Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77251) Peat76 válasza Shamat (#77240) üzenetére


Peat76
őstag

Shamat: Gratula DC Bikes platinához 😊😊
Az Unravel-t pont most csinálom, gyönyörű és lehengerlő ez a játék, ilyenből picit nem ártana több. ...

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#77252) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Olyankor mi van amikor a gép nem hajlandó felébredni?
Alvó módba tettem hogy töltsön le egy frissítést, meg közben gépen feltöltöttem a controllert.
A gép tetején villog a LED sárgán, de nem bírom felébreszteni. Hiába nyomom a controlleren a PS gombot..le se sz*rja.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77253) szasanyi válasza Sirandrish (#77252) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem az első eset, de semmit azon kívül, hogy kikapcs-bekapcs (áramtalanítással ha máshogy nem megy).

(#77254) Sirandrish válasza szasanyi (#77253) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor ez egy remekül működő alvó mód :W :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77255) Tegla80 válasza Sirandrish (#77252) üzenetére


Tegla80
addikt

Gepen a gombra mit reagall?(hosszan is probald 5-10mp....max kikapcsol talan)

Sony® & PlayStation®

(#77256) koncsik válasza Sirandrish (#77254) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Egyszer volt az elején ilyen, áramtalanítás. Azóta nem volt ilyen, többször volt alvó módban. Arra nem emlékszem melyik játék lemez volt benne ill. mit töltött... Tán sw bf?
Az állandó ébren maradás nem tesz jót, letöltésnél rest-ben szoktam hagyni...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#77257) Sirandrish válasza Tegla80 (#77255) üzenetére


Sirandrish
legenda

Arra semmit sem reagált, bár 10 secig nem nyomtam. A lemez kiadásra pittyent egyet, de a lemezt nem adta ki.
Áramtalanítottam, most ellenőrzi a rendszert majd újraindul.

Megvolt minden és ahogy látom a letöltést is befejezte...mindenesetre úgy látom ezután hanyagolom majd a rest mode-t.

koncsik Az enyém mostantól ébren marad :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77258) marilllyo válasza Sirandrish (#77252) üzenetére


marilllyo
veterán

Mindnyájunkkal előfordult már. Nálam pl. a Far Cry 4-nél és a GTA 5-nél. Áramtalanítás... :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77259) Sirandrish válasza marilllyo (#77258) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nálam most Until Dawnál..úgy látom nem válogat, bárminél bekómál :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77260) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#77261) Tegla80 válasza Sirandrish (#77257) üzenetére


Tegla80
addikt

Jo dolog az a rest mod ,ne hanyagold ez miatt a ficsort.(bosszantobb mikor jatszanal es akkor kezd toltogetni)
En tegnap keso este jeloltem ki neki 3gammat(bfh,bo3,ghost)es reggel is dolgozott meg...este mire hazaerek mar tuti lent van minden es csak jatszanom kell....Te 3-4 napon at szedned ezt ha jatek kozben(vagy egyeb hasznalat mellett) tolthetne csak oket.
Szoval hasznald,azert van. :K

Sony® & PlayStation®

(#77262) Zanik válasza oriic (#77260) üzenetére


Zanik
addikt

Nekem iOS-en megvan a sima Hitman Go, tényleg jó móka, és a Vita-s és a Steam-es megjelenést még elfogadom, de a PS4-es verziónak semmi értelmét nem látom. :N

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77263) oriic válasza Zanik (#77262) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen, nem az a tipikus nagygépes cucc.

Live-Die-Respawn

(#77264) ManUnited válasza Sirandrish (#77259) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Hogy legyen más tapasztalat is, nekem lassan egy éve van meg a gép, azóta soha nem volt kikapcsolva, csak rest mode-ba, és még soha nem csinált ilyet. Működik mindig, ahogy kell. Szóval szerintem se mondj le erről a módról.

(#77265) Madwe válasza ManUnited (#77264) üzenetére


Madwe
nagyúr

+1. nekem 2013 novembere óta megy folyamat rest modeban (vagyhát ha jó emlékszem elején talán nem volt, de amióta elérhető abban hagyom mindig...) s sose volt semmilyen gondom még vele.

(#77266) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Until Dawnba újra lehet játszani az egyes epizódokat?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77267) janes42


janes42
csendes tag

sziasztok !

Watch Dogsban tudja valaki hol tudom megnézni a játékidőt, hogy mennyit játszottam vele?!

(#77268) biceps válasza Sirandrish (#77266) üzenetére


biceps
tag

Igen újra lehet játszani. Ki lehet választani honnan akarod folytatni.

PSN ID: BulldozerHUN

(#77269) Sirandrish válasza biceps (#77268) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szuper, köszi. Akkor megmenthetek mindenkit :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77270) gyuribácsi88 válasza Madwe (#77265) üzenetére

Nekem is 2 éve megy rest módban, de azért 1-2x előfordult már olyan hogy nem akart belőle felébredni, táp kihúz aztán vissza és ennyi. Nincs olyan műszaki cucc ami néha ne bolondulna meg, néha a tv-m is lefagy, úgy hogy ki kell húznom az áramból. Tegnap a ps4 a paragon test alatt is kifagyott mint a huzat. Bár mondjuk a 2 év alatt ha 10x fagyott ki a gép akkor sokat mondtam. Azért ennyi szerintem bőven belefér.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#77271) banana_joe válasza gyuribácsi88 (#77270) üzenetére


banana_joe
tag

"paragon test"

én mé nem kaptam :D pedig rá vagyok izgulva rendesen..majd írj már róla pár szót pls

[ Szerkesztve ]

PSN: bananosjoe84

(#77272) ObieWan


ObieWan
csendes tag

Üdv

Egy olyan kérdésem lenne, hogy akinek van KontrollFreak-ről rendelt joy kiemelős kupakja az mit tapasztalt, mármint milyen, megéri az árát? Elméletben ahogy néztem oké érzékenyebb (de... egy picit sokallom érte az árát....)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Atticus_ID

(#77273) RunnyJuggler válasza ObieWan (#77272) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nekem bejön, mert alapból alacsony és kicsi a dualshock analógja.
Az árát nézve nem éri meg, ha azt nézem, hogy egy műanyagdarab. Pont ma vettem egy zippo öngyújtót, és az került annyiba, mint egy kf :D
Érdemes felesbe venni, mert kettőt adnak, de egy elég a jobb stickre.

[ Szerkesztve ]

(#77274) ObieWan válasza RunnyJuggler (#77273) üzenetére


ObieWan
csendes tag

Nos igen, lehet beruházok rá, mert sajna kicsinek érzem én is az alap karokat, már csak azt nem tudom melyiket érdemes megvenni elég a classic vagy van ami jobb? (Azok pöpec drága öngyújtók :O)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Atticus_ID

(#77275) RunnyJuggler válasza ObieWan (#77274) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Az alacsonyak nem jobbak, mint egy 200ft-os kupak ebayről. (Nekem bal karon az van)
Jobb karon pedig egy phantom csücsül, ami viszonylag magas, de meg lehet szokni, és max érzékenység mellett bo3-ban vagy bf4-ben lehet pörögni rendesen :)

(#77276) marilllyo


marilllyo
veterán

Ha HDD-t akarok cserélni, mindenképp deaktiválnom kell az összes fiókot ami az előző HDD-n volt és az újra újból felvennem? Elolvastam az ehhez tartozó részt de ez nem teljesen világos.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77277) ObieWan válasza RunnyJuggler (#77275) üzenetére


ObieWan
csendes tag

Köszönöm szépen a véleményed, én is pont azt néztem, nekem is van ebay-es kupakom, jelenleg az van rajta, de nem sokat ér... max nem kopik az alap kar.

PSN ID: Atticus_ID

(#77278) gyuribácsi88 válasza banana_joe (#77271) üzenetére

Free to play lesz, szerintem ennyi infó elég is róla. Közelébe sincs egy MOBA-nak se, olyan egyhangú volt 4-5 óra játék után hogy mentem is vissza Following-ozni. Mondjuk nem akarok messzemenő következtetéseket levonni ebből a 4 gigás alpha test-ből, de mikor megtudtam hogy f2p lesz (mert ezt elfelejtettem) akkor tudatosult bennem hogy ez nem biztos hogy alpha test hanem a végleges verzió.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#77279) Kendek válasza Sirandrish (#77269) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én második végigjátszásra azt csináltam, hogy gyorsan bezártam a játékot mikor valaki véletlen meghalt egy rossz döntés miatt. Persze nem mindig ilyen egyszerű, de ha arról van szó, hogy mondjuk nem kéne kinyitni valamit mert meghalok, akkor újra elindítva a játékot még a végzetes esemény előtti mentési pontot tölti vissza. :)

<-ƘƘ->

(#77280) Madwe válasza gyuribácsi88 (#77278) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gyk. minden moba f2p, azzal alap esetben nem lenne gond.

(#77281) horvathkrisz válasza Sirandrish (#77257) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Állítsd be úgy, hogy letölthesse alvó módban a frissítéseket, de ne telepítse.
Ha a telepítést te magad végzed manuálisan, akkor soha nem fog lefagyni alvó módban.

Minek etetsz vele 100+ W-ot, amikor alvó módban, letöltéshez csak 10-et használ? :F

(#77282) A`rpi válasza marilllyo (#77276) üzenetére


A`rpi
addikt

Biztonság kedvéért én javasolnám, legrosszabb esetben fel kell menni webre, vagy support, de ez megelőzhető ha inkább te magad előtte deaktiválod a fiókokat.

(#77283) Tegla80 válasza marilllyo (#77276) üzenetére


Tegla80
addikt

En spec nem csinaltam olyat.
A menteseimet kulon megneztem es feltoltam felhobe,mert alapban nem volt minden fent. (persze penre is elmentettem :K )Utana atneztem a kepeim/videok es ami abbol kellett azt szinten lementettem.
Majd ezutan kikaptam a hdd-t,beraktam a masikat es kapott egy ofw-t penen , inditottam....rendberakta magat igy felraktam a felhasznalokat ujra,majd felhobol menteseket vissza a plus-os accra .... utana raszabaditottam a netre a gepet a kello jatekokert.

Ha a fw nem megy fel elsore akkor sincs para,eroltettni kell......nekem vagy 8.alkalomra ette meg ugyan azt amit elotte nem.

A`rpi
Ez amugy mire is kell? Sztem tok felesleges,mert ertelmet nem latom...

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#77284) Black Phone


Black Phone
senior tag

Sziasztok!

Esetleg ha valakinek meglenne Mortal Kombat X ps4-en és játék szándék vezérli,szívesen csatlakoznék hozzá osztott képernyőn :C

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#77285) A`rpi válasza Tegla80 (#77283) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha valamiért nem tudnád vissza aktiválni a fiókod. Én ha cseréltem HDD-t inkább mindig megcsináltam mert nem nagy fáradtság, és nem kell ellőni a fél éves all deaktiválást, vagy ha ez nem játszik akkor szupporthoz rohangálni.

Még ha többen meg is erősítitek akkor is benne hagyom mert szvsz ártani nem árt.

(#77286) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok!

Elolvastam az összefoglalót, de valahogy nem jut el az agyamig a dolog. Hogyan működik a távoli osztott képernyős játék? Olyat is hallottam, hogy úgy is meg tud hívni játszani egy barátom, ha nekem az adott játék nincs meg.
Németországban élő cimborámmal próbáljuk tető alá hozni a dolgot.
Mindkettőnknek van plus előfizetése, elsődleges felhasználók vagyunk a saját gépeinken és nincs másodlagos felhasználó (ez sem teljesen tiszta még).

Valaki képbe tudna hozni pár mondatban, parízer nyelven?

Köszi!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#77287) Tegla80 válasza A`rpi (#77285) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat nemtom. :B ,de ettol fuggetlenul maradjon,mert artani tenyleg nem art.

Sony® & PlayStation®

(#77288) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kis érdekesség...legalábbis nekem.
Nem olyan rég "panaszkodtam" hogy elég durva hangja van a PSnek...főleg ahhoz képest hogy új. Igen, ki lett tárgyalva hogy ez normális, meg másnál is ilyen. Mindenesetre érdekesen tapasztaltam hogy a hétvégi Fifa alatt a gép hangját nem is hallottam. Gondoltam biztos nem hajtja meg annyira a gépet mint a Tomb Raider (ami alatt fel akart szállni a masina). Nah de ma sikerült kipróbálnom az Until Dawnt, és az Ordert is és ugyanazt tapasztaltam mint a Fifánál. Konkrétan néma a gép.

Nah most akkor ez hogy van? Ennyire tré a TR PS4en portja, vagy a többi játék van jobban megírva vagy csak "összeért" a gép?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77289) marilllyo válasza Sirandrish (#77288) üzenetére


marilllyo
veterán

Játéka válogatja. TR alatt nekem is hangos volt, viszont Witcher 3, Battlefront alatt csak szuszog. Pedig az enyém nem új szériás gép.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77290) #45378816 válasza kovacsroli (#77286) üzenetére


#45378816
törölt tag

Engem és a másik két haveromat régió hibára vonatkozóan nem enged nézni, játszani stb...
Szerintem egy szutyok ez a share play, mert nem működik úgy, ahogy kéne, pedig régió ua. net 50-60mb-os hibátlan mindenkinél minden.
Eddig a Last of és a Rainbow six játékokat sikerült megcsinálni ezzel a valamivel. Gagyi na...

(#77291) truefx


truefx
aktív tag

Just Dance 2016

Igaz amit a cikk ír? Mármint hogy ehhez nem kell kamera, elég ha a telefon a kézben van? És ha igen, mennyire játszható úgy? Ha nincs is különbség a kamerához képest, szerintem a telefon elejtésének veszélye igencsak valós... De kíváncsi lennék a valós tapasztalatokra.

[ Szerkesztve ]

(#77292) Sirandrish válasza marilllyo (#77289) üzenetére


Sirandrish
legenda

Enyém sem új szériás.
Csak azért durva mert szerintem az Order és az Until is jobban kéne hogy hajtsa a gépet. Ezért tippelek arra hogy a TR PS port nem lett valami faja.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77293) perge666 válasza Sirandrish (#77288) üzenetére


perge666
veterán

Nekem eddig nem volt netem,de múlthét óta van és a gépek rögtön frissítettek,és azóta a PS4 mintha sokkal halkabb lenne.
Estére kipróbálom FarCry4-el,mert ott elég hangos volt ezelőtt.

(#77294) varadigabor válasza truefx (#77291) üzenetére


varadigabor
senior tag

Haverom tolta a demót ágyban fekve telefonnal, csak mozgatta a karjával és perfectet adott mindenre. Kb annyit érzékel hogy mozogsz...Kamerával amúgy jó.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#77295) Sirandrish válasza varadigabor (#77294) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha valaki Just Dancezni akar, de még felállni is lusta, az ne a játék hibája legyen már :N

perge666 Majd tolhatjuk COOP-ba :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77296) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Limited timed event miatt vennék most egy sos havi plust. Azt szeretném tudni, hogy ez 30 napra megy a vasarlastol vagy most a Februar miatt rovidebb lesz?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77297) gyuribácsi88 válasza Adam_Shepard (#77296) üzenetére

A 30 nap mindenféleképpen 30 nap, attól függetlenül hogy most a február hány napos. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#77298) csizo13 válasza Sirandrish (#77295) üzenetére


csizo13
tag

Ha így van, hogy perfektre értékeli a mozgást, amit az ágyból fekve végzünk táncolás címszóval, akkor az a játék hibája.

(#77299) Zanik


Zanik
addikt

Na, eljött a nap, amitől féltem: asszony lenyúlta a PS4-et. Épp The Walking Dead Season 1-et tol. :DDD Imádja a TV-s sorozatot, meg a zombikat. Remélem nem túl hosszú játék... :U

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77300) Sirandrish válasza Zanik (#77299) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vegyél neki egy Wii U-t :D
Az én asszonyom totál rákapott egy játékra.
Szerencsére már nem baj ha gamepadon kell játszania, így a PS4 az enyém és tudom is használni, mert az asszonynak nem kell a TV :D

csizo13 Az egy opció a játékban hogy kamera nélkül is játszhass. Az a minimum hogy felkelsz az ágyból. Ez olyan mint a Wii volt (mondjuk most is). Ott is lehetett teniszezni úgy hogy csak a csuklódat mozgattad, de kis kreativitással elég komoly élménnyé válhatott a punnyadás. Nah ez is ilyen.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.