Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78951) vonSux válasza Kakaduku (#78938) üzenetére


vonSux
őstag

Dettó. Úgy látszik a szervereken túl a gépeknek is jár stressz-teszt :D

(#78952) #45378816 válasza vonSux (#78951) üzenetére


#45378816
törölt tag

Vasarnap du. biztosan fent leszunk mkxl-be, de szerintem az volna a tuti, ha innen van fent valaki akkor krealjon egy prohardver szobat es majd erkeznek emberkek. :D
Egy gond van, hogy barki csatlakozhat. :(
A privat party-nak nem sok ertelme van sajna. :/

Szerk.: ismet nem valaszba akartam irni. XD reggel van na... :DD

[ Szerkesztve ]

(#78953) h4mi1


h4mi1
tag

Nektek talál embereket a u4 ? mert nekem nem.

(#78954) h4mi1 válasza h4mi1 (#78953) üzenetére


h4mi1
tag

Végül talált :D 6 D/K és 10 halál ahhoz képest hogy 3 napja van konzolom és ez az első fps amivel játszok annyira nem is rossz nem? :D

(#78955) crue válasza h4mi1 (#78954) üzenetére


crue
őstag

fps?

(#78956) h4mi1 válasza crue (#78955) üzenetére


h4mi1
tag

tps*

(#78957) james001


james001
veterán

UC4 bétával én is toltam tegnap,de kissé "csalódott" vagyok hogy csak egy új pályát adtak,minden más ugyanaz,és ugye ráadásul a 0-ról indítanak hiába játszottál a zárt bétával :( Nem azt mondom hogy cseréljék le a karaktereket meg mindent és csak új dolgok legyenek benne,de egy-két új skin-t vagy akár csak taunt-ot még rakhattak volna ebbe a bétába. Vagy egy coop arena-t :O
Az új pálya meg amúgy tisztára Museum az UC2-UC3 multiból :U

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78958) oriic válasza james001 (#78957) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt ugye tudod, hogy ez még mindig csak egy stressz teszt, emiatt nem az az elsődleges, hogy új anyagok legyenek benne.

Live-Die-Respawn

(#78959) bandi0000


bandi0000
nagyúr

multi alatt mennyit számít a feltöltési sebesség?

Xbox One: bandymnc

(#78960) james001 válasza oriic (#78958) üzenetére


james001
veterán

Attól még hogy tesztelik a stresszelésedet még rakhatnak be új cuccokat ;] (szar vicc volt tudom)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78961) titi1990


titi1990
tag

Nem tudom volt-e már említve, de március 7-ig PS Plus-al elérhető a Hitman Beta ingyen.

(#78962) upc8823


upc8823
tag

létezik ps4-hez egér és billentyűzet olcsón??? :R

[ Szerkesztve ]

(#78963) marilllyo


marilllyo
veterán

Uncharted 4 multi az 60 fps?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78964) Bencus88 válasza upc8823 (#78962) üzenetére


Bencus88
nagyúr

jah, úgy hívják PC ;)

(#78965) marilllyo válasza upc8823 (#78962) üzenetére


marilllyo
veterán

Megy az tesco-s egérrel is.... Csak az usb-s kütyü drága.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78966) A`rpi válasza upc8823 (#78962) üzenetére


A`rpi
addikt

Olcsó az relatív. Lehet venni átalakítót, 60 dollárról indul. Hivatalos megoldás: Tactical Assault Commander 4 (PS4) poton 116 fontot kóstál.

(#78967) Peat76 válasza marilllyo (#78963) üzenetére


Peat76
őstag

Igen 60-al megy! Ha jól tudom 900p!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#78968) oriic válasza A`rpi (#78966) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosnak azt sem mondanám, lévén nem a Sony gyártja. Max rendelkeznek licence-el a készítő.

Live-Die-Respawn

(#78969) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Sziasztok,

Nem tudja valaki, hogy mi lehet a megoldás arra, hogy a NAT Type ne failed legyen?
Már próbáltam a port forwardingot, és egyéb tippeket, amik a neten találhatóak, de sehogy nem tudom elérni, hogy működjön. (Cisco EPC3925 routerem van)

Régebben nem volt vele gond, azt hiszem egy PS4 update után jött elő ez a hiba.
Emiatt nem tudok belépni például az új Uncharted bétába sem.

A választ előre is köszönöm! :R

(#78970) Madwe válasza bandi0000 (#78959) üzenetére


Madwe
nagyúr

nincs nagy igénye, inkább a ping az ami fontos h jó legyen, ami tipikusan a gyenge sebességű netnél szar...

(#78969) WongFeiHong tedd be a routeren dmzbe a ps-t, ha úgy se megy akkor van nagy gond :)

(#78971) sittes79 válasza marilllyo (#78926) üzenetére


sittes79
addikt

Ez k.nagy f-ág, most meg kell védenem a játékot, megvettem pc-re és szerintem iszonyat jó hangulata van, teljesen más, mint fc4 és előtte, nyilván vannak benne hasonló elemek, de ezért is FC. Tényleg nem csak egy skin a játék, előbb játszani kellene vele aztán fikázni a k. életbe bele abba. :((

(#78972) bandi0000 válasza Madwe (#78970) üzenetére


bandi0000
nagyúr

eddig nem is volt vele gondom, de már 1 hete a pingem is inkább a 100-hoz van közelebb mint az 50-hez, BF4 be eddig asszem az 5-ből 4-es volt a netem, most meg 2-es, és próbálok rájönni miért, PC-n mérve simán 20 alatt van a pingem ezért nem is értem miért magas ps-nél

Xbox One: bandymnc

(#78973) WongFeiHong válasza Madwe (#78970) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Bent van elvileg. :((
PS IP címe: 192.168.0.60

(#78974) upc8823 válasza Madwe (#78970) üzenetére


upc8823
tag

rozsaszin szolgáltatónál ...mindig előfordul
14 pingel keztem , most 24 pingem

[ Szerkesztve ]

(#78975) A`rpi válasza oriic (#78968) üzenetére


A`rpi
addikt

Miért nem lenne ez hivatalos? :N
Az hogy milyen címke van rajta nagyon más kérdés.

(#78976) marilllyo válasza sittes79 (#78971) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem én írtam a cikket? Ne engem Szidj :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78977) Dinasti


Dinasti
senior tag

Killzone 4 multis részén van még élet?

(#78978) A`rpi válasza Dinasti (#78977) üzenetére


A`rpi
addikt

Van némi élet igen. Nem lenne amúgy rossz sőt.

Sajnos a multi drónok, és turrentek használatra van kihegyezve.

TDM játékmód szerintem csapnivaló fentebb említett robotok végett,
az objektív alapú módok számomra élvezhetőbbek.

Számomra érthetetlen fix bázis, úgy értsd pályán csak egy felellő lehet spawnolni, így az ellenség ha felszorított, az nagyon nagy szívás, nem tudom mennyire emlékszel a jelenségre BF BC2-ben nagyon jellemző volt...

Ami üdítő a játék multijában, teljesen személyre lehet szabni a warzonet
(játék "szerverét"). Pálya fegyverek, játékmódok, stb...

Szóval, az én olvasatomban ez a játék egy jól kidolgozott, mondhatni "hardcore" játék, megosztó meglehetősen, szerintem az egyensúly el van nagyon tolva. Robotok szerintem túl erősek.

Ha van pár cimborád, jól el lehet lenni vele, már csak a jól paraméterezhető privát szerver miatt is. Egyedül már nem biztos hogy annyira jó választás bele lehet jönni, én az első pár órában meglehetősen sokat szentségeltem.

[ Szerkesztve ]

(#78979) cross56 válasza Kakaduku (#78938) üzenetére


cross56
senior tag

Igen. En is meglepodtem :D

(#78980) oriic válasza A`rpi (#78975) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gyári hivatalos az, amit a Sony adott ki, az összes többi az utángyártott, maximum a licenc feltételekkel rendelkező termékek. Ettől függetlenül tökéletesen működhetnek (már amelyik), de a Hori az csak sima kiegészítőket gyárt, amiket a Sony is elismer. De ettől még nem lesz hivatalos, ahogy a többi kiegészítő sem, amit külsős cégek csinálnak.

Live-Die-Respawn

(#78981) A`rpi válasza oriic (#78980) üzenetére


A`rpi
addikt

Értelek, tehát akkor például egy Logitech kormány sem hivatalos?

Fentebb emlegetett hivatalos eszközöket ne keverd össze azokkal az ebay-es társaikkal amik megkerülik a rendszert, és igényelnek a működéshez egy gyári kontrollert. :)

Arra még én is azt mondom nem hivatalos. Más kérdés, hogy ilyen vagy olyan okból ezeket sem tiltja egyik gyártó sem, lévén több forrásból is beszerezhetőek.

(#78982) Remi1234 válasza A`rpi (#78981) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Én akkor tekinteném hivatalosnak, ha a játékokban megjelenne, hogy kik azok a **** akik ilyesmit használnak. Sőt ha lesz támogatás arra hogy csak olyan ptyba dobjon be, ahol csak kontrolleresek vannak. Addig meg ugye csaló **** mind :) :D

PSN ID: RemiFungus

(#78983) A`rpi válasza Remi1234 (#78982) üzenetére


A`rpi
addikt

Ezek csak perifériák, a csalás az egy másik dolog.

(#78984) Sirandrish válasza Remi1234 (#78982) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért lesz csaló valaki mert más beviteli eszközt használ mint te?
Ha a Sony támogatja...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78985) oriic válasza Sirandrish (#78984) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert előnye van a többi játékossal szemben, aki normál perifériát használ.

"Ha engedik akkor nem csalás...pont."

MIntha érdekelne bárkit is az ellenkezője. (Sony, vagy a fejlesztők részéről) :D Nem tudják tiltani, mert a kontrollert emulálja le az összes szerkezet. Nem véletlenül nincsen engedélyezve csak nagyon kevés játékban a natív egér-bill használat. (Mint anno PS3-on a Dust513-nál)

szerk:

De amúgy tök mindegy, már az előző generációban megjelent eszközök óta van vita erről hogy ezen eszközök használata kinek tetszik és kinek nem. :) Nekem pl, nem. Most is van nálam egy Chronusmax, hát csak a szenvedés megy vele, egyáltalán nem kapok vissza PC-s irányítást. De Xim4-et is próbáltam már, az sem volt a igazi.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#78986) Sirandrish válasza oriic (#78985) üzenetére


Sirandrish
legenda

És? Annak is előnye van aki régebb óta játszik, akkor az csal?
Szerintem nem nekünk kell eldönteni hogy mi csalás és mi nem.

Ha engedik akkor nem csalás...pont.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78987) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#78986) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nem mintha az én harcom lenne, de akkor mi van az arcade stick vs. Controllerrel a nagy versenyeken?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78988) echterion válasza Sirandrish (#78986) üzenetére


echterion
nagyúr

Egyetértek veled, mivel mindenki előtt adva van a lehetőség és hivatalosan nem tiltott, nem kell hozzá semmilyen módosítás a gépen, nem csalás. Persze, aki nem akar ilyet venni, akkor az csalózik jobb híján, de hát valamire / valakire mindig kell fogni a rossz dolgokat.

**********

(#78989) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#78987) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi lenne? Arcade stickel könnyebb, és szerintem aki "nagy versenyen" vesz részt, az már nem is nagyon játszik controllerrel. Gondolom itt verekedős játékokról lenne szó, ha már AS..

echterion Pontosan..amíg hivatalosan engedélyezett addig nem csalás :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78990) Neoteric válasza Sirandrish (#78986) üzenetére


Neoteric
addikt

Ezen az elven pc-n az összes fizetős csalás nem minősül csalásnak, mivel mindegyiket engedik a játékok..

Annak is van előnye aki régebb óta játszik igen, de attól még a feltételek ugyanazok. Aki belerak 100+ órát egy-egy játékba, az meg is érdemli, hogy esetlegesen "jobb" legyen.

"Szerintem nem nekünk kell eldönteni hogy mi csalás és mi nem.
És te még is pont most döntötted el. Pont. ;]
Nem engedi a sony se, de nem tud micsinálni, mivel az összes ilyen átalakító ps4 kontrollernek adja ki magát a konzol szemében.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#78991) Sirandrish válasza Neoteric (#78990) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nincs hivatalos bill és/vagy egér? Olyan amit a Sony enged? Vagy ez a XIM cucc az mi?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78992) A`rpi válasza oriic (#78985) üzenetére


A`rpi
addikt

kontrollert emulálja le az összes szerkezet.

Tévedés, a hivatalos licencel rendelkező perifériáknak nem kell semmit emulálniuk, mivel támogatja őket a Sony.

Az megint csak nem szorul magyarázatra miért nem támogatott az átlagos egér és billentyűzet. Azért kell megvenni a "drága" hivatalos plecsnivel rendelkező perifériát, hogy a Sonynak is jó legyen.

Különben nem tudom mit kell ezen ennyit tökölni. Jó lenne egy fizetős alkalmazás, amit ha megvesz az ember fia natívan támogatná a mezei perifériát a konzol... Jutna is maradna is. 50-60 dollárt én hajlandó lennék érte fizetni.

A PC-s érzetet pedig sohasem fogja megközelíteni a konzol, már csak relatív alacsony FPS miatt sem...

Amúgy nem értem miért próbálgatod ezeket az eszközöket ha téged nem érdekel? :) De ha már kipróbáltad akkor te is jól tudod, attól hogy ilyen eszközzel játszol nem garantált az első hely a líderbordon'. Innentől fogva nem értem miért állítod azt hogy ez csalás?

(#78991) Sirandrish
Az Xim és a Chronusmax pont a nem hivatalosak közül való hiszen becsapja a konzolt mivel kell hozzá egy működő gyári kontroller, anélkül nem, vagy csak korlátozottan működik a fentebb említett kettő eszköz.

Ezzel szemben mondjuk a Hori megoldása, vagy bizonyos Logi termékek hivatalosan is támogatottak, így ezekhez további eszköz már nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#78993) Neoteric válasza A`rpi (#78992) üzenetére


Neoteric
addikt

"Különben nem tudom mit kell ezen ennyit tökölni. Jó lenne egy fizetős alkalmazás, amit ha megvesz az ember fia natívan támogatná a mezei perifériát a konzol... Jutna is maradna is. 50-60 dollárt én hajlandó lennék érte fizetni."

Meg a nagy lóhímvesszőt.. még aznap raknám fel apróra a ps4et.

(#78991) Sirandrish: Xim cucc ps4 kontrollernek adja ki magát, nem billentyűnek.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#78994) TazLeacher válasza Neoteric (#78990) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor az is csalás, ha térhatású fülesem/hangszóróim vannak, és onnan hallom a hangokat, ahonnan jönnek? Vagy ha te 17"-os monitoron játszol, én meg 70"-os TV-? Vagy amikor fizetek egy játékban azért, hogy XY cuccom meglegyen? Hiszen én feizettem, te nem szerinted innentől nem egyenlők az esélyek...

Ha már a PC-t szóba hoztad. Akkor PC-n is csalás, ha jobb egerem, billentyűzetem van, mint neked? De jobbat mondok..PC-n kontrollerrel FIFA-zni is család? Vagy jobb a gépem, és ezért simábban fut a program?

Szerintem a gond továbbra az, hogy nem tudod elfogadni, hogy a lehetőség adott. Az, hogy Te nem élsz vele (nekem se kéne soha, hozzáteszem...), a te döntésed. De lehetőséged lenne rá. Innentől az esélyek egyenlőek.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#78995) Sirandrish válasza A`rpi (#78992) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Ezzel szemben mondjuk a Hori megoldása, vagy bizonyos Logi termékek hivatalosan is támogatottak, így ezekhez további eszköz már nem kell."

Akkor nincs miről beszélni. Nem nagyon kell ilyen eszköz ezért nem vagyok tisztában vele hogy mi hivatalosan támogatott és mi nem, azért is kérdeztem. De akkor van termék amire a Sony is rábólint, ezek szerint nem tartja csalásnak. Az Ebayes szuperkütyükről meg nem tehet, de gondolom azt nem tudja megmondani senki játék közben hogy az ellenfél épp milyen eszközzel darál :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78996) Neoteric válasza TazLeacher (#78994) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem, mert egy jó fülessel vagy jó egérrel csak kihasználod, hogy a maximum élvezetet adja a játék, ahogy a fejlesztők elgondolták és megcsinálták a játékot. PC-n a kontroller natívan támogatott, nem kell trükközni vele.

Pont ez az, hogy a lehetőség nem adott, hanem csak volt pár kreatív ember, aki üzletet látott abban, hogy perifériákat áruljon konzolra olyanoknak, akik nem képesek kontrollerrel érvényesülni. Kvázi csalás. Kb mintha elhitetném a pc-s kiadással, hogy konzolos verzió és legyen built-in aimassisstom, miközben egérrel játszom..

Az, hogy Te nem élsz vele (nekem se kéne soha, hozzáteszem...), a te döntésed. De lehetőséged lenne rá. Innentől az esélyek egyenlőek.

Nem értek egyet, sorry. Ezen logika mentén pc-n csalást is vehet mindenki, a lehetőség adott, tehát az esélyek egyenlőek. Ja nem.

PSN: ne0teric_sAN

(#78997) Sirandrish válasza Neoteric (#78996) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mióta engedélyezett a csalás PC-n? Tényleg régen toltam online FPS-t, de akkor még ezek tiltott cuccok voltak. Ma már simán aimozhatok ?

A füleshez még annyit hogy egyáltalán nem csak az élvezet a lényege. Magamról tudom mert anno a COD4et én hangfalról kezdtem el játszani, és minden lecsalóztam egy haveromat amiért állandóan lekéselt. Nem tudtam honnan tudja hogy honnan jövök. Hát hangfalon konkrétan NULLA hangja volt a séta/futásnak, de egy 2K-s fejhallgatón már konkrétan centire megmondtam hogy honnan jössz. Szóval ha ezt nézzük, az nagyobb előnyt ad mint a csalásnak titulált input lagos bill+egér..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78998) Neoteric válasza Sirandrish (#78997) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha kiperkálod érte a lóvét, akkor nincs az a csalásvédelem, ami kifogna rajtuk. Még a játék meg se jelenik, de a hacket már veheted hozzá. Többek között ezért is szántam rá magam a ps4-re anno.

Bizonyos játékokban nagyon fontos a hang is igen, de a fejhallgató natívan támogatott cucc. Ha viszont engedélyeznék a natív egér használatot, akkor kb az lenne, hogy az egeresek sz@rrá aláznák a kontrollereseket, mert egy normálisabb egérrel 100x precízebben és gyorsabban lehet célozni, mint a kontroller analógjával. -Ebben azért azt hiszem egyet tudunk érteni.

PSN: ne0teric_sAN

(#78999) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Iponnal vásárolt ps4-re is van hivatalos Sony garancia?

+1 Neoteric

(#79000) kevepapa válasza sittes79 (#78971) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Noha még nem játszottam a játékkal de sok helyen olvasom h látatlanban fikázzák a játékot csak azért mert nem kapott új engine-t és a játékmenet is az előző két részen alapul... Sztm marha eredeti és jó dolog h az őskorba helyeznek egy fps-t, vadakat lehet idomitani, stb. Ha lejjebb megy az ára, biztos h beszerzem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.