Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77801) xenom0rph válasza #00110336 (#77800) üzenetére


xenom0rph
őstag

tekintve, hogy a multival senki nem játszik, az single meg egy kalap szarrrrr. nem jó ár

halahala

(#77802) Madwe válasza szasanyi (#77775) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azt ugye tudod h a panelfal a tökéletes fal arra, h leárnyékold teljesen a wifi jelet? A paksi irodáknál annak egy fajtája van, 1 falat!!! nem visz át olyan mértékben a wifi (legerősebb ipari 3 antennás) h értékelhető minőságben tudjon dolgozni az ember... Panelfal s panelfal között is van különbség h mivel töltik ki ami sokat számít, de a vasrésze az mindegyiknek árnyékol kapásból.

(#77803) Dadpool válasza Adam_Shepard (#77759) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Nem erre van ez a direktbe kapcsolás.?
Mert van egy ilyen menüben hogy connect directly Wirth ps vita
Tehát ha mondjuk a pstvn gáz volt a késés akkor a vitán sem lesz jobb a helyzet? Csak azért gondolom mert vitán nem kell kitolni plusz tv re kisebb a felbontás. Feleslegesen nem áldoznek pénzt rá

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#77804) Zanik


Zanik
addikt

Az eredeti Mortal Kombat X mellé mit kell vennem, hogy az XL verzióval egyenértékű legyen, Kombat Pack 2 elég? :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77805) #00110336 válasza xenom0rph (#77801) üzenetére


#00110336
törölt tag

engem a splitscreen (local) érdekelne, de látom hogy még a ghosts is jobban megy multiban
spass- t azért behúzom, olcsóbban csak profillal adva láttam az meg nem buli
amúgy szeretek rossz üzletet csinálni

(#77806) Gabesz1019 válasza flegga92 (#77790) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Nekem ES6100-on az 1. hdmi mellé van írva, hogy dvi. A 2. mellett az van hogy ARC. 1. be va bedugva a PS eddig PC-n volt most átállítottam Játékra. Érdemes még valamit állítgatni vagy elég ha csak a játék mód be van kapcsolva?

(#77807) flegga92 válasza Gabesz1019 (#77806) üzenetére


flegga92
senior tag

Szerintem érdemes a DVI-be dugni. Nem véletlenül a forrás nevét változtatod?

(#77808) Sefter válasza Zanik (#77804) üzenetére


Sefter
veterán

Tudtommal nem, jobban jársz ha eladod, és veszel xl-t ha kijön.

Psn ID: sefter_hun

(#77809) Gabesz1019 válasza flegga92 (#77807) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Hdmi 1/Dvi nekem ezt írja. Igen a forrásba átállítottam PC-ről Játékra. Így már a beállításokban engedélyezte a játékmód bekapcsolását. Amikor pc-n volt ez az opció inaktív volt.

(#77810) james001


james001
veterán

40. :)

Azért durva hogy az első platinám is a GoW 3 volt,erre tessék a 40-es is az :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#77811) A`rpi válasza james001 (#77810) üzenetére


A`rpi
addikt

Kár hogy nem raktak bele nehezebb trófeákat, nekem is platina amúgy, mindkét platformon. :B

Grat amúgy!

(#77812) bandi0000


bandi0000
nagyúr

marha jó ez a Paragon béta, elsőnek nem is tudtam h hogy töltsem le, mivel kép nélkül image wiever néven szerepelt a könyvtárba, aztán most lejött és reggel óta nem csatizik a szerverhez, ott rohadjon meg, ha már zárt a béta oldják már meg ugyan a szervereket hogy elérhetőek legyenek

Xbox One: bandymnc

(#77814) james001 válasza A`rpi (#77811) üzenetére


james001
veterán

Köszi,hát igen. Titan-on azért megizzadtam néha :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#77815) tothl


tothl
addikt

Úgy érzem a Division nem az én játékom...
Nagyon szép meg minden, de stílusban akkor már ezerszer inkább Destiny.. :D
Vagy ha kommandós cucc, akkor BF4.

Mikor a dokinőt kiszabadítottam és a tetőn küzdöttem eluntam eléggé.
A városban mikor csatangoltam minden statikus, ez bőven nem akkora játék mint ahogy beharangozták...

(#77816) Elims válasza Adam_Shepard (#77762) üzenetére


Elims
veterán

Melyikben?? :-o

Madwe: "Panelfal s panelfal között is van különbség h mivel töltik ki..."

:-) Mivel lehet kitölteni egy panelfalat ami főfal.?Nem csak a vastagsàga befolyàsol?

James: :-)))) Gratulàlok!!! :-) A 100-ra nagyon kívàncsi leszek!! :-))

Árpi: "Kár hogy nem raktak bele nehezebb trófeákat..."

Igen,te is "piskòta" lehetsz.. :-)))
Ezt is megbeszéltük.

(#77817) n000rbi válasza szasanyi (#77775) üzenetére


n000rbi
senior tag

Ugyanilyen routerem van és vezetéken is jó, ha 30-at tud a 100Mbps-ből. Ugyanazon a routeren az xbox 80-90Mbps...

(#77818) csizo13 válasza tothl (#77815) üzenetére


csizo13
tag

Nekem sem jött be. Lehet csak az eleje unalmas, vagy kitudja.

(#77819) h4mi1 válasza tothl (#77815) üzenetére


h4mi1
tag

Én is ott untam meg xD

(#77820) Zanik válasza Sefter (#77808) üzenetére


Zanik
addikt

Az elég bajos lesz, lévén digitális. :P
De most olvasom hogy elvileg lesz külön XL Pack, 25$=25€=7.990HUF. De majd lesz ez olcsóbb is...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77821) Sefter válasza Zanik (#77820) üzenetére


Sefter
veterán

Eddig nem hallottam külön xl pakkról..sorry :R

Psn ID: sefter_hun

(#77822) boost válasza tothl (#77815) üzenetére


boost
addikt

Énis elég haram eluntam a Division-t. Biztos az is közrejátszik, hogy most épp nem vagyok nagy videójátékos időszakomban. Heti 5-7 óra jut rá, kb.

(#77823) crue válasza tothl (#77815) üzenetére


crue
őstag

Én már beletettem 21 órát a nyílt bétába (ebben azért van pár óra amikor otthagytam mert más dolgom volt). A zárt bétás játékidőmre már nem emlékszem, de kb ilyesmi lehetett az is. Szóval nekem bejön.

(#77824) flegga92


flegga92
senior tag

Kipróbáltam fél óra erejére a Track Mania bétát. Aki ismeri a korábbi verziókat és szerette, az nem fog csalódni, semmi sem változott benne. Én baromira elszórakozok vele tuti, vétel lesz.
Dawide@axele kollégának köszönöm a kódot!

[ Szerkesztve ]

(#77825) #00110336 válasza gyuribácsi88 (#77678) üzenetére


#00110336
törölt tag

+1KFJ3-J8NN-852M

(#77826) dollarZ18 válasza james001 (#77810) üzenetére


dollarZ18
tag

Gratula! :DD Mi a PSN ID-d? Kíváncsi vagyok a trophyk-ra, én is mostanában ráfüggtem :D de még elég kevés van egyelőre ;]

(#77827) james001 válasza dollarZ18 (#77826) üzenetére


james001
veterán

[link]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#77828) h4mi1


h4mi1
tag

Még nincs konzolom , ezért kérdezném.. mindenhol látom ezt a platozás dolgot. Ennek van valami értelme azon kivül hogy megszerzed az összes trophy-t ? kapsz érte valamit vagy csak annyit hogy elmondhatod hogy megvan.

(#77829) oriic válasza h4mi1 (#77828) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak elmondhatod hogy megvan.

Live-Die-Respawn

(#77830) james001 válasza h4mi1 (#77828) üzenetére


james001
veterán

Sony minden trófeáért küld egy 10 dollárost,a platináért pedig 100-at. Ezért is élek én már egy kastélyban.

;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#77831) gyuribácsi88 válasza bandi0000 (#77812) üzenetére

Csak 1 napra szokták engedélyezni, múltkor volt 1 napig, meg tegnap is volt egy keveset, email-be mindig értesítenek hogy ekkor meg akkor indul. Amúgy nem egy nagy durranás szerintem, ez a Smite jobban bejön, főleg az aréna mód. A grafika a paragon közelébe sincs, cserébe rengeteg cucc van a karakterhez, meg eleve 5x több karakter van benne.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#77833) Adam_Shepard válasza Zanik (#77820) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az xl pakk az nem a kp2? Ahogy nezem az xl pakkban benne van a ko1 es a 2 + brazil pakk

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77836) bandi0000 válasza gyuribácsi88 (#77831) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Fasza, nem olvastam el a mailt, azt hittem tegnap nyitják... Na mind1 igazábol csak ki akartam próbálni, nem szeretem ezeket, túlságosan rá lehet függeni

Xbox One: bandymnc

(#77837) TechRobot


TechRobot
aktív tag

Tényleg nem egy kapkodó ideg beteg wifin..

:(

Dikk egy százas...

(#77839) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Division leveve a kivansaglistarol...
Pedig hogy vartam.
Erre kap(nek)ok egy jatekot, ahol mutatja egy csik merre menjek, hogy meg csak veletlenul se akarjak bekoszalni valami masik utcaba, a kepernyon tobb az ikon, felirat, mint maga a jatek terulet,bementem a safe zonaba, mondom megnezem mar mit szolnak a katonak, ha megzavarom a beszelgetesuket.
Bealltam a koruk kozepere, tisztelges, integetes, ugralas, ezek meg beszelgettek ugyan ugy.
Semmit nem lattam a jatekban, ami tetszett volna,ezert en penzt nem adok, sokkal inkabb a two soul+heavy rain parosert, ott legalabb van egy(nem is gyenge) sztori.

(#77840) Sirandrish válasza james001 (#77830) üzenetére


Sirandrish
legenda

Héé én ezt nem is tudtam. ...rossz címet adtam volna meg, vagy a köcsög Sony akar elsunnyogni a penzemmel? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77841) Madwe válasza gyuribácsi88 (#77831) üzenetére


Madwe
nagyúr

A smite mar több éve kint van a piacon pcn, nyilván több benne a tartalom mint egy alpha állapotú játékban:)

(#77842) Pöttön válasza h4mi1 (#77828) üzenetére


Pöttön
őstag

Nagymértékben megnöveli az újra játszhatósági faktort.
Nem csak átrohansz a játékokon, hanem akkor elmondhatod, hogy mindent megcsináltál benne, amire a fejlesztők gondoltak. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#77843) heihachi válasza d3tox1c (#77839) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem sem jött be. A legjobban a fejlövések hatástalansága volt vicces (azért ha valakit két vagy háromszor M4-el fejbe küldök, az feküdjön már le, akkor is, ha sárga csíkja van vagy kék, vagy nem tudom milyen. Az meg, hogy cover shooter, hát... Én feküdhetek a cover mögött, ha az ellenfél meg csak rohan rám "bézbóz" ütővel. De amúgy sem látom, hogy ezzel én hónapokig ellenék, most csak azért nem fogok sok száz órát beletenni, hogy kék helyett lila legyen az AK háttere. Meg valamiért én egyébként azt hittem, hogy majd több helyre be lehet menni a városban, de ha csak úgy bolyongok, akkor alig van bejárható épület.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#77844) Madwe válasza heihachi (#77843) üzenetére


Madwe
nagyúr

A headshot direkt nem sebez többet, direkt kell ennyi golyó az emberbe, h taktikusabb legyen. A gearelődés ugyanakkor itt nem tud jól működni, egyrészt designban miután valósszerű világban van nem nagyon lehet megkülönböztetni a dolgokat, valamint statokban sincs eget rengető különbség bennük. Szerintem ezek miatt s a terület nagysága miatt rém unalmas lett, persze majd a teljesnél kiderül, de ahoz képest h anno mennyire vártam, a beta teljesen elvette az egésztől a kedvem, s nem vagyok vele egyedül... :(

(#77845) andro93 válasza heihachi (#77843) üzenetére


andro93
aktív tag

Nekem sem jött be a Division, már a zárt bétát is próbáltuk. Ezt a fejlövés dolgot meg hagyjuk már, meg hogy 3 tár kell egy emberbe. Ez egy modern környezetbe ültetett rpg, nem katonai szimulátor. Ha az kell, ott az Arma 3.

(#77846) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Látom megoszlanak a vélemények a Divisionről. Na akkor jövök én is még furább élményekkel. Letöltöttem kipróbáltam, mondom oké ingyen volt király letöröltem mentem játszani a másik játékaimmal. Aztán b@szta a csőröm meg láttam pár videót, mondom nem temetem ilyen gyorsan letöltöttem újra adtam neki még1 esélyt. Teljesen beszippantott alig tudtam letenni ahogy haladtam annál izgalmasabb érdekesebb lett számomra. Régen kötött le ennyire egy játék. Gyönyörű grafikával ötletes megoldások, maga a történet én imádom ezeket teljesen át tudom élni. Én nem vagyok ennyire kritikus, ha leköt egy játék már örülök neki, tetszik a fejlődés a küldetések, de ez csak beta biztos még többet javítanak majd rajta :) Lényeg a lényeg, elő is rendeltem. :C
Következő projekt még a Darsouls 3 Uncharted 4 na meg persze a lego star wars ;]

(#77847) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Szintén a Division témához:

1. Metrós küldetésnél kinek tetszett a főellenség? Úgy értem, hogy fért ez bele? Egy lángszórós medvedisznóember troll? Ezen kívül kb. 3 fajta karakterből volt összeállítva a 100 darab ellenség. Volt egy lángszórós, egy baltás rohangálós gyökér, meg egy molotov dobáló.
2. Utcai lövöldözésbe összekeveredtem egy „sima ember” ellenséggel, aki fölött sárga csík volt, kellett vagy 300 találat mire leadta a rendszámot. Miafa...? Én értem, hogy nem szimulátor, ne is legyen az, de sci-fi se.
3. Jó, hogy kitalálták, hogy be tudja csukni az emberünk a kocsiajtókat, de miért kell ezt annyira erőltetni, hogy mindegyik nyitva van hagyva? Vagy olyan vírus szabadult el a városban, ami nem engedte becsukni az ajtókat?
4. Túszmentő akciókról meg legszivesebben nem is írnék, annyira rosszak. Kijelöli hova kell menni, utcai lövöldözésbe kerülsz, majd mikor vége jelöli a kulcsot amit fel kell venned, odasétálsz egy ajtóhoz és négyzet. Túszok megmentve. Ez most komoly?...

Nekem elég sokat tett hozzá a konzolvásárláshoz ennek a játéknak az előzetese, de a béta kipróbálása után legszivesebben lemondanám az előrendelést.
Nem tudom miért nem tettem meg eddig.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#77848) Rigormortiis válasza kovacsroli (#77847) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Miért venne ezért a jatékért konzolt barki is? Pc-re is jön...

Még ha a Destinyröl lenne szó, ami konzol-exkluziv, de igy...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#77849) kovacsroli válasza Rigormortiis (#77848) üzenetére


kovacsroli
senior tag

És mindenkinél van otthon egy PC amin elfutnak az éppen aktuális játékok? Mert akkor körülnézek jobban a lakásban.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#77850) vonSux válasza kovacsroli (#77847) üzenetére


vonSux
őstag

Többen írjátok, hogy milyen szép a játék. Az a fura, hogy én pl. egyáltalán nem találom annyira szépnek...és nem arról van szó, hogy korábban a trailerek alapján mit "ígértek". ez a játék (konzolon, pc-n nem láttam) számomra semmi extrát nem mutatott megjelenésben.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.