Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78601) Zanik válasza boost (#78599) üzenetére


Zanik
addikt

Sose értettem meg mire jó az exkluzivitás. A Respawn-osok is azt nyilatkozták, hogy utólag már bánják, hogy PS4-re nem jelentet meg a Titanfall. Ki a fene akar egy majdnem 1 éves címmel majd játszani?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#78602) A`rpi válasza Zanik (#78601) üzenetére


A`rpi
addikt

Sose értettem meg mire jó az exkluzivitás.
Exkluzivitás csak az üzletről szól. Ha nem érné meg nem csinálnák.

Ki a fene akar egy majdnem 1 éves címmel majd játszani?
Ha nem lenne célközönség elhiheted hogy nem dolgoznának azon hogy kiadják más platformokra is utólag. :) A remastered játékokról meg nem is beszélve.. .

[ Szerkesztve ]

(#78603) james001 válasza Tegla80 (#78592) üzenetére


james001
veterán

Azért a GT az egy más "univerzum" :) GT7 az fényévekkel később (se) lesz ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78604) vonSux válasza boost (#78599) üzenetére


vonSux
őstag

Nofene jövőlátó vagy? :DDD szerintem nem kopik az élmény, a legkevésbé sem zavar, hogy egy évvel a megjelenés után fogok vele játszani.

(#78605) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Megjött a Heavy Rain/Beyond Collection, kicsit meglepődtem hogy két külön lemezen van a két játék, de nem bánom :) Már csak a maradék 30 játékot kellene befejeznem amit elkezdtem az elmúlt pár hónapban, haha.

(#78606) >Deego..


>Deego..
senior tag

Uncharted 4: A Thief's End - tovább csúszik a megjelenés

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#78607) marilllyo válasza Nayrobi (#78605) üzenetére


marilllyo
veterán

Azért akkor tisztázzuk végre. A HR nem kapott magyar feliratot igaz? :B

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78608) james001 válasza >Deego.. (#78606) üzenetére


james001
veterán

Vótmá :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#78609) Nayrobi válasza marilllyo (#78607) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem kapott, csak a Beyond.

(#78610) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

az uncharted 4 beta mettől meddig lesz kipróbálható?

Da Shep Köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#78611) Adam_Shepard válasza kovacsroli (#78610) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Már. 4-7

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78612) #45378816


#45378816
törölt tag

Korábban kérdezősködtem erről, most csak a megerősítés végett írnék. :)

Akkor a PS vita in-ear headset működni fog úgy mint a gyári mono hs. igaz?
Tehát mute gomb on/off és hát nyilván stereo hangzás... :DDD

Erre gondoltam, csak nem ebből a boltból: [link]

(#78613) Adam_Shepard válasza A`rpi (#75433) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Heavy Rain - Beyond 2 Souls - PS4 / mi van a dobozban: Kicsomagolás :R

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78614) Madwe válasza #45378816 (#78612) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nokias fuleseken kívül mindennel kompatibilis.

(#78615) #45378816 válasza Madwe (#78614) üzenetére


#45378816
törölt tag

:) mint írtam erről már tárgyaltunk és megbeszéltük, hogy nem így van, az iphone fülesem se jó hozzá, mert nekem kell a mute on/off funkció.
Erre kaptam olyan választ, ha jól emlékszem, hogy a vita fülese jó lesz, mert minden úgy funkciónál, mint a gyári mono.
Ma este vennék ilyet, de biztosra szeretnék menni. :D
Az igazi a ps4 in-ear headset lenne, de 30ezer az már luxus... szerintem

Szerk.: haverom most írt rám, hogy ő minden nap nokiás headset-et használ és tökéletesen működik. :)
(on/off nélkül ugyebár)

[ Szerkesztve ]

(#78616) Adam_Shepard válasza #45378816 (#78615) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Azért az a 30 e Ft csak 24 pl az Aqua. hu-nál és ha belegondolsz, hogy ki kell fizetned az MFI (Apple) szabványt is (több hete használom és van olyan funkció ami csak Apple exkluzív) ami olyan 15 - 20 dollár termékenként, akkor nem is drága füles. (Persze, tény, hogy ki használja ki)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78617) andro93 válasza Zanik (#78601) üzenetére


andro93
aktív tag

Mi van akkor, ha a Rise of the Tomb Raider 1 éves lesz, mire kijön PS4-re? Elavult lesz a grafikája? Talán a játékmenete? Én pl. megjelenéskor meg fogom venni a PS4-es verziót, függetlenül attól, hogy 1 éves játék. Nem teljesen értem a hozzászólásod. :U

[ Szerkesztve ]

(#78618) Madwe válasza #45378816 (#78615) üzenetére


Madwe
nagyúr

De az iPhone füles is megy vele, csak azon nincs mute csuszka, az nyilván nem fog működni:)

A Nokia mar egy ideje rendes szabványt használ, talan meg az mses akvizíció elott is, de régebben csak ok kulonckodtek. Minden más füles mindig is jo bekotessel volt, ergo támogatott a stereo meg a mikrofon is. Ha van rajta mute csuszka, az is, mert az simán szakítja a folyamatot. Amelyiken mute gomb van nem csuszka az nem lesz jo, de olyat sztem kb senki se gyárt:)
Amin nincs dedikált mute csuszka csak egyéb funkciókhoz gomb, az se fog mutekent működni, miért is tenne? (Az más kérdés h ios a vol downt mutekent reagalja, de az mar softwarees lekepzese a vol down gombnak, nem pedig egy dedikált mute kapcsoló.)

[ Szerkesztve ]

(#78619) #45378816 válasza Madwe (#78618) üzenetére


#45378816
törölt tag

Oké, hiszek neked, bár a Blackberry, iphone és nokia tapasztalatok mást produkáltak nálam. mind1 :)
Köszi mindent, majd megveszem és kiderül. :R
Max eladom... :DDD

(#78620) Madwe válasza #45378816 (#78619) üzenetére


Madwe
nagyúr

Miért mit tapasztaltál? Hatha releváns lesz másnak is, meg en is tanulok vmit:) en iPhone meg senhheiserekkel próbáltam, muteon kívül minden ment (sh nagy ohm miatt halk volt pl, arra figyelni kell a minőségi fuleseknel)

(#78622) #45378816 válasza Madwe (#78620) üzenetére


#45378816
törölt tag

Almás nokia: működik aláírom, de mute funkció sajna nem, a party szobában többször szóltak, hogy "sípolok". :)
tehát a mikrofon sem...

Blackberry 3310: működik minden még a mute on/off is, mikrofon teljesen jó, jól hallanak, de gagyi a hangzás. (uh de nagyon.... :D ) igazából ehhez hasonló fülest keresek.

Lumia 800: működik minden, on/off nincs, de a mikrofon tökéletes.

(#78623) boost válasza andro93 (#78617) üzenetére


boost
addikt

Hát, szerintem is bukni fog. Mármint a lelkes, HC játékosok biztos megveszik, de a többségnek kimarad, mert:

- nem lesz elsőnapos hatás, hogy megveszed, hogy te is része legyél a hype-nak, azt már megtette párszáz XBO user
- teljesáron megvenni megint elég meh, mert közben XBO-n párezer forintért árulják a bundle kódot hozzá (ott ugye lehet store-t is váltani), aki nagyon akarta és volt PC-je, már tolta PC-n (megint párezerért SG vagy argentin store-ból)... szóval ez se valami nagy vonzerő, hogy PS4 user megveheti négyszeres áron.
- mindezek tetejébe videójátek is olyan, mint a mozi, amire nem cuppannak rá az első hétvégén, és nem generál hype-ot, az többnyire bukás

És ezek mind csökkentik a vásárlási kedvet, nálam legalábbis biztosan. Majd úgy, mint a Dragon Age-t, 3000 forintért valami ünnepi akcióban. Pedig szeretem Lara-t.

[ Szerkesztve ]

(#78624) Tuomas


Tuomas
addikt

(#78625) vg válasza boost (#78623) üzenetére


vg
addikt

Az egész elméleted ott bukik, hogy sokan vannak akiknek mindössze ps4 gépük van, és szeretnék játszani tomb raidert.... ;] ;] ;] ;] ;]

(#78627) boost válasza vg (#78625) üzenetére


boost
addikt

Persze, én is. De ha már várattak 1 évet, akkor biztos, hogy nem veszem meg első nap négyszeres áron, majd várok egy két hónapot, és gombokért. Szerintem sokan lesznek így.

(#78629) kevepapa válasza Zanik (#78601) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Az exkluzivitásról:

Közel két évtizednyi PC gaming után döntöttem úgy, hogy a jövőben sokkal kényelmesebb lesz nekem konzolon játszani. Főleg azért is mert a meló+család miatt a játékokra is lényegesebben kevesebb időm fog jutni. Továbbá nem kell fejleszteni, nem kell a grafikai beállításokkal matekozni az optimális framerate-ért, ráadásul a wireless controllerrel simán lehet az ágyból csapatni mindent az 52"-os képernyőn.

Elérkeztem hát a Nagy Döntéshez, XBox 360 vagy PS3.

Számomra egyértelműen a ps3 felé billent a mérleg, de kizárólag egyetlen okból. Az exkluzív címek miatt. Én próbáltam a HALO-t, próbáltam a Gears of War-t, de ezek a játékok a poros nyomába sem érnek a Naughty Dog, a Konami, vagy a FromSoftware által fejlesztett címeknek.

Ha rajtam kívül van még mondjuk 1 millió ember aki a 400 dollárját az exkluzív címek miatt költötte a PS-re az XBox vásárlás helyett, könnyen kiszámolható, hogy bőven megéri "lefizetni" a fejlesztőket az exkluzivitásért.

Arrról nem is beszélve, hogy innentől kezdve a pénzemet is a PS Store-ban verem el, nem pedig a live store-ban, és természetesen a PS3 után nem Xbox One-ra, hanem PS 4-re ruháztam be. És mindez bizony az esetemben (és valószínűleg több mint 1 millió felhasználó esetében is) visszavezethető az exkluzív címekre.

A Tomb Raidert meg alig várom, én bizony két év után is szívesen játszanék vele.

[ Szerkesztve ]

(#78630) #45378816


#45378816
törölt tag

Na jó, nézelődtem és lehet nem in-ear lesz a nyerő, ha [ E Z ] ellátja a szerepét, akkor tuti vétel...
Amint megérkezett írok a tapasztalatokról. ;]

(#78631) perge666 válasza kevepapa (#78629) üzenetére


perge666
veterán

+1

Ott a pont. :K

(#78632) #45378816 válasza perge666 (#78631) üzenetére


#45378816
törölt tag

Úgy-úgy, tudjuk van az a mondás: Nem a szándék, hanem a fontos! :DDD :DDD
Leültem, egyes :U :U

(#78633) Madwe válasza kevepapa (#78629) üzenetére


Madwe
nagyúr

Abban hibás csak az ervelesed, h a ps3on konkrétan csak bukott a Sony, áron alul adta, játékokból élt meg.

Ezért se értem mst h miért lesz minden játékuk pcn is elérhető, a fejleszthető boxtol amiről most beszélnek meg egyenesen megorulok, annyira nem értem a koncepciót, de ez itt off...

(#78634) crue


crue
őstag

Hihetetlen mennyit bírnak balfaszkodni egy-egy store frissítéssel, akció váltással. Órák óta kint van az új deal of the week banner meg egy great games great prices akció, de rájuk kattintva még mindig hibát jelez.

(#78635) marilllyo


marilllyo
veterán

Kérdeztem már korábban de feltenném újra.
Más is próbálta a Little Big Planet 3-mat coop-ba és másnak is sz*r? Szétdob, laggol..stb..stb. Eléggé gázos.
Vagy nálam van para?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78636) boost válasza Madwe (#78633) üzenetére


boost
addikt

Talán úgy vannak vele, hogy "jól van, ezt a generációt buktuk", és inkább átcsábítják a játékaikkal a játékosokat Win10-re, PC-re, persze saját store-ba, nem a 30%-ot leszedő Steamhez, és ha vesznek a játékosok egy PC-t - mert így majd jobban megéri, ha nem csak a PC címek vannak ott hanem XBO-s címek is - akkor ha kijön egy új géppel pár év múlva, akkor jobban tudja őket mozgósítani, és addig se pártolnak át a játékosok a Sony-hoz. Meg ha már kihoznak egy játékot, legalább legyen közönsége, ha anyagilag nem is, de presztízs szempontból érje meg nekik.

[ Szerkesztve ]

(#78637) vg válasza crue (#78634) üzenetére


vg
addikt

ha kilistázod a ps4 játékokat, és átböngészed, akkor látni mik az új akciósak, pl: resident evil reval 2 complete 4900, crew wild run complete 10500,. stb szerk: ja meg assasin creed syndicate gold 30e helyett 14e... az jó ár.

[ Szerkesztve ]

(#78638) fityere válasza kevepapa (#78629) üzenetére


fityere
senior tag

Novemberben adtam el a ps4-em előtte volt xbox one is. Most hianyzik a konzol és egy ideje azon tanakodtam melyiket vegyem meg. Egy ideig az xboxon gondolkodtam,de nem rég jöt egy Unchearted 4 story trailer és eldöntötte., meg is rendeltem meg egy The Division játékot is.
Nem rossz a box de exkluzív cimei a Sonynak szimpatikusabbak.

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#78639) Tuomas válasza marilllyo (#78635) üzenetére


Tuomas
addikt

Local coop működik bár gondolom nem arra gondoltál :DDD :U :R

We were here

(#78640) EczkE válasza manu75 (#78568) üzenetére


EczkE
addikt

En a single-t toltottem le. ;] Bar a konyvtarban mar multinak irja.

Asszem mindenféleképpen!

(#78641) EczkE válasza Adam_Shepard (#78578) üzenetére


EczkE
addikt

Koszi az infot, a Valiant Heartsot be is huztam. :K :R

Asszem mindenféleképpen!

(#78642) Wlac válasza boost (#78636) üzenetére


Wlac
Ármester

Mindenféle rossz indulat nélkül mondom, hogy okkal választok bármi mást a Microsofttal szemben. Bele lehet magyarázni a cseles üzleti dolgokat a stratégiájukba, de nekem inkább az jön le, hogy semmilyen egységes tervük nincs, csak csapkodnak a vak világba. Volt Windows Phone-om pár éve, ott is a kesze-kuszaság volt a jellemező, mind a telefon, mind a cég részéről, és azóta se javult a helyzet. Az Xbox-szal nincs sok tapasztalatom, de évekig voltam Windows-os, és szintén azt láttam, hogy ami működik, az is csak a csodával határos módon. Ahogy olvasom a fórumokat, továbbra is az jön le, hogy a saját cuccuk nem kompatibilis önmagukkal. Tipikus példája annak, hogy az egyik kéz nem tudja, hogy mit csinál a másik.

Nem azt mondom persze, hogy mindent rosszul csinálnak, de nekem nincs bizalmam olyan céggel szemben, amelyik ennyire nem tudja, hogy mit akar. Az Apple elindult egy egyértelmű irányba, ami vagy tetszik valakinek, vagy nem. A Sony az exkluzívokkal tudja magához láncolni a játékosokat, mert ahol a Naughty Dog, ott vagyunk mi is. A Nintendo szintén az exkluzívokat tudja felmutatni. És a Microsoft? A Halo, bár nagyon érdekel, egyelőre biztosan nem fogok amiatt Xbox-ot venni, más exkluzív címük meg nem nagyon van, mert PC-n ott van már minden.

Ennek persze lehetne örülni, azonban itt jön be a Store kérdés. Mindent a saját áruházában erőltet, úgy, hogy a PC-sek jelentős része már elkötelezte magát a Steam mellett. Emellett ott a Uplay és az Origins is, azonban hogy sikerül-e lenyomni még egy klienst az emberek torkán. A digitális vásárlásokhoz kell a bizalom, és a Microsoft a GFWL-val már "bizonyított".

“The wha-"

(#78643) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosa is bejelentették a hétvégi Uncharted 4 bétát

Nem kell PS Plus a bétázáshoz.

Live-Die-Respawn

(#78644) andro93 válasza boost (#78623) üzenetére


andro93
aktív tag

Erről konkrét infó van, hogy teljes áron fogják kiadni Ps4-en?
Másrészt a Hypeos részét meg nem értem a dolognak. Szerintem egy single player only játéknál semmit nem ad vagy vesz el az élményből az, ha nem a megjelenés napján játszom a játékot. Engem nem az foglalkoztat, hogy mások egy évvel korábban már kijátszották a játékot, szimplán csak élvezem az egyik kedvenc játékom. (A 2013-as TR-t 6-szor vittem végig.)
És ha akartam volna, már rég végigvihettem volna PC-n, de akár unokahúgom 360-ára is megvehettük volna.
De mivel a Ps4 az elsődleges, és gyakorlatilag az egyetlen platform, amin játszom, kivárom az év végét, és arrafogom megvenni.

(#78645) Zanik válasza kevepapa (#78629) üzenetére


Zanik
addikt

Számomra Dusty Welch Respawn-os COO tavalyi nyilatkozata kérdőjelezte meg a platform exkluzívitás előnyeit, mármint egy fejlesztőcég számára: [link]
Gondolj bele, eleve kizársz egy hatalmas felhasználói bázist. Persze, nyilván az adott cég fizet érte, hogy csak nála jelenjen meg az adott cím, de vajon hosszú távon valóban kompenzálja-e az az összeg az esetlegesen kimaradt bevételt?
Lehet sikeresebb lett volna a Titanfall 1, ha Playstationra is megjelenik?
Sosem tudjuk meg.
De akkor is elgondolkodtató hogy egy COO ilyet nyilatkozik.
Valamennyire amúgy én is áldozata vagyok ennek, nálam az elsődleges kiváltó ok a PS4 vásárlására a GTA V és a Madden/NHL címek voltak. Aztán valahogy az egész beszippantott, és néhány cím kivételével teljesen átvette nálam az elsődleges gaming platform szerepét a PC-től.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#78646) eisento


eisento
addikt

tudom nem illik dicsekedni de ma lecsereltem a premieres gepemet :)
[link]
:C :))

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#78647) Adam_Shepard válasza eisento (#78646) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A controllert körbe tudnád lőni? Szeretnék egy DD-set.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#78648) tothl válasza eisento (#78646) üzenetére


tothl
addikt

Rasnya ! :D

(#78649) basel00 válasza oriic (#78565) üzenetére


basel00
tag

nagyon nagyon faszaaa

(#78650) losilee1337 válasza Madwe (#78618) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Az iphone fülesnèl emlitsük meg hogy ugyan hasznàlható de multizàs közben a többieknek baszot idegesitö hogy sipol mint àllat ha beszèlsz velük,èn azzal tolom de màr pàran szoltak. :R

Psn id: HungaryLosi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.