Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78751) Agostino válasza Madwe (#78750) üzenetére


Agostino
addikt

kit kéne visszajelölni? ezt nem is értem... semmi extra csak arra gondoltam, hogy a fórummotor nem ad módot egyszerre több embernek egyszerre válaszolni, úgy kell bemásolni a linkeket a hsz-be, hogy kiknek címzem a válaszom.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#78752) james001 válasza oriic (#78726) üzenetére


james001
veterán

Zelda Edition?

;] ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78753) boost válasza perge666 (#78749) üzenetére


boost
addikt

Nálam a Watchdogs megítélésén sokat dobott, hogy amikor kijött, elég nagy pangás volt játékfronton, főleg az új konzolokon. Akkor kijátszottam, tetszett is, sztori kicsit béna volt, de ott akkor jó kis játék volt.

(#78754) Wlac válasza Agostino (#78730) üzenetére


Wlac
Ármester

Teljesen fasza játék a Watch_Dogs. Nincs olyan mély, mint a GTA, de egy percig sem bántam meg, hogy nekiestem.

“The wha-"

(#78755) Agostino válasza Wlac (#78754) üzenetére


Agostino
addikt

videókat nézegettem róla anno az alapján tetszett, plusz december óta csak driveclubot nyomok, szerintem lassan beleég a tv-be szóval éppen itt az ideje kicsit más játékokat is elővenni : )))

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#78756) rezy89


rezy89
tag

Üdv! Lett egy Far Cry 4-em, a doboz alján ékeskedik egy felirat ezzel a szöveggel: "Not to be sold separately" Kérdésem lenne, hogy promo verziót fogtam ki?

(#78757) vg válasza rezy89 (#78756) üzenetére


vg
addikt

Vagy valami gépcsomaghoz adták. Amúgy tök mindegy, teljes értékű cucc.

(#78758) rezy89 válasza vg (#78757) üzenetére


rezy89
tag

Limited edition, tudom, hogy teljes, csak érdekelt a dolog :P

(#78759) boost válasza rezy89 (#78756) üzenetére


boost
addikt

Nem promo, mert annak nincs rendes tokja, és anyagszínű a lemez, hanem bundle változat, amit a géphez csomagolnak.

(#78760) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Azt lehet tudni, hogy a Divisionhöz bármilyen formában kell-e ps+? Haverral US accunk van ps+al de csinálnánk magyar accountot és ott vennénk meg a felirat miatt. De a plus ugye nem öröklődik. Destinyben volt olyan content amit csak ps+al lehetett elérni. Ha itt is lenne ilyesmi akkor viszont maradnánk a US verzión.

PSN ID: RemiFungus

(#78761) marilllyo válasza Remi1234 (#78760) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen! Kell neki plus. KB. mint a Destiny-nél.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78762) Madwe válasza Remi1234 (#78760) üzenetére


Madwe
nagyúr

a multihoz kell plus, de azt továbbosztja a primary profil, azaz ha usa accod primary, magyar accon is tudsz multizni. Ami nem öröklődik az az akciók egyebek psnen pl, azaz ha vmi dlc le lesz árazva ps+al, akkor azt amagyar storeban nem kapjátok meg, rendes áron kell megvegyétek.

(#78763) marilllyo válasza Madwe (#78762) üzenetére


marilllyo
veterán

Vagy megveszik lemezesen...

Szerk.: Ja igen. Valamiért úgy gondoltam, hogy felesben van az USA accjuk. :U :B

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78764) Madwe válasza marilllyo (#78763) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem, az eredeti usa acc is tud multizni, hiszen egyikük gépén usa acc primary és a magyarba belépve játszik (itt a primary megosztja a plust)
A másikuk gépén meg magyar profil primary (így megosztja a divisiont minden más profillal) s usa accba belépve játszik vele - amin van +, ezért tud multinzi.

Közben szerkesztetted :D ha lemezesen veszik meg, akkor mégegyszerübb a helyzet, igen, bár akkor 2 példány is kell nekik :)

[ Szerkesztve ]

(#78765) Tavares


Tavares
tag

sziasztok!

valaki el tudná nekem mondani, hogy a Share Factory app-nak milyen fícsörei vannak, mit lehet vele csinálni? :)

köszi! :) :R

(#78766) dilipok válasza Tavares (#78765) üzenetére


dilipok
veterán

[link] itt minden le van irva, ha megsem talalsz valamit, szolj

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#78767) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Dual play funkciót tudja minden hagyományos értelemben vett split-screen játék?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#78768) Remi1234 válasza Madwe (#78764) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Akkor leírom a pontos tényállást :D

2db US acc PS+-al. Haveré nálam primary, enyém nála. Nincs is gond ezzel. Mindkét accon van plus, mert anno a Destinynél úgy emlékszem, hogy volt talán Nihgtfall, amihez a haver nem fért hozzá miután neki lejárt a plus mert kiírta hogy PS+ content. (Mondjuk lehet hogy ez pont DLC-s tartalom volt) Megvette ő is a PS+-t is az accountjára és akkor ment minden.

A multit tudom, hogy megy ha a bármelyik primary accounton van plus. Csak azt nem, hogy lehet-e olyan content mint ami fent említett Destiny-s probléma esetében teljes PS+-t igényel.

Mi azt szeretnénk most, hogy a HU accountokat úgyanúgy keresztbe raknánk egymás gépén primarynak, így elég 1 HU accountra megvenni a Divisiont. A multizás lehetősége így elvileg megint adott (A primary US acc miatt ugye).

Nemtom ez így érthető-e :D

PSN ID: RemiFungus

(#78769) Remi1234 válasza sutyesz96 (#78767) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Elvileg igen. De baromi rossz lesz a minőség. Mert szerintem a felbontás feleződik (negyedelődik?) a képernyőn. Én anno kipróbáltam Forzában X360-on és szinte élvezhetetlne volt. Tényleg baromi ronda lett, arról nem is beszélve hogy egy bizonyos része a képnek ,,lelógott" a képernyőről.

PSN ID: RemiFungus

(#78770) Tegla80 válasza Madwe (#78764) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez igy ok es menni fog.
Viszont igy ugye valaki nem a jelenleg is hasznalt us accjan jatszik majd es igy a trophy-k sem arra fognak jonni neki hanem a hu-ra.
Ennyi aldozat van meg benne pluszban.

Sony® & PlayStation®

(#78771) crue válasza Adam_Shepard (#78737) üzenetére


crue
őstag

Nemrég még volt a store-ban, de most tényleg nincs. Lehet, hogy a dráguláshoz van köze és hamarosan visszakerül.

(#78772) Madwe válasza Remi1234 (#78768) üzenetére


Madwe
nagyúr

A ps+t nem követelheti dlckhez sem, max multihoz meg vásárláskor akcióhoz. Destinynél olyan hibát tudok elképzelni, h mondjuk a te accountoddal vetted meg az alapot és a dlct is, de ő a dlc-t a sajátjával akarta letölteni? vagy nem tudom mi lehetett a kavar, de olyan nincs h vminek a letöltéséhez ps+ kelljen (ritkán van, pl driveclub ps+ kiadása) de amelyiknél esetleg mégis lenne, ott a ps+os accounttal leszedhető akkor is, s a másic accal már futtathatónak kell lennie, ha már le van töltve, tudtommal.

(#78773) Tegla80 válasza Remi1234 (#78768) üzenetére


Tegla80
addikt

Ertheto.
de ezt minek is?
"Mi azt szeretnénk most, hogy a HU accountokat úgyanúgy keresztbe raknánk egymás gépén primarynak, így elég 1 HU accountra megvenni a Divisiont. A multizás lehetősége így elvileg megint adott (A primary US acc miatt ugye)."

Eleg csak azt a hu accot felrakni mind2 gepre amin megveszitek...a masiknak nem is kell uj acc ez miatt,hisz jatszhatja az us accjan. Te meg az uj hu-n.(vagy forditva)
Persze,ha mind2-en valtani akartok accot(nevet/regiot) akkor nem szoltam.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#78774) Tavares válasza dilipok (#78766) üzenetére


Tavares
tag

köszi :R

(#78775) Remi1234 válasza Madwe (#78772) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Igen én is így tudtam.. :F Annyira nem jártunk utána a dolognak, inkább vett gyorsan egy plust :)

Ahogy Tegla is írta, igen ez lesz a helyzet, hogy Divison esetén HU accal fogjuk tolni a trófeák úgysem érdekelnek annyira :)

De akkor a lényeg, hogy belevághatunk ezzel a setuppal a Gold vásárlásba anélkül, hogy beszopnánk? :D

@Tegla: Igazad van valóban. Nekem a régió miatt kell mindenképpen, neki viszont nem fontos a magyar felirat. De szerintem a DLCvel bajban lesz majd, ha US accot akarja használni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#78776) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Garden warfare 2 deluxe edition segítség kellene! Gyerekkel keresztben vagyunk, az övé a fő letöltős, ami nálam primary. Ő megkapta a plusz tartalmakat én semmit. Ilyenkor? :U :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#78777) gyuribácsi88 válasza F.B.I. (#78776) üzenetére

Lépj be a gépeden az ő profiljába és töltsd le a plusz tartalmakat. Store-ból az addon-ok között keresd, vagy könyvtárba.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#78778) Sirandrish válasza james001 (#78752) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha már neked is ez jut eszedbe akkor csak nem vagyok hülye :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78779) oriic válasza Sirandrish (#78778) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is a baromi nagy Deus Ex felirat csak smafu mi? :D Vagy az egy főboss valamelyik Zelda játékban? :DDD

Live-Die-Respawn

(#78780) Sirandrish válasza oriic (#78779) üzenetére


Sirandrish
legenda

Láttam a feliratot de a Triforce tagadhatatlan :K

Egyébként lehet a Zelda U-ban az lesz Ganon helyett :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78781) F.B.I. válasza gyuribácsi88 (#78777) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az a baj, hogy ehhez a változathoz nincs addon, hanem alapból benne volt a játékban.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#78782) gyuribácsi88 válasza F.B.I. (#78781) üzenetére

Milyen plusz tartalomról van szó? Anno a GTA 5-höz én se kaptam meg az előrendelői online 500.000 dollárt (vagy nem is tudom mennyi volt már pontosan) csak a haverom akinek a profiljára vettük.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#78783) perge666 válasza boost (#78753) üzenetére


perge666
veterán

Nekem 4000ft-ot nagyon megért,a játékélményt fokozta hogy az egész játék magyar feliratos.
Én a játékba a vezetésbe fektettem volna több energiát,mert azt elég rendesen elszúrták.

(#78784) Elims válasza Gijon (#78728) üzenetére


Elims
veterán

Igen,az van kivàlasztva.

Agostino: Ez igaz,nem fut el. :-)))
Taaly vettem karcmentes gta 5-öt,mindennel,élő kòddal.
Érdemes szétnézni több helyen és ràszànni egy-két hetet ha van türelmed. Írjàk a többiek is.

Watchdogs.Biztos jò jàték lenne,ha nem a gta utàn jàtszod.Előbb a watchdogs aztàn a gta.(te mondjuk pont így csinàlod)
Én fordítva tettem pedig először a watchdogs volt meg,sajnos nem vettem elő.

(#78785) Tegla80


Tegla80
addikt

Olvastatok mar az "m$ legujabb baklovesenek forgatokonyve"-t?!
Epp boncolgatjak itt a ph-n. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#78786) gyuribácsi88 válasza Tegla80 (#78785) üzenetére

Kb mind héten jön egy hír az ms háza tájáról, ami után vállon veregetem magam, hogy szerencsére (na jó nem szerencse, tudatos döntés volt) ps4-et vettem és megtartottam a pc-t a konzol mellé. ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#78787) marilllyo válasza Tegla80 (#78785) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyébként baromi érdekes cikk... :K

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78788) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Broforce valaki?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78789) oriic válasza gyuribácsi88 (#78786) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért 2014-ig elég aktív voltál a One topikban is. ;]

Live-Die-Respawn

(#78790) Sirandrish válasza oriic (#78789) üzenetére


Sirandrish
legenda

De csak hogy kémkedjen a Sonynak :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78791) Tegla80 válasza gyuribácsi88 (#78786) üzenetére


Tegla80
addikt

Ne is mond....Nem akartam tul gonosz lenni es leirni cimnek,h "az m$ az xbox utan feltalalja a viccboxot?!",de lehet talalob lett volna. :D
Ezeknel teljesen elmentek otthonrol,ha ezt meglepik,de a Sony nagyon halas lehet nekik ha megis. ;]

marilllyo
Az iras az valoban jo,nah de ami benne van az +jobb.
"Redmond baj van...." :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#78792) gyuribácsi88 válasza oriic (#78789) üzenetére

Hát úgy volt egy darabig hogy azt veszek, aztán mikor kezdték ezeket a hülyeségeket hogy minden héten mást találtak ki (most ez lesz, ja nem mégsem, most az lesz, ja nem mégsem), akkor elegem lett és úgy voltam vele hogy ha nem jön be a ps4 akkor még mindig tudok váltani box-ra, és egyáltalán nem bántam meg hogy ps-t vettem, sőt, azt bánom hogy már előző generációban is nem ezt vettem inkább.

Most mondjam azt hogy sokan aktívak itt is pedig a mai napig nincs ps4 gépük? ;] :DDD

Egyből eltakarodtam abból a topikból amint nyilvánvaló lett hogy sose fogok azt venni. :P

Ettől függetlenül ha a következő generációban az MS durrant egy nagyot, akkor az ő konzoljukat veszem meg. Mindig a győztes oldalra állok ;]

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#78793) Madwe válasza Tegla80 (#78791) üzenetére


Madwe
nagyúr

az a baj h ha ezt meglépik, az kb 99% akkora bukó lesz h nemigaz. csakhogy az nekünk is nagyon rossz lenne, pláne ha mellé vesszü h a nintendo nxről meg a napokban jött ki a pletyka, miszerint xone erősségű lesz... most komolyan 10 év múlva is a ps4 lesz a legjobb konzol, efelé haladunk :F ;] :Y merth ezek után nekik se kell gent frissíteni, az kb tuti... :(

(#78794) marilllyo válasza Tegla80 (#78791) üzenetére


marilllyo
veterán

Oda is megírtam, hogy ahelyett, hogy ilyeneken gondolkozik az MS inkább a saját címeit kéne pátyolgatnia. Miért nem tud akkora marketinghadjáratot indítani egy HALO-nak mint amekkorát az EA csinált pl. a Battlefront-nak? Régen még volt ilyen. A Gears of War is azért sexbox exkluzív mert akkora hype-ot ígért neki anno az MS. Azért vannak jó címeik de valahogy nem nyomják a pofámba a gigászi trélereket, hogy nesze fiam sárguljon a pofád az irigységtől, hogy ez biza csak a ződ viszi a kék nem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78795) FhRossi


FhRossi
tag

Uncharted 2 Platinája is megvan! Hát, nehezebb volt mint az első rész! Lazarevic vagy 50szer hátba lőtt!!! :DD :N :W

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#78796) Tegla80 válasza Madwe (#78793) üzenetére


Tegla80
addikt

En amugy sem szeretnek 2019-2020 elott ps5-ot a polcokon latni.....mert +lettek kerdezve,h milyen legyen a ps4/one es olyan lett....szoval ellehet vonulni +csinalni es johetnek a jatekok.(mert ami ezidaig kijott az azert meg csaknem a plafon. :U )

marilllyo
Latod,Ők maskepp gondoljak....
Sztuk ha nem megy a bicikli akkor a konzollal van a baj...holott lehet csak naluk a fejekben ,mint gyuribacsi is irta: "most ez lesz, ja nem mégsem, most az lesz, ja nem mégsem". Tisztan latszik,h hatarozottan tudjak mit is akarnak. :K

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#78797) james001


james001
veterán

Driveclub Apex dlc-ben van két kocsi amit nem enged használni,mert azt írja hogy vegyem meg őket :F Most ezért vettem meg a dlc-ket hogy még azon belül is vegyek dlc-t? :W Vagy ez csak "bug"? Valaki nézze már meg nekem :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78798) gyuribácsi88 válasza Tegla80 (#78796) üzenetére

Hát igen, a fejlesztők mondták azt hogy hú micsoda csuda dolgok lesznek itt hála a hatalmas erőforrásnak (8 mag + 8 giga ram) ebből azért olyan sokat (mármint a csuda dolgokból) még nem láttunk. Pedig az előző generációs gépekhez képest, ezek tényleg sokszor erősebb gépek.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#78799) marilllyo válasza james001 (#78797) üzenetére


marilllyo
veterán

Melyik két kocsi? Le vannak töltve? Lehet, hogy nincs még ki-unlockolva mert valamit még nem teljesítettél....de meg is tudod venni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78800) james001 válasza marilllyo (#78799) üzenetére


james001
veterán

Egy Jaguar "prototype" meg az egyik Corvette. Utóbbi tuti megvan mert másik versenyben már használhattam,meg ha a single event-ben is rámegyek akkor ott van,viszont a Jaguar nem :F Megvenni fogja a franc,többet nem költök már erre a játékra az biztos :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.