Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78801) F.B.I. válasza gyuribácsi88 (#78782) üzenetére


F.B.I.
veterán

A Deluxe edition tartalma (bónusz karakterekhez ruhák, kiegészítők, online lóvé, kártya csomagok, minden, amiért 20 dodóval többet fizettem), hogy kapják be! :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#78802) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Régen volt már, kérem a szakik megerősítését, ha most megveszem pl. alap division-t és később us store-ban a season pass-t akkor menni fog ha van magyar és usa primary acc. a gépen!?

A fő acc-om usa, amin tolom.

[ Szerkesztve ]

(#78803) Tegla80 válasza sittes79 (#78802) üzenetére


Tegla80
addikt

Szaki nem vok,nem azert irok....
Szoval hu jatek hu dlc-vel ,mig us jatek us dlc-vel muxik...
A hu jatek us dlc vagy us jatek hu dlc az nem megy...
(ha jol ertelek es ez a kerdes....)

Sony® & PlayStation®

(#78804) Peat76 válasza FhRossi (#78795) üzenetére


Peat76
őstag

Gratulálok, én most hajtok a harmadikra, néhol az is felcseszett!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#78805) phgergo


phgergo
aktív tag

[OFF][/OFF]En ma megvettem a Far Cry Primal Collectors Editiont es nem csalodtam benne. Megvan a 3 es a 4. resz is, de szerintem eddig ez a leghangulatosabb. Nagyon szep a grafikaja, raadasul nagyon jok a kuldetesek. Aki teheti szerezze be. (: :U

[ Szerkesztve ]

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#78806) sittes79 válasza Tegla80 (#78803) üzenetére


sittes79
addikt

Hja ez volt a lényeg...köszi,akkor szívás.

(#78807) FhRossi válasza Peat76 (#78804) üzenetére


FhRossi
tag

Köszi! Nekem lassan a 3. is meglesz!!! Aztán The Last of Us jön!

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#78809) Black Phone


Black Phone
senior tag

Sziasztok! disney infinity 2.0 kinézte a kislányom ps-en meg is vettem,de valami disney infinity base kell hozzá beszerezhető valahol és hogyan működik előre is köszönöm .

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#78810) Elims válasza FhRossi (#78795) üzenetére


Elims
veterán

:R
Írtam,hogy van egy nagyon egyszerű megoldás. ;-)

(#78811) Sefter válasza Black Phone (#78809) üzenetére


Sefter
veterán

Base-t külön nem árulnak, max használtan pl ebay.
Szükségetek lesz még figurákra is a játékhoz, azokat kell majd irányítani.
Elég költséges móka ez ,a fiaim a skylanders-re vannak rákattanva....

Psn ID: sefter_hun

(#78812) brodarics


brodarics
tag

Hali!

A magyar store-ban akarnám megvenni az AC Syndicatet, de ott nincs feltüntetve magyar felirat, csak rossz leírás vagy valóban nincs benne?

(#78813) boost válasza brodarics (#78812) üzenetére


boost
addikt

Benne van, nekem is onnan van meg.

(#78814) Black Phone válasza Sefter (#78811) üzenetére


Black Phone
senior tag

ok,köszi Ez vajon jó lenne hozzá

Akkor kiválasztotta a legjobbat ezek szerint :Y

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#78815) Bingoo


Bingoo
tag

Na basszus.. megvettük felesbe a Rayman Legendset... majd utána tudtam meg h nincs benne online co-op. Azért ez egy ilyen játéknál elvárás lenne.. Jó persze a fejenkénti 2k-t így is megéri, de azért hatalmas taps az Ubisoftnak. Nekem annyira alapnak tűnt, hogy utána sem néztem...

(#78816) brodarics válasza boost (#78813) üzenetére


brodarics
tag

Akkor jó, köszönöm a segítséget, meg is veszem gyorsan :)

(#78817) james001 válasza oriic (#78808) üzenetére


james001
veterán

Elég egyértelmű melyik :D B. :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78818) Adam_Shepard válasza oriic (#78808) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Asszem a B re szavaztam. Az a fekete tok gagyi.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78819) kevepapa válasza marilllyo (#78794) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Közel tíz éve (!) jött ki ez a gears of war trailer, emlékszem még a tv-ben is ment. Még mindig hidegrázós.

https://youtu.be/ccWrbGEFgI8

A ms-nak szerintem is pontosan az új, hasonlóan ütős marketinggel beharangozott exkluziv címekre kéne rámennie.

(#78820) Sefter válasza Black Phone (#78814) üzenetére


Sefter
veterán

Nem tudom sajna, hogy van-e különbség a 2.0 és 3.0 base között...

Psn ID: sefter_hun

(#78821) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Már majdnem rávettem magam h megvegyem az Alien Isolation-t, de a Kotaku cikke alapján visszatáncoltam. Nagyon szeretem a horrorfilmeket, viccen kívül több százat láttam, de a horrorjátékokat egyszerűen nem bírom. És bizony a review-bol az jön le h frankón para a játék. Nem a scriptelt jump scare-ek miatt, hanem a konstans félelem miatt, hogy észrevett-e, meghallott-e, (egyáltalán hol a pics@ban van) a xenomorph. Szóval én ezt Alien rajongóként még 4700 pénzért is kihagyom (a crew expendable dlc-t mindenképp megvenném hozzá). Persze, megvehetném lemezesen aztán ha nem bírom továbbadhatnám, de nem akarok ezzel vacakolni, talán majd egyszer később.

[ Szerkesztve ]

(#78822) andro93 válasza kevepapa (#78821) üzenetére


andro93
aktív tag

Szerintem nem volt félelmetes, végig követheted nyomkövetõvel, tudod merre jár az Alien. Vedd meg, mert zseniális játék, pcn 2x is kitoltam, pedig nem vagyok nagy horroros. Am sokak véleménye, h nem félelmetes a játék. Ezzel együtt viszont eszméletlen hangulatos. Ha Alien fan vagy, és van egy kis eszed, azonnal lecsapsz rá ennyiért. :K

(#78823) FhRossi válasza Elims (#78810) üzenetére


FhRossi
tag

Igen, így utólag megírhatnád akár privátban is. Kíváncsi vagyok, mire nem jöttem rá magamtól!?

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#78824) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Heavy Rain vegigtolva! Imadtam! Megyek a platinara.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78825) dollarZ18 válasza Adam_Shepard (#78824) üzenetére


dollarZ18
tag

írnál pár szót a játékról? milyen típusú? kiknek ajánlott? egyre több helyen látom megemlítve, hogy mekkora királyság. Viszont semmi konkrétat nem tudok róla, viszonylag új vagyok a szakmában :D Illetve hogyan kapcsolódik a beyond two souls-hoz? ha kapcsolódik egyáltalán :DD

(#78826) Adam_Shepard válasza dollarZ18 (#78825) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igazából PS3-mon kezdtem neki még pár hónapja de a lassulások és a (mostmár) nem szép grafika miatt dobtam a Beyonddal együtt. A Heavy Rain egy krimi játék röviden és tömören. Irányítását tekintve a régi idők point & klick játékai jutnak az eszembe. Nincsenek jumpscare- k benne (aminek örülök) és a több befejezés miatt el lehet vele lenni. A hangulata az valami zseni, úgy beszippantott, hogy 2 nap alatt végig is vittem.
A történet, vagy 5 szálon fut egy csomó szereplővel és a befejezéstől függően mindegyik összeér. (Van egy ahol nem derül ki ki a gyilkos! muhaha ;] )

A Beyond Two Souls pedig a borítón szereplő csajszi nem éppen (para)normális életét mutatja be. Ott van a normál történet vezetés és a remixed (Előbbi a lány kicsi korától viszi végig a történetet a másik, pedig össze vissza dobálja a storyt). Az irányítás itt is hasonló, mint a Heavy Rainnél.

Ajánlani mindenkinek ajánlom, mert Playstation alapművek ezek, azon túl kell az angol hozzá (a Beyondban Magyar felirat).

Itt a végigjátszásom is hozzá ha beleukkantanál: Heavy Rain - PS4

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78827) dollarZ18 válasza Adam_Shepard (#78826) üzenetére


dollarZ18
tag

muszáj lesz beszereznem :R :)

(#78828) Elims válasza FhRossi (#78823) üzenetére


Elims
veterán

A youtube-ba beírva több videòt is talàlsz.Én eszerint csinàltam meg.

Kevepapa: Én ugyanígy vagyok!A horror/jobb gore filmeket szeretem,de jàtékban màr kevésbé...

Andro: "Szerintem nem volt félelmetes..."

:-DDDD Amikor Dilipok és a többiek is azt írjàk,hogy az eddigi legkeményebb akkor igen,valòszínűleg igazad lehet... :-)))))

Da Shep: "...úgy beszippantott, hogy 2 nap alatt végig is vittem."

Az szép..Gondolom nem alaudtàl egyetlen percet sem. :-)

(#78829) Agostino


Agostino
addikt

játszottam pár órát tegnap a watch dogs-sal, teljesen korrekt kis történet, leárazva megért ennyit a bővített változat. nekem akkor is gta-s a szabad világ benne, bár rendőrt még egy szálat nem láttam. a szikrázó fák is picit erősek, de hát legyen ez a jövő, be vannak azok is kábelezve és izé : ) jó lesz ez pár hónapra. viszont az ubisoft szerverek igencsak ráérősek...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#78830) Adam_Shepard válasza Elims (#78828) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Azért, nem vészes. Kb. 8- 10 óra alatt kényelmesen végig lehet menni rajta. A platinán meg segít a chapter select :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78831) body007


body007
addikt

Megvettem tegnap az alien-es játékot. Hát ez tényleg k.rva para, nem is gondoltam volna... :C Haver ajánlotta, h fülessel játsszam - úgy az igazi - tuti szívzörejt kapnék :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#78832) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Na, uraim? A hétvégén egy kis Felfedezetlen 4: A Tolvajlás Vége többjátékos mód, valaki?

És ezzel lett meg a Senior Tag .. :DD

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78833) csab2


csab2
veterán

Tudnátok ajánlani valami jó kis FPS-t, aminek egyjátékos módja is van? A Cod BO 3 és a Killzone megvan.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#78834) szasanyi válasza csab2 (#78833) üzenetére


szasanyi
félisten

FarCry4

(#78835) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Érdeklődni szeretnék, hogy az összefoglalóban leírtak alapján mennyire nehéz elvégezni a ps4 karbantartását? Mármint a szétszedés és összeszerelés, valamint újrapasztázás. PC-t rengetegszer csináltam, de konzolt még soha nem bontottam meg. Tegnap este vettem észre hogy nagyon hangos a gép (új állapotához képest) és arra gonoltam megcsinálom. 1,5 éves gép és ráférne egy újrapasztázás is. Vettem pasztát (nem tudom milyen :) )
Na szóval csak annyi érdekelne, hogy laikusként menni fog?

(#78836) body007 válasza Kakaduku (#78835) üzenetére


body007
addikt

Ha már a pc-det szétszedted, átpasztáztad azért már nem neveznélek laikusnak :) Ebben is van pár csavar, azokat kitekergeted szép sorban azt majd lesz valahogy... :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#78837) Tavares válasza csab2 (#78833) üzenetére


Tavares
tag

nekem a Battlfiled 4 és a COD: Advanced Warfare storyja bejött

(#78838) szasanyi válasza Kakaduku (#78835) üzenetére


szasanyi
félisten

Annyi a nehézsége - a PC-hez képest -, hogy kisebb helyre van bezsúfolva minden és fontosabb a szét-, majd összeszerelés sorrendje. Ezen kívül van pár csatlakozó ami sérülékenyebb mint a PC-nél megszokott szóval nagyobb körültekintés és óvatosság szükségeltetik.
Szerintem nézz végig egy YT videót amiben ez az egész végigkövethető oda-vissza.

(#78839) foxymaci válasza Adam_Shepard (#78832) üzenetére


foxymaci
senior tag

Én tuti egész hétvégén fel nem álok mellőle. :D

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#78840) Adam_Shepard válasza foxymaci (#78839) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

D.u 6 igaz?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78841) foxymaci válasza Adam_Shepard (#78840) üzenetére


foxymaci
senior tag

Igen, igen, akkor nyitják. :) már nagyon várom :D

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#78842) toompa válasza Kakaduku (#78835) üzenetére


toompa
őstag

Annyit hozzátennék,hogy a szükséges security torx csavarhúzót szerezd be előtte.

(#78843) echterion válasza Black Phone (#78814) üzenetére


echterion
nagyúr

Egy ilyenhez elég a store-ból megvenni a játékot, vagy csak a dobozossal működik?

**********

(#78844) Adam_Shepard válasza echterion (#78843) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Itt a talp az ugyanaz? Mert van a figurakbol is tobb fajta, azert gondolom, hogy ezekbol is van 1.0, 2.0, 3.0

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78845) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok!
A Hitman bétát mikor lehet majd kipróbálni? Tegnap este néztem a Store-ban és nem találtam. Van PS Plus előfizetésem. Se a keresőben sem a PS Plus szekcióban nem jelenik meg. :(

(#78846) james001 válasza Adam_Shepard (#78832) üzenetére


james001
veterán

Én is megyek nyomni majd,de mindjárt indulok a Mortal XL-ért úgyhogy előbb azt nyomogatom szét először ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78847) Adam_Shepard válasza james001 (#78846) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Meg tudod mutatni majd a triborgot meg az álient? Mi a psn idd?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78848) Kakaduku válasza toompa (#78842) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Köszi mindenkinek a válaszokat. A Torx csavarhúzót már beszereztem, mert már neki akartam állni, de az első csavarnál feladtam, mert nem volt. :DDD
Esetleg megnyugtatásképpen van olyan itt, aki már szedte szét és a mai napon, vagy holnap ráér? Csak ha elakadnék és teljesen feladnám. :R

(#78849) james001 válasza Adam_Shepard (#78847) üzenetére


james001
veterán

kazama001
Hogy érted hogy mutassam meg? Shareplay-re gondolsz hogy úgy? Nem tudom hogy az menne-e normálisan,mert a WiFi-m nem biztos hogy bírná.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78850) banana_joe válasza Kakaduku (#78848) üzenetére


banana_joe
tag

ha nem találsz senki kb 2 hét mulva én is tervezem akkor együtt nekiállhatunk ..vak vezet világtalant alapon :D

PSN: bananosjoe84

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.