Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77351) crue válasza kevepapa (#77337) üzenetére


crue
őstag

Múltkor vettem egyet az 576-ban szintén 14k-ért, szintén GH szűzként. Gondoltam ha nem jön be, ennyiért elmegy az aprón. Nos nem került fel az apróra, mert teljesen ráfüggtem. Majdnem minden nap elpengetek rajta egy-két (négy-öt-nyolc-tíz stb) nótát. Nagyon jó szórakozás, csak rohadt gyorsan el tud szaladni vele 2-3 óra, annyira kikapcsol. A nehézségi szinteknek köszönhetően pedig újoncként is van sikerélmény, de a profikat is meg tudja izzasztani.

(#77352) flegga92 válasza Madwe (#77350) üzenetére


flegga92
senior tag

Nem kell hozzá ps+ sokáig anélkül toltam!

(#77353) #45378816 válasza Madwe (#77350) üzenetére


#45378816
törölt tag

:D megláttam a limited cod gépet és már decemberben olyat szerettem volna, de nem volt sehol. :(
talán majd most... ;]

(#77354) MAXIMIZE


MAXIMIZE
tag

Sziasztok, megtudná valaki mondani, hogy a The Nathan Drake collection tartalmaz osztott képernyős játékmódot? Köszi előre is.

(#77355) james001 válasza MAXIMIZE (#77354) üzenetére


james001
veterán

Nem,nincs benne multi csak single kampány.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#77356) MAXIMIZE válasza james001 (#77355) üzenetére


MAXIMIZE
tag

Köszi a gyors választ, akkor marad a PS3, és esetleg azt lehet már tudni, hogy a 4-ben lesz osztott képernyő?

[ Szerkesztve ]

(#77357) james001 válasza MAXIMIZE (#77356) üzenetére


james001
veterán

Nem tudom,mivel volt a 3-ban is ezért gondolom lehet belerakják a 4-be is. Mondjuk én próbáltam coop-ot nyomni UC3-ban osztott képernyőn haverral de elég sz*rul volt megoldva maga a képernyő elosztása...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#77358) MAXIMIZE válasza james001 (#77357) üzenetére


MAXIMIZE
tag

A 2-ben is van, mi haverral nagyon sokat nyomtuk, nagyon remélem, hogy lesz a 4-ben is.

(#77360) boost


boost
addikt

Heavy Rain és Beyond előrendelésben 36€, nemzetközi postával, PayPal-val fizetve.

http://www.365games.co.uk/ps4-games/heavy-rain-and-beyond-two-souls-ps4-game

[ Szerkesztve ]

(#77361) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hello!
Mától lehet tölteni a Division nyílt bétáját. Valaki tudja, hogy pontosan hány órától? :R

(#77362) pr0bi válasza boost (#77360) üzenetére


pr0bi
senior tag

Heavy Rain 3090 Ft a store-ban, ha jó remaster lesz ennyit simán megér. Aki nem játszotta még annak ajándék.

(#77363) Beri78 válasza Bencus88 (#77361) üzenetére


Beri78
őstag

Nekem tegnap este(~23 óra) jelezte, hogy van 1,x Gb update....szép lassan le is jött...
Szóval szerintem tölthető ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#77364) marilllyo válasza pr0bi (#77362) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezt hol látod? Én árat nem látok.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77365) Madwe


Madwe
nagyúr

A hirdetés le is került, de azért a válaszom rá lehet másoknak is érdekes lesz a közeljövőben:

"Tedd fel hardverapróra itt, esetleg még jatekaim.hu-t javaslom. Ja és itt majd ne hirdesd, azt nem szabad :D Valamint a digitálisan megvett játékaidat se tudod beszámítani, az illegális, meg te is jobban jársz ha leszedsz minden infot a psről eladás elött... Sok sikert az eladáshoz!
Eladás elött arra figyelj, h tedd gyári állapotba a ps4ed. A játék mentéseid pedig mentsd ki egy pendrivera, ha ps+os vagyok akkor a felhőben is megvannak elvileg, de jobb biztosra menni :D Esetleg a játékaidat is kimentheted külső merevlemezre, ha nem akarsz majd vacakolni a letöltéssel s van beáldozható külső hdd-d addig is :D"

(#77366) Black Phone válasza Beri78 (#77363) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szia! Milyen accountal ?
Nekem sajna nem jelez semmit sem. Az számit , hogy nekem United States van nem pedig Unitad Kingdom ?

még ha valaki megszánna csinálhatna egy user amiben aktiiválja a ps nowot az ingyenes kipróbálást és utána törölné a kártyáját :R

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#77367) Sirandrish válasza pr0bi (#77362) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt t hol látod?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77368) kevepapa válasza crue (#77351) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Óriási, mostmár nagyon kíváncsi vagyok!

(#77369) Beri78 válasza Black Phone (#77366) üzenetére


Beri78
őstag

Magyar

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#77370) Cleveland


Cleveland
csendes tag

Amugy csak szerintem lenne nagyon faja a jelenlegi konzolgeneracio mindket tagjabol egy vizhuteses verzio?
Akar limitalt, akar felaras verzioval, de en lecsapnek ra az biztos..Miert nem csinalnak vajon? :D

[ Szerkesztve ]

"A méz nem ital, a medve nem játék!"

(#77371) marilllyo válasza Cleveland (#77370) üzenetére


marilllyo
veterán

Páran már megpróbálták

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77372) Neoteric válasza Cleveland (#77370) üzenetére


Neoteric
addikt

Macera, azért az nem úgy működik, hogy lerakod a tv alá, aztán 4-5évig hozzá nem nyúlsz. Plusz aki nagyon akar, az tud csinálni custom megoldást. Csak lóvé kérdése. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#77373) Sirandrish válasza Beri78 (#77369) üzenetére


Sirandrish
legenda

És te ott hol látod hogy 3090 forint?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77374) Cleveland válasza Neoteric (#77372) üzenetére


Cleveland
csendes tag

Aki olyat venne szerintem tudna hasznalni :) Par hete vagyok PS tulaj, de egyik remalmom, hogy szetolvad:D Last of Us Remastered kozben szepen sir..Viszont Bf4-nel nem..

[ Szerkesztve ]

"A méz nem ital, a medve nem játék!"

(#77375) marilllyo válasza Sirandrish (#77373) üzenetére


marilllyo
veterán

Én egyébként csak bundle változatot látok belőle. Amihez te Beyond Two Souls tulajdonos kell legyél.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77376) Sirandrish válasza marilllyo (#77375) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, mert ha nincs akkor csak azt írja hogy neked nincs meg a Beyond. Bár azért az poén hogy ők arra köteleznek hogy mindkettőt megvegyem, mert külön nem kaphatóak.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77377) marilllyo válasza Sirandrish (#77376) üzenetére


marilllyo
veterán

Mindkettőt érdemes kipörgetni egyébként.
Nekem nagyon tetszettek. Until Dawn nem ér fel hozzájuk szerintem.
De jó lesz ez jatekaim-ról is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77378) Madwe válasza Hyperion (#77328) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szóljon ha valaki kap bármiféle értesítőt a cégtől azon kívül h rögzítették a megrendelést, félek nem lesz belőle semmi :O

(#77379) #45378816 válasza Madwe (#77365) üzenetére


#45378816
törölt tag

Köszi a help-et! ;) :R

(#77380) koncsik válasza Madwe (#77378) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én is izgulok, főleg, hogy ki is fizettem... kár, h nem az eMag a forg./száll. ... ez azért okozhat egy kis késést...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#77381) echterion válasza Cleveland (#77370) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is gondolkodtam rajta. Van egy Reserator 2-m, az nem is mutatna csúnyán mellette. Csak az a fránya időhiány ne lenne. Meg elég ritkán játszom vele (heti 4-5 óra, esetleg hétvégén több), ennyiért talán nem is érdemes foglalkozni vele. Utána kéne ugye nézni annak is, hogy mire kell blokkot rakni, mire sünit, valszeg full ventimentesen nem lehetne biztonságosan megoldani.

**********

(#77382) kevepapa válasza koncsik (#77380) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Én pont a szkepticizmusom miatt utánvéttel rendeltem. Egyelőre a megrendelés automatikus rögzítésén kívül nekem sem jött semmi.

[ Szerkesztve ]

(#77383) andro93 válasza banana_joe (#77320) üzenetére


andro93
aktív tag

Nincs ezzel semmi baj, nem tetszhet mindenkinek a Lou, meg az Uncharted sem. Ettől függetlenül zseniális mindegyik játék, aki szereti a műfajt, annak kötelező. :K

(#77384) andro93 válasza marilllyo (#77375) üzenetére


andro93
aktív tag

Minden formában fenn van storeon. Bundle verzió még nincs beárazva, de külön-külön mindkettőnek ott az ára. A bundle verzióhoz meg nem kell, hogy a Beyond tulajdonosa légy, nem is engedi hogy azt megvedd, ha már megvan a Beyond.

(#77385) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!Az 1116 os verzion is mar kevesebb memoriamodul van ?

(#77386) A`rpi válasza kiki22 (#77385) üzenetére


A`rpi
addikt

Csak a 12** modelleken. Lásd az összefoglalóban.

(#77387) kiki22 válasza A`rpi (#77386) üzenetére


kiki22
senior tag

Igen azt lattam hogy az 1200 es szeriaban van .Akkor itt csak a fogyasztason mododltak?

(#77388) A`rpi válasza kiki22 (#77387) üzenetére


A`rpi
addikt

Fogyasztás memóriák száma, kinézet, stb...

Ha újonnan vásárolnál, akkor érdemes friss szériásat keresni, használtan olcsó pénzért jó a régi is, csak előtte jól ki kell próbálni.

(#77389) h4mi1


h4mi1
tag

Üdv,

PS4 en nincs EA access ? Ha nincs van valami hasonló jó deal?

Konzolt akarok venni és megpróbálom a lehetetlent és összeírni pro és contra a dolgokat.

(#77390) A`rpi válasza h4mi1 (#77389) üzenetére


A`rpi
addikt

Van topik is, ami ezzel foglakozik (látom írtál oda is).

EA acces X dobozon van. Jó dolog, persze ez is emberfüggő, én korábban másik topikban leírtam róla véleményem. Röviden tömören, Acces egy olyan fizetős szolgáltatás ami igazából kedvcsináló, (ad ingyen pár játékot, de azonfelül az X óra trial szerintem hasznos, de elhanyagolható, az ingyen játékokat amiket ajándékba kapsz a "szolgáltatásért", azt hellyel közzel megtudod venni a használt piacon is hasonló árban mindkét platformra.)

Exkluzív tartalmak alapján dönts, és persze ha vannak barátaid ők milyen platformon nyomulnak.

(#77391) h4mi1


h4mi1
tag

Sajnos egy ismerősöm nincs aki konzolozna, ők inkább pc-s körökben mozognak .. nekem is van gamer pc-m ,de az utóbbi hónapokba már egyáltalán nem köt le egy olyan játék se amit lehet tolni ezek online játékok mert 99% ba csak olyanokkal játszottam eddig. Exclusive címeket annyira nem ismerem mert ez lenne az első konzolom. Főleg amiatt szeretnék hogy ha hazajövök meló után csak leüljek vagy lefeküdjek a kanapéra és játsszak pár órát vagy esetleg barátnőmmel tudjunk valamivel játszani esetleg haverral ha átjön, pc-n elég kevés olyan játék van ami local és még neki is megy :D (vagy csak menjen neki).

[ Szerkesztve ]

(#77392) bandi0000


bandi0000
nagyúr

A until dawn-t az is élvezheti/értheti aki nem tud angolul? Mármint nagyon fontos az hogy értsem mit ír?

Xbox One: bandymnc

(#77393) marilllyo válasza andro93 (#77384) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem a magyar store-on ugye? Mert nekem semmit nem dob ki csak a Bundle-t.

bandi0000: Simán. Egy rész van a vége felé ...amikor minden kiderül, hogy mi-miért. Ott picit sötét lehet de max utána olvasol.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77394) Wlac válasza h4mi1 (#77391) üzenetére


Wlac
Ármester

Alig van játék, ami XBox exkluzív, és nem jön PC-re, így ha megtartod a géped, akkor a PS4-et ajánlom az exkluzív címek miatt. Ugyan "ingyenes" játékok tekintetében az Xbox vezet (a Gold ad 2+2-t, plusz ott az EA Acces), de a nagyobb játékos bázis miatt könnyebb találni használt játékokat (a Hardveraprón jelenleg 417 vs. 184 az állás), és azért a PS+-ban is szoktak hullani jó cuccok. A nagyobb játékosbázis miatt az online élet is nagyobb, bár igazából nem hiszem, hogy ez olyan sokat számítana.

Nyers erőben sincs nagy különbség, elvileg a PS4-nek nagyobb a teljesítménye, de nincs számottevő különbség. A kontroller beépített akkumulátoros, míg ha jól tudom, addig az Xbox-é elemes. Nálam ez elég nagy dealbreaker lenne, mivel az elemek töltésénél kevesebb dolgot rühellek jobban, anno PC-hez is emiatt vettem vezetékes X360 kontrollert.

Exkluzív játékok terén pedig szerintem nyer a Sony: God of War széria, Infamous széria, Uncharted széria, The Last of Us, Until Dawn, Little Big Planet, na meg a Bloodborne.

“The wha-"

(#77395) andro93 válasza marilllyo (#77393) üzenetére


andro93
aktív tag

Vasárnap néztem magyar storeon, be is volt árazva 3090 Forintra. Beyond meg már november-december óta kapható 9k-ért.

(#77396) h4mi1 válasza Wlac (#77394) üzenetére


h4mi1
tag

Hát igen nézegettem a + os és a goldos játékokat ,xboxnál elég jók is szoktak lenni. Bár a mostani helldivers pluson jónak tűnik.

(#77397) A`rpi válasza h4mi1 (#77396) üzenetére


A`rpi
addikt

Ingyenes játékokra szerintem kár alapozni, visszamenőleg nem kapod meg,
az meg hogy hogy a jövőben mi érkezik az meg lutri.

Jobban jársz ha megveszed használtan, aztán utána eladod, ha véletlen meguntad.

(#77398) andro93


andro93
aktív tag

Azt ki lehet valahogy deríteni, hogy egy dlc kódot felhasználtak-e már egy játékhoz anélkül, hogy ,megpróbálnánk felhasználni? Pl ha beírom storeba, ott kiírja a kód beírása után hogy érvényes-e még, anélkül hogy megpróbálnám beaktiválni? Sajnos nem vagyok ps4 közelben, és vennék egy Batmant, de a srác nem tudja megmondani, hogy aktív-e még a dlc.

[ Szerkesztve ]

(#77399) Nayrobi válasza andro93 (#77398) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ha beírja a kódot és érvényes, akkor utána megkérdezi hogy fel akarja-e használni, ha nem érvényes, akkor meg egyből hibát dob.

(#77400) andro93 válasza Nayrobi (#77399) üzenetére


andro93
aktív tag

Köszönöm a választ, írok a srácnak, hogy nézze meg. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.