Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77851) kovacsroli válasza vonSux (#77850) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Én sem ájultam el tőle.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#77852) marilllyo válasza kovacsroli (#77847) üzenetére


marilllyo
veterán

Az a baj, hogy nem is tudom, hogyan lehetett volna ezt másképp megoldani. PL. a Dying Light ami hasonló ehhez. Ott oké világos, hogy ha jön egy boss akkor abba 15x annyit kell belelőni. Zombi...normális dolog. Itt miként oldanák meg? 3x annyi enemy jön? Ezért van, hogy a legtöbb rpg az fantasy. Nem tudok mást elképzelni....

(#77850) vonSux: Azt a grafikai megvalósítást ami a promókban volt nem bírták a konzolok. Ezért butították. Állítólag a PC-s portot is, hogy ne legyen annyira nagy különbség. Multiplatform létére szerintem egész jó és a frame is stabil.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77853) heihachi válasza andro93 (#77845) üzenetére


heihachi
addikt

Oké, hagyhatjuk, csak rohadtul kiábrándító, hiába próbálja az ember beleélni magát, de ennyire valószerűtlen harccal képtelenség számomra. Sokkal komolyabban kéne sebződnie mindenkinek (és már egy sima test lövéstől is), hogy tényleg taktikusabb legyen. Mi ész nélküli lövöldözést rendeztünk, és simán lehoztuk a beta tartalmát. Aki feküdt a cover mögött a harcban, annak alig volt killje, aki meg rambózott, az halomra ölte az embereket. Elhiszem, hogy ez nem mindenkinek fontos, de nálam meg dealbreaker.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#77854) Zanik válasza flegga92 (#77824) üzenetére


Zanik
addikt

Nekem kicsit felemás érzéseim vannak a Trackmania bétával kapcsolatban. Én anno PC-n még a Nations-t próbáltam, az tetszett. És igazából ezzel a Turbo-val sincs nagyobb gond, jó móka, a grafika is viszonylag rendben, viszont egy idő után számomra unalmassá válik a játék. Ráadásul az irányítással se vagyok teljesen elégedett, főleg a buggy-é lett gyenge. Meg van egy-két pálya ami inkább szivatós mint élvezetes. Nem hiszem hogy premierkor megveszem, vagy megvárok egy leárazást vagy majd úgyis adják PS+-ban. :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77855) Adam_Shepard válasza Zanik (#77854) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

MOndjuk, éppen ma gondolkoztam el rajta, hogy mi alapján lehettünk kiválasztva. Hiszen az üzenetben célirányosan csak PS4-hez lehetett leszedni. Nem emlékszem, hogy regeltem volna bárhova is emiatt.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77856) gyuribácsi88 válasza heihachi (#77853) üzenetére

Én is nagyon vártam, aztán úgy jártam vele mint a legtöbb új játékkal, kipróbáltam a bétát és gyorsan le is töröltem. Lehet ezt csűrni csavarni, de az hogy egy emberbe annyit kell lőni hogy a felénél már tele a hócipőd (mikor már 2 perce lövöd a fejét) és csak a szemedet forgatod hogy mikor döglik már meg végre :U Még ha szörnyek lennének azt mondom oké, de így? Amúgy nem csúnya a játék, van benne potenciál a terület mérete miatt. Nyilván akinek tetszik az megmagyarázza hogy miért jó ez így, akinek meg nem tetszik mint nekem az nem veszi meg, aztán kész. Lassan rá se nézek ubisoft játékra mert felesleges.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#77857) kovacsroli válasza marilllyo (#77852) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Magát a főellenség létjogosultságát sem értem a játékban. Miért ne lehetne másként lezárni egy küldetést? Kimenekíteni valakit, megszerezni egy tárgyat amit védenek, felrobbantani az ellenséges bázist. Most a hasamra ütöttem, de ne mondjuk, hogy nem lehet máshogy megoldani. Ebben van a lehető legkevesebb fantázia. Lángszórós alakok ellen harcolsz és a végén jön egy ugyanolyan, csak 3-szor akkora, sokkal nagyobbat sebez és sokkal nehezebb megölni. Ráadásul a sztori nem indokolja ilyen lények (azt sem tudnom, hogy ember vagy állat) jelenlétét. Szóljatok, mert lehet, hogy a dialógusokban van ennek a zagyvaságnak háttere és csak én mentem el mellette, de első blikkre ez így rettentő gyenge.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#77858) udna999


udna999
tag

Üdv,

hogyan lehet felhasználót keresni kritériumok alapján? Mondjuk pl. ha magyar gta5 játékosokat keresek?

Köszi

(#77859) Madwe válasza gyuribácsi88 (#77856) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ubisoft aaa címeket én is messzire kerülöm, főleg az open worldösöket. Nem kell mindennek witcher 3 szinten változatosnak s tartalmasnak lennie, de az a contentfilling ami az ac s hasonló címeikben van az engem mindig is nagyon zavart, s a division is hasonlónak tűnik.

(#77858) udna999 szia, ilyet tudtommal nem nagyon lehet, de pl ide írtál így biztos jelentkezik majd 1-2 gtav online játékos :D

[ Szerkesztve ]

(#77860) A`rpi válasza udna999 (#77858) üzenetére


A`rpi
addikt

(#77861) Bencus88 válasza udna999 (#77858) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szia!
Nekem holnap érkezik a játék vagyunk már páran vegyél fel ha gondolod :R

(#77862) udna999 válasza A`rpi (#77860) üzenetére


udna999
tag

Köszi, feldobtam ott is. :)

(#77863) udna999 válasza Bencus88 (#77861) üzenetére


udna999
tag

Ok, köszi. :)

(#77864) kevepapa válasza d3tox1c (#77839) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Elképesztő h ilyenekre még mindig nem tudnak odafigyelni. (beszélgető katonák nem reagálnak) Pedig ezt emlékeim szerint már a 98-as, maholnap 20 éves (!!!) Half-life -ban is meg tudták oldani...A TLoU elején meg konkrétan le is lőnek ha túl sokáig lábatlankodsz...

[ Szerkesztve ]

(#77865) james001 válasza Sirandrish (#77840) üzenetére


james001
veterán

Írj a support-nak,lopják a pénzed :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#77866) N@idia válasza vonSux (#77850) üzenetére


N@idia
őstag

Én megnéztem PC-n is a játékot egy fokkal sem szebb,sőt szinte ugyan olyan, mintha PS4-en játszanám talán a 40-50 fps az ami jó volt....Nekem momentán tetszik a játék jól van felépítve az egész a küldetések is jók, de úgy érzem elég hamar rá lehet unni, ha nem lesznek változatosak a küldetések. Nálam a destiny is már a végét járja, talán a hard raid az ami még motivál....

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#77867) papp_no1


papp_no1
senior tag

Sziasztok, csak én nem tudok chatelni a supporttal? Safariból állandóan offlinet mutat

[ Szerkesztve ]

(#77868) Szerzetes84


Szerzetes84
újonc

Sziasztok!Előre is elnézést kérek a trollkodás miatt,de tényleg nem értek hozzá....
Szeretnék venni egy ps4 konzolt.Az internet a lakásba egy kábelen jön be és az a kábel van a számítógépre kötve.A kérdés a következő.Tudom-e a ps4-et ugyanígy direktben a nethez csatlakoztatni ezen az egy kábelen(nyilván a számítógépből ekkor kihúzva),vagy mindenképpen kell egy router?

(#77869) flegga92 válasza Zanik (#77854) üzenetére


flegga92
senior tag

Nations nekem is sokkal jobban tetszett. Az irányítás tényleg nem annyira jó, bár szerintem pc-n is hasonló volt. Van pár pálya ami tényleg szivatós főleg amikor "aszfaltról" lemész a fűre ami tele van hányva mindennel. Illetve amikor a fánkon kellett átugratni az elején, nem tudom hányszor újrakezdtem, mert csak bizonyos sebesség között tudsz átrepülni és az nem a maximum volt. Nekem sem premier napi vásárlás lesz az biztos, majd jó lesz akcióba :D

(#77870) tothl válasza kevepapa (#77864) üzenetére


tothl
addikt

A last of us -szal össze sem lehet ezt hasonlítani...ott még a clickerek is meghallanak, a "zombikról" nem is beszélve...

(#77871) Madwe válasza Szerzetes84 (#77868) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tudod, de nem feltétlen kell router ha 2 helyen akarod használni, elég egy switch is, ami olcsóbb sokkal. Már ha dhcp szerver van a kábeled másik végén pl :D Mi van a kábel másik végén? Így kötötte be a szolgáltató h itt egy utp kábelvég, hajrá?

(#77872) Szerzetes84 válasza Madwe (#77871) üzenetére


Szerzetes84
újonc

Digi szolgáltató van az egész panelban.Bekötésnél hoztak 10 méter kábelt,lápcsőházban lévő kábelra rákötötte aztán kaptam kódot és jelszót amit a számítógépen kell az internet csatlakozáshoz beírni.

(#77873) toompa válasza Szerzetes84 (#77872) üzenetére


toompa
őstag

Miért idegenkedsz annyira a routertől? Lenne wifi-d tabletre,telefonra.

(#77874) Gijon válasza Szerzetes84 (#77872) üzenetére


Gijon
senior tag

Ha direktbe kötöd a ps4-be, akkor ugyan úgy meg kell adni a fh.+jelszó párost (PPPoE kapcsolatot válassz)

(#77875) Szerzetes84 válasza toompa (#77873) üzenetére


Szerzetes84
újonc

Mert csak a konzol 110 rugó és akkor még nincs hozzá semmi.Pluszba nem akarok kiadni 10-15 ezret ha nem muszáj és menne nélküle is,

(#77876) Sefter válasza Szerzetes84 (#77875) üzenetére


Sefter
veterán

Egy alap router 4-6 ezer forint, akár használtan (Egy ps 4 játék árának fele/harmada..), azon egyszer beállítod a netkapcsolatot, ês nem kell kábeldugdosással szarozni+ telefon/tablet/noti kap wifit..

Psn ID: sefter_hun

(#77877) marilllyo válasza Sefter (#77876) üzenetére


marilllyo
veterán

+1

Azért remélem kajára marad cash. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#77878) Madwe válasza Sefter (#77876) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vagy ha nincs s nem is lesz mobil laptop a lakásban soha, akkor kb 2000ért lehet venni switchet is, az is elég.

(#77879) Zanik válasza Szerzetes84 (#77868) üzenetére


Zanik
addikt

Ezt nem igazán értem. Egy kábel jön be a lakásba, és az egyből a számítógépre van kötve? Milyen kábel az? Ethernet, vagy koax? Valahol kell lennie egy modemnek, olyan nincs (vagy legalábbis én nem tudok olyan szolgáltatóról) hogy egyből a szolgáltatótól jövő kábelt kötnek rá a számítógépre.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77880) Szerzetes84 válasza Sefter (#77876) üzenetére


Szerzetes84
újonc

Ami átvisz 600mbps netet és még neve is van : [link]

Zanik pedig Budapesten a Digi szolgáltatónál panel esetében ez van.Gondolom a lépcsőházban van valahol modem de rejtve.Nekem a net kábel kimegy a bejárati ajtó felett fúrt kis lyukon a lépcsőházba és ott csatlakozik rá a falból ki álló másik kábelre ami ezután "rejtve" szinte befalazva fut tovább....
Ez harmadik albérletem Pesten 10 év alatt minden hol digi volt és ez a módszer,tehát nem egyedi eset....

[ Szerkesztve ]

(#77881) flegga92 válasza Zanik (#77879) üzenetére


flegga92
senior tag

Pedig van, nekem is csak egy UTP jön be, router PPPoe kapcsolódok rá. És még saját IP-m is van, nem NAT-olt.

(#77882) banana_joe


banana_joe
tag

juhuhuuu vótmá?

[ Szerkesztve ]

PSN: bananosjoe84

(#77883) Gijon válasza Madwe (#77878) üzenetére


Gijon
senior tag

Digihez nem jó a switch, azaz jó csak akkor kell router is.

(#77884) Zanik válasza Szerzetes84 (#77880) üzenetére


Zanik
addikt

Na, ilyet én még nem láttam! :N
Volt már koaxos netem (Kábelszat 2002), ott kellett egy kábelmodem, abba ment bele a koax kábel, a modemet meg egy ethernet kábellel kötöttem rá a PC-re. Most Invitel-em van, optikai, itt egy optikai kábel megy a modembe, és szintén ethernet-tel van rákötve a wifi-s routerre.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#77885) Sefter válasza Zanik (#77884) üzenetére


Sefter
veterán

Pedig panelokban előszeretettel oldja meg így a digi...azt nem tudom miért nem adnak valami routert mellé, mikor már mnden szolgáltató ad...

Psn ID: sefter_hun

(#77886) Beri78 válasza banana_joe (#77882) üzenetére


Beri78
őstag

ez nagyon jó lesz :C :DD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#77887) gyuribácsi88 válasza Zanik (#77884) üzenetére

Pedig panelba így csinálja a digi, kapsz egy kábelt aztán kész, én családi házban lakom és digi netem van, itt bejön az optikai kábel, ami belemegy egy ONT elosztóba amiből lan-on jön a net, koax kábelen meg a tv.

Neki mindenféleképpen egy Router kell, nem pedig switch, a switchet nem lehet konfigurálni, plusz ott nem lesz wifije se.

Szóval Szerzetes vegyél egy router-t és kész.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#77888) banana_joe válasza gyuribácsi88 (#77887) üzenetére


banana_joe
tag

nekem is így jön a diginet panelba. egy "drót" oszt' csá :)

PSN: bananosjoe84

(#77889) A`rpi válasza banana_joe (#77882) üzenetére


A`rpi
addikt

Régen sokat játszottam a második részével,
van egy két nagy kedvenc track is a játék révén. :B

[ Szerkesztve ]

(#77890) n000rbi válasza banana_joe (#77888) üzenetére


n000rbi
senior tag

+1

Debreceni éveim alatt ugyanígy kaptam digitől a netet.

(#77891) Szerzetes84


Szerzetes84
újonc

Akkor marad a router. Köszönöm mindenkinek az infókat!!!

(#77894) kovacsroli válasza Cobra652 (#77892) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Nem, nem mondott semmit, de utána néztem .
Nekem ez az előzetesek alapján eszembe sem jutott, hogy szörnyekre kellene számítani vagy bármilyen más fantasy elemre. Talán ezért verte ki a biztosítékot egy kicsit nálam...

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#77895) sting2 válasza tothl (#77815) üzenetére


sting2
addikt

Jelen!

El sem kezdtem.
Van ilyen.
:K

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#77897) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A Second Sonból volt steelbook verzio vagy csak az a kabátka edition?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#77898) james001 válasza Adam_Shepard (#77897) üzenetére


james001
veterán

Elvileg csak a dzsekis kiadás van belőle,nincs steelbook. Ebay-en rákerestem azért,de ott nem talált semmi ilyesmit.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#77899) crue válasza Cobra652 (#77896) üzenetére


crue
őstag

Szerintem sokan a külső nézetes puskás csávóhoz rögtön valami Max Payne féle játékmenetet asszociálnak és ebből van a csalódottság. Aztán a második szintű karakterrel nekimennek a nyolcas huligánnak és csodálkoznak, hogy hiába lövik, nem akar meghalni. Itt bizony fejlődni kell, senkiből sem lesz instant Rambo, főleg a DZ-ben nem.

(#77900) Shamat


Shamat
aktív tag

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.