Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77401) Black Phone


Black Phone
senior tag

Division beta másoknál is szerver hibát ir ?

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#77402) vonSux válasza Black Phone (#77401) üzenetére


vonSux
őstag

THE DIVISON Open BETA

XBOX ONE: Thursday, Feb 18 10am CET | 4am EST | 1am PST
PS4 and PC: Friday, Feb 19 1pm CET | 7am EST | 4am PST

(#77403) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Azt szeretném megtudni, hogy a Division bétát, ha már játszottam a zárttal, de utána letöröltem, akkor a Library-ból tudom ismét telepíteni? Csak azért mert a Store-ban nem találom. Gonolom ugyanaz a kliens és már "megvan" ezért nem jelenik meg a store-ban.

(#77404) Adam_Shepard válasza Kakaduku (#77403) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ezen gondolkodtam én is. Mindjart megnezem.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77405) Black Phone válasza vonSux (#77402) üzenetére


Black Phone
senior tag

Közbe én is észre vettem , köszönöm

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#77406) marilllyo


marilllyo
veterán

Valaki kiplatinázta a Helldiverst? "Érdemes" nekiállni? Nehéz?

Akinek megvolt a zárt Divi kliens az a library-ból lehúzhatja.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77407) Petreszku válasza marilllyo (#77406) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Múlthéten a Helldivers még ledobált co-op-ban, szerver hiba lehet mások is panaszkodtak, de a játék nem rossz. Bizonyos színt felett egyedül nem fogsz boldogulni. Szerintem haverokkal, ismerősökkel érdemes nekiállni, mi ketten próbáltuk/próbáljuk játszani, de így is van benne bőven kihívás.

(#77408) marilllyo válasza Petreszku (#77407) üzenetére


marilllyo
veterán

Akkor vegyél fel pls. Kéne majd coop pajti. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77409) Madwe válasza Petreszku (#77407) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mi anno mikor megjelent 4en estünk neki, úgy sem lesz egyszerűbb, főleg mert van friendly fire is :D

(#77410) marilllyo válasza Madwe (#77409) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen... Tegnap a turret-em végezte ki az egész osztagot...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77411) biceps válasza marilllyo (#77408) üzenetére


biceps
tag

Petreszku, marilllyo: Csatlakoznék és is a multihoz. 13-as szintnél járok. ;)

PSN ID: BulldozerHUN

(#77412) Madwe válasza marilllyo (#77410) üzenetére


Madwe
nagyúr

Turret veszélyes, azt csak a peremre szabad tenni, ha tudod merről jönnek az ellenfelek, különben ha esetleg te épp a torony s az ellenfél között vagy, akkor ugyanúgy ledarál téged is :D

(#77413) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Tom Clancy's: The Division valakinek megjelent már az open beta letöltés a storeban, vagy csak én nem találom?

(#77414) Kendek válasza unicumnext (#77413) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én már meg is vettem (0 Ft.) és be is tettem a letöltési listába. :)

<-ƘƘ->

(#77415) atek73 válasza unicumnext (#77413) üzenetére


atek73
csendes tag

Igen fent van már, nekem már 9 gigát le is töltött a 28 ból :)

(#77416) Petreszku válasza marilllyo (#77408) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Elfelejtettem ide írni, hogy mi PS3-on játszunk, ha éppen tudunk. :W Cimbimnek még nincs PS4-es gépe. De szívesen letöltöm PS4-re is és ha van időm (ebből van a legkevesebb) és össze tudjuk hozni, akkor játszhatunk. Természetesen ez bicepsz-re is vonatkozik. A felhasználó nevemet privátba küldöm, ha gondoljátok vegyetek fel.

[ Szerkesztve ]

(#77417) LeventeV válasza Petreszku (#77416) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nem támogatja a Cross-playt?

(#77418) Kakaduku válasza unicumnext (#77413) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Erre volt kérdésem, hogy aki zárt bétázott, annak a libraryban lévőt kell letöltenie, mert én nem találom store-on?

(#77419) gaebriel válasza Kakaduku (#77418) üzenetére


gaebriel
tag

A Libraryból is le lehet tölteni, csak azt majd frissíteni kell.

(#77420) unicumnext válasza Kendek (#77414) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Ok, nekem is megvan :D
Eddig nem dobta fel

(#77421) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ps4 beta jelentkezes:

http://bit.ly/1OfWM0J

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77422) Altradan


Altradan
tag

Sziasztok
Amazon.co.uk-rol vettem ps4et,de nem járt hozzá semmi féle papír vagy számla,tudom majd gariztatni itthon ha problema lesz?
1 év gyártói jár hozzá ugye? Esetleg be kell regisztralni a sonynál?

(#77423) Madwe válasza Adam_Shepard (#77421) üzenetére


Madwe
nagyúr

Van már egyébként vmi info h mi lesz benne? Nagyon ajánlom nekik h lehessen mappákat létrehozni különben hgfrhgfhgprgh :D

(#77424) Petreszku válasza LeventeV (#77417) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Ez egy jó kérdés. De gondolom ha PS3-ra letöltöttem, az nem elég a PS4-en is ott kell lenni a HDD-n.
Vagy tévedek?

(#77425) Adam_Shepard válasza Madwe (#77423) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Csak annyi, hogy Márciusban kezdődik.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77426) A`rpi válasza Altradan (#77422) üzenetére


A`rpi
addikt

Érdeklődj az itthoni szerviznél, vagy supportnál.
A fejleményeket ha megosztod, azt megköszönném. ;)

(#77427) LeventeV válasza Petreszku (#77424) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szia.

Kicsit összezavartál. Úgy értettem, hogy az aki PS3-ra vette meg a játékot nem tud játszani (co-op) egy olyannal akinek PS4-re vagy Vita-ra van me a játék?

(#77428) Black Phone válasza A`rpi (#77426) üzenetére


Black Phone
senior tag

Sziasztok !

Tudtok egy olyan oldalt adni ahol ingyenesen lehet nyitni virtualis American Express kártyát ?
Előre is köszönöm szépen

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#77429) Madwe válasza Black Phone (#77428) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem ilyen nem létezik. Entropay-en pl lehet virtuális kártyákat csinálni de azok fizetősek...
Miért van rá szükséged? fizetni máshogy is tudsz psn-en ha csak amiatt kell...

(#77430) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Guitar hero live megrendelők, nektek jött már valami új info a rendelés feldolgozásáról, kiszállításról stb.?

[ Szerkesztve ]

(#77431) Black Phone válasza Madwe (#77429) üzenetére


Black Phone
senior tag

ott csak visa van ,azért kell,mert egyenlőre nem akarok venni semmit,csak van ez a ps now és nagyon kipróbálnám,de ahoz,hogy kilehessen ahoz is kell egy kártyaszámot megadni

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#77432) vg válasza Black Phone (#77431) üzenetére


vg
addikt

Szerintem nézzél utána ennek az american express hitelkártya dolognak, mert van éves kártya díj is, ami a második évtől 5e forintól lehet akár 17e is, és valami kellemes 40%-os kamatot fizetsz ha elfelejted visszafizetni időben a róla költött pénzmagot. Kikapcsolási díjat is kell fizetni ha le akarod mondani. Nem arra való, hogy kipróbálj vele ilyeneket, a felső középosztálynak van kitalálva, jellemzően feleségeknek, gyerekeknek vásárolgatni.

[ Szerkesztve ]

(#77433) A`rpi válasza Black Phone (#77428) üzenetére


A`rpi
addikt

Összefoglalóban ki van tárgyalva minden ezzel kapcsolatos kérdés, kérlek ha van időd és energiád fusd át.

(#77434) Black Phone válasza A`rpi (#77433) üzenetére


Black Phone
senior tag

ok nagyon szépen köszönöm

Még egy utolsó kérdés,hogy ha törlök egy accountot akkor a játékok is törlődnek vele?

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#77435) Petreszku válasza LeventeV (#77427) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Én PS Plus ingyen letöltés formájában "vettem" meg. Hogy ki, kivel tud játszani azt ebben a formában nem tudom. Maradjunk annyiban, hogy nem, csak azonos platform szerint tudsz játszani. SZERINTEM

[ Szerkesztve ]

(#77436) LeventeV válasza Petreszku (#77435) üzenetére


LeventeV
senior tag

Azt írjak, hogy elviekben működik a Cross-Play csak maga a matchmaking nem az igazi, ezért co-opba nehéz összehozni két különböző platformot.

(#77437) eisento


eisento
addikt

Hali skacok. Tud vki olyan boltot maganszemelyt stb aki beszamit ps4-be xbox360-at? Vagy mondjuk felvasarol gepet? Batyamnak is megjott az esze es cserelne a fingbokszot ps4-re

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#77438) gyuribácsi88

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#77439) A`rpi válasza eisento (#77437) üzenetére


A`rpi
addikt

576ban érdemes rákérdezni, meg úgy minden más helyen...

(#77434) -inferno-
Minden tartalom ahhoz a felhasználó fiókhoz kötött amin megvásároltad, ha ezt törlöd, akkor értelem szerűen a cuccok sem lesznek elérhetőek.

[ Szerkesztve ]

(#77440) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Na 3/4-ed év alatt kipörgettem az első játékom :D az ordert, tudtam h nem lesz meg a platina de arra nem számítottam hogy a trófeák 40%-a lesz csak meg, na mind1 nem is arra hajtottam

Viszont az a faszi aki vámpír vagy nemtom mi, aki miatt kínoztak, akibe ugye belevágtam a kést, azzal mi lett? Nem figyeltem vna vagy csak nyitva hagyták a folytatás miatt ezt a részt?

Xbox One: bandymnc

(#77441) andro93


andro93
aktív tag

Batman Arkham Knighthoz a játékhoz járó dlc-ket be lehet szerezni a játék nélkül valahogy? Pl Storeban megvenni stb?

(#77443) koncsik válasza kevepapa (#77430) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:(

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#77444) kevepapa válasza andro93 (#77441) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Igen, be lehet. Én a dlc-ket mondjuk nem vettem meg mert állítólag ár érték arányban nem adnak túl sokat, viszont a 89-es, Tim Burton féle, plusz a Nolan féle Dark Knight-os batmobilokat megvettem 690-690 hufért... :)

(#77445) Sirandrish válasza bandi0000 (#77440) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem lehet újrakezdeni az epizódokat? Bár fogalmam sincs milyen trófeák vannak benne, de gondolom az segjtene

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77446) bandi0000 válasza Sirandrish (#77445) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Újra lehet de nem vagyok platina vadàsz, bőven elég h vége :D

Xbox One: bandymnc

(#77447) vg válasza kevepapa (#77444) üzenetére


vg
addikt

kb 2-3 hete volt 13e-ért a batman premium verzió, úgy már kellemes volt az ár érték arány, szerintem szuperek a dlc-k, főleg a batwoman

(#77448) Sirandrish válasza bandi0000 (#77446) üzenetére


Sirandrish
legenda

"bőven elég h vége"

Egy újabb elégedett vásárló :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77449) bandi0000 válasza Sirandrish (#77448) üzenetére


bandi0000
nagyúr

gondoltam hogy bele köt valaki :D A játék tetszett kicsit tényleg rövid volt, az zavar hogy nem igazán értettem mindent, csekély angol tudásom miatt, de am borzalmasan szép, nyilván nem lesz ilyen grafikával nyílt BF4 szintű játék, de ehhez hasonlót csinálhatnának kicsit kevesebb átvezető videóval

Xbox One: bandymnc

(#77450) Cleveland


Cleveland
csendes tag

Irnatok nekem ket szemelyes, baratnovel playable, "ultracuki" jatekokat, amiket en is elveznek?:D Lego jatekok kipipalva mar...

"A méz nem ital, a medve nem játék!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.