Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33701) Cyberpunk válasza Hogen (#33700) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Most is van kedvezmény, igaz játékra. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33702) Tegla80 válasza raiden1bak (#33699) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem
ISO-t az arra alkalmas celeszkozok esznek csak meg.....Ez is celeszkoz ,de masra keszult ,igy nem is varhato.... marad az mkv es a tv usb portja vagy kulon az ISO-ra a mediaplayer.

Sony® & PlayStation®

(#33703) stilo18 válasza raiden1bak (#33699) üzenetére


stilo18
addikt

Vegyél lejátszót vagy media playert :) Csak a lemezes 3D BD lemez megy neki! ( Meg persze a sima)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#33704) raiden1bak válasza stilo18 (#33703) üzenetére


raiden1bak
tag

Csak abban az esetben akarok lejátszót venni ha nagy külömbség van 3D BD és MKV között.Ezért mindeképp bele kell raknom egy BD lemezt,nem nagyon akarom nyírni az olvasófejét ilyen alantas célokkal :)

(#33705) Cyberpunk válasza raiden1bak (#33704) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nagy különbség nincs, de persze az MKV-nak rosszabb a minősége. Persze bitrate is függ.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33706) krx21 válasza raiden1bak (#33704) üzenetére


krx21
nagyúr

Sima lejátszástól semmi baja nem lesz a fejnek (optika!).. Aki szerint meg nincs nagy különbség az mkv és a Bd között...

[ Szerkesztve ]

(#33707) Hogen válasza Cyberpunk (#33701) üzenetére


Hogen
tag

azt tudom AC -re van jelenleg, de black fridayon magyar storeon szokott valami extra lenni ?
mert az az 50% os éves PSN eléggé jó ..

(#33708) Hogen


Hogen
tag

lehet érdemesebb lenne usa accot csinálni ? :(((

(#33709) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Kiprobaltam a BF4 multit.
Nekem egy nagy ossze visszasagnak tunik,nem ertem mi ebben a jo, sokkal jobban el vagyok a singlevel.
Bar lehet hogy velem van a baj, nem igazan szoktam multizni.

(#33710) Cyberpunk válasza Hogen (#33708) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja csak kamú cím kell azt kész. Hazai Visa kártyámat lazán elfogadja. Mondjuk mivel magyarból van a gép, és hát mint kiderült magyar + előfizút kaptam (3 hó) ezért most ezt használom, kihasználom már akkor. :D De van UK-s acc.-om is. Valszeg arra veszem majd meg decemberben az évest.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33711) Herczi válasza d3tox1c (#33709) üzenetére


Herczi
senior tag

Ha sokkal jobban el vagy a singlel, akkor tényleg veled van a baj. :DDD

(#33712) kovsol válasza d3tox1c (#33709) üzenetére


kovsol
titán

És melyik módot próbáltad? Több különböző is van, és mindegyiknek megvan a maga célja. Próbáld ki kisebb térképeken is.

May the Force be with you!

(#33713) d3tox1c válasza kovsol (#33712) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ajanlanal valamilyet?
Egyebkent conquest mod.

[ Szerkesztve ]

(#33714) raiden1bak


raiden1bak
tag

A 2.00 rendszer frissetésről lehet tudni már valamit mikor érkezik?A minap néztem az AC Unty gépigényét igen durva,az alapkövetelményhez 6gb ram kell a max beánlításhoz pedig egy erőmű.Ezek a játékok már most levannak butítva és meg haladjak a konzol határait vagy van még kraft a masinában?Mert ha mar most ilyen komoly graf van az elején akkor mi lessz itt 2 év mulva?A Bloodeborn is elképesztő így az elején,van még vajon tartalék a gépben vagy ez a plafon?

[ Szerkesztve ]

(#33715) Peat;) válasza Cyberpunk (#33705) üzenetére


Peat;)
veterán

Jajj. 2D-ben elfogadom, de 3D-ben? Persze tv méret függő is, 32"-esen nincs nagy különbség, két méterről nézve.

(#33716) Hogen válasza Cyberpunk (#33710) üzenetére


Hogen
tag

már beregeltem magyarra.. :D mostmár marad ez nem látok olyan sok különbséget .. :U

(#33717) Hogen válasza raiden1bak (#33714) üzenetére


Hogen
tag

szerintem vannak még kiaknázatlan erőforrások a gépben ..

(#33718) Cyberpunk válasza Herczi (#33711) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Van hogy a multis társaktól agyfaszt kap az ember, szóval nem csodálom. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33719) winfier válasza raiden1bak (#33714) üzenetére


winfier
senior tag

most 28-án jön. ;)

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#33720) wannnabeees válasza raiden1bak (#33714) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Van még tartalék. A fejlesztőknek mégjobban a GPU-t kellene használni a CPU helyett és jobb lenne a teljesítmény.

Illetve ez a gépigény (ha tényleg ennyi kell neki) a szánalmas optimalizáltságú portolás eredménye lehet. Mint pl a GTA IV volt anno.

(#33721) Cyberpunk válasza wannnabeees (#33720) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ilyenek után felmerül a kédés mennyire éri meg játékra PC-t tartani, ha gyak. a legtöbb játék multi platform. Az exkluzívok meg konzolra vannak jobban. Nyilván a grafika meleg PC, de van aki már kinőtt ebből. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33722) tDr1v3r válasza wannnabeees (#33720) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A GTA IV elég sok erőforrást használt, igényelt volt a 4 szál... de konzolon is szar volt, annyira nem tudták visszaszabni hogy fix 30-as legyen a framerate. A V valamelyest jobb lett, de az meg lefogadom hogy PC-n megint ugyanolyan rossz lesz sokaknak majd mert szimplán nincs meg a hardverük hozzá.

Az AC meg egy vicc, az hogy fix hardveren procilimitesre hozzák ki enyhén szólva is gáz. Az ukránok meg még egy lapáttal rátesznek... és akkor csodálkoznak ha a fix PC-s tábor nem veszi a játékukat.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33723) wannnabeees válasza tDr1v3r (#33722) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

elég sokat, de nem annyit
ha rászántak volna még fél évet, akkor nem lett volna ekkora visszhangja a dolognak (edit: vagyis de, mert ment volna a picsogás hogy 'mikorjönmárkiiii')

btw a GTA V 1080p-ben jön PS4-re :) remélem legalább a fix 30 fps meglesz

[ Szerkesztve ]

(#33724) optikal válasza Cyberpunk (#33721) üzenetére


optikal
tag

Nos igen és még mindig sokan állítják hogy jobban megéri pc-t venni mint konzolt...

PSN:Optikal89

(#33725) Cyberpunk válasza optikal (#33724) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja az új generáció is problémás, főleg az Xbox ugye elvárt lenne az 1080p, de annak nem nagyon fog menni. ami gáz, de még így is jobb a helyzet, jó az előző generációnak már gyakran probléma a 30 fps is, de hát egy PS3-esetében egy 8 éves gépről van szó.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33726) kiki22 válasza Neoteric (#33698) üzenetére


kiki22
senior tag

Es játékokra is szokott ekkora kedvezmény lenni?

(#33727) raiden1bak válasza optikal (#33724) üzenetére


raiden1bak
tag

Hát fene tudja soha nem kattogtam ultra gamer pc miatt.Mindig van egy közép szintű vasm azt cső.Amíg csak egy leheletnyivel ad jobb garfot a pc maxon addog mindig is a konzol fog szakítani a kényelem az ágyban fekvés a 107 cm tv pláne ha lessz valami faja 3D s game.Hmmm ;)A pc-nek egy előnye van és egyben a veszte is a werzolás!

[ Szerkesztve ]

(#33728) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

BF4hez van magyar szerver?

(#33729) engine88


engine88
aktív tag

Nem olvastam vissza bocsi de mikor jon DriveClub "demo"ja PS+ra?

(#33730) tDr1v3r válasza wannnabeees (#33723) üzenetére


tDr1v3r
veterán

4 mag mellett nem volt sok különbség szvsz, én nem éreztem... inkább a bugokkal voltak a bajok, a teljesítményen nem csiszoltak sokat ahogy észrevettem.

Nálunk is 1080p lesz elvileg a V. :P Mocskosmód várom, előző generációban nem játszottam vele sokat.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33731) raiden1bak válasza engine88 (#33729) üzenetére


raiden1bak
tag

Valameik nap olvastam,hogy nem igazan tudjak mikor ,vagy is még várat magára mert gondok vannak a online tartalommal és azon ütyködnek,amíg az nincs kész addig biztos nem.

[ Szerkesztve ]

(#33732) haddent válasza raiden1bak (#33714) üzenetére


haddent
addikt

Hogy ne lenne ez még semmi, ezek az első játékok amik úgy ahogy használják a gépet.

(#33733) optikal


optikal
tag

Jesszus....Minecraft PS4-en :DD Ez aztán megeszi a konzolt :D

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#33734) tarti19


tarti19
senior tag

Share play egyetlen 1 alkalommal biztosít 1 óra kipróbálási lehetőséget?
Sajnos nálunka 29-es fekete lyuk nevezetű létesítményben megragadt az internet fejlődése, ezért remélem nem lesz óriási igénye a streamelésnek. :C

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#33735) gyuribácsi88 válasza tarti19 (#33734) üzenetére

Bármennyiszer újraindítható az 1 óra ;) Nincs limit.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33736) tarti19 válasza gyuribácsi88 (#33735) üzenetére


tarti19
senior tag

Királyság:)
Viszont ahogy észrevettem, ehhez kell az a főpofa is akinél megy a gamma, különben nincs móka s kacagás:)
Ez egy Evil Within, Mordor esetében elég érdekes lehet:P
Multi coop viszont baró nagyon:P
diablohoz is kreálhatnának ilyet :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#33737) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Valaki nyert mar single versenyt Audi A1 quattroval Indiaban a Bandipur palyan? Mar majdnem foldhoz basztam a kontrollert, ugy csal ez a kibaszott AI. Ha megszakadok sem vagyok kepes nyerni ezen a fos palyan, mert hiaba vezetek a masodik szektor utan 1.6 masodperccel is, es mar csak egy kanyar plusz egy hosszu egyenes van hatra, ez a kibaszott AI mindig utoler, es csak 3. v. 4. helyen erek be. Komolyan mondom ehhez kepest a KERS es a DRS kutyafasza. Olyan sebessegbeli kulonbseggel jonnek, hogy ugy hagynak le, mintha trabantban ulnek... persze ele nem allhatok be, mert feloklel es a tobbi a masik oldalon rohogve eloz meg. Agyfaszt kapok tole komolyan.

(#33738) tarti19 válasza ForRedGlory (#33737) üzenetére


tarti19
senior tag

Nem öklel fel. Beállsz elé majd a következő elé s így csinálod, majd belassulnak annyira, hogy nem tudnak megelőzni.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#33739) ForRedGlory válasza tarti19 (#33738) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ne idegelj fel, te most engem nezel ilyen hulyenek? Mi az hogy nem oklel fel????

Amugy meg LOL, hogy ha csak akkor nyerhetek, ha szepen mindenki ele behuzodom es kacsazom,mert az AI az utolso meterekre kap +200 loerot. Megjegyzem, amit irtal kivitelezhetetlen, mert egymas mellett jon ketto es ketto ele nem tudsz beallni egyszerre... Be sem tudsz ele allni ha kb 40km/h-val gyorsabban jon. Kilok a picsaba, es orulj, hogy ha dobogos leszel. Igy is tiszta ideg vagyo kiatta, erre benyogsz egy akkora hulyeseget hogy nem oklel fel???? Kb 1 kurva oraja szenvedek ezen a palyan, hidd el, tudom mit jelent az, ha feloklelnek... Ajanlom probald ki elotte a palyat Audi A1 quattroval...

[ Szerkesztve ]

(#33740) tarti19 válasza ForRedGlory (#33739) üzenetére


tarti19
senior tag

Azt elfelejtetted írni, hogy konkrétan körbeautóznak:) Ebben az esetben nagyon nem jól mész be a kanyarba. Ezeknek megvan ám a trükkje. javaslom nézz meg egy jó videót a pályáról s egy menő pilótával futott kört. :)
Mindig vannak csodák, amik sokat lendítenek a kedvünkön :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#33741) gyuribácsi88 válasza ForRedGlory (#33739) üzenetére

Én 3 órát szenvedtem a "venom hot lap"-al és még így se lett meg az első hely csak a második, mégse lettem idegbeteg, pedig én alapból az vagyok. Most az hogy nem sikerül valami egy játékon belül azért ne legyél már ennyire ideges :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#33742) Madwe válasza ForRedGlory (#33737) üzenetére


Madwe
nagyúr

Van olyan kanyaregyüttes, ahol ennél sokkal többet tudsz veszteni :) nem az ai kap plusz lóerőt, hanem te nem mész úgy,a hogy optimális :)

(#33741) gyuribácsi88 igen, venom hot lap nagyon jól lett belőve :)

Sajnos mostanában nem jutott semmi időm játszani (elnézést a klubomtól!) de azt aranyra akkor is meg fogom csinálni :) még 2mp van bennem valahol... igazi gt feeling :D mondjuk van egy olyan érzésem h a dfgt-mmel már rég meglett volna...

[ Szerkesztve ]

(#33743) Rabbitf_24 válasza tarti19 (#33740) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ha már egy kicsit lassítasz, vagy rossz ívben veszed az marha sokat számít. Még kb 20 csillag van vissza, hogy minden meglegyen, de tényleg vannak szenvedős pályák. Mióta megvan a Zonda, azóta egy kicsit könnyebb. :D

(#33744) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Azert az mekkora lol hogy a gta 5 es a far cry 4 egy napon jelenik meg ps4-re.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#33745) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Valaki ezt megmagyarazna nekem? :))
(Driveclub, eros idegzetueknek)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#33746) k4rL^ válasza Csillag01 (#33744) üzenetére


k4rL^
senior tag

Plusz a LittleBigPlanet 3. :)

(#33747) wannnabeees válasza k4rL^ (#33746) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

lehet előbb veszem meg az LBP 3-at, mint a GTA V-öt :D bár sanszos mindkettőből a day 0

(#33748) front3r válasza k4rL^ (#33746) üzenetére


front3r
őstag

Az November 26.-án jelenik meg, az EU-ban csúszik 1 hetet. Persze ha USA accountos vagy, akkor 18.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#33749) Bencus88 válasza k4rL^ (#33746) üzenetére


Bencus88
nagyúr

plusz jön a dragon age is :C

(#33750) Cyberpunk válasza Bencus88 (#33749) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Húzós hónap lesz győzze valaki pénztárcával. :D Mondjuk nálam a DA lesz a GTA nem mozgat meg túlságosan. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.