Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77051) szasanyi válasza Tatyla (#77047) üzenetére


szasanyi
félisten

Én azt vettem le az infókból, hogy azt az Enhanced Edition tartalmazza (seasson pass). Az alapjátékhoz még tegnap előtt lecsúszott egy ~7GB update (1.07) de abban nincs grafikai változás. :(

(#77052) Zanik válasza Tegla80 (#77050) üzenetére


Zanik
addikt

Itthon se vészes: 15.000/12=1.250HUF. Nem hiszem el, hogy akinek van PS4-re pénze, meg játékokra pénze, az nem engedhetne meg magának ennyit havonta.
De oké, elfogadom, valaki azért nem vesz, mert "szar" indie játékokat adnak ingyen, meg semmi "plusz" szolgáltatást nem ad. Rendben, nem kötelező. De akkor ne sírjunk már, hogyha egy játék meg igényli. Google a barátunk, pillanatok alatt kideríthető, hogy egy PS4-es játék multijához kell-e Plus vagy sem.

És hadd legyek egy kicsit demagóg, de addig örüljetek, amíg ilyen kicsinyes problémáitok vannak az életben, hogy a köcsög Sony miért kér pluszt pénzt és miért nem. Az élet nem fair, és fogtok még ennél sokkal nagyobb pofont is kapni tőle...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77053) body007 válasza Zanik (#77052) üzenetére


body007
addikt

Nekem az is hatalmas előny, h rest módban tölti a frissítéseket - nagyon gyatra a netem -, így mire hazaérek kész a gép :K

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#77054) marilllyo válasza N@idia (#77044) üzenetére


marilllyo
veterán

Nagyon helyes. PC master race! :D Vegyenek is hozzá szépen. ;]

(#77052) Zanik: A PS+ -t nem az ingyenes játékok miatt kell megvenni hanem az online miatt. Az ingyenes játékok az csak egy plusz dolog ami jól sülhet el. Ezt kéne valahogy megérteni mindenkinek és akkor nincs fröcsögés, hogy megint nem az AC:Black flag lett az ingyenes játék ....pedig tutira azt olvastam a reddit-en. Jó persze...megértem, hogy van akinek nincs szüksége a multira. Ilyen is van. Bár ez szerintem az időhiánynak tudható be. A multizáshoz legfőképpen idő kell...
De az biztos, hogy aki vesz PS4-et egyből számoljon hozzá egy éves plust is. KSZ-nél fél éven belül már kétszer lehetett 12.500-ért is venni. Az tényleg "olcsó".
Az a baj, hogy egyre több és több olyan játék van ami meg sem moccan online nélkül.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77055) Madwe válasza Tegla80 (#77050) üzenetére


Madwe
nagyúr

szerintem meg az abszolut user error s nem lehet rajta felháborodni, h ha tervez ps+ nélkül venni egy multiplayer only játékot, akkor elötte nem keres rá h egyáltalán elindul e ps+ nélkül...

(#77056) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Valaki írta hogy van vertical standingje ebayről. Le tudnád fényképezni esetleg légy szíves?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#77057) ObieWan válasza sutyesz96 (#77056) üzenetére


ObieWan
csendes tag

Hali ez csak egy szimpla stand, nincs benne ventillátor mint az eredetiben.

PSN ID: Atticus_ID

(#77058) sutyesz96 válasza ObieWan (#77057) üzenetére


sutyesz96
őstag

Én úgy tudom az "eredetiben" sincs ventilátor, az is csak egy szimpla plasztikdarab. Ezért is tök indokolatlan érte az a 20€.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#77059) marilllyo válasza sutyesz96 (#77058) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem ilyen van! Egy ezres körül volt aliexpress-en. Nekem ez a fajta stabilabbnak tűnt mint a másik.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77060) sutyesz96 válasza marilllyo (#77059) üzenetére


sutyesz96
őstag

Gépre illesztve kéne kép. :B

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#77061) Tegla80 válasza Zanik (#77052) üzenetére


Tegla80
addikt

Ertem ami irsz,de sokan vannak meg ugy,h nem multiznak igy minek.....plusz ps3 nal ez meg nem nem igy volt es nem volt szukseg(uk) ra.
Viszont itt igen es most erzik/latjak,h ez igy nelkule nem kerek....

En amugy 4 eve vok elofizeto(mindig eveset veszek) es minden platformon kihasznalom amit nyujt/ad a Sony a Plus-al....nalam nem kerdes,h megujitom,mert nelkule halott pl a vitam,igy meg van ra vagy 70jatekom(a teljes plus ami jott ra) vagy majdnem halott a ps3 ,aminel idovel mindent kivaltott lemezesbol a plus adta digit! Meg maradt a sajat digit vasarlas,mert nem szerettem mar ott sem a lemezt.....plus ssd is volt/van a gepben.
Itt a lista,h ertheto legyen,mit is adott mar a plus.[link]
Szoval En spec szeretem/hasznalom a plus-t. :D

marilllyo
Van akinek az ingyenes plus jatekok miatt is erdemes a szolgaltatas megujitasa. ;) nekem es meg sokaknak biztos. :DDD ....igaz Mi "regi motorosok vagyunk".(de idovel Ti is azok lesztek,ha kitartotok a Sony es a PlayStation mellett. ;) )

Madwe
ez igy igaz,de az aki nemreg jott ps3-rol(,mint Ő) annak nem termeszetes meg ez.
Idovel neki is alap lesz a plus,de meg hezital picit. :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#77062) pr0bi válasza Tatyla (#77047) üzenetére


pr0bi
senior tag

Válasz a kérdésedre :)

[ Szerkesztve ]

(#77063) Madwe válasza Tegla80 (#77061) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dehát még a játék psnes oldalán is odaírták h online play required... Szóval ha tudja h ps+ kell a multihoz, akkor miért ne gondolná az ember, h egy multiplayer only játékhoz kell e - s oda is van írva h kell - ha pedig nem tudja h kell ps+ a multi játékhoz, akkor meg végképp magára vessen :D A lényeg h vegyen mindenki ps+-t, ezt jól látod te is :D

(#77064) crue válasza marilllyo (#77054) üzenetére


crue
őstag

A plusosoknak járó extra kedvezmények sem elhanyagolhatóak. Gyakran 1-2 ezressel olcsóbbak így az akciós játékok. Ha az ember rendszeresen vásárol digitálisan, vissza is hozza az éves előfizetés árát.

(#77065) marilllyo válasza sutyesz96 (#77060) üzenetére


marilllyo
veterán

Aliexpress

Tess. Itt van olyan is. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77066) Zanik válasza Tegla80 (#77061) üzenetére


Zanik
addikt

Én viszont azon túl hogy multizom, nagyon sok olyan játékot kaptam a Plus-nak köszönhetően, amit nem biztos hogy megvettem volna, aztán mégis végigjátszottam vagy akár még most is játszom vele (Rocket League). Aki nem multizik és nincs ingerenciája az AAA-s játékokon túl mást is kipróbálni, az ne vegyen Plus-t. Minden más esetben fel lehet fogni egy "szükséges rosszként", vagy jobb esetben "ajándék ingyenes játékok"-ként, kinek milyen a hozzáállása.

Én pl. minden hónapban bezsákolom az ingyenes PS3-as címeket is, aztán letöltjük barátnőm öccsének a PS3-ára, és "ingyen" tud új játékokkal játszani (a mostani Grid Autosport pl. nagyon bejött neki). Erre is pl. tök jó, hogy egy barátunk kap ingyen játékokat a mi előfizetésünknek köszönhetően.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77067) Madwe válasza Zanik (#77066) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én konkrétan egy 4 fős baráti társasággal dobom össze a ps+t: egyrészt van 1 ps3as figura, akinek jól jön, másrészt az ingyen játékok 50%a igencsak jóféle local coop játék, s így ők ezzel szállnak be a bizniszbe :D

(#77068) szasanyi válasza pr0bi (#77062) üzenetére


szasanyi
félisten

A kép helyett / mellett ezeket pontosítsd már lécci:

- pontosan mi a különbség a Seasson Pass és a The Following között?
- ebből 1értelműen kiderül-e, hogy az alapjáték mit kap (pölö a jobb grafikai megjelenés) a frissítéssel?

Ti. szerintem ezek nem mindenkinek egyértelműek, de az ami már az: az alapjátékhoz érkezett frissítésben nincs grafikai változás, és a futásteljesítményben sem érzek változást.

(#77069) Tegla80 válasza Zanik (#77066) üzenetére


Tegla80
addikt

+ (#77067)Madwe
Ez igy van,aki tobb labon el(mint Mi is) az nagyon is tudja ertekelni azt amit mas lehuzasnak fog fel.(hisz nem is az....sztunk tuti ;))
En is soxor irtam mar,h 2ps3 es 3 kezikonzol(psv/pstv/psp) huzza meg az accom....,hiszen van rola mit. :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#77070) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Neten meg tudom valahogy nézni, hogy mennyi van még a PS plus előfizetésből (perpill nincs PS4-em, de tudnom kéne)

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#77071) Madwe válasza adamssss (#77070) üzenetére


Madwe
nagyúr

Itt lépj be majd a media fül alatt a ps+os játékoknál az expiration date lesz az :D

(#77072) adamssss válasza Madwe (#77071) üzenetére


adamssss
veterán

Szuper.
Köszi szépen. :R

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#77073) F1rstK1nq


F1rstK1nq
aktív tag

Tegnapi DiRT Rally Gameplay. Elvileg tartja a 60fpst.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#77074) front3r válasza szasanyi (#77068) üzenetére


front3r
őstag

Ezt még én is meg tudom válaszolni, hiszen logikus az egész:
- A Season Pass-ban minden benne van, de kell hozzá az alapjáték természetesen. A The Following az egy DLC, amit meg lehet venni külön is, a Season Pass-tól függetlenül(csak akkor van értelme ha nincs SP-d), ami gondolom olcsóbb mint maga a Season Pass, mert amúgy sok értelme nem lenne.
- A jobb grafikai megjelenítést megkapja, de már meg is kapta. Az hogy te nem látsz változást az nem jelenti azt hogy nem javítottak valamin, csak nem feltűnő számodra. Azt úgy tudom előtte sem emelte ki a fejlesztőcsapat egy összehasonlító videóban, ami nem véletlen. :) Valószínű apróságokról van szó.
De legyen elég annyi, hogy a patch-et mindenki megkapja.
Változások listája! Update#6
Ezt megkapja mindenki.

Plusz mondanivalóm:
Az Enhanced Edition az megint más téma, az egyszerűean tartalmaz mident, pont. Hogy a jövőben lesz-e még DLC, azt nem tudom, de az vagy eleve ingyenes lesz, vagy fizetős mindenkinek, akár van Season Pass-od, akár nincs. Mert amúgy logikusan átverés lenne ha a SP tulajok megkapnák, a Following tulajok(Enhanced Edition) meg nem. De egy harmadik út is elképzelhető, hogy azoknak lesz fizetős egy új DLC, akiknek nincs Enhanced edition-jük, és Season Pass-uk sem, csak az alapjátékuk. Bár ez túl nagy bevételt nem genrálna számukra.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#77075) perge666 válasza marilllyo (#77054) üzenetére


perge666
veterán

Az tényleg nagy baj hogy egyre több a netes játék,én soha nem multizok!
Ha ez a jövő,akkor nem veszek több Nextgent és maradok az elődöknél meg a jól bevált öreg játékoknál.

(#77076) Osiris


Osiris
őstag

Na megint kezdődik: Próbálom megvenni ezt az Enhanced Edition • Dying Light-ot, de megint próbáljam újra, vagy próbáljam konzolról.. Hát persze, hátha megint levonják 2x vagy 3x.. Nálatok a vásárlás szokott egyből működni a storeban? Nálam még soha..

(#77077) kevepapa válasza perge666 (#77075) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Egyetértek. Attól függetlenül h nem voltam elég körültekintő mikor megvettem a pvz-t, még elég nagy lehúzásnak tartom h bizonyos játékokhoz, azok piaci ára kifizetésén felül (!) még évente egy kötelezően rám erőltetett multi elofizetes is szükséges. Értem h ez van, és megszoksz vagy megszöksz, de akkor sem tetszik h ez a jövő, ebbe az irányba haladunk.

(#77078) dilipok válasza Osiris (#77076) üzenetére


dilipok
veterán

soha egyetlen fizetessel kapcsolatos problemam nem volt, se konzolrol, se pc-rol. Pedig nem 2x vasaroltam :B

kevepapa: fejezzetek mar be... eleg unalmas mar ez a siras a plus miatt :((( kisertetiesen hasonlit az boxos live goldos nyavajgashoz...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#77079) Zanik válasza perge666 (#77075) üzenetére


Zanik
addikt

Sajnos FPS-eknél egyre gyakoribb, hogy lusták single player részt készíteni a fejlesztők. Dobáljuk be a felhasználókat egy csatatérre, gyilkolják egymást, kész a tartalom. Más stílusú játékoknak (pl. RPG-k) viszont valós tartalom nélkül hamar ráunnak a felhasználók a játékra!
A minap olvastam egy cikket a készülő Torment: Tides of Numenera című RPG-ről, ahol iszonyat sok tartalom van a játékban. Anno mikor végigtoltam a két Baldur's Gate-et, hát kifogyhatatlannak tűntek az a játékok (csak könyvekből volt bennük több száz, amiket akár végig is lehet olvasni).
Ellenben ma már sokkal kevesebb időm van játékkal tölteni, emiatt nem is merek nagyon RPG-t venni, mert egész egyszerűen nincs időm végigjátszani. Manapság jobban leköt, ha fél-egy órára kikapcsol egy játék, és nem érzem úgy, hogy egészségtelen mértékben elveszek benne.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77080) Madwe válasza Zanik (#77079) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez egy baromság, nem lustaság kérdése hanem termékpoziciónálásé. Ha te egy remek multiplayer lövlödét akarsz csinálni, amit eleve azért vesznek meg, akkor lehet COD meg BF szintű kampányt beleerőltetni, de az senkit nem fog érdekelni... Egy HL esetében meg a multi nem érdekel senkit, csak a single rész meg a modok. Attól függ mit készítesz. Ha egy multiplayer lövölde nekem tetszik s azért veszem meg, nekem nem kell bele sp rész plusz adaléknak, csak azért, h legyen.

(#77081) hrvp


hrvp
aktív tag

Sziasztok,

PS4 HDD cserét csinálok épp, bent van az új, indítom safe módban (kb 8 másodpercig nyomom a bekapcs. gombot ameddig csippan mégegyet) és itt kéne kiírnia, hogy nem tudja indítani a ps4-et, csatlakoztassam kábelen a kontrollert stb. ehelyett nekem ezt írja: [link]

Mi lehet a gond?

Szerk: közben googlizom a hibakódot, vannak youtube "how to fix" videók

Szerk2: kiszedtem, visszaraktam újra, már jó :B

[ Szerkesztve ]

(#77082) caris1 válasza hrvp (#77081) üzenetére


caris1
tag

Én is most cseréltem benne HDD-t, de nem safe mode-ban indítottam újra, hanem csak simán és működött minden.

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#77083) Zanik válasza Madwe (#77080) üzenetére


Zanik
addikt

Jogos, a lustát leginkább úgy értettem, nem fordítanak rá figyelmet, mert nem hozz magasabb eladást, illetve bevételt. Megveszed, végigjátszod, kész. Tetszett, nem tetszett a single, a pénz úgyis ott landol a kiadónál. Plusz pénz meg inkább Season Pass, DLC ill. a mikrotranzakciók eladásaiból van. A sok vérpistike meg úgyis megveszi a sokadik pack-et is, mert kell az a távcsöves puska is hogy a térkép sarkából oszthassa a fejeseket! ;]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77084) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Érdemes megvenni a fifa 16-ot? 15 megvan. Onlinenal nem játszok,mert lassabb a játék mint single modban amit nem értek. Számomra használhatatlan az online 15-ben. Vagy állandóan győzni kell és könnyebben tudod irányítani?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#77085) F1rstK1nq


F1rstK1nq
aktív tag

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#77086) Zanik válasza F1rstK1nq (#77085) üzenetére


Zanik
addikt

Szóval a végén meghalnak? :F

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77087) Sirandrish válasza Zanik (#77086) üzenetére


Sirandrish
legenda

A végén biztos...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77088) Zanik válasza Sirandrish (#77087) üzenetére


Zanik
addikt

És újratölteni mentett állást ér?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77089) Sirandrish válasza Zanik (#77088) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kétlem hogy van rá mód. Az élet egy HC cucc...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77090) oriic válasza Sirandrish (#77089) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs respawn?? :O

Live-Die-Respawn

(#77091) Zanik válasza Sirandrish (#77089) üzenetére


Zanik
addikt

És kevesen tudják platinázni... :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77092) Sirandrish válasza oriic (#77090) üzenetére


Sirandrish
legenda

Állítólag van csak valami gagyi reinkarnációnak hívják, de sajna nem biztos hogy létezik.
És hát lehet hogy épp az Aston Martinoddal száguldozol, oszt "respawn" után meg valami gagyi háborús univerzumban találod magad...ejj...nem szép sors ez..nem szép.

Zanik Szinte lehetetlen. De jó mert rengeteg COOP ficsör van benne.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77093) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A Hitman betat probaltatok?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77094) oriic válasza Adam_Shepard (#77093) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vajon be merte valaki vállalni az előrendelést? ;]

Live-Die-Respawn

(#77095) Madwe válasza Sirandrish (#77092) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ja, csak az a baj ebben is sok a csaló akik elbasszák a multis élményt :O

(#77096) crue válasza Madwe (#77095) üzenetére


crue
őstag

De legalább a grafika és a framerate rendben van.

(#77097) oriic válasza Sirandrish (#77092) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Láttam ám a szerkesztés előtti hsz-ed. ;]

(#77098) Nayrobi

Próbáltad a játékot amúgy? Hogy tetszik?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#77098) Nayrobi válasza oriic (#77094) üzenetére


Nayrobi
őstag

uk profilon működik a szokásos trükk, reggel le is mászott a beta a gépemre.

(#77099) Adam_Shepard válasza oriic (#77094) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hat durvan nem estem hasra a cucctol..

Nayrobi: HUNon detto

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77100) Blaise válasza oriic (#77094) üzenetére


Blaise
veterán

Én előrendeltem, este kiprobálom majd a bétát.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.