Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77101) echterion válasza Adam_Shepard (#77099) üzenetére


echterion
nagyúr

Mi az a szokásos trükk? Nekem nem az. :)

**********

(#77102) Sirandrish válasza oriic (#77097) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondoltam nem bántalak, de akkor ez olyan mintha bevertem volna egyet, de aztán megsimizem a bucid :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77103) oriic válasza Sirandrish (#77102) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kedvességed határtalan mint a csillagos ég. :D

(#77101) echterion

PSN-en előrendelni játékot, majd béta beszerzése után lemondani.

Live-Die-Respawn

(#77104) echterion válasza oriic (#77103) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi.

**********

(#77105) GazRic


GazRic
senior tag

NHL16-ról van valami vélemény PS4-en? Egész olcsó most ...

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#77107) marilllyo válasza A`rpi (#77106) üzenetére


marilllyo
veterán

Az a baj, hogy aki még nem érte el az 50-es szintet... Azt a dupla xp se ülteti a játék elé. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77108) A`rpi válasza marilllyo (#77107) üzenetére


A`rpi
addikt

Naja. De pl aki XP szűkében van, mert sok dolgot oldott fel, vagy épp mint én, eléggé rászoktam a scanes perkre, az eléggé viszi az XP-t. :K (Nekem pl jól jön...)

(#77109) marilllyo válasza A`rpi (#77108) üzenetére


marilllyo
veterán

Mondjuk azt hiszem a pénzt is duplázza.. Ami jó.

Más: Hát nem nyűgözött le a városi pálya DC-ben. Rövid is... Annyira nem is szép.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77110) Amadako


Amadako
tag

Gondoltam használtan megveszek egy régebbi cod részt,amivel lehet split screenben játszani.Melyiket ajánljátok ?

(#77111) kevepapa válasza marilllyo (#77109) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Egyetértek, borzasztó gagyi, gyakorlatilag ál-városi pálya, inkább elvesz a játék minőségéből mintsem hozzáad.

(#77112) marilllyo válasza kevepapa (#77111) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen! A pályák amúgy sincsenek valami hűde szinten kidolgozva a játékban. Sajnos ez most jobban szembetűnik. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77113) EczkE válasza Osiris (#77076) üzenetére


EczkE
addikt

Munkatarsam es en is szintunk ezzel. Neki 2x40 fontot vont le, tolem 3x12 fontot de nem kaptunk semmit. O PS+ akart en BF4 Premiumot. Neki a bankja 40 fontot mar visszautalt a masik 40-re meg var. Nekem a support azt irta kuldik vissza a penzem.

Asszem mindenféleképpen!

(#77114) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez a 3000 ftos GOW3 mikor volt akcioban?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77115) Sefter válasza Adam_Shepard (#77114) üzenetére


Sefter
veterán

Kari előtt..

Psn ID: sefter_hun

(#77116) Adam_Shepard válasza Sefter (#77115) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Akkor azert... (Gondolat szinten sem volt a gep megvasarlasa)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77117) Zanik


Zanik
addikt

Végeztem a FireWatch-csal.
Tényleg nem volt egy hosszú játék. Én viszont nem érzem annyira összecsapottnak a végét, mint azt sokan írták, de ez lehet azért volt mert a vélemények ismeretében már nem voltak túlzott elvárásaim a lezárást illetően.
Biztos végig fogom majd még párszor játszani, már csak azért is hogy megtudjam milyen reakciókat kapok más válaszok esetén.
Nagyon egyedi, egyáltalán nem hétköznapi játék a FireWatch. Megnevettetett, elgondolkodtatott, felkavart és olykor megnyugtatott. Kevés játék képes ilyen hatást kiváltani az emberből.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77118) sutyesz96 válasza Amadako (#77110) üzenetére


sutyesz96
őstag

PS4-re nem igazán adtak ki régebbi codokat.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#77119) A`rpi válasza Amadako (#77110) üzenetére


A`rpi
addikt

Mindhárom megjelent Call of Duty-val lehet játszani osztott képernyőben.

(#77109) marilllyo
XP után kapod a pénzt így ja, duplán számít az is. :K

[ Szerkesztve ]

(#77120) Vasy09


Vasy09
őstag

BF4-ben is dupla XP van 15-éig, ha valakit érint! :DD :DD

Gamertag: Vasy09

(#77121) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Ha nem szeretnék multizni akkor is adnak tartalmat a BF4 DLC-k a játékhoz? Érdemes így is megvenni hozzá a prémium csomagot?

(#77122) Tegla80 válasza hitman77 (#77121) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem

Sony® & PlayStation®

(#77123) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Flash sale a US és CA store-okban.

[ Szerkesztve ]

(#77124) Bingoo


Bingoo
tag

2 kérdés:

1.Van időkorlát, hogy milyen időközönként változtathatom meg, hogy melyik User legyen Primary és melyik User legyen Secondary?
(Ha jól tudom, akkor ha a konzolon állítom át, akkor nincsen 6 hónap várakozási idő, mire újra variálhatok. Viszont ha böngészőből csinálom mindezt, akkor 6 hónapot várni kell. De mivel más forrásban kevésbé bízom, mint ebben a fórumban, így a biztonság kedvéért rákérdezek itt is. Most szereném majd tesómmal megosztani a játékokat és a PSN+-t, ezért lenne fontos.)

2. Hogyan tudom megváltoztatni, hogy a dashboardon ne a teljes nevemet mutassa az éppen bejelentkezett Usernél, hanem az account nevemet? Csatlakoztam a Prohardver communitybe és ott is a Members fülnél csak nálam van ez, hogy a telje nevemet látom. Mindenki másnak csak az acc neve szerepel.

(#77125) Tegla80 válasza Bingoo (#77124) üzenetére


Tegla80
addikt

Morgen
1. A konzolon(konzolokon) barmikor varialhatod,h melyik legyen primary,mig neten csak 6havonta lehet deactivalni.(netes deact...ez az elromlott/ellopott/stb okok miatt van amugy,ha gepen mar nem tudod megoldani,akkor ez segithet....vagy van a "jolly-joker" a support ,aki barmikor tud neked deactivalni.)
2. Csak Te latod a rendes neved(meg az akinek a valos nevkeresre igent mondasz),mig mindenki mas az account neved latja.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#77126) toompa válasza MrPeekaboo (#77123) üzenetére


toompa
őstag

Köszi!
Brothers és Knack is brutál árban van. Lecsaptam rájuk! :)

(#77127) Petreszku válasza toompa (#77126) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Knack nagy jó kis játék. Ugrálsz, gyűjtögetsz, oda csapsz és még kihívás is van benne.

(#77128) toompa válasza Petreszku (#77127) üzenetére


toompa
őstag

Megvolt lemezen,végigjátszottam. Én imádtam. :)
Anno eladtam. Ennyiért megveszem újra. Főleg hogy osztott az account. A haver még nem játszott vele.

(#77129) DM-Fan válasza hitman77 (#77121) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ha nem szeretnél multizni, akkor szerintem a BF4-et semmilyen változatban nem érdemes megvenned, ugyanis a single campaign valami botrányosan szar! Ha viszont multi FPS-t keresel, akkor nem sok jobb játék létezik. Én is tavaly év végén vettem meg a Premium Edition-t, kifejezetten a multi miatt. Valami 6 eFt-ra volt épp akciózva és ebben az összes megjelent DLC benne van. A single-t is kipörgettem, de az katasztrofálisan szar! Iszonyat bughalmaz az egész, amitől teljesen unfair lesz az ellenfelek viselkedése és csak felb*ssza az agyadat.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#77130) Beggar válasza DM-Fan (#77129) üzenetére


Beggar
csendes tag

Pár hónapja van csak PS4-em, eddig ebben a kategóriában a Killzone:SF-t játszottam végig. Milyen hasonló FPS játékok vannak, aminek a single része tartalmas?

(#77131) marilllyo válasza Beggar (#77130) üzenetére


marilllyo
veterán

Wolfenstein?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77132) szasanyi válasza Beggar (#77130) üzenetére


szasanyi
félisten

Dying Light, Far Cry 4 ami tuti jó (jó a játék, jól is néz ki és a futásteljesítmény is jó).

(#77133) Nescafé válasza A`rpi (#77106) üzenetére


Nescafé
őstag

Bf 4 -ben is az van :)
Hétfőn még meddig lesz dupla xp?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#77134) Thodeus válasza MrPeekaboo (#77123) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Divinity nálam must have. :D

(#77135) Beggar válasza marilllyo (#77131) üzenetére


Beggar
csendes tag

Igaz, köszönöm nektek, ránézek ezekre.

(#77136) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Aki Rocket Leaguezik, az mondja már el, hogy most a ranked miként működik. Vége lett a seasonnak. És nem ad pontokat. Mikor fog adni?

halahala

(#77137) Bingoo


Bingoo
tag

Sikerült megosztani a PSN+-ot és a netről leszedett játékokat tesóm konzoljával. A lemezes játékokat viszont nem látja. Ezek szerint azokat nem tudom így megosztani? Csak az online vásárolt tartalmakat?

(#77138) Sirandrish válasza Bingoo (#77137) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pontosan. Csak a digitális tartalmakat fogja látni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77139) petiwr


petiwr
senior tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy van az én saját accountom ps-en, azon vásároltam 3-4 játékot és eddig lehetett játszani velük másik accounton, viszont most mindegyik interneten vásárolt játéknál lakat van és nem lehet játszani. Ez miért lehet?

(#77140) gyuribácsi88 válasza petiwr (#77139) üzenetére

Csináljatok egy Restore Licences-t azon a profilon, amelyiknél lakat van a játékokon.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#77141) petiwr válasza gyuribácsi88 (#77140) üzenetére


petiwr
senior tag

Megcsináltam de sajnos ugyan az. A péter urgyán a main accountom azon vettem meg a játékot.

(#77142) oowblackyy


oowblackyy
újonc

Üdv !
Olyan problémám lenne PS4-el, hogy nem tudok csatlakozni a PSN szerverhez valami ok folytán.
https://www.playstation.com/en-us/ oldalra szintén nem enged belépni semmilyen eszközről, és egy oldalra továbbít ami kiírja a következőt : Access Denied
You don't have permission to access "http://account.sonyentertainmentnetwork.com/external/create-account!input.action?" on this server.
Reference #18.8ced3e17.1455369248.29d96933
PS nél a NAT type-nál kiírja, hogy failed, de számtalan tutorialt végignéztem és továbbra sem működik ... Valakinek esetleg ötlet ?

(#77143) A`rpi válasza petiwr (#77141) üzenetére


A`rpi
addikt

Restore licenses megoldhatja a problémád, videóban taglalt lépéseket kellene végig csinálni azzal a profillal amin a játékot megvetted.
(Ha minden fiókon végigcsinálod a gépeden szvsz azzal sem ártasz, sőt.)

Fentebbi ha nem sikerülne, érdemes rápróbálni erre is.

Legvégső esetben support, vagy felmész webre, és deaktiválod ott magad
(fél évente egyszer lehet.)

Ha a webes deaktiválás mellett döntenél, előtte változtass jelszót!

Miután megtörtént a deaktiválás, értelemszerűen játékkonzolodon
újra kell aktiválnod magad.

(#77144) A`rpi válasza oowblackyy (#77142) üzenetére


A`rpi
addikt

Jól értem hogy PC-ről sem tudsz belépni az accountodba?
https://account.sonyentertainmentnetwork.com
https://store.playstation.com

Mert ha ez így van, akkor első kőrben SONY supportnál, kellene érdeklődnöd.
Esetleg regisztrálj új PSN accountot még otthon.

Próbálkozhatsz mobilnetről is, vagy vidd át magaddal a gépet egyik ismerősödhöz, már csak azért, hogy az internet szolgáltató hibáját ki lehessen zárni.

(#77145) oowblackyy válasza A`rpi (#77144) üzenetére


oowblackyy
újonc

Sem PC-ről, PS, mobil, mobilnet, semmiről sem enged belépni. Sőt, bármilyen menüpontra kattintok a fent bemásolt szöveget dobja ki..

(#77146) vg válasza oowblackyy (#77145) üzenetére


vg
addikt

Jelen pillanatban valamit forrasztanak: Server Maintenance The site is currently under maintenance. We apologize for the inconvenience. Please try again later. (500)

Nekem a paypal nem megy napok óta, vagyis nem tudom paypal-al feltölteni a wallet egyenleget, nem tudok róla vásárolni, bár valószínűleg semmi köze nincs ehhez.

[ Szerkesztve ]

(#77147) echterion válasza vg (#77146) üzenetére


echterion
nagyúr

Én most vettem meg a Monopoly-t netről, nálam megy.

**********

(#77148) vg válasza echterion (#77147) üzenetére


vg
addikt

paypal-al?

(#77149) echterion válasza vg (#77148) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem, wallet-ből.
Azt hittem, a store-ral van bajod. De a paypal is megy nálam (ebay).

[ Szerkesztve ]

**********

(#77150) Sirandrish válasza vg (#77146) üzenetére


Sirandrish
legenda

Paypallal US, UK walletet is fel lehet tölteni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.