Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78701) james001


james001
veterán

Na csak összejött a DC platina :C Zabos voltam mert miután meglett az utolsó accolade 6-os szintre nem nyílt meg a trófea,de aztán az egyik event után megnyílt random az 1610 km-es trófeával együtt :D
41. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78702) Noda10 válasza marilllyo (#78690) üzenetére


Noda10
tag

http://www.gamestar.hu/tom-clancys-the-division-szerver-start-megjelenes.html

Ez alapján mit gondolsz? A digitális változattal lehet, hogy már előző délután lehet játszani? :)

(#78703) csizo13 válasza perge666 (#78699) üzenetére


csizo13
tag

6.érzék: júniusi ps+-ban ingyen lesz az LBP3.

(#78704) james001 válasza csizo13 (#78703) üzenetére


james001
veterán

Ja a Knack-el együtt ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78705) DM-Fan válasza marilllyo (#78656) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ez engem azért is bosszant most különösen, mert múlt héten vettem meg belőle a lemezes Nostromo Edition-t nem épp olcsóé'. Mondjuk abban legalább a Crew Expendable DLC alapból benne van, most meg - látva a HSZ-edet - gyorsan behúztam még a store-ból a Last Survivor-t hozzá 609 Ft-ért. A maradék kb. 4 darab DLC 890 Ft/db áron viszont nem tudom, megéri-e. Szerintetek?

Mondjuk mindenképp lemezesen szerettem volna, hogy meglegyen, PS3-ra is megvvettem anno, de PS4Éen jelentősen szebb a játék, így végülis nem bánom, de azért ez az 5.500 Ft-os ár durván jó!

Get Moded!

(#78706) Daniel0723


Daniel0723
csendes tag

Sziasztok!
lehet hogy egy picit off,de azért van köze a PS-hez :DD
Ha veszek egy Dualshock 4-et,akkor még mit kell beszereznem hozzá,hogy pc-hez hozzá tudjam csatlakoztatni?

Apple iPhone 6 Gold

(#78707) Agostino válasza Dinasti (#78700) üzenetére


Agostino
addikt

a következő két hónapra való játékra - nem vagyok valami hardcore - megvettem dealben 6k-ért a watch dogsot fullos verzióban. végülis kicsit gta-s : D láttam gta v-öt de átlagon 14k körül futnak, storeban most 19 990 vagy ilyesmi. arra rátesznek 40% minuszt akkor lemezes áron leszek

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#78708) gyuribácsi88 válasza Daniel0723 (#78706) üzenetére

[link]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#78709) Daniel0723 válasza gyuribácsi88 (#78708) üzenetére


Daniel0723
csendes tag

De mivel csatlakozik a PC-hez? semmi dugaszt nem látok amit beledugnának a gépbe :D
vagy ennyire buta lennék?

Apple iPhone 6 Gold

(#78710) marilllyo válasza DM-Fan (#78705) üzenetére


marilllyo
veterán

Én pont ugyanígy jártam. Raktam is fel apróra. 5.500+pk-ért elvitték 5-ért meg behúztam store-ról.
Sajna a dlc-k nem story dlc-k. Ilyen survival mission-ök. Pc-n megvannak. Nem nagyon játszottam velük. Szerintem az alapjáték bőven elég.

(#78702) Noda10 Hát 7.-én délután lehet. De 6.-án még nem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78711) Adam_Shepard válasza A`rpi (#75433) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Fallout 4 mi van a dobozban: Steelbook edition :R

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78712) gyuribácsi88 válasza Daniel0723 (#78709) üzenetére

Kábellel, a DS4 hátulján van egy mini usb oda megy a kábel egyik vége, a másik vége értelemszerűen a pc egyik usb portjába. Egy sima mobiltelefon töltőkábel is megfelel a célnak (kivéve apple).

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#78713) DM-Fan válasza marilllyo (#78710) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én nem adom el. Eddig több digitális vásárlásom van PS4-re, mint lemezes, de az alapműveket megtartom lemezesben és az Alien Isolation ilyen. Ettől függetlenül gondolkodom a DLC-ken, de most néztem: a már meglévő Crew Expendable és Last Survivor felett még további 5 darab van, darabonként 890 Ft-ért, ami durván 4.500 Ft. Onnan meg már csak egy ezres plusz és megvan a komplett pakk, alapjátékkal, mindennel digitálisban is. :W
Szar ez mindenhogy!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#78714) Daniel0723 válasza gyuribácsi88 (#78712) üzenetére


Daniel0723
csendes tag

És utána lehet használni kábel nélkül?

Apple iPhone 6 Gold

(#78715) EczkE válasza Adam_Shepard (#78711) üzenetére


EczkE
addikt

Nyomtam egy subot a csatornadra. ;)

Asszem mindenféleképpen!

(#78716) Bingoo


Bingoo
tag

Secondarynak beállított gépre is el lehet indítani távolról a letöltést?

Ezt már ugyan kérdeztem, csak akkor nem kaptam rá választ :( :

Van esetleg olyan játék, ami tiltja, hogy 2 konzol között megosszam ezzel a primary/secondary trükkel? Vagyis inkább van-e olyan, amelyik nem engedi h egyszerre 2en toljuk így co-opban? Nem szeretnék belefutni mondjuk egy Division gold editionnál egy ilyen bakiba. Mert ha 2felé oszlik a költség, úgy még belefér a keretbe. De azért 2 példányt venni... az már húzós.

A beta működött. Csak azért kérdem mert ez uPlayes felhasználónevet is kér ha jól emlékszem, aztán nem tudom, hogy ez befolyásolja-e a dolgot.

(#78717) gyuribácsi88 válasza Daniel0723 (#78714) üzenetére

Nem! Mégis mi venné a jelet vezeték nélkül? :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#78718) Amadako


Amadako
tag

na ma teszteltem másik kontrollerrel driveclubot persze azzal tökéletesen működött,de most ami tegnap szarakodott azzal is jól ment
van valami rendes módszer gombok tesztelésére vagy csak annyi,hogy amelyik játékban látványos dolgot csinál nyomogatom?
és ha gariztatnom kéne csak simán vissza viszem ahol vettem?

(#78719) Daniel0723 válasza gyuribácsi88 (#78717) üzenetére


Daniel0723
csendes tag

Igen,ezen agyaltam én is!:D
Tehát akkor vezeték nélkül semmiféleképp nem lehet megoldani?

Apple iPhone 6 Gold

(#78720) Adam_Shepard válasza EczkE (#78715) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

:R

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78721) nismoka válasza Daniel0723 (#78719) üzenetére


nismoka
addikt

Dehogynem, kell egy usb bluetooth adapter, én úgy használom. [link]

(#78722) Zanik


Zanik
addikt

Mi a fene ez a ScreenCheat nevű játék? Próbálta már valaki? :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#78723) mrterminator válasza Amadako (#78550) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Váltani kell eggyel nagyobb fokozatba :D vagy jobban nyomni a gázpedált, esetleg a székedben előre hátra mozogni és úgy lendületet adni az autónak és közbe mondogatni "mennyé mááá"

De szerintem a problémád a szélárnyék nevű jelenség.

(#78724) Elims válasza andro93 (#78672) üzenetére


Elims
veterán

Nàlad tényleg lejàrt,de volt előtted egy-kettő ami egyàltalàn nem és simàn lehetett volna szerkeszteni.
Hogy àll most ez a kérdés az oldalon vajon..?

James: Nem vitàs,hogy nagyon keményen nyomod!!! :-)
:R

Agostino: A watch dogs-ot hiàba vetted meg,ég és föld a gta-val.
Tettél volna hozzà 4e-t és lett volna egy hasznàlt,de karcmentes gta-d.
Sokkal jobb a gta. Direkt nem írom,hogy szerintem.

MrTerminator: "...a székedben előre hátra mozogni és úgy lendületet adni az autónak és közbe mondogatni "mennyé mááá" "

:-DDDDDDD

Szerintetek mi lehet a különbség egy ps3 és egy ps4-ben?
Router-t cseréltek,gyorsabb lett az internet és ezek utàn a ps4 gond nélkül tud csatlakozni wifi-n,a ps3 viszont nem és pppoe felh.nevet és jelszòt kér.
Màr sok minden ki lett pròbàlva.
Mit kellene àtàllítani ps3-on,hogy ne kérje csak a wifi jelszòt.?
Esetleg a router menüjében kellene vmit àtàllítani?

[ Szerkesztve ]

(#78725) perge666 válasza csizo13 (#78703) üzenetére


perge666
veterán

Meg az ACBF. :DDD

(#78726) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#78727) Peat76


Peat76
őstag

Uncharted 4 béta, a letöltésnél a single player választási lehetőség tudja valaki pontosan mit takar?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#78728) Gijon válasza Elims (#78724) üzenetére


Gijon
senior tag

PS3-nál az internet beállításnál a wirelesst válaszd ne a wiredet.

(#78729) marilllyo válasza Noda10 (#78702) üzenetére


marilllyo
veterán

PS4
Preload: March 6th at 12:01AM local time
Play: The game will be available March 8 at 12:01AM local time in each country timezone.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78730) Agostino válasza Elims (#78724) üzenetére


Agostino
addikt

A watch dogs-ot hiàba vetted meg,ég és föld a gta-val. Tettél volna hozzà 4e-t és lett volna egy hasznàlt,de karcmentes gta-d.

dehogy vettem meg hiába, lehet vele játszani. ha nem futna el, akkor vettem volna meg hiába. tizesért sehol sem nem fogsz karcmentes gta v-t venni. 14 körül talán már igen. részletkérdés de nem azt írtam, hogy olyan, hanem hogy kicsit olyan. de mindegy.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#78731) marilllyo válasza Agostino (#78730) üzenetére


marilllyo
veterán

Én tavaly májusban 10-ért adtam el a GTA V-met. Storeon is annyi volt akciósan karácsonykor.
Jatekaimon szerintem kapsz 10-ért.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78732) Sirandrish válasza oriic (#78726) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mennyi Triforce :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78733) andro93 válasza Agostino (#78730) üzenetére


andro93
aktív tag

Nekem még szeptemberben volt szerencsém lecsapni egy helyi hirdetésre, 10-ért sikerült szereznem egy GTA5-öt, térképpel. Bár azóta is kb csak unokahúgom játszik vele. :)
Használtért a 14 nagyon drága, 11-et max 12-t még esetleg adnék érte.

[ Szerkesztve ]

(#78734) Madwe válasza Agostino (#78730) üzenetére


Madwe
nagyúr

Láttam mar sokszor 10 korul, USA storeban felezve meg csak 9k, ha akció is van ra meg kevesebb:)

(#78735) TazLeacher válasza Madwe (#78734) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A felezést szerintem nem kellene ide venni. Ennyi erővel ha kölcsön kapja a lemezest havertól, akkor ingyen van...ha meg ingyen meg lehet szerezni, akkor a 10.000 is sok. :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#78736) marilllyo válasza Madwe (#78734) üzenetére


marilllyo
veterán

Most jatekaim-at megnéztem 5 db 10.000-res GTA van. Abból 2 személyes átvétel Pesten. De én inkább várnék egy újabb store-os akcióra.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78737) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Hali!

Fallout4- hez csak PCn van season pass? Nézem az itthoni boltokat de shol nem talalok es a storeban sincsen sp hozza.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78738) Peat76


Peat76
őstag

Na mi van tódik erre senki nem tudja a választ!!! Uncharted 4 béta, a letöltésnél a single player választási lehetőség tudja valaki pontosan mit takar?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#78739) Adam_Shepard válasza Peat76 (#78738) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen! Remélem megmondja valaki, így 2 hónappal a megjelenés előtt, hogy ebben a bétában, ami stressz tesztként funkcionál és le van írva a beta eulában hogy bizonyos teljesítményeit fogják tesztelni a szervereknek, ugyan mondja már meg valaki hogy mit takar. vagy készen van már a kód? És sokkal nagyobb meló lenne visszafejteni hogy ne látszódjon a játékban és a storeban??? :U

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78740) vg válasza Peat76 (#78738) üzenetére


vg
addikt

Az a egyszereplős mód, neked azért lehet letölteni mert hibás a psn és úgy érzékeli -csak neked- hogy neked ingyen van. :U

(#78741) EczkE válasza Peat76 (#78738) üzenetére


EczkE
addikt

En a single-t toltottem le mert egy igazi rossz fiu vagyok. ;] Libraryban mar multit ir. Elinditottam, de hibat ir ki ennyi a sztori. Remelem sikerult megnyugtatnom teged.

Asszem mindenféleképpen!

(#78742) marilllyo válasza Peat76 (#78738) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem! Nem fogsz tudni a single részével játszani most hétvégén. :N

(#78743) cross56: Gondolom előreutalással Komáromba. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78743) cross56 válasza marilllyo (#78736) üzenetére


cross56
senior tag

1-2 hete volt 5000Ft-ert fent itt egy GTA 5, vagy nem tudtak mennyit ér, v tenyleg megakartak tole szabadulni :D

(#78744) Madwe válasza marilllyo (#78742) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig en mar végig is vittem, véletlenül az egész jatek benne volt ingyen, a multiert meg nem fizetek majd... Amugy se volt egy nagy kaland, tomb raiderig ilyen fel fogamra elég volt... ;] :)) ;]

(#78745) Adam_Shepard válasza Madwe (#78744) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78746) Peat76 válasza marilllyo (#78742) üzenetére


Peat76
őstag

Így a negyedik késés után igazán kaphatnánk egy single player demo-t , mert megérdemeljük 😊😊 annyi helyen nyomták már az egyszemélyes bemutatókat , na írok is nekik délután egy szép kis mail-t!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#78747) Agostino


Agostino
addikt

mindenkit nem akarok egyesével bejelölni a gta ár miatt de köszi a feedbacket : ))) szerintem az van, hogy a lemezesek is valamennyire követik a store árait. ha ott magasabb a lemezesebb is többért megy el és csökken az árrés. őszintén szólva jófogást szoktam nézegetni és valamilyen ps4 cserebere group tag vagyok facen, ezeken nagy átlagolva mostanság 13-14k magassága. mélyebben nem mentem, eszméletlen húzós melós időszakon vagyok túl.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#78748) GazRic


GazRic
senior tag

Tudtok valami megbizható céget aki PS4 kontrollert szervízel garancia után? Az egyik stickem szarakszik de nem akarom kidobni.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#78749) perge666 válasza Agostino (#78730) üzenetére


perge666
veterán

Pedig a Watch Dogs elég jó kis játék SZERINTEM!
Az nem kérdés hogy a GTA V nyomába sem ér,de ezt nem is kell hasonlítgatni,hanem teljesen külön játéknak kell kezelni.
Én nem vártam tőle semmit és kellemeset csalódtam.

(#78750) Madwe válasza Agostino (#78747) üzenetére


Madwe
nagyúr

itt a hardveraprón mindenképp nézz körül mindig, jó árakon árulnak. Meg a jatekaim.hu-ra is érdemes regisztrálni, az is jobban pörög, mint egy sima nem itval, játékokkal foglalkozó adokveszek oldal :) kit kéne visszajelölni? ezt nem is értem...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.