Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78901) james001 válasza Elims (#78899) üzenetére


james001
veterán

Persze majd írok. De ez a pakk tutira megéri mintha külön megvennéd az alap X-et meg a dlc-ket is külön :K

Amúgy este UC4 bétára kik jönnek? Bár elvileg most 6-tól már indul.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78902) Earl18


Earl18
csendes tag

Valaki nem tudja, hogy én ps4-n és haverom PC-n ROcket Leauge-ba tudnánk egymással tolni?
Olvastam, hogy crossmultis játék, de nem tudom h egymást tudnánk e invelni játékba.

(#78903) TazLeacher válasza boost (#78900) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Jó a példa.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#78904) A`rpi válasza Earl18 (#78902) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem. Csak platformon belül lehet multizni. PS4>PS4, PC>PC.

[ Szerkesztve ]

(#78905) boost válasza #45378816 (#78887) üzenetére


boost
addikt

Előbbihez kapcsolodóan pont ma volt egy cikk, hogy mekkora hiány van informatikusokra, és míg déleklet-ázsiában a fiatalok 75-80%-a lenne informatikus, nálunk ez 8%.

Magamról tudom, hogy ha nem találkoztam volna anno fiatalon videójátékokkal (C64, PC), biztos hogy nem leszek informatikus, hisz eredeti szakmám gázkészülékszerelő, mert rossz tanuló voltam (nem érdekelt amit tanítottak általános suliban) és ha szüleim nem győzködtek, hogy ha ez a hobbim, estin érettségizzek le, csináljam meg a fősulit nappalin, (3 évvel idősebb voltam, mint a többiek, mire oda eljutottam, viszont itt már érdekelt, amit tanítottak), valszeg sose lett volna belőlem informatikus programozó, üzleti intelligencia konzulens, aki azzal foglalkozik, ami a hobbija, és nem életunt gázkészülékszerelő, rosszabb esetbe valami kulimunkás külföldön.

Szóval szerintem a videójáték egy kíváló kapudrog egy tiszta, fizikailag nem megerőltető, és kiemelten fizetett szakmához.

[ Szerkesztve ]

(#78906) boost válasza Earl18 (#78902) üzenetére


boost
addikt

A játék cross-multi, tehát játszani tudtok egymás ellen,csak party-ba nerm tudtok lenni, azaz nem halljátok egymást.

Itt egy howto videó: https://www.youtube.com/watch?v=LB6MGfEYEcY

Röviden: csinálsz egy privát szobát, adsz neki nevet, jelszót, és a PC-s haver megkeresi a szobát a nevén keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#78907) Adam_Shepard válasza james001 (#78901) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

En!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78908) Earl18 válasza boost (#78906) üzenetére


Earl18
csendes tag

Csak így 1v1-be vagy akit behívunk csak ugy tudunk játszani? Rendes meccset nem is tudnánk keresni?

[ Szerkesztve ]

(#78909) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez igazi lehet?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78910) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elindult az Uncharted 4 béta, jó játékot mindenkinek! Nem kell PS Plus hozzá.

#78909) Da Shep

Nem igazán, 7 hónapos a kép, azóta lett volna róla szó.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#78911) MerLinh válasza #45378816 (#78887) üzenetére


MerLinh
senior tag

Csak hogy hozzá szoljak a témához, ha a gyerek leleményes hidd el megoldja ő.... tudom, engem is sokmindentől "óvtak", de loptam csaltam hazudtam nekik egy idő után. És az lett a vége hogy nem nagyon beszélek velük csak ha van valami. Egyszer gépfejlesztést úgy csikartam ki, hogy mondtam szeretnék 3d studiozni meg minden és azt is tettem előttük =) tutorialt csinálgattam, meg persze érdekelt valamennyire, de csak egy ürügy volt.

Gondolom nem ezt szeretnéd, ha a gyereked csinálná....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#78912) Zanik válasza boost (#78906) üzenetére


Zanik
addikt

Bakker, akkor ezért nem tudtam PSY NET-es embereket barátnak jelölni. Wáó! :Y

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#78913) modflow válasza oriic (#78910) üzenetére


modflow
veterán

Nálam rossz a szerver.

[ Szerkesztve ]

(#78914) Sirandrish válasza modflow (#78913) üzenetére


Sirandrish
legenda

Itt is :K
Mondjuk nekem tökmindegy, mert lassan készülök lefeküdni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78915) HaJózsi válasza modflow (#78913) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Ugyanez, 120-as nettel. Hatkor beengedett, lenyomtam a tutorialt, utána kicrashelt a játék. Vissza, de már annyira se megy...

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#78916) andro93 válasza Elims (#78828) üzenetére


andro93
aktív tag

Az egy dolog, hogy mások szerint az volt, szerintem pedig nem volt az. Persze szubjektív vélemény, de ezt úgy mondom, hogy nem vagyok nagy horroros. Más meg összef*ssa magát alatta, de mind mások vagyunk. Am sokak véleménye, hogy az Isolation nem lett annyira para. :K

(#78917) modflow válasza HaJózsi (#78915) üzenetére


modflow
veterán

Detto...

(#78918) Mrdevil válasza oriic (#78910) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem megy a beta. :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#78919) cross56 válasza Mrdevil (#78918) üzenetére


cross56
senior tag

Nekem sem :(

(#78920) crue válasza cross56 (#78919) üzenetére


crue
őstag

Nekem most életre kelt.

(#78921) modflow


modflow
veterán

Nyomtam pár kört. Ultra gagyi.
Remélem a single az szép lesz és jó, mert eddig mindegyik részt imádtam!

[ Szerkesztve ]

(#78922) janes42 válasza Elims (#78885) üzenetére


janes42
csendes tag

köszi a választ !!4

(#78923) Peat76 válasza modflow (#78921) üzenetére


Peat76
őstag

Nekem 3 perc volt , hidd el ez egy butított graf.sokan nem fognak hinni a szemüknek amit az egyjátékos mód nyújt 2!!!! hónap múlva, addig 6x megőrülök....

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#78924) #00110336


#00110336
törölt tag

meginy paragony

Online Test 10 starts on Monday, March 7 and runs 24-7 until Saturday, March 12.

(#78925) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Azt szeretném kérdezni hogy a tv-men van 2 hdmi de 3 eszköz van t-home beltéri plusz két konzol hogy a két konzol ne kelljen cserélgetni vennék ilyen hdmi elosztót Megéri vagy romlik a kép minősége? Vagy a sok ki be húzgálástól lehet baja?:)

(#78926) marilllyo


marilllyo
veterán

Ezt olvastátok?

Far Cry Primal picit hasonlít át FC4-hez.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78927) h4mi1


h4mi1
tag

Smite alpha kulcs ha valakinek nem lenne. T4GL-86NK-978G

(#78928) toompa válasza Bazsi1987 (#78925) üzenetére


toompa
őstag

Én most egy ilyet vettem:
[link]
Ingyenes szállítás,de készülj 3 hét várakozásra. Tökéletesen megfelel a célnak.

(#78929) Madwe válasza marilllyo (#78926) üzenetére


Madwe
nagyúr

A következő far cryban ha csak annyi változik h sötétebb bőre lesz az embernek, de ugyanaz a történet helyszín minden, akkor se lepődnék meg. Elképesztő egyébként h kis marketinggel mennyire nulla munkát lehet eladni jó pénzért... Ubisoftnál tovvábra is tartom h már csak designerek dolgoznak, de ezek szerint már ők is lustulnak... ;]

(#78930) Def26 válasza Madwe (#78929) üzenetére


Def26
félisten

Következő szintén eu -ban játszódik majd és Far cry migrant lesz a címe. Ugye nem kell részleteznem tovább. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#78931) gyuribácsi88 válasza toompa (#78928) üzenetére

Splitterrel óvatosan, csak az aktív jó, a passzív nem. A nem aktív splitter nem tudja az FHD-t. Nekem elosztóm van, hogy a tv-n és a monitoron is legyen kép (tehát én a ps jelét osztom ketté), mikor vettem utánajártam és mint kiderült csak az a jó, aminek van külső tápellátása. És elvileg ha egyszerre két jelet kap, könnyen kinyírja a tv- hdmi bemenetét. Szóval csak óvatosan ezekkel az elosztókkal. Ezeket nem én találtam ki, ha nekem hazudtak, akkor most én hazudok.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#78933) kevepapa válasza gyuribácsi88 (#78931) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Emlékeim szerint nincs benne az összefoglalóban tehát asszem megkérdezhetem, egy egyszerű igen vagy nem tökéletesen elég volna:

Szóval ha használtan megveszek egy lemezes játékot amiből a hozzá járó dlc (más által) már fel lett használva, attól én még a store-bol megvehetem hozzá ugyanazt a dlc-t igaz? Természetesen a Magyarországon forgalomba hozott kiadásról és magyar store-rol beszélünk.

Előre is köszönöm a választ!

(véletlenül válaszként nyomtam be, srry)

Edit: most meg megduplazta szerkesztés helyett, admin pls help)

[ Szerkesztve ]

(#78934) Adam_Shepard válasza kevepapa (#78932) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Azt a storeban meg tudod nézni, hogy elérhető-e az adott játékhoz a dlc.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78935) james001


james001
veterán

Na baromi jó ez az MK,megértem miért lett 2015 legjobb verekedős játéka :C Alig bírtam letenni.
Cassie Cage nagy kedvencem lett,talán ő a legjobb az új karakterek közül.
DLC karakterek: Alien k.va jó,Triborg k.va jó,Leatherface nem tudom mit keres itt,helyette inkább kellett volna Noob vagy a mindenki által kívánt Fujin,Bo Rai Cho meg olyan elmegy kategória. A többi karaktert még nem próbáltam,egyedül még Liu Kang-et,meg akiket a Story Mode-ban adott a chapter 5-ig.
Asszem el leszek ezzel a verekedős játékkal a Tekken 7-ig ;]

Viszont fura,hogy elvileg ugye ehhez a pakkhoz jár az összes skin dlc is,de kevésnek érzem amiket láttam benne... Vagy csak Scorpion,Sub Zero meg a "fő" karakterek kaptak dlc-t? :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78936) Wlac válasza kevepapa (#78933) üzenetére


Wlac
Ármester

Elméletileg igen. A két nagy régió USA és Európa, az a fontos, hogy a Store és a játék régiókódja megegyezzen. Szóval neked a 2-es régió kell, hogy szerepeljen a játékok dobozán.

“The wha-"

(#78937) Rigormortiis válasza Bingoo (#78815) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nna, azt azért szögezzük le, hogy azon kívül, hogy nincs benne coop (egy vegytiszta platformerben miért is lenne), a Rayman Legends a valaha készített egyik, ha nem A legjobb 2d-s platformer.

James: Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de tavaly jelent meg egyáltalán más, aaa verekedős anyag? :D (újrakiadasokat nem számítva).

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#78938) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Az Uncharted 4 nálatok is nagyon pörgeti a ventillátort? Még soha nem hallottam így zúgni a gépemet.

(#78939) Madwe válasza Rigormortiis (#78937) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hogyne lenne benne coop, csak multi nincs, local van, 4en is lehet, ugyanakkor 2 felett kaotikus lesz:)

(#78940) A`rpi válasza gyuribácsi88 (#78931) üzenetére


A`rpi
addikt

"Splitterrel óvatosan"

Amit írsz azt én is osztom, viszont most HDMI választó kell "tv-men van 2 hdmi de 3 eszköz van" abból jó szerintem amit toompa ajánlott, kvázi ez is aktív csak nem igényel külső tápot az elektronika.

(#78941) foxymaci válasza Kakaduku (#78938) üzenetére


foxymaci
senior tag

Nekem is porog rendesen

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#78942) Adam_Shepard válasza james001 (#78935) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A kryptben ki lehet egy csomo skint nyitni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78943) Sirandrish válasza A`rpi (#78940) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pontosan ugyanezt vettem én is (írtam is régebben), és én is meg vagyok elégedve vele :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78944) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Durva, amúgy látni, hogy valami ennyire "smoothul" mozog mint ez az UC4 multi. Legutóbb a MGS:TPP- nél tapasztaltam ilyet. A sorozatot a Golden Abyssal kezdtem(mivel az az eleje) és érdekelne, hogy az egesz sorin végigmegy ez, hogy 4362535282 X kell meglőni valakit, hogy meghaljon?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78945) Peat76 válasza Kakaduku (#78938) üzenetére


Peat76
őstag

Nekem is porszívó üzemmódba kapcsolt !

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#78946) Peat76


Peat76
őstag

A Hitman bétát próbálta valaki, érdemes leszedni?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#78947) Wlac válasza Adam_Shepard (#78944) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha testre lősz, akkor igen, a fejest annyira nem tolerálják.

“The wha-"

(#78948) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Volt egy blaupunkt 50colos ami egy rakás sz*r volt meg nagy is volt a szobába lecseréltem egy Sony 40 colosra olyan mintha új konzol generációba léptem... Azt szeretném kérdezni hogy kb 1,5-1,7 m nézzem az jó távolság vagy üljek messzebb?:)

(#78949) Def26 válasza Bazsi1987 (#78948) üzenetére


Def26
félisten

Ohh, itt ugyanaz a válaszom mint ami itt volt annyi különbséggel, hogy ps4 -en már az 1080p sort vedd alapnak. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#78950) Bazsi1987 válasza Def26 (#78949) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Pont trollkodni akartam Xbox one csoportba hogy van ps-em is és ott a nagyobbat fogom nézni ;) :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.