Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78851) echterion válasza Adam_Shepard (#78844) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem tudom, de a store-ban lévő 3.0 leírása alapján lehet upgrade-elni a 2.0-t.

**********

(#78852) Madwe válasza Kakaduku (#78848) üzenetére


Madwe
nagyúr

Innen tudsz szemezgetni, kb bármelyik alapján meg tudod csinálni.

Amúgy még mindig jobb ezt szétkapni mint egy eee pc laptopot, esküszöm azok még a telefonoknál is durvábbak mi van bennük, minden össze vissza ráadásul, amikor kinyitottam az asust nem hittem a szememnek h vki ezt komolyan gondolja, kb belebasztak mindent logikátlan össze visszaságba, de kis helyre sűrűn h azért beleférjen aztán majd vki csak szétszedi vhogy vagy nem :D

(#78853) A`rpi válasza Kakaduku (#78848) üzenetére


A`rpi
addikt

Az összefoglalóban van linkelve egy blog, és videó is,
fentebbiek alapján el kellene igazodnod a szétszerelést illetőleg.

[ Szerkesztve ]

(#78854) Black Phone válasza echterion (#78843) üzenetére


Black Phone
senior tag

nem tudom,mert storeból kinézte a lányom letöltöttem és utána szembesültem,hogy kell hozzá :W

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#78855) echterion válasza Black Phone (#78854) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor már a helyedben vennék egy ilyen pakkot, ha már úgyis buktál rajta pár ezrest. Ha nem megy (de miért is lenne így), akkor még mindig tovább tudod passzolni, aztán ugyanott vagy, mintha nem csináltál volna semmit, leszámítva, hogy még csak meg se próbáltad működésre bírni.

**********

(#78856) Adam_Shepard válasza echterion (#78855) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Amúgy a 2.0-ás starter pakkokat szórják mindenesül ilyen 4-5-6 e Ftért. Max az újabb figurák nem fognak működni vele.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78857) echterion válasza Adam_Shepard (#78856) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is azt néztem, ezért gondolkodom, mert lányommal lehetne jókat mókázni. Persze, akkor még egy padot kellen vennem, aztán megint ott vagyok, hogy otthagytam egy húszast. :))

**********

(#78858) Adam_Shepard válasza echterion (#78857) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

(Mondjuk, ha lenne gyermekem, akkor pont rá fognám az ilyen kiadásokat :D )

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78859) TazLeacher válasza Sefter (#78811) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hány éves a fiad, ha nem titok? 4 éves a lányom, és nagyon rá van kattanva a PS4-re, vennék neki valamit. Most néztem ezt az Infinity 3.0-át az Inside Out-al, de nem tudom, hogy nem túl fiatal-e még hozzá...persze 6+ van a csomagra írva, de ugye a mesére is. Most nem tudom, hogy a 6+ azért van, mert még nem elég nagy hozzá (tehát egyszerűen béna lesz, nem fog vele tudni játszani), vagy csak ez a kötelező korhatár megjelölés. Vélemény?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#78860) Shamat


Shamat
aktív tag

DriveClub után az NFS is platinázva: [link] :K

DEAD LIKE ME

(#78861) Adam_Shepard válasza TazLeacher (#78859) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Képzeld el, úgy mint a Crash Bandicootot irányítás és játékmenet szempontjából. Angol egy minimális kell hozzá, de amúgy rárakjátok a pálya tokent meg a figurákat a dokkra és mentek a pályán.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78862) Kakaduku válasza banana_joe (#78850) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Szerintem én ma elkezdem, aztán lehet, hogy csak 2 hét múlva lesz belőle ismét gép. :)
Viccet félre téve. Amenniyben jól megy, akkor szólsz és segítek. Akkor már rutinos leszek. :DDD

(#78863) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

A Library-t tudom valahogy szerkeszteni? Köszi előre is a segítséget!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#78864) n000rbi válasza koncsik (#78863) üzenetére


n000rbi
senior tag

Természetesen nem, az túl kézenfekvő lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78865) Sefter válasza TazLeacher (#78859) üzenetére


Sefter
veterán

12 és 8.
A kisebb kb 6 évesen kezdte, előtte nem igazán volt sikerélménye...de én mélyvízbe dobtam egyből (foci, verekedős, "menj és csapkodj kardosl"..), mert nem volt gyerekbarát játékom még akkor..

Psn ID: sefter_hun

(#78866) Elims válasza Adam_Shepard (#78830) üzenetére


Elims
veterán

Nekem sokkal tovàbb tartott. :-///

"És ezzel lett meg a Senior Tag .."

És ez ùgy lenne az igazi,ha szakmai topikban odavalòt írna az ember..nem ùgy mint én most.+meg persze ugye legalàbb az 5perceket kivàrni.

Kakaduku: Simàn megcsinàlnàm neked bàr még nem pasztàztam ps4-est.Ha elakadsz és közel lakunk egymàshoz,írj.

"Amenniyben jól megy, akkor szólsz és segítek."

Ha màs nem,a két gépből összehoztok Banana Joe-val egyet. :-))

Madwe: Én is bontottam màr asus laptopot,de nem volt annyira bonyolult,sőt..ami nekem nagyon kemény volt az az acer.Abban pontosan ùgy van ahogy írtad.

(#78867) TazLeacher válasza Adam_Shepard (#78861) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egyedül úgy sem játszana, úgyhogy a minimális angol az nem gond, segíteni is tudok neki. A nagyobb gond, hogy most beszéltem bolttal, és azt mondták, hogy starter pack csak SW-os van...na most erre nekem semmi szükségem. Lehet várunk vele egy kicsit még...addig kijön a 4.0. :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#78868) Madwe válasza Elims (#78866) üzenetére


Madwe
nagyúr

általánosságban nem is, de az egy eee pc volt, ilyen 9 colos szörnyű valami :D

(#78867) jer1cho vidéki vagy? csakmert pesten raklapszám van bolt ami árulna. Nomeg van ingyenes kiszállítás is, ez nem lehet kifogás, még a végén megsértődik a leányzó :)

[ Szerkesztve ]

(#78869) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Innen kereste a Darksiders Deathfinitive ed.et valaki?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78870) Adam_Shepard válasza TazLeacher (#78867) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

a babákat ki lehet fogni ilyen 8-900 Ft-os áron.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78871) echterion válasza TazLeacher (#78867) üzenetére


echterion
nagyúr

Én se sw-osra gondoltam, hanem ilyen vasemberesre, most nagyon tetszik a kisasszonynak, most nézzük újra együtt mindhárom filmjét. Az Avengers-t még nem mutattam neki, de sztem azt is bírná.

**********

(#78872) TazLeacher válasza Madwe (#78868) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem valamit félre értettél. Nem a boltban nincs starter pack, hanem nem is létezik, csak SW-os.

Érdi vagyok, de nem ez a gond. Az, hogy ahhoz legyen "talpam", meg kell vennem a starter pack-ot 15.000 Ft-ért. Ebből lényegében "kidobom" a SW figurákat, a korongokat és azt világkockát vagy mi a neve, és veszek helyette mondjuk egy Inside Out set-et (figura meg világkocka) 10.000-ért. Tehát ott tartok, hogy 25.000 Ft és kevesebbet kapok, mint a starter packban (mert csak 2 bábúm van, és nincs korongom)...ez azért kicsit túlzás. 15K-t adtam volna még talán érte, ha out of the box.

Mondjuk most olvasgattam külföldi értékeléseket, olyan 5-6 éves kortól ajánlják tényleg.

Marad a LBP szerintem egy darabig. Múltkor a NfS-el kocsikázott a városban. Múlt héten meg GTA-ztam pont, amikor a délutáni alvásból felébredt, lenyomtam a küldit és kikapcsoltam. Erre duma: apa, játszhatok azzal, amivel te az előbb játszottál...? Persze...GTA. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#78873) TazLeacher válasza Sefter (#78865) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi. A LBP-et már próbálta, ott inkább a gombkombinációkkal van baj, amikor mondjuk ugrani kell, majd a levegőben belekapaszkodni valamibe. De akkor tényleg nem rohanok vele.

Nálunk mesébe nagyon tetszett neki a Transformers Mentőbotok. Megmutattam neki a Transformers filmet, csak egy részletet. Szájtátva nézte, alig tudtam kikapcsolni. :))

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#78874) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ha veszek egy ilyet vagy ilyet, és ehhez egy Inside Out-os playset-et, akkor meg is van oldva a gondom? Ehhez még kéne ugye egy szoftver. Azt néztem a Store-ban, 25 GP

Vagy, ami jobbnak tűnik, megveszem a fenti kettő talpból az egyiket, és veszek hozzá egy ilyet.

Ez tűnik a legértelmesebb verziónak...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#78875) body007 válasza TazLeacher (#78874) üzenetére


body007
addikt

Örülök, h ezeket belinkelted, most már tudom miről beszéltek :D Csak néztem ki a fejemből, h talp meg figura...

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#78876) manu75 válasza TazLeacher (#78872) üzenetére


manu75
aktív tag

Nálam a kisebb gyerkőc 6 éves múlt. Az Uncharted szériát végigjátszotta már vagy 10x. Most végzett a PS4-en is mindhárom résszel. Nagyon szereti én megengedem neki, hogy játsszon vele, szinte 90%-ban egyedül megoldja a rejtvényeket is úgy emlékszik rá, amit meg nem tudott azt megkereste egy lepukkant netbookon az interneten. :) Volt már GTA5 kaland is, mondjuk csak kocsikázni hagytam ott neki, aztán jött az élménybeszámoló, hogy bement a cipőboltba, ami a térképen cipővel van jelölve. Apa így fogtam a csaj derekát és mutatja, hát potyogott a könnyem. :)

Szóval nálunk Star Wars-os infinity van, mivel az a legjobb Drake után, testvérével jól eljátszanak vele, szórakoztató feladatok vannak benne, ügyességi játék, semmi olyan ami nem való egy akár 4 éves gyerkőcnek is. Az agymanókról is volt benne bemutató, nagyon jópofának tűnt.

(#78877) Madwe válasza TazLeacher (#78874) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az utolsó liniked az software only.

(#78878) TazLeacher válasza Madwe (#78877) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#78879) manu75 válasza TazLeacher (#78874) üzenetére


manu75
aktív tag

Az első két linkednél ott benne van a szoftver is, nem úgy írják? Keresgéltem közben, de nálunk úgy tűnik, csak star wars starter packokat lehet kapni.

Az alsó pedig jó lenne, ahhoz valóban csak egy talp kellene.

[ Szerkesztve ]

(#78880) janes42


janes42
csendes tag

Assassin's Creed® IV Black Flag™ - Standard Edition a storeban elég jó árban van most. Ugye jól tudom, hogy ez is magyar feliratos akárcsak a lemezes kiadás ?!

(#78881) Zanik válasza TazLeacher (#78859) üzenetére


Zanik
addikt

Én a Rabbids Invasiont láttam most akciósan, csak ahhoz kell kamera. Elég gyerekbarát játéknak tűnt. :B

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#78882) TazLeacher válasza manu75 (#78879) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, csak a jó isten tudja, hogy Németországban német nyelvű-e. Mert ezt már szívtam be. Meg, hogy minden él-e stb...plusz licites.

Vettem most külön egy talpat 9 fontért meg hozzá akkor a pack 30 font, így 39 fontért megvan az Inside Out starter. Kb. annyi, mint itthon a SW starter.

Ha külön venném, mondjuk megveszem azt a talpat, a szoftver angol nyelvű, minden simán műkdik, mondjuk 10€-ért, akkor kb. 3.000 Ft-al jövök ki olcsóbban. Így legalább minden új, és tuti, hogy jó. Nem azt mondom, hogy nem tétel, de kiegészítőkből szívesebben veszek újat.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#78883) TazLeacher válasza Zanik (#78881) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azt néztem én is, pont e miatt (a Wii-s Raving Rabbids-ot rongyorsa játszottuk). Megnéztem egy pár gameplayt, de egyszerűen nem jöttem rá a játék lényegére. Így YT videók alapján elég hülyeségnek tűnt, letettem róla...kamerám sincs egyébként, de arra még azt mondom, hogy lehet másra is használni. (Mondjuk akkor megvettem volna a Just Dance-t is.)

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#78884) boost válasza TazLeacher (#78882) üzenetére


boost
addikt

Van Transformers játék is PS4-re, még nem néztem meg közelebbről. A fiam is nagy mentőbot rajongó, meg dinó rajongó (harmadik évadban dinóvá is át tudnak alakulni), én is mutattam már neki az új Transformers filmből azt a részt, mikor Optimus megszelidíti a dinókat. Azóta naponta, délutáni alvás előtt megnézzük azt az 5 percet. Tranformers G1 mesét még nem nézhet, abban vannak már rosszak is.

(#78885) Elims válasza janes42 (#78880) üzenetére


Elims
veterán

Ha magyar store-ban veszed akkor 100%,hogy van benne magyar nyelv.

Szerencse,hogy nem vagyok itt topikgazda.
Nem kell fizetni a szerkesztért,teljesen ingyen van.

(#78886) james001


james001
veterán

Na meg is hoztam a kicsikét :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78887) #45378816 válasza boost (#78884) üzenetére


#45378816
törölt tag

Érdekes olvasni az olyan hozzászólásokat, ahol a fiam szót látni.
Nincs gyermekem (még) és ez az én véleményem, de 13-15éves koráig tuti nem engedném videó játékok közelébe.

Szerk.: Nem válaszba akartam írni, sry

James001: vasárnap délután tuti lesz Prohardver Hun szoba, majd nézz be! ;)

[ Szerkesztve ]

(#78888) Wlac válasza #45378816 (#78887) üzenetére


Wlac
Ármester

A dolog nem ennyire fekete vagy fehér. Mert oké, tizenöt éves korára már lesz annyi esze, hogy helyén tudja kezelni a játékot, csak éppen az előtte lévő tíz évben fog kimaradni az összes beszélgetésből, ahol szóba jön a dolog - már pedig az általános iskolában még inkább ez a téma, mint a csajok, kocsik satöbbi. Ez már tizenöt éve is így volt, azóta pedig még inkább elterjedtek az elektromos bisz-baszok, szóval hatványozottan igaz.

Szerintem nincs semmi baj, ha a gyerek játszik, csak a korának megfelelő dologgal tegye. Ezek a Disney cuccok tökéletesek erre (bár anyagilag valóban nagyon odacsapnak), LBP szintén, bár gyerek mellett én inkább a Nintendóra repülnék rá. Jobban rámegy a local multiplayerre, ami megsokszorozza az élményt.

“The wha-"

(#78889) #45378816 válasza Wlac (#78888) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nincs ezzel baj persze és nem akarok mélyebben bele menni, csak fura látni ilyet.
Remélem nem születik vita majd ebből, csak őszinte vagyok és meglepett. ;)

(#78890) rocco021


rocco021
tag

Sziasztok kéne egy kis segitség ma lemezesen meg szeretném venni a driveclubot használtan!A kérdésem az volna hogy ps plus előfizetés nélkül tudom e használni a single play részét és hogy a frissítéseket akkor is megkapom e ? Segítsen már legyen szíves valaki mert akkor nem veszem meg

(#78891) Adam_Shepard válasza rocco021 (#78890) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Tudod használni, viszont ha nem ragaszkodsz a lemezes verziohoz, akkor a storeban 6000 Ftért van a játék és a season pass. (4000) csak a season pass kulon. Sokkal jobb vétel, mint lemezesen.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78892) LeventeV válasza #45378816 (#78887) üzenetére


LeventeV
senior tag

Holnap délután, este felé (17-18:00), nem lenne kedvetek egy Prohardveres KOTH-hez? (Mortal Kombat X)

[ Szerkesztve ]

(#78893) rocco021 válasza Adam_Shepard (#78891) üzenetére


rocco021
tag

Köszönöm szépen a választ

(#78894) A`rpi válasza rocco021 (#78890) üzenetére


A`rpi
addikt

Csatlakozom az előttem szólóhoz "digitális" változatot ajánlom én is, de tégy a legjobb belátod szerint.

Plus előfizetés nélkül is elérhető minden frissítés.

(#78895) james001 válasza #45378816 (#78887) üzenetére


james001
veterán

Lehet róla szó,de béna leszek úgy készüljetek :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78896) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok!
Nektek mi a véleményetek a Dying Light-ról? Leszedtem a demo-t, nekem az alapján elég bejövős... megéri megvenni?

(#78897) TazLeacher válasza #45378816 (#78887) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekünk gyerekkoromba nem futotta sem NES-re, sem egy 286-osnál jobb gépre. Mindig irigykedve nèztem, hogy másoknak van. Pedig màr kb. 6 éves koromtól rajongtam a videójátékokért. Volt kínai masinám Marioval, és ennyi. Kb. 10 éves korom óta játszom renszereseb, akkor még régebbi PC-s címekkel (Civilization, GTA, Warcraft...ezeknek az első részei.) 15 évesen az első fizumból PS-t vettem. Azóta is megmaradt a játék. Utána volt PC, PS2 kimaradt. Ráadásul itthon látják a gyerekek, hogy mit csinálok. A legnagyobb 4 éves. Tabon jàtszik, 1 éve próbálta először a PS-t. Ettől függetlenül gyurmázik, labdázik, fest, rajzol, babázik...stb. Szerintem fontosabb, hogy a digitális dolgokkal is tisztában legyenek. Ez ma már a világunk része. Amíg heti, kétheti egy alkalommal leülünk játszani együtt, addig nincs ezzel gond.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#78898) marilllyo válasza cross56 (#78896) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyedül 6/10
Coop-ban 7/10
Én így gondolom...
Egyedül uncsi volt nekem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78899) Elims válasza james001 (#78886) üzenetére


Elims
veterán

Ha kipròbàltad írj egy-két szòt légyszives.Ér pénzt?

Adex: Én viszont "örömmel" olvasok olyan hsz-okat amiben említik a csemetécskét.Onnan tudom,hogy többen vagyunk "idősebbek." :-)

Wlac: "Szerintem nincs semmi baj, ha a gyerek játszik, csak a korának megfelelő dologgal tegye."

Teljesen egyetértek.Én is gyerek kezébe adnék olyan jàtékot ami a koràhoz megfelelne.

(#78900) boost válasza #45378816 (#78887) üzenetére


boost
addikt

Szerintem azért tervezed, hogy 13-14 éves koráig nem játszhat, mert nincs még gyereked. :DD

Egy csomó dolgot leírtam ide, aztán kitöröltem. Röviden: Ez pont olyan, mintha azt mondták volna, mikor megszülettünk, hogy 14 éves koráig nem nézhetünk tévét. :DD

Én mondjuk a videójátékot többre értékelem, mint a hasonló korhatárú tévéműsorokat. Előbbibe legalább tudod irányítani a történést, hozzáadod magad az élményhez, utóbbit meg csak szimplán fogadod.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.