twitch-en. De ha jönne nyugatra, arról már tudnánk sajna. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#202750) oriic válasza Xaels (#202746) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol, minden IS szivárog már. :D (Infóim szerint ezt este 7-kor kellett volna kitenni)

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.