Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77751) Peat76 válasza cross56 (#77749) üzenetére


Peat76
őstag

Én 20 dodóért vettem a US storeban, bár felesbe ment, akkor így 10!
Gondolom a magyaron is 5-6000 Ft körül lehet, kevés az ilyen stílusó, hiánypótló
alkotás!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#77752) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!driveclub ps plus ingyenes verzio nem is letezik?egy idoben arrol csacsogtak nem?

(#77753) TechRobot válasza marilllyo (#77750) üzenetére


TechRobot
aktív tag

ok, nyilván.. :D Én loeb rallynál tapasztaltam hasonlót de majd most jól kipróbálom így. :D

Dikk egy százas...

(#77754) A`rpi válasza kiki22 (#77752) üzenetére


A`rpi
addikt

"Kivonták a forgalomból", ezt érdemes venni:
DRIVECLUB™ Full Game for PlayStation®Plus & Season Pass Bundle

Plus előfizetés kell hozzá,
akár a 14 napos ingyenes plus-szal is megvásárolható.

[ Szerkesztve ]

(#77755) kiki22 válasza A`rpi (#77754) üzenetére


kiki22
senior tag

Koszi.Eleg szomoru pedig mekkora mellenyel voltak.jojjon mar a dirt :-)

(#77756) Sirandrish válasza szasanyi (#77743) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja. Én is azokat akartam törölni. Annyira nem zavarnak éppen , de mivel tudom hogy kb sose lesznek folytatva, így tök feleslegesek.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77757) marilllyo válasza A`rpi (#77754) üzenetére


marilllyo
veterán

Érdekes, hogy akinek megvan annak még mindig jönnek tartalmak rá. Több tour is ingyenes.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77758) Elims válasza marilllyo (#77730) üzenetére


Elims
veterán

Én nem nagyon làttam késést jàtékmòd nélkül.Inkàbb a kép minőségén lehet vàltoztàst észrevenni,szerintem.Amíg nem volt bekapcsolva addig is szép volt,nem volt vele gond.Viszont bekapcsolva -ha kicsit is- észrevehőten élesebb a kép +mintha egy nagyon picit "simàbban" adnà a képet,ezt nehéz leírni. :-/

Cehaeries: Vita remote play.
Sajnos nem sok mindenre tudod hasznàlni. :-/ Mivel nincs fizikai L2/R2 leginkàbb ilyen limbo szerű jàtékokra hasznàlhatò.
Esetleg baràtokkal coop-ban akik csinàlnàk helyetted a dolgokat.
A tv-den pedig kapcsold be a jàtékmòdot ha van rajta.Ez nem motion plus+stb.Ettől tényleg jobb lesz. :-)

Citroen: Egyenesen kötelező beàllítani a jàtékmòdot!! :-)

(#77759) Adam_Shepard válasza Elims (#77758) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Kiprobaltam a napokban a remote playt a driveclubbal es a destinyvel. En azt mondom, hogy megszokas kerdese ez az l2/r2 dolog, mivel ahogy fogod a cuccot vagy a kepernyo aljat kell nyomkodni vagy a cucc hatuljat. Az egyedüli hatulutoje az a bika netkapcsolat, amit igenyel, mert brutál input lagot lehet erezni.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77760) h4mi1


h4mi1
tag

Ti mindegyik játékot amit adnak a ps + hoz beszoktátok tenni a kosárba? még ha nincs is az addot platformból készüléketek? :D

(#77761) Elims válasza Adam_Shepard (#77759) üzenetére


Elims
veterán

Én pont a driveclub-bal pròbàltam ki először ezt majd a gta-val.Nem lehet benne gàzt adni.Bàrhogyan nyomkodtam,tapogattam,semmi.

Hami: Érdemes megvenni minden platformra.Mondjuk én minden -szàmomra- szart nem vàsàrolok meg.

(#77762) Adam_Shepard válasza Elims (#77761) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ugyanúgy a váll gombbal adod neki a kakaót (R)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77763) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakit érdekel, egyik-másik Tesco elkezdte árulni idő előtt a Far Cry Primal PS4-es változatát. Legalábbis a dunaújvárosi Tescóban biztosan volt már.

Köszi az infót Croissant-nak.

Live-Die-Respawn

(#77764) perge666 válasza oriic (#77763) üzenetére


perge666
veterán

Ez jó hír. :C

(#77765) Tegla80 válasza perge666 (#77764) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat jah,annak aki teljes aron keresi....
Szamomra hianyzik a 2590.- es arcimke a hir mellol. :DDD

Sony® & PlayStation®

(#77766) cross56


cross56
senior tag

A the division beta meddig el?

(#77767) oriic válasza cross56 (#77766) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hétfő 13:00

Live-Die-Respawn

(#77768) perge666 válasza Tegla80 (#77765) üzenetére


perge666
veterán

Arra az árra még várhatsz egy jó darabig,lehet 2 év múlva se kapod meg annyiért használtan.

(#77769) oriic válasza perge666 (#77768) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A múltkori The Order elárazásra utal ezzel, amikor Tesco elcseszte az árakat, és boldog boldogtalan annyiért vette meg a játékot.

Live-Die-Respawn

(#77770) Sirandrish válasza oriic (#77769) üzenetére


Sirandrish
legenda

Meg ezer éve a Dead Space-t is elárazták és 3K-ért árulták..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77771) perge666 válasza oriic (#77769) üzenetére


perge666
veterán

Basszus,ezt el is felejtettem,pedig voltam a debreceni tescoba is hátha nekem is jut belőle...

(#77772) oriic válasza Sirandrish (#77770) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja hát hja. Tescóban úgyis csak akkor veszünk játékot amúgy, ha az el van árazva. Mert amúgy szerintem jóval drágábbak mint másik boltok.

Live-Die-Respawn

(#77773) Tegla80


Tegla80
addikt

A tacskora figyelni kell.... :K

Amugy lenne egy olyan kerdesem,h ki mit latott/hallott a kulso adathordozon valo jatekok tarolasarol/hasznalatarol.
Varhato emberi idoben vagy elhalt a projekt....mi is a jelen tenyallas ez ugyben?
:R

Sony® & PlayStation®

(#77774) agresszorps4


agresszorps4
újonc

Sziasztok,
Kaptam egy használt PS4-et. Wifin csatlakozom a netre, de valami bűn lassú (pl.: 10kbps). Mellette minden más eszköz 30Mbps-mal hasít. Tudnátok segíteni, hogy mi lehet az ok? Kell valamit a routeren állítani? Aránylag új, pár hónapja szerelte be a Telekom. Aránylag messze van a PS!-től, de a többi eszköznél (laptop, smartphone) ez nem okoz gondot.
köszi előre is.
a.

(#77775) szasanyi válasza agresszorps4 (#77774) üzenetére


szasanyi
félisten

Nálam ugyan ez gond. Vezetéken teszteltem, ott 100Mbps a letöltési sebessége míg WiFi-n (2 panelfallal odébb van mint az ASUS RT-N18U) kemény 1,5Gbps. Én is szidom a SONY-t, hogy filléreket spórot azzal, hogy egy sz@r WiFi modult tett bele.

(#77776) Bingoo válasza marilllyo (#77750) üzenetére


Bingoo
tag

Én a használati útmutatóban nem találtam, hogy melyik HDMI slotot javasolja a 2 közül. Melyiket szokták javasolni Samsung TV-k esetén? Az elsőbe egy Chromecast van bedugva, a másodikba van bedugva a PS. Most ahogy írtátok, átállítottam "Játék" módra a 2. HDMI slotot. Idáig "PC"-n volt, de eddig sem volt vele semmi gond. Talán most mintha kicsit élénkebbek lennének a színek + több kép üzemmódot ajánl fel.

(Samsung UE32F6100)

Most szereztem be az Order-t használtan. Azóta kb ha időm van, csak ezzel játszok. Nem értem miért húzták le anno. Nekem nagyon tetszik. A látvány pedig.. zseniális.

(#77777) echterion válasza A`rpi (#77754) üzenetére


echterion
nagyúr

Kanadai account-tal ez is olcsóbb: ott 20 kanadai dollár, ami nincs négyezer forint. Még mindig hihetetlen, mennyire nem éri meg a magyar account.

**********

(#77778) Tegla80 válasza agresszorps4 (#77774) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha aranylag messze van szerinted is,akkor az mar tul messze van.....plusz a falak szama/anyaga stb is szamit nameg a zsufoltsag ha olyan a kornyezet,h egymast erik a halozatok .Az esetleges osregi "g"-s router-t nem is emlitem ami soxor elofordul meg ma is.
Szoval kabel lenne az ajanlott(abb) es a jobb is mert a wifi amugy sem tul combos a ps4-ben.....
Persze sztem

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#77779) cross56 válasza oriic (#77767) üzenetére


cross56
senior tag

Ó istenem... en meg csak most toltom xd

(#77780) EnterR


EnterR
veterán

Valaki tapasztalta már, hogy a Recent Activities nem frissül? Múltkor csináltam egy adatbázis újraépítést, az ideig-óráig megoldotta a problémát, de azóta megint nem frissül.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#77781) Adam_Shepard válasza oriic (#77763) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ilyenkor a patchek is jonnek hamarabb ? Nem volt még szerencsémilyen leakeléshez.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77782) oriic válasza Adam_Shepard (#77781) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg igen, de még nem próbáltam soha. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#77783) zso85


zso85
tag

Sziasztok.
Teljesen új vagyok a konzol-os világban.Tudna valaki segíteni esetleg privátban,hogy használt gép vásárlásánál mire kell figyelni?Egyáltalán érdemes-e?

Aki szivárványt akar látni, annak el kell viselnie az esőt is.

(#77784) EczkE válasza zso85 (#77783) üzenetére


EczkE
addikt

[link]

Asszem mindenféleképpen!

(#77785) metju


metju
tag

Sziasztok!;)
Egy olyan kérdésem lenne, hogyha megvettem egy játékot amit aztán eladok, de kesobb lehet, hogy megveszem megint valaki mástól, akkor lehetséges az, hogy mindent ugyanonnan folytatok, ahol az előző lemezzel abbahagytam? (Gondolom láma kérdés, de jobb biztosra menni)

(#77786) cross56 válasza metju (#77785) üzenetére


cross56
senior tag

Amennyiben nem törlöd a konzolról a játék mentését, az megmarad ès ugyanonnan tudod vinni tovább. De a többiek majd részletesebben biztos elmondják :D

(#77787) oriic válasza metju (#77785) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, a mentések nem vesznek el.

Live-Die-Respawn

(#77788) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Sziasztok!

Milyen fülest ajánlanátok? max 25-30k!

Előre is köszi :R

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#77789) A`rpi válasza Buldozer99 (#77788) üzenetére


A`rpi
addikt

Legfelül összefoglaló > Hasznos tartozékok, kiegészítők :K

(#77790) flegga92 válasza Bingoo (#77776) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem az UE32F5300-on a 2. HDMI port a megfelelő. Rá van írva hogy pc vagy dvi.

(#77791) papp_no1


papp_no1
senior tag

Sziasztok, lehet elég bugyuta kérdés, de a psemhez angol töltős kábel van. Ahogy néztem hasonló van a régi rádiónkhoz is. Nem lesz gond ha lecserélem egy magyar szabványosra?

Köszi a segítséget!

(#77792) boost válasza papp_no1 (#77791) üzenetére


boost
addikt

nem lesz gond, ez sima hálózati kábel, a 25 éves magnód kábelje jó hozzá, mivel a táp a gépben van.

(#77793) papp_no1 válasza boost (#77792) üzenetére


papp_no1
senior tag

Szuper, köszi!

(#77794) cross56


cross56
senior tag

Nos kipróbáltam ezt a the division betat. Nekem nagyon tetszik :) Multiban meg kiralyabb lehet. Grafika is abszolut szep

(#77797) basel00


basel00
tag

Srácok a Division Bétájába amit fejlődtél ez megmarad vagy törlődik?

(#77798) #00110336


#00110336
törölt tag

(#77799) gyuribácsi88 válasza #00110336 (#77798) üzenetére

Ez csak egy season pass, ez nem tartalmazza az alapjátékot, csak az összes eddig kiadott dlc-t. (nem mondanám hogy jó ár érte)

basel00; Tiszta lappal indulsz a teljes játékban.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#77800) #00110336 válasza gyuribácsi88 (#77799) üzenetére


#00110336
törölt tag

értem és jóár?
(svájcifrank hitelből venném CSOKra...)

köszkösz

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.