Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77451) Sirandrish válasza bandi0000 (#77449) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah de ha hosszabb akkor 2 év alatt se érsz a végére :D
Egyébként én is belenéztem, és tényleg brutál sok átvezető van benne. Legalábbis 1 órából kb 40percet csak néztem :D

Cleveland LBP 3?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77452) bandi0000 válasza Cleveland (#77450) üzenetére


bandi0000
nagyúr

plants vs zombies, knack

(#77451) Sirandrish: csak a főbb jeleneteknél hosszú a videó, talán a leghosszabb is kb 5-6 perc volt, szóval nem vészes, inkább multi fan vagyok azért nem, nyúltam hozzá, de mivel döglődök 2 napja megfázástól így nem tudok görnyedni a tv előtt, hanem fekve csak ezzel tudok játszani :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#77453) Cleveland válasza Sirandrish (#77451) üzenetére


Cleveland
csendes tag

Koszonom!:)
Otletek meg johetnek!

"A méz nem ital, a medve nem játék!"

(#77454) Sirandrish válasza Cleveland (#77453) üzenetére


Sirandrish
legenda

Trine 2-3.
Az ultracukival azért nem könnyíted meg :D
De egyébként itt látod hogy miket lehet...persze ebből nem derül ki hogy melyik milyen, de azért érdemes ránézni.

bandi0000 Hétvégén majd ránézek komolyabban én is :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77455) Madwe válasza kevepapa (#77430) üzenetére


Madwe
nagyúr

nekem nemrég írtak s meg is jött az elöbb :)

gondolom eu-s lemez, kérdés h a 6 dolláros 24h pass-t azt elfogadja e usa storeból? a magyar storeba vett pass biztos nem "jön át" usa accra... uh most nem tudom merjem e rendes usa accomon indítani :D

A 6 dolláros biztos h többször is előkerül majd ha jönnek haverok, cserébe sört kapok párat uh jól is járok vele :)

(#77453) Cleveland

never alone
Rayman legends
spelunky
octodad :D

ebből btw 3 ingyenes volt a jajjdemindig szar ps+-al ;)

[ Szerkesztve ]

(#77456) Black Phone válasza A`rpi (#77439) üzenetére


Black Phone
senior tag

Oksa köszönöm ,bocsánat a sok kérdésért,de még újonc vagyok e-téren.
Az is véletlen , hogy van a párocskám jóvoltából.
Hétvégén lesz időm és átolvasgatom.

Eddig is köszönöm szépen mindenkitől a türelmet és a segítséget

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#77457) james001 válasza gyuribácsi88 (#77438) üzenetére


james001
veterán

Tényleg kijött az új SF játék is. Van aki próbálta? Ahogy olvastam alig van benne tartalom,és csak később jönnek hozzá karakterek meg stb dlc-ben... Kérdés ingyen lesznek-e.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#77458) koncsik válasza Cleveland (#77450) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Annyi minden eszembe jutott.. egyik sem PS, sőt mégcsak nem is konzol... ;)
Oddworld Abe's Odyssey, azt nem tudom van e coop, de a feleségem kedvence :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#77459) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Seb Loeb Rally Evo 1.0.2.: most jött egy új patch, megszüntette az inputlagot és az fps problémákat (többnyire), a szakaszok előtti és utáni töltési idő kb a felére csökkent és a menü is sokkal gyorsabb, illetve a kormányzás állíthatóságán is javítottak. Érezhetően javult a cucc. Ha esetleg valaki ki szeretné próbálni, akkor shareplayen meg tudom osztani. Ma akartam feldobni az apróra, de lehet még várok vele :)

(#77460) eisento


eisento
addikt

skacok van valahol lista a ps4 hardware revizioirol? legregebbitol a legujabbig.
ha sikerul bratyonak tuladni az x360-on jo lenne minel frisebb szeriat venni :)
most voltam mediamarktba ott cuh-1216a volt (alap 500gb-os modell)
masik. miert nincs olyan pack mint premierkor hogy volt benne kamera 2 joy stb. mert 2 joy mindekeppen fog kelleni neki is.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#77461) A`rpi válasza eisento (#77460) üzenetére


A`rpi
addikt

Az összefoglalóban vala valami szedett-vedett írás, nézz rá ha gondolod. :)

Első két széria között lényegesebb különbség nincsen, 12** széria viszont hozott pár említésre méltó ficsőrt, ami miatt érdemes friss gyártású gépet keresni, de ha elfogadható áron találsz egy jól működő első szériás vasat gyakorlatilag azzal sem fogsz mellé...

(#77462) eisento válasza A`rpi (#77461) üzenetére


eisento
addikt

biztam benned :)
nekem meg premieres gepem van igaz mar ujrapasztaztam azota halk :P

mar csak bratyo fingboxatol kellene megszabadulni :)

majd mondom neki vigye be 576ba hatha adnak erte mindenestol egy 55-60k-t az mar eleg jo lenne erte.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#77463) vonSux válasza gyuribácsi88 (#77438) üzenetére


vonSux
őstag

Remek, a 2xXP weekend után egy újabb hétvége amikor hülyére laggolja magát a BO3 :D :(((

(#77464) EczkE


EczkE
addikt

Na egy kis helyzetjelento. :D

Korabban irtam hogy a Sony lehuztott penzzel munkatarsam es engem is. (vasaroltunk store-ban de nem kaptunk semmit) Ma mindketten visszakaptunk a penzunket. En gyorsan le is csaptam a Battlefrontra ugyis az volt tervben hogy megveszem. :D Ugyan itt keresek hozza tarsakat a coop reszhez. :B PSN ID: EczkE

Mas: Mar egy honapja megvan a gep. Ajandekba kaptam hozza az Uncharted The Nathan Drake Colletiont. Ma kezdtem el. Tobb mint 5 orat egyhuzamban lejatszottam. :D Es meg csak elso resznel tartok, a 13. chapternel. :D Szoval akinek eddig kimaradt az potolja be. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#77466) kiki22 válasza A`rpi (#77461) üzenetére


kiki22
senior tag

Hozzad fordulok ,mert latom te vagy itt a guru :-). Volna egy szuz 1 terras gepem meg else volt inditva es vennek egy masikat 500 ast.megszeretnem cserelni a winyokat .Eleg ha elinditom es megy minden siman?Vagy formazgatos lesz a dolog?

(#77467) A`rpi válasza kiki22 (#77466) üzenetére


A`rpi
addikt

Védelem végett újra kell telepíteni a rendszert, ha kicseréled a HDD-t, pendrive-ról, és a játékokat is újra le kell tölteni, vagy használni kell a back up funkciót.

(#77468) kevepapa válasza kiki22 (#77466) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Bár semmi közöm hozzá, mégis megkérdezem: mi okból csinálod ezt??

(#77469) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Rockstar Sale a US/CA store-okban.

(#77470) fsgh


fsgh
csendes tag

Sziasztok!

Végig futottam a FAQ-ot és vannak jó infók arról h milyen TV-vel érdemes játszani.

Viszont egy olyan kérdésem lenne, hogy közületek játszik valaki UHD tv-n? Gondolkozom egy UHD tv vásárlásán de nem tudom hogy a ps4-es játékok amik am jellemzően 1080p-ben futnak, hogy néznének ki egy UHD-n felskálázva.

Bárkinek bármi tapasztalat ezzel kapcsolatban? :)

(#77471) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

50 colos tv-t ti milyen messziről szoktátok nézni?:)

(#77473) A`rpi válasza fsgh (#77470) üzenetére


A`rpi
addikt

Képminőség csak a tv képjavítóján fog múlni. Szerintem felesleges 4K egyrészt nincs rá tartalom, és még drága is, cserébe valószínű lesz jó nagy imput lag. Én lebeszélnének róla. :N Hacsak nem használnád a TV-t majd monitornak is, amúgy felesleges. Mondjuk szerintem egyáltalán nem kényelmes monitornak használni egy tévét...

(#77474) mrterminator válasza Bazsi1987 (#77471) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Ahány col annyi coltól kb. azaz 50*2,6cm

(#77475) fsgh válasza A`rpi (#77473) üzenetére


fsgh
csendes tag

Törvényszerű a nagy inputlag a 4K-nál? :\

(#77476) A`rpi válasza fsgh (#77475) üzenetére


A`rpi
addikt

Olcsóbb modelleknél még 4K esetén 60Hz is problémás... Nézz utána.

További TV-s kérdésekkel kapcsolatban itt tudsz informálódni:
Fórumok » Házimozi » Milyen TV-t vegyek?

(#77477) Zanik válasza oriic (#77465) üzenetére


Zanik
addikt

Kipróbálnám, de Masternek kell hozzá lenni az adott PS4-en. Meghagyom azoknak akik nem feleznek másokkal. :B

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77479) bordi10 válasza mrterminator (#77474) üzenetére


bordi10
senior tag

130 centiről?!?! Jó még a szemed? :F
olvasd el

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#77480) eisento


eisento
addikt

. ooo este van xD

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#77481) boost válasza andro93 (#77395) üzenetére


boost
addikt

Jó, de ha jól láttam csak annak 3K, aki megvette a Beyondot digitálisan 9-ért.

(#77482) bandi0000 válasza bordi10 (#77479) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ez nem hiszem hogy helytálló, 42" 160 cm-ről, 1080p, ott már vesznek el részletek amit az 1080p nyújt, mondjuk azt se mondom, hogy 90-100 centiről kell nézni mint én de akkor is

Xbox One: bandymnc

(#77484) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Kis help!

Néztem, hogy US accon elég korrekt áron lesz a Dark Souls 3 a season passal együtt. Vajon bukni fogom Így az európai accosokkal való coopot vagy azt nézi honnan játszok és úgy osztja a régiót?
Van aki Így tolja a Bloodbornet?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#77485) gyuribácsi88 válasza F.B.I. (#77484) üzenetére

Játéka válogatja, van 1-2 ilyen, köztük az MK X például, de nem hiszem hogy a DS3 ilyen lesz.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#77486) DM-Fan válasza bandi0000 (#77482) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én 65"-t nézek (Panasonic 65VT60 plazma) alig 2 méterről és még el tudnék viselni nagyobbat is.

A 4k viszont teljesen fölösleges még ilyen méretben is, konkrétan rosszabbul fest a fullHD forrásból érkező jel a 4k kijelzőn, mint az ugyanolyan méretű fullHD panelen, mivel a kijelzőt mindig natív felbontásán kell hajtani. Namost 4k anyag nemhogy most sincs (se TV-adás, se BD, se játék, se semmi), de még záros időn belül sem várható. Ugyanakkor durva felára van, ráadásul egyéb más gyermekbetegségek is társulnak hozzá. Parasztvakítás. Szóval 4k felejtős, inkább minél nagyobb, minőségi fullHD panelt - lehetőség szerint 65" alatt meg se álljon a dolog!

Get Moded!

(#77487) F.B.I. válasza gyuribácsi88 (#77485) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az a gáz, hogy ezzel biztosra kellene mennem, mert akikkel csapatom majd, mind eu profilosak.
23K season passal, itthon meg egy nyamvadt fém dobozzal adják 22K-ért season nélkül, arról nem beszélve, hogy így a gyerekkel is tudom majd játszani. Ha valaki tud meg valamit, ezzel kapcsolatban kérem ne tartsa magában. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#77488) A`rpi válasza F.B.I. (#77484) üzenetére


A`rpi
addikt

Tökéletesen mindegy, a Mortal X es történet annyiban kimerül, ha US fiókra vásárolsz, akkor csak olyan felhasználókkal multizhatsz akik szintén első régióból vásároltak, vagy lemezen vagy digitálisan.

Az hogy te magyar fiókról játszol az lényegtelen. Online régiózáras játékból csak maroknyi van. (Ahol régiókra vannak osztva az online csataterek.)

Lényege annyi, a partnerednek, és neked is ugyanabból a régióból legyen a játék megvásárolva.

DS3 szerintem nem érintett, de mivel amúgy is megosztásban használod majd, így a régió egyezni fog, aka tudtok majd játszani ha érintett is.

(#77489) gyuribácsi88 válasza F.B.I. (#77487) üzenetére

Na hát a játékárakat hagyjuk is. Felnéztem ma a konzolvilág honlapjára hogy meglessem miket lehet előrendelni, erre ilyen 20.000 Forintos árak vannak a játékoknál :( Tavaly még csak 18K volt egy játék, most meg már 20. Betegek ezek. Marad a US store-os digitális vásárlás. Magyar store-on is 21K egy alap játék, totál nem normálisak. (amúgy kérdezz rá a twitter vagy a facebook oldalukon, hátha válaszolnak)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#77490) F.B.I. válasza A`rpi (#77488) üzenetére


F.B.I.
veterán

A megosztottal (gyerek) csak néha, a komolyabb emberkék pedig le meg és én veszik meg, ezért félek. De min Soulsnál volt ha Japán változatot vettél, akkor az ottani szervereken tudtál játszani a vége felé, amikor már sehol nem volt élet.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#77491) andro93 válasza boost (#77481) üzenetére


andro93
aktív tag

Valamit olvastam anno, hogy aki megveszi digitálisan (hogyan máshogy?) a Beyondot, az kedvezményes áron töltheti le a HR-t. Lehet csak azoknak írja ki a 3090-es árat, akiknek már megvan a Beyond.

(#77492) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok! Csak én nem találom vagy tényleg nincsen Driveclub fórum?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77493) n000rbi válasza andro93 (#77491) üzenetére


n000rbi
senior tag

Nem lehet, hanem biztos. Ha megnézed, semmi akció nincs ebben, kb. két részre szedték a bundle árát. (Beyond 8990, HR ekkor 3090, a bundle pedig 11990 - sőt, drágább 90 Ft-tal ha külön veszed :D )

[ Szerkesztve ]

(#77494) echterion


echterion
nagyúr

Láttátok már? Nekem ma küldte a Square hirlevélben. Bejövős, mondhatni, előrendelős szaga van. :))

**********

(#77496) Kakaduku válasza oriic (#77465) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ez csak annyi, hogy hamarabb kerül a gépre a frissítés, mint a többieknek? Mi van akkor ha hibás a frissítés? Minen ugyanúgy működik?

(#77497) marilllyo válasza Kakaduku (#77496) üzenetére


marilllyo
veterán

Másrészt mit ad a frissítés?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77498) Damage401 válasza marilllyo (#77497) üzenetére


Damage401
senior tag

Stabilitást és teljesítményt :D :))

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#77499) n000rbi válasza Kakaduku (#77496) üzenetére


n000rbi
senior tag

A Sony-nál fw beta-ra feliratkozni szerintem egyenlő az öngyilkossággal :)

(#77500) Adam_Shepard válasza marilllyo (#77497) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Oda volt a faq- ba leirva, hogy torlodhetnek az adatok is hasznalat kozben. Amugy, remelem hogy a PS Nowot is lehet hasznalni majd hamarosan kis hazankban.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.